V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

amulet
7. nov 2009

Natali, nevzdávej to. Už jsem taky stále před regálem s UM. Malá nepila (nechutnalo jí mlíčko, změnila se chuť mojí MS), do toho měla rýmu a u prsa jen řvala. Někdy se ani nepřisála. Musela jsem odstříkávat, ale vydržela jsem a už zase normálně kojíme. Až bude mít malá hlad, tak se napije. U nás to trvalo 4 dny, bylo to hrozný, ale teď jsem ráda, že jsme vydržely.

emamamamu
7. nov 2009

holky co ze to znamena ta zelena stolice??
tak ja jsem taky pro Stromovku...🙂

kasenka228
7. nov 2009

muze byt... a kdy? Ja bych radsi odpolko, kdyby to nevadilo a pristi tyden muzu jen v utery, a pak prespristi ve stredu a v patek...

kasenka228
7. nov 2009

zelena=reakce na tvoji stravu nebo hodne predniho mlika, ze vypila. Nic strasnyho. 🙂

emamamamu
7. nov 2009

ja v utery myslim muzu...a dala bych to nejak kolem jedne druhe?at je jeste teplo...

kasenka228
7. nov 2009

jo tak jo a kde tam?

emamamamu
7. nov 2009

tak nekde na tom velkem placku u tramvaji?

kasenka228
7. nov 2009

takze jako na Vystavisti?

emamamamu
7. nov 2009

no tam...ja to jinde neznam...😅 a tebe poznam...😅

kasenka228
7. nov 2009

jo tak jeste pockame co ostatni holky, jestli se pridaji? Poslala bych ti do IP tel.c., to co mas bylo sluzebni...

emamamamu
7. nov 2009

jo, tak jo....ja ti napisu moje a pockame, co zbytek..🙂
a lynn kde presneji bydlis? ze bysme dojely spolu? na Nadrazi Holesovice a pak tram..🙂

kasenka228
7. nov 2009

a videla bych to kolem te druhe, ju? Tak holky, pridejte se!

kasenka228
7. nov 2009

a kde budeme kojit v pripade potreby? Mas to obslaply?

emamamamu
7. nov 2009

ja kojila v park na lavicce..

rpinguin
7. nov 2009

ema, no pekne striptizove fotecky 😉
mam zasa revy, ona dnes cely den nespala poriadne, nechapem to....to bude nejaka party queen 😀 😝 😠

kocanda2009
7. nov 2009

ema - ta fotka z plavani je super 😀 😀
mne by teda na lavicce v parku umrzly prsa, prcek si rad vychutnava dlouho....

marketka.27
7. nov 2009

U nás se spinká, ale celý den byla vzhůru a nebyli jsme na procházce, jen po nákupech. Byla hodňoučká a my díky tomu konečně máme osvětlení do ložnice, už nám tam půl roku trčí jen vytažené dráty 😀, nebyli jsme schopní si vybrat 😀

A můj dnešní neplánovaný program - generální úklid kuchyně, můj vzácný manžel tam pečetil lahve slivovice pro naši Karinku ... pečetním voskem ... počin hodný inženýra - nemám slov ... saze jsem měli úplně všude. Tak jsem drhla a drhla jak debil 😠 😠 😠

Ping, tak nakupujeme dárky podle tvé předpovědi, včera dostal skialpinistické lyže, ale na boty a vázání musí zase chvilku šetřit 😉 😀 😉

role
8. nov 2009

Tak teda stromovka no. V úterý taky můžeme.

afinka01
8. nov 2009

Ahojky maminky,
můžu se vám vtírnou do diskuse a připojit se??? Máme holčičku Sofinku - 30.9.2009. Pokud by vám další člen nevadil tak písnu víc. Helena

emamamamu
8. nov 2009

ping jsme na tom stejne..vcera do pul jedenacte..ale vim, ze ji bolelo bricho, to ji omlouva...😀 😀
ale vcera byla cely den milionova, probudila se s usmevem, lezela i dve hodky v postylce, dokud jsem ji nevytahla..jen spala, nebo jedla, osm hodin a diky cau, rev a rev a rev....😀 a dneska ji zase probudilo bricho, takze mejdan od rana...😀
ja prejdu na UM a bude to😀

emamamamu
8. nov 2009

afinko jasne, vitej🙂 nerodila si v Horovicich?🙂

kasenka228
8. nov 2009

Role, nerodila jsi nahodou v Podoli? Mozna jsme se tam potkaly, mame zhruba stejne stare miminko...

kasenka228
8. nov 2009

Jinak hlasim klidnou noc, co klidnou, na nase pomery luxusni, spani od 23:30 do 9:00, jen s kojo prestavkama, nekolika.

petrajurinova
8. nov 2009

Ahoj holky.
Afinko, neváhej a piš 😉

Po včerejším večeru asi začnu nesnášet tchyni. Začíná mi lízt na nervy že je u nás 2x do týdne (když byl maličký Bastík tak se tu objevila po příjezdu z porodnice a pak po dvou měsících a teď tu vysedává furt). Ale to se dá přežít. Ale to co včera předváděla u ukládaní Isy, tak jsem myslela, že už ju fakt vyhodím. Normálně jsem šla malou ukládat - vykoupat, oblíct do spacího, nakojit, pak jak to má malá ráda, jsem ji začla chovat v náručí a když malá skoro usínala, tak tchyně napochodovala do ložnice a rozsvítila jí tam lampu (aby prý se maličká nebála), takže ji znova důkladně probrala a mohla jsem jí začít ukolébávat znova, když už jsem ji teda uspala a dala do postýlky, tak tam tchyně přilezla, že se na ni "musí" ještě podívat a začala ji hladit po hlavě - výsledek opět probuzená Isa. A tak to pokračovalo s různýma obměnama (musí dostat dudlík, musí být líp zabalená....) asi do čtvrt na jedenáct, kdy se konečně "drahá matinka" rozhodla jít domů. No a potom mi teda nezbylo nic jiného než malou znova nakojit, protože z toho "uspávání" dostala zase hlad a Isinka pak usla během pěti minut a spala bobek až do půl šesté ráno, jak z toho byla "utahaná".

kasenka228
8. nov 2009

Jo, Afinko, vitej. 🙂
Petro, no to je desny, to bych ji teda asi poslala nekam! Baba jedna! 😀

lynn77
8. nov 2009

tak v utery odpolko, ok, pred vystavistem

emo, ja bydlim na metru pankrac, metro snad zvladnu, ale teda tu tramvaj 😖 to tam snad dojdu pesky 😉 😀

kdyz tak mi pak pisnete od ip v kolik presne, az se domluvite, jsem vcera uz nestihala .... nebo to pak doctu

emamamamu
8. nov 2009

afinko beru zpet moji otazku, jsem si spletla Beroun a Benesov..😀 😀 😀
Petro tchyne je fakt posastana....normalne ji neco rekni, kdyz je ona tk sprosta, tak proc ne ty?

kasenka228
8. nov 2009

holky tak na tom Vystavisti kolem druhy? Co kdyz bude lejt, priznavam, ze to by se mi nechtelo tam tahnout...

bibnka
8. nov 2009

Ahoj holky,

tak já jsem v nejvěštím balení, odpoledne jedeme domů, takže od zítřka budu už normálně fungovat.

Teda petruš, ta tvoje tchýně to je teda fakt děs. Moje mamka mi včera udělala něco podobného 😠 . Kluci už oba spali, ona rozsvítila v celém bytě, otevřela dokořán dveře do našeho pokoje a jala se rozplývat, jak má nádherné vnuky. mě braly mory, jsem myslela, že půjdu do hotelu. Tomášek se samo probudil, takže my místo obvyklých kojení v 8, v 4 a v 7, jsme měli v 8, 12,3,6 a konečná, dobré ráno vyspinkáno. Jsem dneska jak přejëtá parním válcem.

Vítam afinku, určo se zapoj.

Holky, zahlídla jsem, že plánujete sraz, mohly byste mi napsat do ip podrobnosti, třeba bych se mohla taky zúčastnit, i když bych musela i s Robískem. Auto mám opravené, tak můžu drandit. Moc díky.l

kasenko, vidím, že jste měli lepší noc, určo to bude už jen lepší 😉 🙂

role
8. nov 2009

Kasen, jo rodila. Taky jsem na to už koukala, ale asi jsme byly každá na jiném oddělení, protože jsem tě tam určitě neviděla. Já byla na trojce.
Tak na to výstaviště mám snad nejhorší cestu. Dvakrát přestupovat na tramvaj. Fuj. Doufám, že mi někdo pomůže.
Tchýni bych poslala někam za tohle. Ta naše naštěstí ví, že jsem na to háklivá, takže se mi do malý neplete a když přijde na návštěvu, tak jsem i ráda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre