V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mirka73
2. jan 2011

Teeeda, a ja som sa prave chystala dat sem nejake foto! Vedela som, ze sa to da zneuzit, tak som vzdy vahala, len som nevedela ako... uz mi je to jasne! Aj ked velmi mechapem, co z toho maju? Si na tom robia diplomovku z psychologie? 😝 Aj tych 5 stamprlikov mi hned bolo podozrivych, vsak to je pre tehotnu uplna blbost. Baby ja si toto tu obcas precitam bez prispevku, ale ma hlavne zaujima, ako sa dari dominikinym rovesnikom, co rozpravajuu, papaju, ako chodia, hajaju, z akych poharikov piju🙂

bobocka
2. jan 2011

@mirka73 hrozne,vsak? neskutocne coho su niektore tupane schopne 😠 .inak jasne,ze chces vediet ako sa maju ini rovesnici tvojej dcerky,ako prospievaju,mas tak potom obraz o tom ako ste vy na tom.zistujes ake aktivity s detickami ine maminky robia,ako zvladaju choroby,ako sa s detmi hraju...vsak to je normalne. 😉 uvidime,ci niektora maminka bude chciet sukromku zalozit.lebo nie vzdy rozoberame len deti,niekedy pride rec na muzov,svokry,zamestnavatelov a tam ked sa nejaka info dostane do nespravnych ruk,tak to moze neplechu narobit. 😒

tinnka9
2. jan 2011

Ahojte. Vsetko dobre v novom roku vsetkym kockam tu prajem 🙂 . My sme prezili silvestra bez problemov, sice to tu riadne vonku trieskalo, ale deti spali bez prebudenia 🙂 .
Ja by som bola tiez za sukromnu temu, niekedy tu rozoberame dost osobne zalezitosti 😉 . A co sa fotiek tyka, ja sa vzdy na taketo verejne stranky bojim dat akekolvek sukromne fotky. Ved clovek ani nevie, aki uchylaci sem chodia a pozeraju si ich, a ktovie, co este 😖 ... Jedine miesto, kam som ochotna zverejnit svoje fotky, je fb. A ani tam nedavam fotky nasich deti, pokial su bez siat. Mozno si niekto mysli, ze som paranoidna, ale ja som tak kludnejsia.

klya1
2. jan 2011

Fiha, tak pozeram, ze snaha pridat sa do diskusie rozputala debatu o sukromnej teme... Takze sa teda ospravedlnujem za narusenie. 🙄

weiya
2. jan 2011

no co kocky teda,zalozime tu sukromku?dajte tip na nazov 🙂
@tinnka9
@bobocka @petraas @luppita @kathynka @lujsa @ewwe... a dalsie na ktore som zabudla 😀

ewwe
2. jan 2011

baby tych podvodov tu uz bolo vela, neviem, mne to pripada chore, aj ze si tak vymyslaju pribehy, ako bobo pisala o tom vymyslenom mrtvom dietati, fuj, ja tu nemam moc fotiek a ani na fb, nedavala by som hlavne nahe deti, ved neviem aky uchyl moze nad nimi ona...t, ani seba s bruskom v spodnom pradle, proste nevieme nikdy aky uchyl to tu cita
@klya1 teba sa to netyka, ved ty si tu pisala aj predtym, ja som myslela na novebaby co sem tam napisu, nemaju ani profilovu fotku, 2 prispevky...ale zas moze byt, ze iba nedavno objavila Mk, zamknime temu a ak sa bude chciet niekto pridat tak ho pustime nech sa predstavi, povie nieco o sebe a ak bude mat blbe reci tak ju vymkneme 😀
takto tu zanikla stara partia septembroviek, ze zistili, ze nas tu cita kvantum zien a este k tomu rodinny prislusnici smirovali, ktora co pise o svojej rodine
@bobocka super ze ste utuzovali manzelsky zivot, my s mm mame teraz nejake blbe obdobie, chvilu je klud a chvilu burka ☹ takto sa to strieda asi mesiac

lujsa
2. jan 2011

@klya1 toto sa naozaj netyka teba,kludne prispievaj 😉

Ja som velmi za sukromnu temu,ak by ostatne baby suhlasili,ved to mozno na mne aj vidite-nemam tu fotku,maleho neoslovujem menom a to preto,ze mame trosku divne vztahy s jednou vetvou rodiny a na stopro viem,ze ma tu hladali,oni potom konstruuju a ja stasne nemam rada napatie vo vztahoch,tak som tu radsej inkognito,pretoze najlogickejsia tem,kde ma mozu najst je september 2009 😀 😎 Na FB fotky mam,ved tam ich vidia len ludia,ktorym to dovolim.

@ewwe presne zdielam tvoj nazor,ak sa niekto bude chciet pridat neskor a poviem nieco o sebe,moze sa pridat.

mirka73
2. jan 2011

no ja som naozaj skor taky pasivny uzivatel fora, pozeram hlavne konkretne temy, veci, ktore ma trapia a potrebujem poradit - spinkanie, papanie... a atopicky exem ☹ Za cely rok som na konika pridala len 46 prispevkov, takze ak to chcete zamknut bezo mna, tak pochopim 🙄

kathynka
2. jan 2011

ahojte maminy! aj ja vam prajem stastny novy rok, vela zdravicka, stastia, lasky a nech vam drobci robia velku radost! 🙂
ja som nakoniec na silvestra bola v malackach, takze dom u francuzov ostal neposkvrneny (uz som tam inak bola dat tu tatrovku pod stromcek, tak sa uz tesim, az ju tam najdu 🙂 )...domov ku kamaratke sme dosli kol 3.30, este sme sa rozpravali, o 4.30 sme sa strhli na strasny rachot jak keby sa nieco rozbilo a im padol v obyvacke z nicoho nic komplet cely vianocny stromcek...maju totiz blby stojan a kedze to je stojan, v ktorom je aj voda, tak sa im to komplet vylialo na parkety, tak sme rano o pol piatej odzdobovali stromcek a vytierali parkety...takze prvykrat v zivote, co som davala stromcek dole v taky nezvycajny cas...a nakoniec sme sli spat o 6tej...a asi mi bolo este malo, lebo vcera boli u mna 2ja kamarati a do 2.30 sme hrali poker a strasne som ich nabila 😀
co sa tyka uzamknutia temy, tak mne je to jedno, ja sa pridam k vacsine...ale po tom, co je tu uz tolko vselijakych podozrivych pripadov, tak by som bola aj za...a viem, ze aj zuziiicek17...sme si zacali nejak pisat na fb, zistili sme, ze mame toho az moc spolocneho, sme jak take klony 🙂 a ona by nam rada prispievala, ale tiez ma svoje dovody, preco nemoze...a dokonca sme sa bavili, ze by prisla na jar do BA na vylet aj s miskom, aj by u mna prespala, tak nam napadlo, ze az budeme vediet nejaky datum, tak vam dame urcite vediet a boli by sme strasne rady, keby vas co najviac prislo tiez vtedy do BA, aby sme sa pospoznavali aj nazivo...co vy na to? 🙂 raz by nam to uz vyjst mohlo...

klya1
2. jan 2011

Kocky, tak ak sa rozhodnete pre uzavretu skupinu, tak sa veeelmi rada pridam. Aj ked mne je uplne jedno ci verejna, alebo uzamknuta tema.
@kathynka tak u nas by s odzdobovanim stromceku nebol vobec problem. Tych par drobnosti, co tam este nase dieta nechalo, dame dole za 10 minut 🙂

ewwe
2. jan 2011

@mirka73 no registrovana si uz rok, tak ak by si bola nejako ,, svihnuta,, tak uz by na to prisli 😀 tak kludne pis, ale mozes tiez nieco napisat o sebe, rodinke a malej, miery a tak, ale az do zamknutej temy, tak baby ktora to vie, tak nech ju zamkne a pozve nas alebo vytvorite novu a popozyvajte, ktora sa bude chciet pridat tak nech kontaktuje autorku 🙂

bobocka
2. jan 2011

@mirka73 @klya1 ja som presne vedela,ze ked sa zacne hovorit o sukromke,tak sa baby ako vy,co malo prispievali budu citit nechcene 😒 vooobec,ale vooobec to tak nie je kocky 🙂 mna by velmo mrzelo,keby ste sa tak citili.my sem tu uz niektore stalice,fakt prisievame denne,ale bolo by nefer keby maminky co niesu az take zavislacky ako my ostatne,nemali moznost prisievat.ale je fakt,ze niektore kocky sa boja prisievat a my sme tu uz (podla mna) dobre kamaratky,aj ked sme sa nikdy osobne nevideli a vela krat mame pocit,ze sa potrebujeme zverit aj s inymi vecami,nie len vecami okolo deticiek,no niekotre kocky sa boja,aby sa to potom nedostalo do nespravnych usi 😒 preto mozno viacere sukromku vitaju,no to vsak neznamena,ze v nej nemozte byt aj vy 🙂
mne osobne je to jedno,ja nejake extra rodinne veci neriesim,muza mam uzasneho ,svokru perfektnu,ja sa velmi nemam na co stazovat,takze ja sa pridam k vacsine 🙂
@kathynka 😀 tak si fajne vysilvestrovala 😀 ale nabit chlapov v pokeri-paradicka!!! 😉 well done you 😉
@lujsa vidis,az teraz som pochopila preco ty maleho menom neoslovujes a pritom ma tak nadherne meno.
@ewwe no utuzovali sme utuzovali 😝 az moc mozno 😝 za posledne dva tyzdne sme neutuzovali tolko ako za cely vcerajsok 😀 ruja neskutocna 😀 😀 😀 a neboj,nie vzdy je vztah najsamlepsi.treba si prejst aj tazsimi casmi,aby sme si potom tie lepsie casy vedeli vazit 😉

mirka73
2. jan 2011

@bobocka @ewwe dakujem, rada sa pridam do sukromky, uz mam aj kraaasne foto malej na koniku pripravene - dostala takeho plysoveho hojdacieho pod stromcek🙂

kathynka
2. jan 2011

holky, tak ak vam to nevadi, tak ja tu temu uz zakladam, akurat tu listujem, aby som nikoho nevynechala...ved bud sa to medzi nami ujme alebo nie 🙂

bobocka
2. jan 2011

@kathynka ja som vedela,ze sa toho ujmes 😀 inak akurat som sla zistovat,ze co a ako,ako sa to robi a ty si ma predbehla 🙂 ale super,aspon mam cas si zrelaxnut pri zehleni 😉 som zvedava co vymyslis a ako to bude potom fungovat 😉 do noveho roku s novou temou 😉

kathynka
2. jan 2011

dala som len jednoduchy nazov ako mame tu, ale nie je tam "uz maminkami"...takze len "september/září 2009"...ale ak chcete lepsi nazov, tak povedzte, este len pridavam kontakty...snad to bude dobre...

kathynka
2. jan 2011

@bobocka bobo, ale ked chces, kludne to prevezmi, ty si tu taky maly sefko, riadna stalica 🙂 ja tu budem vzdy len taky maly votrelec, kedze yoan nie je moj...

bobocka
2. jan 2011

@kathynka cosi cosi,mne sa uz zehlicka zohrieva 😀 ak to ale nechces spravit,ci mas nieco ine ci cokolvek,tak ja sa na to pozriem vecer a nieco vyhutam.teraz ma vsak zehlenica caka 😉 a daj si jednu po usach-ze votrelec 😠 yoan JE TVOJ a aj ked si ho nevynosila,tak ho lubis.ani ma nestvi 😠

kathynka
2. jan 2011

@bobocka uz som si teda dala po tych usiach...som ti poslala IP so vsetkymi holkami, aj preco bude lepsie, ked to spravis ty...je to jednoduche, vo fore, kde su vsetky temy, je celkom hore "sukromne skupiny" a ked tam vojdes, tak dole je "vytvorenie novej skupiny"...das jej len meno a vsetky nas tam natukas...a je to 🙂

bobocka
2. jan 2011

@kathynka kurnik kathy zehlicka mi hori a ja nie a nie sa k tomu dostat 😀 vidimz,e tema uz je vytvorena.normalne na fore ked si das,tak tam je september/zari 2009 a je vedla toho klucik a ked si na to kliknes,tak ti to ukaze,ze to ma 12 clenov.to je sice fajn,no ako sa tam prisieva?tam mne vedla ukazuje,ze mozem pridat temu ci otazku.to teda niekto musi vymysliet akoze temu (nieco tam napisat) a ostatne clenky potom budu moct akoze reagovat a teda sa nova diskusia vytvori,ci ako?

kathynka
2. jan 2011

@bobocka uz je to vytvorene??? a to teraz akoze ty, ci ja? bo ja som to nepotvrdzovala...som to nakoniec zrusila...ehm, no dalej neviem ako to funguje...musime to zistit...chod zatial ratovat zehlicku 😀

kathynka
2. jan 2011

@bobocka ha, tak ja som to nechtiac v polovicke potvrdila...to je tak, ked zena robi vela veci naraz 🙂 takze som este doplnila dalsie 4 maminy, co mi vypadli...cize 16 clenov, tu temu s klucikom tam budete mat vsetky odteraz...no a dovnutra teda mozeme asi vkladat rozne temy a otazky...podla mne bude najlepsie dat jednu temu len a do nej proste pokracovat...nech tam toho nemame vela...
a este maminy, ktorych sa vas to tyka:
@bobocka, @ewwe, @weiya, @mirka73, @zuziiiicek17, @lujsa, @klya1, @petraas, @luppita, @tinnka9, @adrikat, @briketa, @kacenkalm, @gabinka79, @lupena
ak som niekoho zabudla, tak sa ospravedlnujem, ale nakolko som teda nakoniec zakladatelom, tak nevahajte, napiste mi a ja vas pridam 🙂

bobocka
2. jan 2011

@kathynka tak som tam dala uvodny prispevok,akoze temu,tak uz mozme teda tam fungovat 😉 pozrela som to tak,ze som sa odhlasila a isla to pozriet ako nezaregistrovana a neda sa to pozriet,takze naozaj len tie kocky co su clenmi tam mozu prispievat a vidiet to 🙂 dobra pracicka kathy 😉

baculka77
2. jan 2011

ahojte dievčence ak sa nenahneváte, nemohla by som sa aj ja k vam pridať? Priznám sa že vas iba čítam ale určite nešpehujem, lebo ma velmi zaujíma všetko okolo našich detičiek. Ako sa vyvíjajú ake pokroky robia, atd. Mám vás uložené v oblúbených a fakt som závislá na MK. Vždy ked malý zaspí tak šup rýchlo nakuknúť čo nové pribudlo. Ja mám síce augustové dieťatko ale tak som si vás oblúbila. Ale ja to nechám na vás. A slubujem, že určite začnem prispievať, no a napíšem teda uz aj v tej súkromnej viac o mne. Ozik inač aj ja som zaregistrovaná na fb ale nemám tam ani fotku ani nič o sebe, lebo ako som čítala vyššie je to katastrofa čo je niekto niečoho schopný. No a ked ste začali s tým, že idete spraviť súkromnu, tak reku idem vam hned napísať . Tak vám zatial vopred dakujem. A všetkým vám prajem šťastný a veselý nový rok veľa zdravíčka vám aj celej vašej rodinke no a hlavne všetkým deturencom. Tak budem čakať 😖 , zatiaľ vám dakujem. Ahojte

kathynka
2. jan 2011

@baculka77 ahoj baculka...nakolko som zakladatelka, tak citim zodpovednost voci mojim dievcatam - maminkam, a preto mi nieco napis o sebe do ip...nemusis sem, ked nechces, ja to s dievcatami rozoberem cez ip a rozhodneme sa, ci ta prijmeme...neber to v zlom, prosim, ale kedze si k nam neprispievala, tak si ta musime aspon trosku pretuknut, inak by nasa sukromna tema nemala svoje opodstatnenie...dakujem 🙂 ak to bude v poriadku, tak si samozrejme vitana 🙂

lujsa
2. jan 2011

BAby,super,super,sikulky ste,idem pohladat tu sukromnu temu 😵

veronika2108
28. jan 2011

ahojte, neviem ci tato tema este funguje, lebo je tu akosi ticho, len sa chcem opytat, ze ako vasi drobci zvladali rast ocnych zubkov? Nam ide posledna 4 a mam pocit, ze coskoro nam pojdu ocne, tak len by som chcela vediet vase skusenosti, lebo vraj zvyknu byt vysoke teploty pri prerezavani tychto zubkov. ☹

bobocka
28. jan 2011

@veronika2108 ahoj veronika.uz sme na sukromke.inak senzacne baby su tam veeelmi zlate 😉 sukromka sa vola zeptember/zari 2009.ak chces k nam patrit,tak musis poslat ip kocke co sa vola kathynka.napises nieco o sebe a ona to potom posunie mamainkam v sukromne,ze sa ina maminka chce pridat 😉 ak mas zaujem,tak s tym prijatim ta medzi nas podla mna nebude problem 🙂

veronika2108
28. jan 2011

@bobocka aaa, ty si aj v tejto teme 😀 , aha som nevedela, ze je sukroma uz. Nevadi, nechodim tu velmi casto, lebo pri malinkej nestiham, vies ako a neviem ake by to bolo s mojim prispievanim, aby ste ma potom nebrali skor za spiona, spehuna alebo tak 🙄

veronika2108
28. jan 2011

@bobocka ale dakujem, ze si mi dala vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre