V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
17. sep 2010

@krasnulka dakujeme 🙂

kacenkalm
17. sep 2010

baby,vsetkym dakujeme zo srdca,a Terinka posiela boztek 😉 vcera vecer sme robili vyzdobu,ked sla mala spinkat,a rano mala prekvapenie....uplne bola nadsena z tych balonov 😀 jaj baby,aj som si veru poplakala.... 😢 no a tu pridavam par foto...
@zuziiiicek17 jaj moja,nech sa to rychlo vyriesi...ale teda ja si myslim,ze ked sa vyhraza,to nie je spravne...aspon nie co sa tyka maleho...nemalo by to dobry vplyv na neho v buducnosti....teda drzim palce 😉

kacenkalm
17. sep 2010

takto vyzerala torta

bobocka
17. sep 2010

@ewwe akoze klobuk dole pred tebou a tvojou mamkou.kraaasna je ta torta.ninka bude veeelmo rada 😉 .ja nechapem ako moze byt niekto tak zrucny.skvele.mas moj obdiv 😉 ja by som aj grilazku spackala 😀 @kacenkalm,krasne foto.oslavenkyna bola veelmo zlata 🙂 @petraas,no ja by som veru plavanie vypustila.aj koli ockovaniu,nevies ako bude sofi reagovat na to,radsej by som im zavolala a hodinu na inokedy presunula.a beztak mate riadne perny den.vsak to vecer odpadnes od unavy!!! @zuziiiicek17 prepac moja,ale tvoj ex je tupec na entu.to akoze co si teraz mysli,ze ked ti povie,ze si ublizi,tak ty ho zrazu znova milovat zacnes a budete superstastna rodina?trosku inak sa bojuje o priazen milovanej.toto je obycajne citove vydieranie 😠 .toto ma len utvrdilo v tom,ze si myslim,ze s miskom budete spokojnejsi bez neho.@kathynka 😀 yoan riadne dva 😀 tak vsak ako inak,po bozkavani dievcatka nic ine ,nez siroky usmev nemozes cakat 😝 a ze drzala jak hluchy dvere 😀 tak to som este nepocula 😀
@weiya ta torticka je kraaasna.talka bude nadsena 😉 my sme dnes mali kadejaky den.rano sme zaspali na plavanie(budicek o 10:15 😀 ),ledva sme v dazdi dobehli na zastavku a pozriem miskovi na nohy a teniska stratena 😠 tak som utekala naspat a nastastie bola vo vchode v baraku spadnuta.no autobus sme samozrejme nestihli ☹ .ale bobco nas zobral,tak sme sa vysantili vo vode 🙂 .sli sme dnes kolmo do vody ponor.celkom ok to bolo.chodime v hlupu hodinu,ked ma misko svoj obedny spanok zvycajne,tak je tam taky okrepkany daky 😒 . a poobede som sa s miskom prechadzala po vonku az kym bobco v robote neskoncil.topanky na opatkoch samozrejme,si labky necitim ☹ .inak dnes sme po vyse roku mali na veceru jacket potato.to sme sa v uk naucili,super lahke,lacne ,rychle a fajne.proste sa len uvari zemiak v supke,rozkroji sa nastvrtinky,ale nie uplne ,aby vlastne akoby v celosti bol.da sa tam maslo(to sa hned rozpusti) kecup,pripadne tatarka a vecera hotova 🙂 ja som mala este rybkavu pomazanku zo vcera,tak aj to som tam dala.taka vecera v style-co kuchyna dala 😀

gabinka79
17. sep 2010

Krásna oslava!!! Blahoželáme k narodeninkám. 😀

gabinka79
17. sep 2010

Tie torty sú krásne - nádherné!!! 😀

petraas
17. sep 2010

@bobocka aj som chcela plavanie vynechat kvoli ockovaniu a aj hlavne lebo stihat nebudeme ale nemozem lebo to by sme potom mali 3 vymeskane lekcia...manzelovi totiz na dve lekcie vychadza ranna a tak sa tam nemam ako dostat...u nas sa da nahradit len ked vymeskas 2 lekcia tak si to 1 mozes nahradit...kebyze zajtra nejdeme tak prideme o dve lekcie a takto len o jednu...no co sa da robit...ale zasa ked Sofi nebude vo svojej kozi ze nebude spolupracovat alebo plakat tak ju necham len pocvachat a pojdeme dom lebo zajtra bude kazda minuta vzacna

bobocka
17. sep 2010

@petraas no to mate krute pravidla.u nas sa da v pohode dohodnut.tak vsak uvidis ako budete na tom,ako budete stihat a hlavne ,ako sa bude sofi zajtra citit 😉 .kazdopadne drzim palce,budete mat toho viac nez dost,mne sa len pri pomysleni na to toci hlava 😀 😝 a najdite si cas aj na referendum 🙂 ucast kazdeho jedneho cloveka je dolezita 😉

petraas
17. sep 2010

@bobocka dakujeme🙂 no ja mam velke obavy ako ten den zvladneme asi budem rada ked v noci lahnem do postele a Sofi bude celu noc spinkat🙂))

inak to uz je teraz dobre lebo pred tym sa nedala vobec nahradit vymeskana hodina. spravili to preto lebo je moc deti a nema nas kam zaradit ked vyeskame hodinu tak aspon nieco

na referendum pojdeme ale az pomali na zaverecnu lebo cez den nebude kedy🙂

weiya
17. sep 2010

@bobocka ze ste zaspali budicek 10.15 😀 to my s talkou sme uz pomali rozmyslali,ze pojdeme poobednajsi spanok hodit 🙂 sme od pol siedmej hore boli 🙂 o pol tretej som isla do postele,o 5 bol prvy budicek,slecna uz spatnechcela,tak sme do tristvrte na sest boli hore a snazili sa zaspat , podarilo sa 🙂 a o pol siedmej uz bol oficialny budicek 😀 a pozri sa na mna,reku dnes zalahnem do postele o 10,padnem jak galota a ja zaspat zas nemozem 😀 no ale tentoraz je asi kofola na vine 😀 dik za pochvalu na tortu,tu mi robila jedna kocka odtialto z konika,fakt ju obdivujem,ako to zvlada pri dvoch detoch, maldsia dcera jej ma 11 mesiacov,no ja pri talke zvladam tak maximalne riad umyt a dat oprat 😀 nieto este 14 tort piect tyzdnne, klobuk dolu..

weiya
17. sep 2010

aj ja ppojdem na referendum az pred zaverecnou,je hned oproti nasmu vchodu v skolke 😀

bobocka
17. sep 2010

@petraas aj u nas je dost deti,no vzdy sa da niekde zaradit.tento kurz zas ale plny nie je.vela mamiciek bolo chorych (skor mamicky nez deticky) .dnes sme boli 4 napr a kurz po nas len 3. a naposledy sme boli len 2 a maly kubko bol placlavy,tak poslednych asi 10 min sme boli sami 😀 aky luxus 😀

weiya
17. sep 2010

@bobocka perny den si mala dnes veru...aspon ze boticka sa nasla,aj my sme uztak par krat stratili a zatial vzdy nasli 🙂 volaky hlad na mna prisiel,ked citam co ste na veceru mali 🙂 milujem zemiaky...

bobocka
17. sep 2010

@weiya ja pojdem poobede,ked sa misko napapa.tiez to mam na skok od domu 😉 .som velmo zvedava kolko ludi pojde.bojim sa vsak extremne nizkej ucasti.ludia su divni,ked konecne mozu vyjadrit svoj nazor a pristrihnut poslancom hrebienok,tak sa na to vykaslu ☹ .

weiya
17. sep 2010

@bobocka presne,ja tomu nedavam tu 50percentnu ucast...

bobocka
17. sep 2010

@weiya aj ja zemiacky kubim.hocikedy si na obed zo dva uvarim,osolim a tak zjem 😉 .ja som v minulom zivote poctivym sedialkom musela byt 😀 no a dnes som dala miskovi teplejsie ponozky a neboli protismykove a riadne lahko mu sli tie topanky dole 😠 .ale v tom zmatku rano som na to nemyslela. 😒

weiya
17. sep 2010

@kacenkalm paradna vyzdoba a mala tiez velka paradnica... 🙂 ja som nezohnala ani girlandu ani klobucik ☹ tak som smutna z toho, budeme mat iba balony

weiya
17. sep 2010

@bobocka hej hej, aj ja som sedliak musela byt 😀 varene krumplicky s maslom a solou to je moje 😀 barzkedy ja tak aj upiect supnem, mm preto nema pochopenie same krumple bez masa jest 😀

bobocka
17. sep 2010

@weiya ved aj ja sa bojim,ze ani 30 nebude.vsak vo volbach bolo nieco cez 50 percent a to boli vsetci riadne nazhaveni na ne.teraz to vela ludi povazuje za zbytocne vyhodene peniaze.vsak ale nemuseli by to byt zbytocne vyhodene peniaze,keby ludia svoj nazor prisli vyjadrit a zucastnili sa.a potom budu najlepsie reci tych,co zajtra na referendum nepojdu,no ked najbliszie zas nejaky skvely poslanec sposobi autonehodu pod vplyvom alkoholu a nic z toho mat nebude,tak sa budu vsetci rozculovat 😠 poslanecka imunita je sprostost na entu!!!!!vsak to nedava zmysel!!!!no uz som riadne odbocila 😀 tu sa riesia babatka a nie dementna svk politika 😠 😀 😝

bobocka
17. sep 2010

@weiya ja si inak nepamatam den bez zemiakov.ja ich jem denne.v akejkolvek podobe.no fakt denne.mi velka hlava z nich narastie 😀 😀 😀

weiya
17. sep 2010

@bobocka presne tak...aj ta reklama s tym pripitym na to referendum ma vie dobre zdvihnut zo stolicky 😠 no ale fakt, to uz je ina tema... ozaj jes kazdy den zemiaky? 🙂 to by som aj ja mohla, na hocijake sposoby, zemiakov a chleba sa clovek asi nikdy nemoze prejest 🙂

weiya
17. sep 2010

@bobocka misullko stale zaspava sam?vydrzalo mu to? ja som dnes tak talku skusila ulozit, no bola som pri nej, taky rev spustila, ze no konec...ale od pondelka uz fakt zacneme s pomalym preucanim, to sa uz neda ako ona s tym spankom vymysla...

luppita
17. sep 2010

@ewwe vauky aka torta, talenovane ste, mozte sa tym aj zivit 🙂
@zuziiiicek17 joooj aka noc, eeee, nezavidim ti a drzim palce nech mas pevne nervy na taketo nieco. ☹ normalne by si zasluzil 2 facky aby pochopilq, ze je chlap a nie vydieracka socka. Je to krute, ale niekedy, fakt nech spravi co chce a co uzna za vhodne a hlavne nech da pokoj a nieto otravovat celu rodinu s bludmi z jeho hlavy. ☹
@bobocka a to tie nove tenisky? joooj to by bola aka skoda, keby ste ju nenasli, tolko makacky s vyberom jednych tenisiek a bum, jedna v cudu, to by ma na.sr.alo. 😵
@weiya krasna torta 🙂 mnam hned by som si z takej dala. Inak neva, ze si nezohnala vyzdobu, mala bude aj tak happy, aspon moj drobec je na balony 🙂

bobocka
17. sep 2010

@weiya 😀 no to nam len par dni vydrzalo.sme spat pri zaspavani pri kojeni 😝 ale mne to nevadi.kojit chcem dlho,takze toto je velmi dobry sposob uspavania pre mna teraz. 😉 a ked bude misko starsi,tak mu vysvetlim ako zaspavat.teraz to neriesim.bolo by iste lepsie,keby zaspaval sam,no mohlo byt aj ovela horsie.taka zlata stredna cesta je to zaspavanie pri kojeni pre mna 😉

luppita
17. sep 2010

@bobocka ked denne jes zemiaky, daj niake dobre recepty, ja robievam len varene s maslom.... vnatou... ja mam moc rada zemiaky, nevadi mi dat si len uvarene , osolene, s maslom.... mnam a ine ani nerobim, teda okrem francuzkych zemiakov. Rada sa priucim. 🙂

weiya
17. sep 2010

@bobocka tak ja tiez mam rada,ked mala zaspi pri kojeni,jeden cas tak zaspavala stale 🙂 teraz uz len niekedy nad rannom 🙂 len to nase zaspavanie v autosedacke alebo na rukach,jajaj co s tym... ☹

weiya
17. sep 2010

@luppita 😀 😀 haha ani nehovor,jaka som hladna jak pes a doma nist,ani kusok chleba,nic,hned by som si ukrojila 😀

luppita
17. sep 2010

@weiya aj ja mam na nieco chut a aj by som si tu mala so dat, ale radost z toho, ze opasok na nohaviciach musim stale viac a viac utahovat mi nedovoli. 🙂 uz som z poslednej dierky opaskovej pokrocila o 2 vpred 😀

weiya
17. sep 2010

@luppita tak teda este ze mi nic nemame a tym padom si nemam co dat 😀 pred troma mesiacmi som si rifle kupila, nehala ich u nasich nech mi ich skratia a teraz ich ledva ledva zapnem,ked ich konecne skratili 😒

bobocka
17. sep 2010

@luppita vsak zemiacky akokolvek robit mozes.ja lubim najviac s mrazenou zeleninou.dam uvarit zemiaky,nastruham do toho mrkvu,pridam mrazeny karfiol a mrazenu brokolicu a je to.to sa moze aj pomackat a je z toho zeleninova fucka,alebo len uvaris zeleninu so zemiakmi a mozes do toho aj parky pridat a parada fantazia.ja doma nemam ruru,tak nemozem zapekat,ale kludne ked je to take teple,tak dakedy aj syr na to postruham a je to. 😉 zemiacky su vdacne,tam mozes povymyslat kadeco 🙂 kadejake kombinacie. 🙂 kocky,akurat som dokoncila tvorive dielnicky u nas doma a spravila som miskovi body k narodeninam 😉 .som kupila biele body s dlhym rukavom a fixy na textil a bolo 🙂 .akoze ani z daleka to nevyzera tak krasne ako robene,ale ja nemam bubaky na to,aby som dala miskovi speci tricko na narodeniny robit a hlavne som mu chcela nieco sama vyrobit. 🙂 nie je to super krasne,ale je to robene s laskou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre