V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
20. aug 2010

@kacenkalm medzi mnou a setro je 14 mesiacov rozdiel, a celkom fajn to bolo, aspon sme sa spolu prehrali 🙂

petraas
20. aug 2010

@kacenkalm ale tak snad vylezu nez pojdete na dovcu🙂
@ewwe aj som si myslela ze asi budes pisat ze si to nemyslela v zlom...ja viem ze si to v zlom nemyslela ja som to asi zle napisala sa ospravedlnujem🙂
@weiya ze druhe od porodu tak to ti zavidim🙂))

weiya
20. aug 2010

@petraas aj som rada ze dosli 🙂) uz som si selico namyslala 😒

petraas
20. aug 2010

@weiya aj som hladala ale nenasla a tento mi taktiez nejde...no nic musim skusit napisat do hami🙂 ale baby vdaka za snahu

weiya
20. aug 2010

@petraas a ked si to skusis dat hore vyhladat?nenajde ti to?

luppita
20. aug 2010

@ewwe ja som sa strasne bala, ja som sa tych koni ani nedotkla, ten co je na foto s kocikom sa najprv na nas vyrutil z dialky (teda ona to bola), ja som zacala cuvat a hucat, ze ide po nas 😠 😠 😠 ale dosla ma zachranit pani z rancu, ze to je zuza a je brutal krotka a trochu zvedava .... ale aj tak ja som sa jej nedotkla a maly bol v 7 nebi.@kacenkalm bola som na tom ako ty, asi pred dvoma mesiacmi, mrcha meskala, pritom bola pravidelna ako hodinky, uz som sa aj zacala tesit,ze baby a v den ked som si rano spravila test - dosla ☹ nevadi, len musim teraz pockat na dalsiu jar, leto, lebo otehotniet v zime a leto mat pred porodom uz viac nechcem 😀 ved to asi dobre poznas 🙂
@weiya super, no mne sa s malym stale nedari, sada si tam uz asi dva mesiace a este sme sa nezosinchronizovali a od dnes akosik uz ani sediet neche na nom, skusim zajtra sedak na zachode novy a ak nepomoze dame si pauzu na dlhoooo 🙂

weiya
20. aug 2010

@luppita si my pripomenula teraz co som s lidlu chcela 😉 ten sedak som chcela i ja ist kupit a som zabudla a to som dva razy okolo lidlu dnes isla 😉 😀 😝 😝

petraas
20. aug 2010

@weiya skusala som aj to ale nic...no nechapem preco to nemozem najst lebo na FB urcite su

weiya
20. aug 2010

@petraas su peti , ja som tam tiez fanusik

weiya
20. aug 2010

@petraas teraz ma napdlo, tak som ti poslala pozvanku do hami tak kukni na fb, ci to uz pojde 😉 😉

petraas
20. aug 2010

@weiya akurat som ti isla pisat ze ci by si mi neposlala pozvanku...vdaka pozrem no snad to pojde🙂

luppita
20. aug 2010

@weiya no ja som bola na zaciatku tyz a kupila som posledny. Tak hadam u vas este budu, je uplne super 🙂

weiya
20. aug 2010

@luppita jaj vydis to, to aj u nas uz urcite nebude, to sa chytro rozpreda take veci 😒 sak napriklad dochodci uz od pol siedmej pred lidlom cakaju ked zacina akcia 😀

weiya
20. aug 2010

@petraas daj potom vediet, ci to pomohlo, este aj na nastenku som to zdielat dala 😉

weiya
20. aug 2010

@luppita ozaj ako tato zareagoval na nove vlasky? 🙂

petraas
20. aug 2010

@weiya tak nic z toho naprisla ani pozvanka ani na nastenke to nieje a hladala som aj v tvojich strankach a ani tam sa mi to nezobrazilo nechapem to no skoda:((((( ale v tvojich strankach som konika nasla tak aspon nieso super🙂

weiya
20. aug 2010

@petraas to nechapem 😕 v mojom profile na nastenke je to prvy prispevok

weiya
20. aug 2010

@petraas este so to skusila dat tebe na nastenku, to uz ked nepojde tak fakt neviem..

petraas
20. aug 2010

@weiya pozerala som aj do tvojho profilu ale nieje to tam...no fakt cudne to sa mi teda este nestalo
inak prislo mi upozornenie ze si mi dala nieco na nastenku a ked som na to klikla tak na nastenke nic od teba 😒 ☹

petraas
20. aug 2010

@weiya ale dakujem ti velmi pekne za snahu...no nic skusim napisat alebo zavolat do hami ze ci by mi nevedeli poradit

weiya
20. aug 2010

@petraas to je otras 😒 fakt tomu nechapem..,neni zac 🙂

weiya
20. aug 2010

@petraas asi ta nechcu za fanusika 😉 😀 😀

petraas
20. aug 2010

@weiya vies ze som aj na to myslela 😀 😀 😀

bobocka
20. aug 2010

ahojte kockytak ja mam dnes asi najhorsi den svojho zivota za sebou.v zivote som sa takto nebala.oci ma spuchnute od revu jak angorak ☹ .dnes som miska vychystala von a dala som ho ku posteli,nech si preruckovava dookola ako vzdy a otocila som sa,ze idem postel spratat a zrazu hrmot a misko na seba komodu zvalil.ja som myslela,ze zomrem od strachu.komoda nespadla,len sa nahla a sufiky vyleteli a vedla mojho zlaticka zletela telka.vsetci svati pri nom stali.boze,je mi az zle o tom pisat.jasne,ze plakal,no on rychlo plakat prestal,za to ja som pustila hystericky rev.som sa triasla jak osika.nikomu by som taky pocit nepriala.hned som volala muzovi,ze musime na pohotovost ist.nakoniec sme sli rovno do nemocnice na urazovku.misko krasne reaguje ako keby sa nic nestalo,smeje sa,hra sa,chodi za rucicky,fakt akoby nic,no ma hlavicku udretu pri ocku a ku usku sa to taha,na vrchu hlavicky kde uz mu vlasky rastu ma modrinu a na nozickach ma tri fialove modriny.ono ho to neboli,doktor to stlacal a on nic,sli sme aj na neurologiu pre istotu a doktor tiez povedal,ze maly vyzera byt v poriadku,ze to mal "len" udrete.stalo sa to nieco po druhej.teraz krtko spinka a okrem asi polminutoveho plakania vobec na to udretie nereaguje.zato ja ano ☹ .stale sa klepem.dnes om sa rozhodla,ze ani spat nebudem,kazdu polhodinku ho idem chodit kontrolovat.on sice vyzera byt ok ,ale ja by som aj tak oko nezazmurila ☹ .baby ,aj ked su vase deticky supersikovne,nikdy sa im chrbtom neobratte,staci jedna hlupa sekunda ☹ ja som poucena do konca zivota.toto by som fakt ani najvacsiemu nepriatelovi nepriala. ☹

petraas
20. aug 2010

@bobocka ale chudatko malinke...esteze to takto dopadlo ze sa nestalo nic horsie...no neviem si to predstavit jco by som ja robila asi by som este teraz plakala...ked nas zrazilo vtedy to auto tak ja som sa z toho dlho spamatavala a revala snad dva dni lebo stale som myslela ze co sa mohlo stat kebyze sofinku neodtiahnem...no bobocka nic prijemne ale drzim palecky aby ste boli obaja co skoro ok🙂

kacenkalm
20. aug 2010

@bobocka jaj moja,to mi je luto...esteze sa nic horsie nestalo....chudacik,ale statocny je 😉 ja by som tiez od strachu asi ani nedychala 😕 pre istotu ho kontroluj,a ty sa skus nejako ukludnit,ak sa da..... 😕

bobocka
20. aug 2010

dakujem baby za mile slova.ja sa uz ako cerstvo na psychiatriu citim.raz som ok,hram sa snim a smejeme sa,potom sa mi zrazu objavi pred ocami ten obraz ako su na nom tie spadnute sufliky a zas hystercim.aj teraz revem.ja viem,ze sa z toho za par dni dostanem,no teraz je to cerstve.to sa neda. a vobec,co tu riesim seba.strasne som na seba nas...a,ze som sa otocila a nevidela co sa robi.sice to bola seknda,ale to je jedno.on je moja zodpovednost,ja som tu aby som ho chranila ,on je este malicky,nevie vytusit nebezpecentvo ☹ .nkdy si to neodpustim.on sa stale popri tom nabytku prechadza,nikdy sa nic nestalo,bola som si ista,ze sa ani teraz nic nestane a zrazu...

lujsa
20. aug 2010

@bobocka juuuj,hrozny zazitok ☹ Je mi luto,ze ste si tym museli prejst,ale hlavne je,ze Misko je v poriadku.Drobcek malicky...Ja som uz parkrat citala o tom,ze deti na seba stiahli komody z Ikei (tie su vraj lahsie a maju sa pripevnit k stene)a takmer vzdy na nej bola telka...Hrozna predstava,to sa neda predvidat,je to sekunda....Aj ja by som drobca celu noc sledovala,nemate nahodou monitor dychu?To by si sa trosku mozno vyspala...Myslim na vas,drzte sa 🙂

kacenkalm
20. aug 2010

tak dievcence,musim sa pochvalit...uz som objednala z bess.sk konecne pre malu dnes teplakovu supravu cervenu,body s kratkym rukavom a ciapocku...som strasne na to zvedava...a na ciapke bude ze Angel 😵 😵

bobocka
20. aug 2010

@lujsa monitor dychu mame lujsi,no nevyuzili sme ho ani raz.ani teraz nie.chodim ho kontrolovat kazdych 10-15 min a spokojne odfukuje.ja to znasam podsatne horsie ako on. ☹ no desim sa rana,dufam,ze mu tie modrinky nenarastu. ta komoda je inak riadne tazka.sama by som ju ledva prevazila,preto nechapem ako to misko spravil.fakt mi to do hlavy nejde.dospely by sa s tym natrapil.esteze mam v tych suflikoch len ponozky a spodne pradlo,nic tazke.v spodnom sufliku su tazke knihy a to podla mna stoplo tu komodu a nespadla.ten suflik sa a ni nepohol.len tie dva nad nim.joj zle mi je z toho.uz o tom nechcem pisat teraz.zajtra dam vediet ako je milacik na tom.dufamz,e len dobre spravy budu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre