V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

aktekram
8. jan 2010

rping: no Petruška teda neee, ale aby si to nerozmyslil můj muž 😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

market: takovejch nás bylo víc, ale pak jsme jí tu fotku odpustily, viď rping. 😉

aktekram
8. jan 2010

já jdu do hajan, ráno vás dočtu.............. pa pa

marketka.27
8. jan 2010

pospec, beztak na té fotce ani nebyla rping 😉

pospecka
8. jan 2010

ema: A jakej že to máš kočárek? 😀 😀 😀 😀 My jsme chtěli jet na 14dní, ale taky si říkám, že kdyby něco, tak ať raději propadne jen týden. Proč by to nemělo cenu? My budeme chodit k vodě pod slunečník, jezdit na výlety, nebo lenošit na pokoji a večer chodit se spícím dítětem na zmrzlinu. 😀 A kdy pojedete? 10-17/7? Že bysme se náhodou potkali? 😀

emamamamu
8. jan 2010

posp ja prave nevim, jak moc nas to pod slunecnikem bude bavit..na pokoji me to nebude bavit urcite a vylety v tom vedru asi moc nedame a navic v Chorvatsku nevim, co by me uchvatilo😀 no na haovno Blazeno😀 musim si to nejak rozmyslet....ale jako chci jet...snad to neni blbost... 😅

pospecka
8. jan 2010

market: nebyla, já jsem tu fotku viděla v reklamě na porodní lůžka. 😀 😀 😀
malej se vzbudil jdu nastrčit kozu.

rpinguin
8. jan 2010

vy drzky, mate tu reci, ako keby ste boli nejake zrudy a pritom vyzerate vsetky super no a nezabudajte, ja som isla rodit po odteceni vody, cize na sminkovanie v kupelni bolo casu dost, no a to ste vy nemali. Market mala CR a Pospec z posty uz nestihala do kupelne 😀 😝

emamamamu
8. jan 2010

ja jsem taky rodila jen proto, ze to po me doktor chtel, ale zapomnela jsem si vzit malovani sebou, no... 😀 😀 😀 casu bylo habkuk, cele dve hodiny😀

rpinguin
8. jan 2010

my chceme v septembri, to uz neni hicak a Matildicka uz bude mat rok bude vediet chodit 😀 😀 😀

marketka.27
8. jan 2010

Já jsem taky měla šminky s sebou, ale chtěla jsem se namalovat ať ke konci, ať mám ten make-up čerstvý 😀 Ještě jsem se doma před odjezdem pečlivě odmalovala, protože jsem byla rozmazaná, jak jsem pořád seděla v té horké vaně a rozháněla posly 😀

emamamamu
8. jan 2010

market ja se bala, ze se moc spotim a bude me rasenka stipat v ocich😀 nespotila jsem se.

😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

rping: náhodou jsem si dala spirálu, ale po porodu mi malýho hned sebrali a mě šoupli pod narkózu. 😠

rpinguin
8. jan 2010

teraz je to aj tak jedno, pre tie nase decka sme aj tak najkrajsie 🙂 ,
no ja to dnes tiez balim, uz zacina zasa mejdan ☹ dobruuuu

mauik83
8. jan 2010

zdar, já se malovala, myla vlasy a dala sprchu doma před odjezdem do porodnice přo kontra po 3 min 😀 😀 😀 manžel stál s taškou v ruce obutej u dveří 😀 😀 😀 a čekal 😀

emamamamu
8. jan 2010

taky tak silene smrdite od porodu potem?😀 mne z nepomaha ani svecena voda😀

marketka.27
8. jan 2010

Když mi to s tou krásou nesmírnou nevyšlo u porodu, tak jsem si naplánovala, že se namaluju, jak půjdu z JIPky ... To taky nevyšlo, tak jsem chtěla na první návštěvu (porpvé všichni tři pohromadě), abychom měli slušnou první společnou fotku, to jsem taky nedala a vyšlo mi to až na cestu domů, ale byla to fuška 🙂

marketka.27
8. jan 2010

emo, ne zrovna potem, ale nějak divně jo.

rpinguin
8. jan 2010

ema 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si sa od porodu nemyla 😀 😝

pospecka
8. jan 2010

rping: dobrou, já mám malýho přicuclýho a hledí na mě a netahá. Syčák. 😀

mauik83
8. jan 2010

emo - tak to je síla s těma náušnicema... to nechápu, jakl jste si jako neporozumněly... 😝 ale tak Dorka už je ok a fešná 😉

emamamamu
8. jan 2010

ping a kdy se mam jako jeste myt?😀

mauik83
8. jan 2010

posp - 😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

ema: já furt cítím mlíko. 😅 😀

marketka.27
8. jan 2010

rping, zajeď do pelechu, už tu nejsi 😉 , buď ráda, že ti pospecka odpustila vyloučení🙂

emamamamu
8. jan 2010

posp ja cibuli 😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

mauik: ... ale ta inženýka,fešná je i Keliška ji viděla ... 😀 😀 😀

emamamamu
8. jan 2010

Tam přepadl sedmaosmdesátiletou stařenku, strhal z ní prádlo a hned vedle hrobu jejích rodičů a manžela ji chtěl znásilnit. Srdnatá stařena se ale do chlípníka pustila konvicí na vodu a zahnala ho na útěk.

😅 😅 😅 😅 😔 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jdu spat, at tu zitra zase nebecim, ze nevyspana jse mkvuli Dorce😀

pospecka
8. jan 2010

ema: tak kdy teda pojedete? 😀
Já už jsem malýho odpojila a taky půjdu na kutě. Zítra bude Pospec doma, by mi neprošlo, že spím a malej vedle mě šermuje ručičkama a snaží se mě vzbudit. 😀

pospecka
8. jan 2010

Achjo, malej se vzbudil, šmruje mě a prdí jak o život. Z čeho to sakra má? Nejedla jsem nic prdivýho.
Dobrou. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre