V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
27. nov 2010

4 svadby nemaju chybu 🙂 teraz som si to pozrela na markiza archive.parada. zasluzena vitazka,uplne nadherna 🙂 pozerali ste to kocky? (ja viem,ze od veci,ze sem to sice nepatri,len ja som to teraz dopozerala a plna dojmov som 🙂 )
inak viete co?vcera ked som zaspavala,tak som znova myslela na tu nasu debatu o vianociach a to,co ideme varit a co dame detom jest a co radi v telke pozerame a mna napadla princezna fantaghiro.pamatate si ju?ja neviem ci to este bezi teraz cez sviatky,no dakych 10 rokov dozadu to bol hit.ja som to zboznovala 🙂 ta zena mala sialene oci a romualdo ....yummy 🙂 a tarabas ....ja to mam doma na vhs,ale chcela by som dvd.neviete kde sa o da zohnat? mna napadol hned datart,oni davaju na dvd kadeco a za par drobnych predavaju,no fantaghiro som tam este nevidela.tie prve tri diely boli senzacne.tie dalsie uz boli kadejake,uz tam bolo privela priser a princezna furt len niekoho zachranovala,no tie prve tri ,ked sa este s romualdom natahovali,ze akoze oni dvaja nic spolu 🙂 to bolo mile 🙂.ja som to nasla na nete ,ale v cestine. a ja nemam moc rada cesky dabing.ja chcem ten nas.kde leo haverl bol kral.super to predaboval.neviete mi poradit,kde to mam zohnat.alebo da sa prehrat z vhs na dvd?teda viem,ze da,ale ako?
inak dnes mi volala ta kamaratka,ze zajtra pride,tak vam potom dam vediet,ci sa do kombinezky este zmestime,ci uz nie 😉

bobocka
27. nov 2010

baby mam vitaza na golfac.aspon co sa dizajnu tyka http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2618... prekraaasny golfac 🙂 a ta cena je uuuzasna 😉 horuci kandidat 🙂 zajtra (teda dneska)musim bobcovi ukazat 😉

bobocka
27. nov 2010

http://www.kiddicare.tv/v/4352/hauck-condor-all... tu je k tomu promo.no ja to vidim tak,ze kupim tento a potom ked budem mat druhe mimi,tak dokupim na konstrukciu vanicku a som vybavena 🙂 fantazia kocik.krasny a dobry.ten nas graco ma mini vanicku,to sa ani vanickou neda moc nazvat.miska som vo vajicku vozila,preto pri druhom mimi budem isto chciet poriadnu velku vanicku. a ked teraz kupim tento golfac,ktory tak ci tak budeme potrebovat a potom len vanicku dokupim,tak to nebude naraz vela peniazkov.je mi jasne,ze mi bobco povie,ze to uz rovno mozem vozit maleho v nasom sportaku a nekupovat golfac (tento nie je najlahsi),ale ja som sa do neho priam zamilovala.naaaadherny kocik 🙂
ok kocky,idem ja na kute 😉 pa zajtra (dneska ) 😉

tinnka9
27. nov 2010

@lupena presne to si myslim aj ja, moja domacnost je predsa len moja domacnost 😀 . ale prezili sme 😉 .
malemu davam cebion multi, ale dost sporadicky. asi mu musim zacat davat pravidelne. inak Igorko je maly fesak, tusim tiez taky chlapisko ako ten nas 😉.
@bobocka @weiya dakujem 🙂 .
@bobocka ten golfac vyzera super, len pozri nazivo, vela fotiek skresluje. aj ja som dala malemu fenistil na noc. on by mal stahovat sliznicu, tak nech sa mu lepsie dycha a vyspi sa.

kathynka
27. nov 2010

@bobocka tak ten kocik vyzera fakt super...hlavne, ze je zeleny 🙂 ja si fantaghiro pamatam velice dobre, strasne rada som to mala...tu som nasla celu sadu 10dvd, keby si to chcela objednat cez net...a vyzera to byt celkom nove, kedze to tam dali len 22.11...ani cena za celu seriu sa mi nezda byt vysoka... http://www.popron.sk/princezna-fantaghiro-kompl...

weiya
27. nov 2010

jeej bobo veru na fantaghiro si pamatam,rada som to pozeravala 🙂 tiez na kazetach som to mala ponatacane 😀 tie pre tri diely boli najlepsie,potom ta uz fakt vymyslali.... ja mam radsej na filmoch cesky dabing,ten slovensky sa mi nepaci,ale na fantagiro mam rasej slovensky 😀cesky bol o nicom

bobocka
27. nov 2010

@kathynka ved jasen,zeleny musi byt 😀 ja mam tiez taku uchylku na zelenu ako ty 😀 a tu fantaghiro som aj ja nasla.ta ma bohuzial ten cesky dabing ☹ .ja chcem velmi ten slovensky.ten im fakt vysiel 🙂
@tinnka9 no jasne,ze kupim len ked nazivo pozriem.ono to nie je 5 euri a v mojej financnej situacii si nemozem dovolit kupit macku vo vreci.ale fakt my to budeme riesit az na jar.to len pred vianocami ma chytil taky stav,ze uz by som aj chcela 🙂 to ma prejde 😉 a ten fenistil zabral?nam zabral zazracne.az sa mi to nezda 😒 @weiya vazne mas radsej cesky dabing?podla mna im to vooobec nejde.nasi su podsatatne lepsi.vsak si len priatelov porovnaj.ceski su strach a hroza.ale inak ani slovenski nie su nic moc.neviem kto im to prekladal,ale oni povacsine stracaju pointu.zle prelozia tie vtipky a potom je to sice trosku vtipne,ale keby to bolo tak ako v originali,tak na tom clovek mrie 😀

weiya
27. nov 2010

@bobocka no mam radsej ale tu fantagiro v slovenskom a priatelov tiez asi ako co 😀

lujsa
27. nov 2010

@bobocka tak uz mas svojho favorita 🙂 On je na golfky vazne tazky-hadam ako nas sportak a aj dost velky po zlozeni,ale zas,ked ho nebudes skladat do auta,ani nosit po schodoch,tak bude aspon mohutny,stabilny.Vsetko ma svoje pre,aj proti 🙂 Vyskusas a uvidis 😉 A aj ja som myslela pri golfkach na to,co sa da dokupit pre druhe 😀
Miskovi ten Finistil zabral presne pre to,ze mu odpuchla sliznica,ako pisala tinnka.Neboj,nemusi to byt alergia.

weiya
27. nov 2010

baby kde ste? dnes to tu volako mrzne 😀 ktore uz mate nasnezene?my nie ☹

bobocka
27. nov 2010

kocky,tak dnes prisla ta kamaratka s overalom a ja som skoro odpadla.paraaadny je 🙂 prilozim foto,tak si potom pozrite aky je veliky a to je velkost uk 9-12.nechapem.miskovi to iste celu zimu bude dobre,mozno az velke 🙂. a aj ta suprava co nam doniesla je riadna stylka. 😉 sme sa rehotali,ze malemu uz len chybaju budiky na krk a bude ako s rapoveho videa z 80tych rokov 😀 .veeeelmi som spokojna. 🙂 neviem cim som si zasluzila taku uzasnu kamaratku,ale vdakabohu za nu. a to nie preto,ze nam doniesla vecicky zadara.ona je fakt uzasna.skvela kamaratka,to ze nam doniesla tieto vecicky je len ceresnicka na torte. 🙂
a prikladam aj foto z kupania 🙂 moj krtko ma uz 14 mesiacov....to ako ten cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobocka
27. nov 2010
luppita
27. nov 2010

@bobocka ja som dnes bola vo vela obchodoch a kupila som nakoniec v deichmanne zimne boty, uplne skvele, teplucke (21tky a ma mega rezervu... 🙂 mozme behat po vonku 🙂 pekne veci ti kamoska doniesla, kombineza vyzera super , sranda jak dobre tiafa velkosti 🙂 aj ja mam jednu fakt super kamosku, dnes sme u nej boli rano o pol osmej 😀 😀 😀
@tinnka9 joooj stolicky, ale aj oslavy su fajn, vsetko naj starsiemu prajem 🙂 @lupena jeej super foto, moj simpi tiez zboznuje tie lopticky u nas v centre maju super velky bazen s nimi 🙂

somienky na fantagiro, veru aj ja som ju mala rada 🙂

@weiya v SC ani vlocka, ale 25 km od nas v BA uz trochu nasnezilo, najhorsie rano, potom aj slniecko vyslo 🙂 nesmut dieca este si snehu uzijes, aj cez usi ti pojde

bobocka
27. nov 2010

@luppita no tak super,ze si nakoniec nasla 🙂.my sme boli v deichmanne a u batu a kupili sme malmu 21 papucky vcera a dnes sme mu ich obuli a su fakt velke.20 su mu akurat,tak reku 21 uz budu fajn,no ja tam mam veru vacsiu medzeru nech 1 prst,skoro dva by som povedala.dofrasa aj s cislovanim 😠 .takze my tiez iste vacsie ako 21 tky na zimu kupovat nebudeme.jedny 21 tky po bratrancovi ma a tie sa mu trosku vyzuvaju a som si myslela,ze to je tym,ze ta kozusinka vo vnutri uz nie je taka hunata.no uvidm ake topanky my nakoniec kupime 🙂 daj sem link alebo foto na tie co si kupila.kolko stali?
inak ta moja kamaratka robi v pume.preto nam stale pumu nosi.ale zas ona uz je v tom veku,ked sa s myslienkou na vlastne babo pohrava a ja byt nou,tak si to pre svoje dieta odkladam. a ona nie,mojmu synovi dava 😉 strasne zlata 🙂

bobocka
27. nov 2010

@weiya u nas trsoku sem tam nejaka vlocka preleti,ale neudrzi sa nic 😉 hura 🙂 mne staci ak 24.12 nasnezi 😀

luppita
27. nov 2010

@bobocka tuto znacku Dei - tex http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph...
ale iny model za 24,90 . ja by som veru malemu nekupila bez neho, ani ciapku a boty uz vobec nie, boli sme tam asi pol hodinu, skusala som 21tky aj 22ky a behal tam v nich poobuvany riadne dlho.... tieto su fajne aj makke aj ohybne... jedny vyzerali na oko fakt dobre a tazke jak,,, podraska tvrda ... v nich by daleko nezasiel 😀
som s nimi velmi spokojna, hadam budu sluzit 🙂

bobocka
27. nov 2010

@luppita jej,tie som aj ja pozerala 🙂 velmi dobre su.no u nas samozrejme cislo nebolo. 😠 velmi dobre si kupila.inak na stranke maju cenu 14.90.tak to ako?ja som tam pozerala jedny elefanteny.senzacneee boli a samozrejme najmensie 23 a tu na stranke ich nevidno vobec. u batu maju super take akoby s goracom,ale jasne,ze to nie je goratex aky sa na dospelacku obuv dava.ale aj tak.tie boli super,no tam som velkosti nepozerala.maju tam bordel s krabicami.som to nemohla najst poriadne.no uvidime.tie dvere co sme chceli na obyvacku samozrejme nemaju 😠 ,objednavka trva 6 tyzdnov a tolko ja iste cakat nebudem.tak kupime carachy dvere za 30 euri aby sa nepovedalo a za peniazky co zvysia mozno uz teraz pojdeme topanocky na zimu vo velkom pozerat.zvlastne,ze tie 21 su nam velike a kocky tu 23 a 24 rozoberali. zaujimave,ze rovnako stare deticky mozu mat az taky velky rozdiel vo velkosti noziciek 🙂 a myslim,ze talka ma este mensiu.mozno mi to weiya vyvrati,no fakt sa mi zda,ze spominala,ze este mensie kupuju

bobocka
27. nov 2010

@luppita boze ja som truba,teraz vidim,ze pises,ze tie mate,no iny model-drahsi.to som cela ja 😀

weiya
28. nov 2010

@bobocka no veru trafila si sa ,my mame nozku 20 🙂

kathynka
28. nov 2010

@weiya aj my mame taku malu nozku 🙂 a u nas teda snezilo...vcera rano secko biele...ze hruza...esteze sa to stihlo strasne rychlo roztopit, sneh patri na hory!!!

weiya
28. nov 2010

@kathynka ale no katy 😀 sneh patri aj do mesta 🙂 rychlo sa s nim potesit a potom nech sa bezo stopy rozpusti,aby neostala ziadna poladovica a clapkanica 😀

kathynka
28. nov 2010

@weiya haha, niekto je naivny 😀 keby to tak fungovalo, tak by to bolo super...ale to by sme asi trosku popreli fyziku...

weiya
28. nov 2010

@kathynka sak to,fyzika mi nikdy nesla 😀

kathynka
28. nov 2010

@weiya ani mne, ledva som zmaturovala 😀

weiya
28. nov 2010

@kathynka z fyziky si maturovala? my sme mali chvalabozku len do 2 ronika 😀

kathynka
28. nov 2010

@weiya ja som musela...my sme mali franc. system, takze povinna 4h pisomka z matiky a potom sme si museli vybrat 2 predmety z biologie, fyziky a chemie...a z chemie som bola uplny debil, tak som sla radsej do fyziky...zrovna vyhra to nebola, ale tak zmaturovala som 🙂

weiya
28. nov 2010

@kathynka fuuha moja,tak to ja by som odtial letelaaa.... vsetko predmety v ktorych som slaba bola,az na tu biologiu 😀

lujsa
28. nov 2010

@bobocka paradny je ten overal aj suprava,Misko v nich je frajer 😵 Naozaj je to dost velke cislovanie,super.A v tej vani su tvoji chlapi krasni.

@luppita krasne topanocky.Simpimu sa v nich bude vykracovat

Ja stale vaham,co spravit,ked G.ma tie cizmicky do svokry,ale su nizke-zakryju len clenok.To asi na zimu nestaci,ze?

kathynka
28. nov 2010

@weiya jaj, u nas bola aj biologia brutus...na konci 5.rocnika mi hrozila 4ka, bo vzdy ked bola pisomka z nervovej sustavy, tak som to strasne pokazila, len genetika ma drzala nad vodou 🙂 takze ked sme dostali zadanie na maturite (pisomka a 2 verzie, z ktorych sme si mohli vybrat), tak som si pozrela, v ktorej verzii je nervova sustava a to som profke vratila, ani som nevedela, ake otazky su v tej druhej verzii 😀

luppita
28. nov 2010

@bobocka aj ja som pozerala , ze na stranke je 14,90 a ja som kupila drahsie, su ine, ale tieto co su na stranke som tam vobec nevidela 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre