V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

natali1401
autor
26. jan 2010

tomu fb zase sibeeeee 😠

pospecka
26. jan 2010

Mě ten FB pro jistotu nejede vůbec.
Jo a právě jsem na BÚ zjistila, že mi strhli stovku za převod eur, ale já jsem s eurama nic nedělala jen čekám jednu platbu ze zahraničí, terá dosud nedorazila. 😠 To jsou ku.vy v té mé bance. Jdu si hledat jinou.

natali1401
autor
26. jan 2010

pospec ja som zabudla tak sa ospravedlnujem.. 😉

luskata
26. jan 2010

Ahojte, tak ja sa tiez pridavam do klubu marodov - ma hroznu nadchu (rymu ci rimu?), mala sa celu noc budila a ked spala tak ja som chodila smrkat na WCko, takze super noc. Teraz aspon spi na chodbe v kociku, vonku je strasna kosa, tak dnes budeme zavrete doma ☹ Len dufam, ze to odo mna nechytne, je druhy tyzden po vakcine, tak sa bojim... A ten FB ma stveeeeee 😠

alee
26. jan 2010

ahoj holky, jdeme vas jen pozdravit - zachvili jdem k dr. na ocko - bojiiiiiiiiiiiim 😅 😀
posp: taky budem menit banku, tato nas taky pekne s....

pospecka
26. jan 2010

natali: za co sa ospravedlňuješ? 😕

joodi
26. jan 2010

Ahojky 🙂
Tak koukám,že FB je nějak zaseklej..tak asi ani nemusim litovat, že ho nemam 😀
Včera jsme byly na očko první Synfl., no má zvýšenou teplotu kolem 37,2 tak uvidim, jestli to půjde nahoru nebo ne ☹ Po hexe teplotu neměla.
Koukala jsem na fotky a je děsný, jak nám ty dětičky rostou. Včera jsem musela koupit nový čepičky protože jsou jí najednou všechny malý a chystám se na nákup overálků na spaní...
Jo a na zácpu mi pomáhá kafe s mlíkem 😅 ale naštěstí na to moc netrpím, jenom ke konci těhu to byl mazec 🤐 😀

danielasr
26. jan 2010

akte, nasa mala sa toci len na lavu stranu, snad nebude lavacka po manzelovi 🙂 takze druhu stranu az tak neskoro, a ja uz by som ju trapila, aby to vedela aj na druhu 🙂
a tie strany je jedno, na ktoru to vie prvu? alebo prva mala byt prava ako u vas?

majamisutka
26. jan 2010

Našla jsem dotaz ohledně autosedačky, který bude zajímat i vás :

Ahoj Špuntíku, chtěla bych poradit s autosedačkou. Máme klasické vajíčko,ale je již malé a do autosedačky 9 až 18kg nemůžeme, protože máme 8kg a ještě nesedíme samostatně.

Těžko radit, ale zkusím to:
vydržet ve vajíčku do doby, než si prcek bude umět sednout (nemusí se sám (sama) posadit, ale musí umět sedět třeba v židličce na krmení. No a potom doporučuji koupit 9-18kg nejspíš Romer King (některou z variant) nebo Maxi Cosi (Tobi, Priori XP, Priorifix nebo Pearl) - ale jsou i jiné kvalitní značky ... nicméně tyhle jsou sichrovka :o)ˇ

pospecka
26. jan 2010

maja: tak jsi to mohla před odesláním otočít, aby nejdřív doporučoval Maxi Cosi 😀 😀 😀 Ale dobrý. 😉 😉 😉

mauik83
26. jan 2010

ha, mě napadlo přesně co pospecku, s tím otočením... 😀 😀 😀 😀

pospecka
26. jan 2010

mauik: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už jste zpátky?

mauik83
26. jan 2010

neee, ještě jsme nevylezly z baráku... 😝

pospecka
26. jan 2010

My už nevylízáme několik dní. V takovým mrazu se mi nikam nechce. 😅 Až zítra jdeme plavat. 🙂 Tak si to nech zítra doručit pošťákem 😀

mauik83
26. jan 2010

poradte něco na suchý tváře, Nela je má čím dál horší... 😔 co takhle modrá indulona? 😅

alee
26. jan 2010

tak jsme zpet i s hexou 😅
maui, my modrou indulonou mazeme cele telicko a spokojenost, tak to zkuste a uvidis 😉

alee
26. jan 2010

asi jsem se zamilovala 😀 😀 😀
http://www.manufaktura.cz/katalog/zbozi/popis_z...

luskata
26. jan 2010
mauik83
26. jan 2010

alee - díky, zkusíme 🙂

alee
26. jan 2010

maui, neni zac
lus, teda mala je sikulka 😵 , my se stale neotacime, ani na bok, ale za to se zvedame skoro do sedu - asi bude po mamince - lina a zvedava 😎 😀

bodkakroneisl
26. jan 2010

Luskata no to je uzasna otocka ! Sikovnica jedna 😵

bibi78
26. jan 2010

luskata, kraaasna!!! akoby precvicovala inym detom. no ja sa uz tesim, ked to raz aj nas D dokaze. zatial sa pretoci iba na bok.

ja sa tiez obavam, ze nam bude vajicko male este predtym, ako budeme sediet. uz teraz mame 8 kg a 70cm... a uz sme v sportaku, ale teda v kombineze a fusaku tam moc miesta nema... 😒 nastastie iba do sirky.

kasenka228
26. jan 2010

Luskata, ja myslim, ze mas nejhezci holcicku z celeho Konika, ma moc krasnou pusinku a ocicka. A otocka je fakt paradni. My stale cekame, mame line ditko. 😉

majamisutka
26. jan 2010

indulonu i v těch mrazech?
My na ven používáme niveu bez vody proti chladu http://www.lekarna-doma.cz/detsky-krem-proti-ch...

jinak na suchou pokožku je taky dobrý http://www.lekarna.cz/excipial-u-lipolotio-1x20...

majamisutka
26. jan 2010

Luskato, krásná otočka 😵
Já chci takyyyyyyyyyy. Ale Domča ještě neeeeee :(
hezkejch holčiček je tady víc, Domíno nebude vědět, kterou si vybrat 😀

luskata
26. jan 2010

Jeeezis tety konikove dakujeme, ale Maja ma pravdu, krasnych dievcatiek je tu neurekom - september sa obzvlast vydaril 🙂

luskata
26. jan 2010

Inac nasa herecka uz ma prve kroky k modelingu za sebou, ked sme boli na SVK, tak sme skocili do atelieru:
http://picasaweb.google.com/lucia.arabadzhiev/I...

olalka
26. jan 2010

jeeej luskata, to je krasne, kde take krasne fotky robia? aj ja chceeeem 🙂

kasenka228
26. jan 2010

no je k sežrání, fakt 😵 😵 😵 a ty fotky nektere, hlavne ta 3., jsou takove lechtive, az eroticke rekla bych 😀 😅 🤐

majamisutka
26. jan 2010

waau ovšem Evelinka vede 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre