V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
11. dec 2009

protoze ji padesatka stacit nebude 😉 😉 😉 😉

pospecka
11. dec 2009

ema: já jsem to objevila v jedné lékárně, tak jsem to vzala, kdyby byla krize, ať mi dítě neřve hlady, ale ještě jsme nezkusili. Ale jen nutrion. Vyjde to na cca 15kč ta jedna porce. Vzala jsem mu ten HA. Zkus lékárny a kdybys nepochodila, tak když pojedete přes Brno, tak písni a někde se potkáme a vezmu Ti to, ale myslím, že seženeš. Mamka mi jedno koupila v lékárně LLoyds, tak mrni kde v Praze jsou a zkus tam. Ale MM je MM. 😉

emamamamu
11. dec 2009

posp diky🙂 ja se prave vcera v jedne ptala a pani na me cumela jak na vola, tak jsem si rekla, ze to asi neexistuje...zas kupovat krabicku kvuli dvema porcim se mi tuuuze nechce... 😒
a nemusis mi rikat, co je MM...ale nemam ani trochu vycitky, ze bude mala dve hodiny s Filem...ja pro ni delam prvni posledni cele dny i noci, taky se potrebuju odreagovat..pochybuju, ze by na mne byla Dorka nasrana, ze bud odpocata...😀

pospecka
11. dec 2009

ema: http://www.lloyds.cz/obchod.dll/pharmacylist?li... zkus si do nějaké brnknout, ať nelítáš. To jsem zvědavá, jak si to "užiješ". Já zatím "trénuju" pobyt bez dítěte na nákupech. Víc si zatím netroufám. 😅

emamamamu
11. dec 2009

posp z jsem si to nasla, dik🙂
kdyz bde s Filem, tak si to uziju...kdyz byla jednou s babickou, tak jsem si to "uzila"..a vidis, ja bez ni nedavam ani ty nakupy... 😀 😀

ivca08
11. dec 2009

Emus, rozumim a chapu. My tu mame takhle rozdelany dve krabice nutrose. Jednou kdyz malej vecer rval hlady a cisterny prazdny, ale nez se udelalo mliko, tak usnul a probudil se az ve dve, kdyz uz zase bylo. A pak comfort, kterej nam doporucila dr. na kakose a mladej ho total ignoroval a nechtel. A z odstrikanim jsme na tom stejne - s odsavackou moje prsa nejak nekamaradi a navic nejak neni kdy - pres den kojim co dve hodiny (nekdy z jednoho, nekdy z obou) a v noci nikdy nevim, jak to bude. Nekdy spi 8 hodin v kuse, jindy se budi pomalu po hodine a pul. Navic kdyz spi, tak spim taky a vstavat na odsavani, to by me fakt jeblo 😀 😀 😀

emamamamu
11. dec 2009

ivi.. 😀 😀 😀 zacinam te podezirat, ze mame spolu dite 😀 😀 😀

ivca08
11. dec 2009

jinak to existuje
http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-1-porce-18-3g/

Emus, ze by??? 😀 😀 😀 Tatka chce furt testy DNA 😀 😀 , protoze vsichni rikaji, ze je Adamek cela mama, tak to bych mu asi nemela dovolit, ne? 😀 😀 😀 😀

emamamamu
11. dec 2009

😀 😀 no nakonec jeste dostanu pres hubu od pana Ivci... 😀 mama je zase cely tata, pry....ma modre oci? 😀
sper, diky!tam jsem vcera hledala a nevidela...to ale asi neni HA, co?

pospecka
11. dec 2009

ema, kdybys nesrhnala, tak písni. já: koupím, pošlu. ty: zaplatíš. 😀

ivca08
11. dec 2009

😀 😀 😀 nastesti ma 😀 😀 😀

Jinak maji i HA, akorat je o polovinu drazsi. http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-ha-1-porce-18-4g/

emamamamu
11. dec 2009

posp ja ted volala do tri tech lekaren a pani zase znely, jak kdybych po nich chtela sex s nezletilyma...😀

natali1401
autor
11. dec 2009

ahojte zeny 🙂

tak mi sme vcera boli druhy krat s malou po obchodoch..sme boli od desiatej do pol piatej vonku..sme boli v auparku a na vianocnych trhoch a v tescu..mala to zvladla uzasne..len vecer nevedela zaspat chcela byt iba na mne nacapena a citit ma ale to nebol problem tak potom zahajala som si ju nechala aj u seba v posteli a nedala do postielky kedze bola taka hrdinka a tak to krasne zvladla.. sikulka nasa 🙂

inac my mame asi velke dieta alebo co ked v dvoch mesiacoch mala 5150g ..co vy tu pisete mate take vahy v troch mesiacoch 😕 😅 asi bude velka po tatovi 😀

ivca08
11. dec 2009

emus, skoda, ze si to nevedela driv. Ja tenhle tyden brala velikej balik (beru tam dost casto i kosmetiku na malyho atd.) , tak jsem Ti to mohla vzit k tomu. Ale jinak myslim, ze se objednavka da vyzvednout i osobne v Praze, aby to bylo bez postovnyho.

pospecka
11. dec 2009

ema: mamce řekli, že to moc neberou, že o to není zájem. Kdy se chystáš jít pařit?

emamamamu
11. dec 2009

do haje...Ivi ja uz objednala ten normalni..jdu zmenit objednavku...😀 😀
jdem v nedeli na cigossky koncert..asi...😀 popripade pujdu v pondeli do kina😅

kasenka228
11. dec 2009

ja myslim, ze osobni odber je mozny jen v Chrudimi... taky jsem si minuly tyden nechavala poslat balik...

emamamamu
11. dec 2009

no sice mi prijde deset pidibalicku a za postu dam 89..ale furt se mi to vyplati vic, nez dve porce z krabicky za 200..😀

ivca08
11. dec 2009

Kasen, mas pravdu... ☹ Jeden cas to slo i nekde v Praze, ale podle stranek uz to neplati.
Ja tam beru vzdycky minimalne za 2tis., takze postovny mam zdarma a neresim to.

emamamamu
11. dec 2009

no ivi ja stejne nechapu, jak si to tam nasla..ted jsem projela vsechno s vyzivou a proste to tam neni...ani podle firmy..nic...😅

ivca08
11. dec 2009

deti a maminky - detska vyziva - mleka - pocatecni kojenecka vyziva 😉

kasenka228
11. dec 2009

bych si myslela, jak to tady bude zit, kdyz je venku tak hnusne... co vsechny delate?

marketka.27
11. dec 2009

Já hlasím že celý den po půlhodině kojím, mezitím se snažím žehlit, péct apod. Teď se pokusím namalovat si obličej, jedeme do Polska na nákupy, ale Karinka už se zase ozvýá, tak to bude akce 😲

petrajurinova
11. dec 2009

Ahoj.
Emo, vzorky UM firmy posílají až pro děti od 6 měsíců, pro ty menší prý nesmí posílat. Ale v některých lékárnách prodávají jednoporcovky UM, ale musíš najít takovou, kde to mají. Ale jinak s tím otevřeným UM bych to nehrotila. Bastíka jsme občas UM přikrmovali - když jsem potřebovala k doktorovi nebo na úřady, kam se nedalo dostat s kočárkem a toho, že se to má spotřebovat do 14 dnů od otevření jsem si všimla až když už vlastně žádné mlíko nechtěl (asi v 9 měsících) a do té doby dostával sunar z balení které bylo otevřené i měsíc a nikdy mu z toho nic nebylo.

Natali, zas tak veliká Megan není. Isa měla ve dvou měsících 6 kg a teď ve 2,5 měsícíích už má skoro 6,5 kg.

Kasen, nevím co dělají všechny, ale já dodělávám cukroví. Před chvílí jsem dozdobila perníčky a za chvilku jdu potírat marokánky čokoládou.

kasenka228
11. dec 2009

po pul hodine? No to snad ani mozne neni...

marketka.27
11. dec 2009

Taky jsem si to myslela. Dnes to s kojením vygradovalo, koupím Nutrilon, to je hrozné, pořád má hlad, i když pořád jí. Nejdýl dnes vydržela necelou hodinu. A pokaždé pije tak 8 minut.

emamamamu
11. dec 2009

marketko trimesicni spurtik..na toho se taky tesim...nevim, co male nabidnu, kdyz mi to mliko do kozy nejak pomalu tece..😀

bibi78
11. dec 2009

maly spi a doma... nemozem tomu uverit. este stale ho trapi kasel a sopliky, ale uz to ma ovela lepsie. zato rano spal az do 10.30 😲 a teraz o 13-ej vytuhol po par minutach kojenia. a ani sa neprebudil v postielke. asi je fakt ko aj on. vcera som kojila od 9 do pol 12, z toho od 22-23.30 v kuse. tak tiez rozmyslam, ci nemam zacat vecer prikrmovat, on sa proste nevie dojest. s mm sme riesili silvester, ale ja nemienim byt cely vecer az do polnoci niekde v tichej miestnosti strcena s malym, kym bude dostatocne najedeny, aby spal do rana. tak asi zostaneme doma...
inak, vy tu vsetky prikrmujete?

aktekram
11. dec 2009

kasenka: my vstávali v 11 hod. 😀 a pak cvičení, sprcha, krmení, oběd, zaplacení složenek, objednání pneumatiky a teď koník a za chvilku zase cvičení, krmení ........ 😀 😀 😀

Žít to tady bude zase od 21-24 hod. 😀 😀

mauik83
11. dec 2009

zdarec, já jsem vařila a teď se chystám na Věneček.... Nela teď usnula, ale ve 2 ji vzbudim na kojení a pak se půjdem cournout ven, než přijde hlídat mamka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre