V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
7. jan 2010

clovek sa na chvilku vzdiali a uz sa tu zasa smejem 😝 , no tak tie filmy nemaju chybu, som tiez fan.....inac naj su asi Svetaci, ale ti nie su z 80. rokov 😀

marketka.27
7. jan 2010

No to čumím na to vydrncávání kočárku po schodech 😲, teď nevím, kdo to psal. Jak dlouho to ten kočár může vydržet? A dítě 😉? Nám jede taky výtah jen do 9. patra bydlíme v 10., ale nechali jsme si udělat sklápěcí nájezdy.
maui, ať se hafan brzy uzdraví, zažila jsem několik otrávených kocourů (léčba drahá, bohužel vždy neúspěšná ☹ ) a vlčáka s psinkou (léčba zdarma a jako zázrakem úspěšná) a spoustu dalších šílených zážitků se zvířecími chorobami, ta psinka byla hrůza, dávala jsem balónkem rýžový vývar. Určitě to bude brzy OK.

rpinguin
7. jan 2010

posp, kde su Hostice?

aktekram
7. jan 2010

😀 😀 😀

marketka.27
7. jan 2010

u Volyně

marketka.27
7. jan 2010

😀 😀 😀

pospecka
7. jan 2010

V jižních čechách. Jsem se i vyfotila u toho domu s jelenem, ale foto nevím kde mám. 🙂

rpinguin
7. jan 2010

vole, a kde je Volyn(e)?
zdar Marketky 😉

pospecka
7. jan 2010

Něco pro fajnšmekry, kdo pozná z čeho to je?

Za pyrotechnikem Ticháčkem přijede jeho sestra. – Ale Ticháček nemá sestru, pane režisére. – Musí jí mít, protože potřebujeme oženit hajného.

Ale hajný se přece ženit nechce, to je jeho základní povahová vlastnost… – Bude finále a tam se všichni musí oženit.

😎

marketka.27
7. jan 2010

Trhák ?

rpinguin
7. jan 2010

fakt? ja som myslela, ze to bola len kulisa vybudovana....a Jiraskovu si mala na mp3 v usiach 😀

marketka.27
7. jan 2010

Holky a vy chodíte všude s tatínkama? Já jsem byla včera v poradně a měla jsem tlak 500 z těch doprovodů. Ke každému děcku minimálně dva dospělí (babičky samozřejmě nesmí chybět), nebylo místo, musela jsem s malou jít do čekárny pro větší děti, do miminkovské jsem se prostě už nevešla. U čerstvých novorozenců to chápu, že jde taťka mamce pomoct, zvlášť k naší dr., je v druhém patře bez výtahu, ale jinak tomu moc nerozumím. Ne, že by pro mne manžel třeba nepřijel nebo tak, ale to co se tam dělo, to byl děs. Šaškování družných babiček nekomentuju.

rpinguin
7. jan 2010

market, no a z tohoto dovodu mi neprejde prahom domu ziadna zver....uz decka stoja peniaz 😲

marketka.27
7. jan 2010

čau ping, já mám taky fotky z Hoštic, stavovali jsme se tam, jak jsme jeli z dovky na Šumavě🙂

rpinguin
7. jan 2010

coze? ti chlapi su nezamestnani, ci ako? normalny chlap robi a zivi rodinu svojou nepritomnostou, naco musi este k dr.? nechapem ...

pospecka
7. jan 2010

marketka: máš bod. :-d
rping: no dovol. Ta vesnice je rodná vesnice režisára Zdeňka Trošky. Filmovej otec Vency je skutečnej pan Troška, maminka ženicha doktora Káji Kroupy z ..pár facek je paní Trošková. Celý je to točená v Hošticích i to nádraží tam je.

marketka.27
7. jan 2010

No já už taky asi žádné zvíře mít nebudu, protože můj drahý má odmalička do hlavy vtloukány blbosti o přenosu chorob a nehygieničnosti atd. Ale už jsem si zvykla. Jo, máme křečíka 😒

marketka.27
7. jan 2010

díky pospec, hrajeme dál 😉 ?

rpinguin
7. jan 2010

popec, to si urcite okopirovala z temy o hlaskach z filmov, ze? 😉 Raz som zhliadla, ze je to tu, ale necitam....neviem, ja si nic nepamätam a som uz od 1994 mimo SVK, takze sa nechytam velebnosti 😀

pospecka
7. jan 2010

market: ten máj pracuje v protější budově než je poliklinika, tak chodí taky. Je děsně zvědavej. 😀

marketka.27
7. jan 2010

rping, jdu vyštrachat nějaké fotky, musíme tě dovzdělat, co se Slunce, seno .... týká 😉

tlenka
7. jan 2010

hojte... nasej malej alex sa dnes vecer podarilo pretocit na brusko.... juchuuuu 😀 😵

marketka.27
7. jan 2010

pospec, ten můj taky, ale jsou prostě situace, kdy se to vyloženě nehodí a omezoval by svojí přítmností ostatní, viz včera ty babky

aktekram
7. jan 2010

s námi tatínek chodí jen na rehabilitace, před ním si sestřička tolik nedovolí, a já z toho pak nejsem špatná

jinak jsem si našla doktory tak abych všechno zvládala sama

pospecka
7. jan 2010

http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Hoštice...
Hoštice
rping: toto jo, ale spoustu mám v hlavě. 😅

rpinguin
7. jan 2010

ved to si ja pamätam, aj vsetky Kamenaky...tieto inteligentne filmy mam ja najradsej, take tie nove filmy, kde je skoro v kazdom filme Machacek a Trojan, tak tie mam tiez pozrete, ale nepamätam si nic...ja neviem, ako budem na dochodku s pamätou, ale moja srdcovka je aj tak PIVO A RUM, nebo taky zdechnu 😀 😀 😀

marketka.27
7. jan 2010

akte, to je úplně něco jiného, to bych si toho svého vzala s sebou taky🙂

pospecka
7. jan 2010

market: tak poslední soutěžní, ať to tady nezaplácáme

Každá mě nechá. – A vy se jim divíte? – Kdepak, já bejt ženská, potkat sám sebe, tak se lituju, že sem se vůbec narodil. A poslal bych se z fleku k vodě! – Vy nejste normální chlap. Ale vy na svou mánii škaredě doplatíte.

Já bych taky zvládla, ale Pospec je prostě takovej aktivista. Jsem říkala ,že je z rodiny Hujerů. 😀

aktekram
7. jan 2010

babičky by na spoutu míst měli mít vstup zakázán,

my jdeme zítra na vítání občánků, měla jsem z toho radost než jsem se dozvěděla kdo všechno chce jít s náma 😖 budeme jak hujerovi, ach jo

rpinguin
7. jan 2010

za inteligentne filmy som mala dat smajla, aby ste si nemysleli, ze su naozaj inteligentne 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre