V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
19. jan 2010

lovely: právě, že bych odjela z Brna. 😀 😀 😀 jasně, že jo, když budeš mít chuť a čas. 🙂
market: však uvidíš, jak malá zvládne hexu.
ad MM a UM: Znám holčičku, co je od porodnice kojená a protože po MM vůbec, ale fakt vůbec nepřibírala, tak MUDr. přikázala UM a tak maminka nakojí a pak ji frkne UM, takže by to snad mělo jít.

marketka.27
19. jan 2010

Petro, snad nemá žádné problémy, v jednom kuse prdí, tak snad dobrý. A pozooor: Dnes poprvé celý den ani jednou nekadila. To tady ještě nebylo🙂 Jednou se mi už teda stalo, že jen třikrát za den, ale to byla výjimka😀

petrajurinova
19. jan 2010

Lovely, pojišťovna to proplácí jenom pokud dítě dostane ty 3 vakcíny mezi 3. a 7. měsícem ☹ . Takže my to nestihnem a máme smůlu.

Mauik, na kalmetizaci jsme nebyli, už v porodnici nám říkali, že už to kontroluje jenom pediatr, že do kalmetizačního střediska už se prý nechodí.

pospecka
19. jan 2010

ema: mám tady jednu hezkou z H&M, ale nezdaj se mi ty uši, zkusím zítra kouknout jak půjdu ven. 😀 😀 😀 😀 😀 Tak co ta malá dostává N nebo B?

marketka.27
19. jan 2010

emo: ale velmi, velmi pomalu .... 😉

emamamamu
19. jan 2010

jo dostava B🙂

mauik83
19. jan 2010

posp - ty s tím B seš jak já... 😀 😀 😀

emo . neměla bys už vyrazit? Ať ti neujede... 😀

chjo, měla bych jít žehlit, ale mě se táááák nechce... 😝 se mi tu s vámi hezky žvatlá 😀 😀 😀

a my teda přes noc taky zatím nikde nebyli...

posp - where is rping? (němčinu nesnášim... 😠 )

emamamamu
19. jan 2010

auto mi neujede, neboj...😀

pospecka
19. jan 2010

ema: ď, počkám co mi odepíšou o tom veletrhu, jestli bude nějaká SALE tam. 😀 Vzpomeň na svůj Bunker. 🙂

lovelygirl
19. jan 2010

petro, tak právě asi to řešili.. že by to neomezili a propláceli to i dětem, které to zatím jako nestíhají 🙂

ad kalmetizace: my byli taky a myslím, že úplně zbytečně.. koukla a řekla - vy už jste dostali dvě hexy? to je asi už v pořádku, ne? Tak jsem řekla, že to v pořádku asi je a šli jsme 😀

emamamamu
19. jan 2010

posp at vzpominam, jak vzpominam, neprijde mi, ze by byl levnejsi...ale cenu si uz nepamatuju ,pravda🙂

majamisutka
19. jan 2010

Domíno v noci už taky nekadí. Ale to už dlouho 😀 😀

pospecka
19. jan 2010

ema: hmm, tak nic, když B.
mauik: ani mi nemluv, Posp mě sprdul, že jsem si měla nechat stromeček. 😅 No jo no, kdo mohl tušit, že to dopadne takhle a že to druhý někdo tak rychle koupí. Ad rping: "Dove e rping?" může být italsky? 😀

emamamamu
19. jan 2010

ja is vzpominam, kdyz jsme prijeli z porodky a prebalovala jsme tolikrat v noci a tolikrat kojila a cetla si u toho blesk, nebo hrala karty 😵 😵 😵 😵 😵

emamamamu
19. jan 2010

posp tak sory☹ 😀

pospecka
19. jan 2010

ema: já si pamatuju co stál. 😀 Jsem si říkala,že seš fakt šílená, kdyžs dala takovej ranec za růžovej fusak a ani nevíš, jestli to nebude Dorián. 😀

emamamamu
19. jan 2010

proc?😀 by se prodal, ne?😀 jeeej, to jsou male veci...😀

aktekram
19. jan 2010

Čusky,
dočetla jsem. Dnes večer jsem po kojení odstříkala 120ml, kojím jen z jednoho prsa. Zítra mě čeká kontrola u dr. tak má mamka bude hlídat 9-11hod. tak to jsem zvědavá. Proto jsem dělala zásobu, jinak už mám odsávačku schovanou.

Olalka: chtěla jsem se zeptat jak jste jako nafotili tuto fotku
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
vypadá to jako kdyby jste už lozili, úplně mě to dostalo. Jinak super foto.

Ema: šťastnou cestu....

mauik83
19. jan 2010

posp - a proč sis vlastně nenechala ani jedno z nich? Mě zase Karel řek, po tom, co viděl, jak se seru s aukcema na německym ebay a hovno z toho, ať objednám nový... 😎 prauda, přispěli na něj i tchánovci 🙂

chjo, tak já jdu žehlit... jsem se trochu ovínila růžovým... 😅

emamamamu
19. jan 2010

maui tak at se ti neco nestane😀

olalka
19. jan 2010

akte, nelozi este 🙂 to bola len nahoda, polozila som ju na gauc a fotila 🙂

kesika
19. jan 2010

olalka: Manžel práve skonštatoval, že keby si nebol 100% istý, že v ZA nebol, tak by povedal, že Lujzička je jeho 😀

emamamamu
19. jan 2010

potkali se u Kolina...😀

pospecka
19. jan 2010

mauik: to by bylo na dlouhý povídání. 😀
Jsem nakoukla do staré diskuse a kasenka tam zrovna reagovala na mauikův výpočet, že čeká chlapečka. 😀

emamamamu
19. jan 2010

a jinak to vyslo?

pospecka
19. jan 2010

kesika: a neřekl to třeba proto,že Olalka byla dva týdny před Tvým otěhu v Senici. 😀 😀 😀 jdu tu podobu prozkoumat. Jedna kamoška má kluka o necelej rok staršího než je ten můj prcek a mě občas připadne,že jsou si podobní 😅 tak snad se mi to jen zdá a vyrostou z toho. 😀

emamamamu
19. jan 2010

posp at pak nejste v telce s timto pripadem...Posta pre teba...😀

kesika
19. jan 2010

pospec: No buď z toho vyrastú oni alebo ty 😀

pospecka
19. jan 2010

ema: no jak komu, třeba mauik má malýho Káju, achalteke si tam nějak sama vypočítala holčičku. 😀 Myslím, že vyšly dvě třetiny. 😀
Hele a Dorka si vybrala Bebu a Nutroš nechtěla nebo a to byla vaše volba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre