V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
29. jan 2010

Koukám, že jsme tady všechny takový

https://www.youtube.com/watch?v=06bNBvkX3kU


😀
rping:nejsem nákupnička, teda vlastně jsem, ale firma mi přispěje naposled na nějakej foun, tak vybírám ať je to k světu a když mi odešel ten foťák, tak to k tomu přidám a bude 🙂

rpinguin
29. jan 2010

no som si pospominala na Zufalky, ono je to tam tak dopletene, ze uz ani neviem, kto s kym co kde mal 😀

pospecka
29. jan 2010

rping: 😀 jsi mi nasadila brouka do hlavy s tou podložkou. Škoda, že to tam nejde vyzkoušet. Bys to prubla na prodejně a kdyby to stálo zaprd, tak to ani nekupovala. 😀

pospecka
29. jan 2010

maja: musím Zdendovi změřit délku vlásků, kdyby se někdo ptal. 😀

rpinguin
29. jan 2010

akyho brouka? ved ty si ju chcela?
ved ja ju mozem aj doma vyskusat a na druhy den odniest, mi to vezmu, tu nerobia ceremonie ako u nas a ani na dovod sa nepytaju 😵

pospecka
29. jan 2010

rping: nasadila jsi mi brouka jestli to vůbec funguje. 😅 Tě nemůžu tak otravovat, abys to nosila domů a zase zpátky. Bylo by to super, ale ... 😅

pospecka
29. jan 2010

rping: a jak na to mdotykáči píšeš SMSKy? 😅

rpinguin
29. jan 2010

ale v pohodicke, na odnesenie naspät mam dokonca 2 tyzdne, takze buduci tyzden niekedy skocim do mesta, kupim, vyskusam, dam tebe vediet a ty mi povies, ci vracat alebo nevracat. Ozi a chlap nema nic proti?

rpinguin
29. jan 2010

tiez tou palickou tukam akoby do klavesnice na compe, si to prestavim na klavesnicu a tak pisem, ale da sa aj klasicky pisat, ale na klavesnicu som si uz zvykla a je mi to tak lepsie. Aky mas v plane si kupit?

pospecka
29. jan 2010

Jako proti tomu, abych si to koupila? No jasně že má 😅 . No, kdyby Tě to neotravovalo, tak to teda prosím otestuj. Mám už poslat das Geld? 🙂

rpinguin
29. jan 2010

ozi, kolko kc je jedno €? teraz som kukla na tu podusku fialovu a v € stoji 10 a kc 500, ved to je neumerne, ci neviem ratat?

pospecka
29. jan 2010

Vybírám z
http://www.cz.o2.com/osobni/mobilni-telefony/
a vede Nokia 5530. Jsem na N. zvyklá a na jinou značku bych si asi nezvykla, maj jiný menu.

pospecka
29. jan 2010

1 euro je cca 26kč. Ony ty ceny neodpovíídaj. Např. ten fialovej župan stojí v ČR 499Kč, v D stojí 24,90eur a v SK 16,9Eur. Je to postavený na hlavu. Chtěla jsem napsat mail do tch.de jestli bymi poslali i do čr, míváte tam často levněji a i věci co u nás nejsou vůbec, ale s mou němčinou by si mysleli, že jim píše nějaký negramotný dítě 😀 😀 😀 a neodepsali byl mi.

rpinguin
29. jan 2010

to som aj ja hovorila o Nokiach, potom som mala Sony Ericsson, teraz LG, ale na ten stary S-E si nedam dopustit, stale ho mam a nikomu nedam, fakt si zvyknes na vsetko....mne to bolo jedno, hlavne, ze dobre vyzera, malo stoji a ma vsetky funkcie, ktore chcem.
Ja by som brala ten cerveny S-E W705 🙂

rpinguin
29. jan 2010

coze? na SVK este menej nez tu? Je to mozne, ved tam je drahe hadam vsetko. Kde si to pisala? Napisem im ja 😀

rpinguin
29. jan 2010

no sranda,
tak ja sa lucim, chlapi dosli 😵 dobruuuu vsetkym!

pospecka
29. jan 2010

Já jsem nikam nepísala, raději. Chtěla jsem psát na tcm-service@tchibo.de ale asi bych nepochodila. ☹

emamamamu
30. jan 2010

bry😀
posp ja mela dotykovy LG a po mesici sel z domu, neb mi z te dotykove vychytanosti malem zacla hlava plesatit🙂

emamamamu
30. jan 2010

ja mit prachy a chtit fotak, tak koupim Sony Ericsson, maji nej fotaky..vsak skoro vsechny fotky mame focene SE a foti i lip, nez muj a Filuv fotak... 🙂

kesika
30. jan 2010

Dobré zasnežené ránko 🙂
Ja sa z toho môjho "prdika malého" zjaším. V noci sme striedali kojenie s čajovaním a nakoniec bola hore aj tak každú hodinu, akurát nepila ani jedno ani druhé a proste chcela byť hore a ponocovať. O štvrtej som ju preniesla z postieľky k nám a ona do siedmej spala 😠Zobudila som sa na to, ako niekto strašne mľaská. Ešte som sa čudovala,ako si vyhrnula moje pyžamo a sama sa dostala k prsu. A to Klárka objímala rožok z mojej periny (nohami aj rukami), pchala si ho do pusiny a dudala 😀 Ona asi proste potrebuje mať to prso aspoň pri sebe. Ani nie tak jesť, len si ho občas požužlať 😀

emamamamu
30. jan 2010

kesika takze caj s rumem...kdo dal?😀

kesika
30. jan 2010

Ema: Ten si dám po tej noci ja 😀 😀 😀

mauik83
30. jan 2010

posp - Katel měl SE dotykovej s tím perem dotykovým, jako má ping a byl spokojenej, ale já bych nedoporučovala - musíš na psaní sms a vůbec na všechno s tím pisátkem používat obě ruce, což je pro mě nepředstavitelný - nemohla bych při tzom venčit psa, pít, jíst, držet Nelu... prostě nic... když dotykáč, tak takovej, aby se na něm dobře dělalo prstama, abys to mohla obsluhovat jednou rukou!!!!!! 😉 ted má K LG Arena a je s ní spokojenej! nejdřív sice nadával na psaní sms, že to nende, ale po 2 dnech mu to šlo jak po drátkách (přesně jak se psalo ve všech diskuzích na netu) a už by neměnil 😉

jdu péct maso a pak jedem na chatu, tak pa a hezký víkend všem! 😎

rpinguin
30. jan 2010

zdar zeny,
maui, ja mam LG teraz, SE mam stary v skrinke a nikomu nedam 😉 . Na tento LG neviem prstami tukat vobec, preto stale pouzivam tu palicku a je pravda, ze smska trva omnohlo dlhsie, ale je coolovejsi 🙂)) a ma 5pixlovy fotak,
pekny vikend na chate a vsetkym tam, kde su.
My ideme na nakup zradilka ako kazdu sobotu.
Inac noc super, kojo kazde 4h a Maxik ani raz v noci nevyliezol, stal sa zazrak 😵

aktekram
30. jan 2010

Krásné ránko,
já včera nějak neměla náladu, a o hodně jsem přišla. Dočíst těch 6 stran je náročné.

ewwe
30. jan 2010

ahoj u nas noc hrooooza, bola hore kazdu hodinu
ja mam mobil SE W995 a som spokojna, mam ho kvoli fotaku

a vybrala som kasu pre malu, nemliecnu ryzovu od Hipp

kesika
30. jan 2010

ewwe: Snáď budeš s ňou mať viac šťastia ako ja. Ja som skúsila kašu, čaj a aj tak je hore každú hodinu. Ale zrejme to nie je hladom, takže už kašlem na to a budem dúfať, že ju to prestane baviť 😀

aktekram
30. jan 2010

jste celý den venku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre