V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

joodi
10. dec 2009

Posp, byl hrozne pomalej a zamrzaval... nestalo me to nic, svagr je "machr" pres PC, tak mi to preinstaloval gratis 😉

joodi
10. dec 2009

tak ja uz vazne jdu, brou 🙂

pospecka
10. dec 2009

A není švagr z Brna? 😀 Dobrou

aktekram
10. dec 2009

hurá, třikrát sláva, už mám dárečky pro všechny příbuzné
Dva dny jsem nad tím strávila, tak mi to ohodnoťte: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kasenka228
10. dec 2009

Joodi, nechci ti upirat zasluhy, ale my jsme taky polohovali, otaceli hlavicku a stejne porad preferuje jednu stranu - porad tu samou...
Jinak gratuluju ke kyclim...porad musite nosit decku? Nam se taky zlepsily, tak nosime decku uz jen na 12h/den, ne uz na 24h.

rpinguin
10. dec 2009

aspon len Zdenulo ogrckal, mne Maxik povytrhaval asi 4 pismenka z laptopu, to bolo makacka, kym som ich tam zasa natlacila 😠 a kym som si pospominala, kde vlastne boli povodne 😀

aktekram
10. dec 2009

my hlavu šišatou máme 😔

kasenka228
10. dec 2009

Akte, mas to moc pekny. Petruska je uz peknej koblizek. 😉

kasenka228
10. dec 2009

My ji mame taky trochu sisatou, ale myslim, ze u holcicek to tak nevadi, narostou jim vlasky a nebude to tak videt, snad.

mauik83
10. dec 2009

akte - teda fakt před tebou smekám!!!§ 😲 to video petrušky mě dost roozhodilo a udělalo se mi nevolno, dokoukala jsem ho napůl oka a s vypnutým zvukem... 😔 to bych fakt nedala... 🤐 Seš machr!!!! 😲 A to je to fakt nebolí??? Ten pláč je děsivej... ☹

jsme dens Nele koupili k Vánocům látkovou panenku... 🙂
taky jsme dens vyndali novorozeneckou vložku z autosedajdy 🙂

rpinguin
10. dec 2009

ako vyzera sisata hlava?
a videli ste uz skarede baby? ja teda ano, muz sa az zlakol, ked som mu to ukazala 😀 pohladam a dam vam link 😀

aktekram
10. dec 2009

mauik: fakt by ji to nemělo bolet...........
v čekárně na rehabilitaci přes dveře je pláč ostatních miminek ještě děsnější, dnes byli před námi dvojčata, znělo to jako by jim hlavy trhaly a odcházeli se slovy "ano my budeme cvičit pořádně".

Kasenka: ptala jsem se, ještě by se to mělo spravit, lebka je měkká a formuje se.

Rping: ano viděla jsem ošklivé miminka, v porodnici vedle nás v inkubátoru byli dvě. Ale převážně z důvodu nějaké nemoci nebo postižení. Nelíbili se mi ani malí vietnamci.

aktekram
10. dec 2009

rping: máme vzadu slehnutou rovnou plošku, je to vidět jen zvrchu

marketka.27
10. dec 2009

akte, nějakjsem nesebrala odvahu se na to vaše video podívat ☹ Zatím se tvářím, že jsme v pohodě a že se nás to netýká a uvidím, co nám řeknou na kontrole na neurologii. Ale PFku máte moc pěknou 🙂 A žádnou šišatost nevidím ani u Petrušky, ani u Terezky, holky, vy už vidíte duchy 😉

kasenka228
10. dec 2009

😀 Akte, je fakt, ze jsem si to video pustila beze zvuku, Terka zrovna spinkala, ale musim rict, ze me uz ty polohy ani tak desivy neprijdou... i kdyz, my zatim cvicime jen ten prvni cvik, druhy zatim ne, a ten je fakt horsi...ale clovek si zvykne...pry by je to bolet nemelo, placou, pr.je nutis byt v poloze, ve kt.se jim nelibi....
Holky, nebudte cíti, vzdyt je to pro jejich dobro. 😉 To si musim vzdycky rikat, kdyz cvicime. Terka pisti a ja ji rikam: Ale nee, ja vim, ze te to neboli. Maminka to dela pro tvoje dobro. 😅 😔

aktekram
10. dec 2009

kasenka: tak to má být, to je super tah (pro naši psychiku potřeba)
jdu do peřin pa pa zítra

rpinguin
10. dec 2009

tak tu ej to skarede decko 😀
http://www.babygalerie24.de/babygalerie/index.p...

aha, akte, uz viem co myslis, ale Petruska to ma v miere, ved ked to je vidno len zhora, tak neva, aj tak sa to spravi 😵

mauik83
10. dec 2009

ping - nechci to mimčo hanět, nemůže za to, jak vypadá, ale je fakt, že můj šálek kávy to není.... 😅

marketka.27
11. dec 2009

Ahojky, nevíte náhodou, který polský Bebilon odpovídá Nutrilonu 1 Extra? Našla jsem jen Bebilon 1 HA, Bebilon 1 a Bebilon Comfort, tak jestli to není pod jiným názvem.

emamamamu
11. dec 2009

a ja se chci zeptat, jestli se nedaji nekde sehnat vzorky UM? 😕

kasenka228
11. dec 2009

k cemu bys je ty emo potrebovala? nevim....asi ne

emamamamu
11. dec 2009

no kdyz si koupis a otevres krabicku, tak ji musis do dvou tydnu spotrebovat..a z toho nejak nadsena nejsem..sice nejsou dve stovky nase celozivotni uspory, ale prijde mi to jako velke plytvani...

kasenka228
11. dec 2009

no to chapu, ale ty mas zase nejaky pohnutky ji davat UM?

marketka.27
11. dec 2009

No tak ty vzorky by mě taky zajímaly, ale žádného reprezentanta firmy přes UM neznám🙂

emamamamu
11. dec 2009

ne, mam pohnutky zacit taky trochu zit a jit se podivat do kina a za kamosema a kamoskama a tak...😀

kasenka228
11. dec 2009

jo tak 😉 Tak to ja jeste pockam nebo jdu za tema, ktery maji podobny "problem" 😉

emamamamu
11. dec 2009

no ja si rada od prdenicka, kakanicka, kojenicka, pasenicku konicku, pretacenicek odpocinu...😀

majamisutka
11. dec 2009

emo, tak proč jí to teda neodstříkáš?

mauik83
11. dec 2009

emo - proč neodstříkáš MM?

majamisutka
11. dec 2009

😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre