V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lujsa
20. máj 2010

Petra-ja by som urcite kupila bud ten fotak,alebo obal na fotak/kameru pod vodu-to video predrazili tak neskutocne,ze uz len z principu by som im ho nezaplatila 😉

Tinnka- ☹ Skore uzdravenie vam prajem 😉

achalteke
20. máj 2010

Tinnka tak ať je brzo lépe 😉

Petra podobně jako Lujsa bych koupila ten jednorázový foťák. Jaké dávat 800 za 3minutový video kdo ví jaké kvality je fakt nehoráznost, taky z principu ne. My jsme měli focení v ceně kurzu 1050 Kč/7 půlhodinových lekcí. Teď chodíme na pokračovací za stejnou cenu.
Úplně vlevo Šimon

petraas
20. máj 2010

Tinnka aj ja prajem skore uzdravenie🙂

Achalteke pekne foto no snad aj nam sa take nakoniec podari. no to ste mali dobre ze to bolo v cene kurzu. my sme chodili na prvy kurz do vane to bolo 6 lekcii za 1000 kc a teraz chodime na plavaren do bazena a tam mame 9 lekcii za 1350 kc inak byva 10 za 1500 kc ale jednu lekciu nebudeme mat lebo uz budu prazdniny. inak keby bola Sofinka chora alebo z nejakeho dovodu by sme neprisli na lekciu tak nemame narok ani na vrateni penazi ani nahradnu lekciu. chodime do hodonina a tam sa to neda, ale vraj v uherskem hradisti sa to da ale tam je kurz vraj drahsi. a taktiez mame pol hodinove lekcie.

ewwe
20. máj 2010

no tak to su palky za 3 min.? ved to je zdieranie, nie to je psycho 😠

achalteke
20. máj 2010

petraas tak to máte docela dobrou cenu, blbý je že nemůžete nahrazovat, to je fakt škoda, né vždy je mimi nebo máma fit 🙄 .

ewwe drsný co? Těžkej byznys 😖

petraas
20. máj 2010

achalteke, to je fakt dobra cena lebo co som pozerala ine kurzy tak boli vyssie ceny. je preto nizsia lebo nemozeme mat nahradne lekcie. inak nez sme zacinali my kurz na bazene tak 10 lekcii stalo 1000 kc.no ja dufam ze Sofinka nebude chora pocas kurzov a ja to nejak vydrzim keby nieco aby sme nevymeskali. ale zasa ked nemozme prist my tak moze niekto z rodiny si prist zaplavat do velkeho bazenu tak aspon ze tak. lenze zasa blbe je to ze kurz mame v sobotu o pol 9 a to sa asi nebude chciet nikomu plavat. minule sa nechcelo ani Sofinke polku kurzu preplakala a nechcela byt vo vode sa ma drzala ako kliest a to preto ze sa jej chcelo strasne spinkat. ona je totiz zvyknuta o takom casi spat. ale to plakanie bolo nastastie za vsetky tie kurzy prvy raz. no uvidime teraz v sobotu co bude.

achalteke
20. máj 2010

petraas jo tak to je dobrý, aspoň nějak se to nahradit dá. Brzo to je, my začínáme o půl desáté a pro hodně miminek je i to brzo. nám to naštěstí vyhovuje

wwcko
20. máj 2010

Achal super 🙂 Opat zavidim :(

Lujsa aj ja som dala dnes prvy krat, Ninka vyzerala ze jej aj chuti, ale moc tomu nedala, ale len nemala na jogurt naladu 😉

Petras to mas super, si tak blizko CR. ja som tam bola na 3Dcku. Tie ceny sa nedaju porovnat. Chceloa som chodit s Ninkou plavat, ale 4000sk za mesiac nedam. Taketo zdieractvo sa mi nechce podporovat 😠

Tinnka no tak mas o zabavu postarane. Ale aspon v tvojom pripade je dobre, ze je take pocasie ze sa ti Matko nebude pytat von, a moze sa liecit 😒

achalteke
20. máj 2010

Ww tak to je fakt masakr, to už je normální vydírání. a chodí tam vůbec někdo?
Chodíte na to znakování, že? Jaké to je? Já bych tak ráda chodila a tady noc takovýho není 😔 ...

wwcko
20. máj 2010

Achal chodia, jasne ze chodia,. Keby Martin zarabal 50000 Sk mesacne aj by som chodila :D
Inak na kurz ani nemusis ist staci ti kniha alebo tu pozri a ides 🙂 http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=...

A dostala som typ na vraj super knihu o vareni pre take nase male deturence. tak ked ju budem mat doma poviem viac. Alebo nemate ju nahodou niektora? http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-diety-cvi...

kathynka
20. máj 2010

tak snad to bude vazne len tym pocasim, lebo aj yoan ma posledne 3 dni vcelku krizove, vzdy sa na prechadzke strasne rozplace, ale az sa zadusa a tak bolestne place, ze ho musim vziat na chvilu na ruky a hned sa ukludni...dnes sa mi tak v autobuse a este sme mali pred sebou dve zastavky a tam som ho nemohla ani z kocara vybrat, tak hned na zastavke, chudacik sa okamzite ukludnil, ale vzapati nam dosiel trolejbus, tak som nevedela, ze co a ako, ked som ho mala na rukach, ale dve mile slecny mi nalozili kocar a ja som si s yoanom sadla uplne dozadu medzi take pani a yoan sa tvaril jak keby sa nic nedialo a obchytkaval tetusky a ich kabelky...no setci mali z neho ohromnu srandu 🙂

kathynka
20. máj 2010

tinnka - nech sa ti drobci skoro uzdravia
achal - fakt paradna fotka 🙂...ja idem s yoanom na kurz plavania od 1.6., tak uvidime ako sa bude jemu pacit...nas tam maju tiez fotit, tak mozno aj ja potom nejaku vydarenu fotku hodim...

grajcaricka
20. máj 2010

babyyyy, boli sme na neurológii ohľadom toho štvornožkovania 🙂 🙂 🙂 teda respektíve stavania sa na štyri.........teda nestavania sa na štyri.......ja už som z toho celá mimo aaaaaaaaaaaaaa

lujsa
20. máj 2010

Achal-krasna fotka 😵 😵 Drobci si to zjavne uzivaju 😵

U nas plavanie stoji 10Eur/1 lekcia,ta ma 45 minut a nahradit sa moze 1-2 hodiny.CHceme zacat chodit,ale akosi sa mi nedari dovolat ani jednej instruktorke...

lujsa
20. máj 2010

Grajciarka,ja som na vas cely den myslela 😉 Co povedala dr?

lujsa
20. máj 2010

Grajcaricka,ja som ta premenovala,prepaaaac 😀 😀

grajcaricka
20. máj 2010

lujsa: jéééj ozaj? ty si zlatá a pomohlo nám to telepaticky........dr. povedala, že malá je absolútne v poriadku a nevidí to na žiadnu rehabku ani iné cvičenie, že je to zbytočné 😉 .............jemne ju chytila za boky a malá šup a bola na štyroch, tak jej záver bol taký, že behom niekolkých dní sa na štyri postaví aj sama.......tak sa vytešujem

kathynka
20. máj 2010

grajciarka - aj ja som zvedava, co vam povedali...
teda, baby, ja vam tak zavidim tie ceny plavania, ked u nas stoji tych 8 lekcii 130e...akoze mne to moze byt jedno, ked to plati yoanova mama, ale aj tak je to strasne drahe...hlavne, ked ju vyhodili z roboty...a nekup to... ☹

kathynka
20. máj 2010

no vidis, grajciarka, sak my sme ti hovorili, ze nie je dovod na poplach, ze miska je urcite v poriadku 🙂

lujsa
20. máj 2010

Kathy-presne,vsetko,co sa tyka deti velmi predrazuju,pretoze vedia,ze rodic da dietatu aj posledne 😉

grajcaricka-supeeeeer 😵 😵 😵 Pediatricka je az prehnane opatrna 😉 Ako Misku neurologicka vysetrovala?

grajcaricka
20. máj 2010

kathynka: ja viem, ale tak keď to potvrdí aj lekár tak je to o to lepšie, trochu mi vŕtal v hlave taký chrobák pochybnosti 😒

petraas
20. máj 2010

grajcaricka, no vidis sme hovorili ze ziadne obavy ze to je normalne ked sa este nedava na 4...nasa Sofinka sa dnes prvy raz dala na 4 ale len na par sekund a potom uz nic. neboj to dojde...

wwcko
20. máj 2010

Nam hovorili na baby gby ( take cvicenia s detidkami) ze deti nemusia nic okrem pinzetoveho uchopu v 9 mesiaci 🙂
Ale Grajciarka aspon si kludna, ze sa nic nedeje 🙂

Kat to su ine palky, co?

grajcaricka
20. máj 2010

lujsa: tak neurologicky, kladivkom a také tie pohybové skúšky, vieš čo myslím?
petraas: mne zas začala od včera vydvihovať zadok trochu, tak už len tie nožky podšupne a bude to 😉
wwcko: veď to, ukludnila ma, zlatá pani doktorka, bola veľmi milá

a inak máme novinku od včera mi Mišel začala robiť "ťap ťap ťapuška" a dnes dala s ručičkou aj "pá pá" šak som z nej na nervy, taká je zlatááááá

petraas
20. máj 2010

grajcaricka, aj Sofinka od vcera vydvihuje zadok mozno preto sa jej to dnes podarilo na 4 a taktiez dava papa uz nejaky tyzden je to velmi zlate mava tou rukou ako na 1. maja🙂))) sa musime na tom smiat

wwcko
20. máj 2010

Grajciarky vidis, ze je sikovna, len sa sustredila na nieco ine ako si ty cakala 🙂 A este nam aj vraveli, ze kazdy novinka trva tak dva tyzde a vtedy sa nic ine nedeje. Tak ked teraz ma Miska novinky rucickami, je mozne ze dva tyzde sa ti este na styri neda 🙂 Aspon teda podla toho co nam vraveli. Inak sledovala som to na Ninke a u nas to tak aj bolo. Nejaka novinka a cca dva tyzdne nic ine 🙂

grajcaricka
20. máj 2010

wwcko: u nás to je skrátené cca na 3dňový interval 😀

petraas: aj my sme sa na nej nasmiali, a ona vtedy ešte viac pridá na intenzite 😀 a ozaj, začala som jej konečne dávať stravu takej tej hrubšej konzistencie a už ju to vôbec nenapína 😎

wwcko
20. máj 2010

Grajciar vidis, vedci studovali a nevystudovali :D

Inak Ninke chutilo to masko s mrkvickou a zemiakovou kasou 😎 sice dala 5 lyziciek, ale sama si pytala a otvarala usta 😵

My este nemavame, ale intenzivne sa to ucime 🙂

petraas
20. máj 2010

grajcaricka, no vidis aka je z nej sikulka...sa naucila papkat aj nemixovanu stravu...vsetko chce svoj cas...

grajcaricka
20. máj 2010

včera som čítala múdru literatúru a tam bolo písané, že bábätkám to treba neustále do zbláznenia opakovať opakovať a opakovať a im sa to tak potom postupne vrýva do pamäte, logicky............ 😉

ja som malej dávala včera rožok s maslom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre