V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
25. nov 2009

Nemam to poprvé, tak už nějak vím, co s tím, jinak Domča je naštestí hodnej, ted spinká 🙂
Už nemam horečku, tak to zas tak strašný není.

bibnka
25. nov 2009

Bodka ještě nebyli. Chtěla jsem se tě zeptat, co děláš příští týden od středy do pátku. Já mám volno a jsem navíc sama doma, co kdybych dojela do Kobylis?

A tu sušičku teda fakt závidím...ale v dobrém 😉

emamamamu
25. nov 2009

bib mam kloboucky suavinex, muzu ti je poslat...🙂 "kojila" jsem tim jednou...😀

majamisutka
25. nov 2009

to mě štve, že mě to chytlo ted a né o víkendu, bych nemusela s malym ke tchýni 😅

emamamamu
25. nov 2009

bibn ja bych se pridala, kdyby nevadilo...😀 jako ne ze bych sla k bodce na navstevu..kdyby se neco vymyslelo...😀

bodkakroneisl
25. nov 2009

Bib aj ja som sama doma..teda s Danikom a Maxikom, takze budeme moc radi, ked nas pridete pozriet 🙂 akurat v piatok nas budem balit, lebo pojdeme do Ceskeho Krumlova 🙂
Takze mi to vyhovuje kedykolvek Bibnka, daj vediet, kedy Tebe najviac 🙂

bibnka
25. nov 2009

Emuš díky, ale zkusím zajít do lékárny. Asi si tam požádám o nějaký věrnostní program, bo jsem tam pečená vařená 😉 😀 😀

Tomášek má zase rýmu 😠 😒 ☹ .Teď usnul v lehátku a pěkně mu to v nosíku lítá, se na to fakt vykašlu.

bodkakroneisl
25. nov 2009

Nemate niekto znameho co robi alebo ma servis na auta?? 🙂

bibnka
25. nov 2009

Emuš, já se k bodce taky necpu, neboj 😉 🙂 . Myslela jsem nějakou prochajdu. Mám to k ní z Kralup co by kamenem dohodil a zbytek došel. Klidně se přidej, rádá tě poznám. Tu ladronku bohužel nedávám ☹ .

Bodka, super, tak já se začátkem příštího týdne ozvu.

bodkakroneisl
25. nov 2009

Jee Bib ved ja som Ta pozvala, predsa som Ti napisala, ze budem rada, ked nas prides pozriet ! respektive pridete aj s chlapcami..a Emus ako pisala Bib, tak prid aj Ty aspon sa zoznamime a potom pojdeme na prechadzku..
akurat baby, my sme sa nastahovali pred 4 mesiacmi tak sa este zariadujeme 🙂 ozaj, ked sa zakecame, tak tu mame predzahradku, det tam mozu spat a my mozeme da oddych noham 😀

bodkakroneisl
25. nov 2009

deticky som chcela napisat 😀

bodkakroneisl
25. nov 2009

no mam Danika na nohach a kecame, tak to moje pisanie tak vyzera 😀

bibnka
25. nov 2009

Však se bodka ještě domluvíme. Víš, co to moje druhé zlobidlo, abychom se aspoň slyšely 😉 🙂

bodkakroneisl
25. nov 2009

no ved jasne uvidime, ale Robinek neni ziadne zlobidlo a navyse ked uvidi Maxika, tak sa spolu zahraju..nevadi Ti pes? Max je clen rodiny..a keby nebol hodny, tak ho nemam pri Danikovi..

emamamamu
25. nov 2009

bib ja jen rikam, aby si boka nemyslel, ze se cpu k ni dom...jako do Kobylys v pohode prijedu...😀
a bodko nasi znami maji servis, ale nevim, jestli opravujou vse, nebo jen Citroen a Peugeot...

petrajurinova
25. nov 2009

Ahoj.
Dneska mám za sebou další kontrolu na gyndě - včera jak jsem ukládala malou, tak mě najednou strašně zabolelo tam dole a začla jsem krvácet (a to docela dost), tak jsem ráno naklusala k doktorovi a ten "vyšetřil", že mi rupla nějaká jizva vevnitř - prý se nějak abnormálně špatně hojím, tak mi bodl injekci na zastavení krvácení, napsal recepty na nějaké vitamíny a něco na zvýšení krevní srážlivosti a prý "pokud možno ležte, nezvedejte nic těžkého a buďde v klidu" 😀 😀 😀 Vtipálek, jak to dodržovat s dvěma děckama mi neporadil 😅 😅 😅 .

Markétko, chodit na cvičení s maličkou jsem líná - cvičíme akorát doma na baloně, podle instrukcí od dětské doktorky. A na plavání nemůžeme - Isabellka má přesušenou kůži s rizikem vzniku exému, takže i koupat ji mám jenom 1x do týdne (což nedodržuju, protože jak ublinkává, tak by nám asi dost zapáchala) a plavání máme rovnou zatím zakázané.

Emo, velikost 50? 😀 Já už jsem vyřadila všechno z velikosti 62 a už i některé bodíčka 68 jsou v pytli s malým oblečením 😅

Sašo, konečně někdo kdo má taky pořádného potomka - ta naše puclinka má taky ve 2 měsících necelých 6,5 kg. 😉

rpinguin
25. nov 2009

zeny, vy tu co zasa riesite za prkotinky 😀
ja to ani neviem, kolko Matilda vazi, kedze vazit nechcem, to by som s hrozou zistila, kolko kg som si nazrala ja (zdravim market 😀 😀 😀 ). Pri ockovani mala ale rovnych 6kg a tie vecicky? Presne ako Lynn pise, tiez ma to cislovanie pekne sere.....
a emusa, ja neviem, ale neverim, zeby mala Dorka doteraz velkost 50 😕 To sa mi zda nehorazne malo, takze Bib. a Bodka dohliadnite a skuknite Dorus a dajte mi vediet 😉

Peta, no doktor vtipalek, ved si lahni do postele a uvidis co to urobi 😀 MAs aj bolesti? Vidis, si mi pripomenula balon, ja ho este stale nemam od prestahovania nafukany a nikomu sa nechce na pupmu, ale musim chlapa vyslat.

Bodka, tak vas pes sa vola ako moj syn? 😀 😀 😀

bodkakroneisl
25. nov 2009

😀 ano pekne meno, ze Rpin? 😀 a stym balonom to mam presne tak isto..je v skrini a furt,ked sa docitam, ako tu baby na nom skacu, tak sa nan idem pozriet ci ho tam mam 😀
Petra to mi ju luto..ja som sa tiez dala iba nedavno po porode dokopy..chcela som dve deti, ale po tych komplikaciach tak za 10 rokov ak vobec 😠 ved mas blizko babicky, a ked inokedy mozu chodit na navstevu, tak nech Ti teraz pomozu, ked to najviac potrebujes, to neni sranda, ked si zacala tak krvacat!

rpinguin
25. nov 2009

bodka a to chces teraz akoze ostat len pri jednom dietati? Neblazni, Emusa ty tiez. Ste mlade.... Inac, v dobrom zavidim, ze ste v Prahe, ja by som tam tak rada isla byvat, ale pokial chlap nedostane 3000€ cisteho, tak nic nebude a byvat chcem tiez ako David s Karolinou 😀 😀 😀 Mne to uz hrabe nacisto 😝

inac Ema, neviem, preco si myslim, ale niekedy sa mi zda, ze tych deti mas viac 😀 Ide z teba taky klidek a rozvaznost, nepanikaris pre kazde kychnutie dietata, to robia zenske, ktore uz maju viac deti, tiez sa tak neplasia ako pri prvom dietati. Vidim to na sebe.

bodkakroneisl
25. nov 2009

Rpin, my sme inac skoro susedy, ja som z Martina 🙂 a baby dnes mame Preslapy, tak nam prajem, nech sa nam podari kuk 😀

wwcko
25. nov 2009

Baby co by ste robili keby ste vedeli ze vasho kamosa podvadza frajerka? 😒

bodkakroneisl
25. nov 2009

ty jo wwwcko dalsie preslapy 😀 aj ked chapem,ze to neni srana..ja by som to neriesila.

wwcko
25. nov 2009

my sme to najprv neriesili. potom ten kamos na to dosiel, alebo sa mu priznala to neviem a on ju nechal ze nech sa rozhodne ci chce jedneho alebo druheho. No a ona sa rozhoda pre toho mojho kamosa. No ale s tym druhym to taha dalej a v podstate verejne.... dnes som chcela ist s nimi na prechadzku (s tou babou a jej "milencom" a na rovinu mi bolo povedane ze chcu byt sami, takze sa tym vobec netaja ze to tahaju dalej. Tak uz rozmyslam ze to tomu kamosovi poviem.

bodkakroneisl
25. nov 2009

Aha..takze ked on o tom vie, tak asi neni o com...tak potom by som sa asi zachovala rovnako..a kto je tvoj kamos on alebo ona?

wwcko
25. nov 2009

on vie ze spolu spali, ale nevie ze ona to nukoncila ako mu vravela. A najhorsie je to ze vsetci traja su moji kamosi.

majamisutka
25. nov 2009

Kasenko, ted mi to došlo 🙂

všechno nejlepšííííí 🙂

aktekram
25. nov 2009

Holky měli vaše miminka reakci na hexu? Měli teplotu?
Nás očkovali včera a dnes ráno jsme měli 37,9 a teď v 17 hod 38,0°C bez odečtu, zatím s tím nic nedělám, nebo mám????

majamisutka
25. nov 2009

akte, nás to teprv čeká, jinak na teplotu bych dala panadol.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre