V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
1. nov 2009

ja jen doufam, ze kdyz uz ji ty vlasy padaji, tak jedine proto, ze ji narostou nejpozdeji zitra nove ...😀 😀
uz jsem i vytahla cepicky...😀

rpinguin
1. nov 2009

jeeeee, ved je zlataaaaa a to si ten overal usila z latky z vankusa, ci preco je to rovnake? A ked nema vlasy, aspon dobre vymyjes tie supiny. U nas to je po tych vlasoch vsade, ze jej to stale len vycesavam a je to tam furt.
A ved Dorus ziadne hockey hair nema....inac, vies ze u nas sa tak charakterizuju Cesi?
pytel som kupila na ebayi, je to velke monstrum, ale dobre sa na tom sedi a vala, je to ako fotelka v obyvaku 😀
inac M.+M. su si fakt podobni, som ukazovala muzovi cih fotky po narodeni a on mi na to, ze preco muukazujem 2x Matildu 😀 vole, ani decka si nerozozna 😎
To mas svätu pravdu, ze ked odbije osma hodina a na potvoru vsetzky filmy zacinaju o 20.15 😀 , takze musime vymyslat triky. Dnes davaju Titanic na Pro7 😉 ja som ako pubertak niekedy.

No ideme konecne obedovat, aspon na kuraciu polievku som sa zmohla, ine nic nebude 😝

emamamamu
1. nov 2009

my mame jen rajcatovou dneska 😀 😀 😀 pri nedeli... 😀 😀
mala ma zatim lupy v oboci..to ma po moji mamce, ta je ma doted 😀 😀 😀
to pyjamo je z tesca a povleceni usite, ale ne z pyjam...😀
ona ma nahore na hlave zrcadlo a dole ma i tri centimetrove vlay, to na te fotce nejde moc videt...😀 dobre je, ze kdyz jsem vsude videla ty vlasky, tak jsem perovala Filipa at se holi... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aktekram
1. nov 2009

Ema: ty máš Dorinku krásně sladěnou s povlečením, nemáš strach že ji v něm ztratíš??? 😀
nebo je jak chameleon (změní barvu oblečení podle okolí) 😀

My máme jen chmýří na hlavě 😉

mauik83
1. nov 2009

tu nikdo není... se všichni snad válej u vody nebo co??? 😕 😀 😵

emamamamu
1. nov 2009

ted jsem prisla z plaze..neco noveho?😀
ja budu chodit do prace...😀 utery a ctvrtek dopoledne i s malou v satku...(asi teda, jestli to fakt klapne..🙂)

bibi78
1. nov 2009

vdaka baby za rady ohladom kojo cajov. vyhral babylove z dm, tak uz sa tesim. a padam unavou. maly mal otrasnu noc, vlastne aj dnesny den. v noci kazde 2 hodiny hore a potom 2 hodiny sa chcel len nosit alebo hojdat. potom 2 hodiny spanku a opat to iste 😠 . som dnes ako 🙄 , ledva drzim oci a potom som si slahla kavu a maly nemohol cele popoludnie az doteraz zaspat. som zvedava na noc... tak teda dobru 😉

mauik83
1. nov 2009

emo - a co budeš dělat? nosíš dorku v šátku???

mauik83
1. nov 2009

a jaká byla voda emčo? 😀

majamisutka
1. nov 2009

Ženy, co máte Casualplay.

Já dnes Domču nabalila a málem se mi tam nevešel, myslim na šířku. A to měl jen mikinu(takovou teplejší) a bundu a pak ve fusaku. Tak jsem mu tu bundu musela sundat a zabalila jsem ho jen do toho fusaku.
Asi ho budu muset dávat už do sporťáku a to jsem myslela, že vydrží do půl roka 😖

By mě zajímalo jestli v té korbě někdo přečkal celou zimu.

emamamamu
1. nov 2009

maui budu nosit malou v satku zna zakazku...😀
majo mala tam ma jeste hodne mista....zatim...😀 za chvili se ji tam nevlezou vlasy..😀

kasenka228
1. nov 2009

Tak ja jsem asi spatna mama, Terka se porad mym blbinam nesmeje... ☹
A noci u nas porad spatny, uz od vecera to stoji za prd a porad plati, ze neusneme driv nez v pul 1 rano, vetsinou pozdeji...
Maja: my mame taky Casualplay a taky mam obavy, kam ji treba za mesic dam....

mauik83
1. nov 2009

emo??? zna zakazku...

valentovasasa
1. nov 2009

ema - koukala jsem do tvého alba - máš krásné mimčo, ale mě i manžela zaujala ta poznámka to té Modré laguně. Vím žeje to osobní otázka, ale kolik ti je? Nebo manžovi??? my tu s manžou vedem bujnou diskuzi...

rpinguin
1. nov 2009

sasa, ved kukni na tie tabulky od akte a prides na to 😉

emamamamu
1. nov 2009

saso tak rekni, kolik myslite?😀
maui budu delat v jednom obchode..😀 😀 😀

valentovasasa
1. nov 2009

maja - jak je široký ten tvůj kočár? měřila jsi ho? myslím vnitřní šířku... Já mám Atlantic a tam se mi zatím Tomášek vejde pohodlně (a to i vzhledem k tomu, že balíme naširoko - máme Marwellovy kalhotky, takže rozcapený až do háje...)

valentovasasa
1. nov 2009

rpin - díky, to mě nenapadlo (nějak si už sedím na vedení či co...) Tak Emu už víme 21,manžu ne ale budu vycházet z toho, že mladší asi není...
No, manžel odhadoval Ema 16, manžel 18. Víc prý ani prd...

emamamamu
1. nov 2009

mne je 22 a manz. 28 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rpinguin
1. nov 2009

sasa 😀 inac, ta svadobna fotka tvoja je kedy robena, ved to je rozdiel oproti tym v albume ako den a noc alebo po cesky jak nebe a dudy 🙂 sorry, dufam, ze sa nenahnevas 😉
ema, tak moj chlap ma len o rok viac nez tvoj 🙂

valentovasasa
1. nov 2009

rpin - v poho - ta svatební je dělaná loni v létě - to jsme se brali. Takže rok a dva měsíce... Ale ten rozdíl se ti zdá - měla jsem tam asi o 10kg víc než ted ale to je jen tím, že jsem byla nalíčená profi a učesaná taky... udělá to hodně

rpinguin
1. nov 2009

no tak to rob aj teraz, ved ta foto je super 😉 ci sa ti nechce?

valentovasasa
1. nov 2009

rpin - aktuální fotky můžeš najít na www.novakovasasa.rajce.idnes.cz

já jsem líná sem stahovat fotky

rpinguin
1. nov 2009

a mam kamosku, ktora ma hadam aj 100kg a vie sa super nalicit, takze aj tucna vyzera celkom fajn 🙂

valentovasasa
1. nov 2009

rpin - já vim, že asi bude znít blbě, hlavně pokud ty třeba jsi typ co o sebe dbá (nevím, neznám tě), ale já jsem fakt ani ne líná, jako kopyto... Já se pěkně učešu, to není problém, ale nejsem schopná se nalíčit... to vypadám jak klaun... ne, to přeháním, ale když se já nalíčím,tak to rozhodně nevypadá přirozeně. Od té kosmetičky jsem se v tom cítila fakt dobře, kdežto když se nalíčím sama, tak mám pocit, že to vypadá uměle a nepřirozeně a necítím se v tom...

rpinguin
1. nov 2009

http://novakovasasa.rajce.idnes.cz/Tomasek_prvn...
tak toto nema chybu 😀 a najlepsi je ten stacionarny bicykel vedla 😉

valentovasasa
1. nov 2009

čili sice by se mi chtělo se upravovat (vlasy a líčení atd)ale fakt to neumím (líčení)

valentovasasa
1. nov 2009

no jo - jsem tam koukám omylem stáhla jaksi všechno... no, tak něco přeskočíme, že... jako by to tam nebylo... 😀

rpinguin
1. nov 2009

sasa, no chapem, ze to treba vediet. Ja si dam krem a v zime dam make-up (to je taka pasta tekuta a nanasa sa tiez ako krem), na to dam trosku pudru na lica, nafarbim oci na hnedo tienami a potom mihalnice a ide sa 😀 Trva mi to asi 5min. Ja mam zasa problem s vlasami, stale ich nosim v cope, kedze ma nic nenapadne a mam ich ako ostatu slamu 😀 Kazda z nas ma nejake problemy, ze?

emamamamu
1. nov 2009

Saso Dominik ma nadherne rasy!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre