V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
30. nov 2009

co je v tom odkazu? ty dárky, ne??? 😀 koukala jsem 😀

jo a upeču nějaký cukroví, ale jen málo - asi jen linecký, zbytek uvidím, poradim se s mamkou, případně to upatláme spolu 😀

jdu do peřin (čistě povlečených 😀 ), dobrou s kobrou 😀

pospecka
30. nov 2009

mauik: já tam ty dárky vidím.😀 Já mám dnes dobrou bez kobry. Pospec spí v obýváku. 😀 😀 😀 😀

zuzka84
30. nov 2009

ahoj holky,
moc vsechny zdravim , jen tak jsem to tu prelitla , musim jeste dukladneji jak se mate a tak , jen je strasne malo casu ...
Koukam ze Achal-Jaja sem taky nejak nechodi coz? ani k nam na druhou diskusi moc ne, ale snad se maj fajn.

bodkakroneisl
1. dec 2009

Baby dobre rano..
sorry, nestacim precitat co ste napisali..kazdopadne, som taka zaskocena..ja som to dostala 😠 😠 😠 je to mozne? ved my uz ani pravidelnejsie kojit nemozeme a to si este odsavam..ako ste na tom vy?? inac pekny den vam prajem

kasenka228
1. dec 2009

Dobre rano...Bodka a neberes antikoncepci? Muze to byt jen jednodenni spineni...

bodkakroneisl
1. dec 2009

Kasi ahooj..nie neberiem ani nechcem brat 😢 ja to nechapem...pred vcerom hovorim chlapovi, ze mam plet ako pred kramami a sup dnes to dostanem a je mi zle 😠

kasenka228
1. dec 2009

Hm, tak to je naprd... ja se jednou uz taky lekla, ze je to tady, ale nebylo, bylo to tou pitomou antikoncepci...

emamamamu
1. dec 2009

holky tak dneska to asi pada, co?

kasenka228
1. dec 2009

ja nevim, no ale hezky teda neni.... tak asi jo... 😒 ... jsem se docela tesila... co nahradni termin? Jak to vidite? Ja muzu pristi tyden ut-ct....pojdme to resit sem? https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mauik83
1. dec 2009

Brré ráno, mám od včerejška zatvrdlinu v prsu a nevim, jak se jí zbavit... zatim se Nele nepodařilo mi ji vycucnout. Co s tím? Nahřát a rozmasírovat před kojením??? Zánět to asi zatím není, nní to na pohled červený, ani nemám teplotu. Jen na omak je to tvrdý a citlivější... 😔 snad z toho nebude zánět nebo konec kojení... ☹

mauik83
1. dec 2009

bodka - já měla 2x vždy jen ráno trochu a pak nic... neboj, myslim, že to ještě nebude menstruace... 😉

posp - proč spí na gauči??? 😕

Ahoj Zuzi! 😉 Jak válčíte?

mauik83
1. dec 2009

emuš, díky! 🙂

emamamamu
1. dec 2009

je tam ze by ti to moh odsat Kaja.... 😅 😅 😅 za zkousku nic nedas 😀

aktekram
1. dec 2009

Dobré ráno,
jaké je u vás počasí, že se vám nechce ven? U nás pod mrakem, po dešti a 10°C bez větru, paráda na procházku (samo že v čepici a v rukavicích)

majamisutka
1. dec 2009

mauik, rozmasíruj, odstříkej, a nejlepší když ti Nela při kojení bude mít bradu smerem k té zatvrdlině. a tvaroh na prsa

bodkakroneisl
1. dec 2009

Emi dobry link...
Mauik..ale ja krvacam silno ..vcera som zacala slabo a dnes uz normalne..a moze to byt, ze malemu moc nechuti mlieko? lebo ja ho kojim z oboch aj 15 min..no ono to neni vela, ale my sme boli vzdy najedeny z jedneho za 5min..a teraz vystrieda prsia za kojenie aj 5krat 😢 😢 ach joo

bodkakroneisl
1. dec 2009

ideme na kycle a kupit vlozky po ceste 😠 😀

marketka.27
1. dec 2009

mauik, mně na to pomáhá hodně horká vana těsně před kojením. Už jsem i odstříkávala přímo ve vaně, zatím se mi to vždycky podařilo zlikvidovat (ťuk, ťuk, ťuk)

mauik83
1. dec 2009

jj, díky moc všem, pročetla jsem si link od emy a to s tím odsátím od manžela je fakt vtipný... 😅

pospecka
1. dec 2009

mauik: Zdeník v noci hodně vyváděl, tak aby se vyspal do práce.

aktekram
1. dec 2009

teda povím vám že včerejší trápení na nás nechalo účinek. Petruška spala od 21:30 do 6:00 pak jsem ji vzbudila na jídlo (jedla v 20:00). Modřinka na hrudníku už je tmavě fialová 😨

bibi78
1. dec 2009

akte, estre som nedocitala tuto poslednu stranu, ale ja na Tvojom mieste by som sa prestala trapit. samozrejeme vrchna sestra alebo hlavna fyzioterapeutka musi byt najmudrejsia zo vsetkych a preto riesi kazdu prkotinu. je smutne, ze takto stresuju mamicky, ktore by si inak mohli uzivat najkrajsie obdobie zivota. nenechaj si to pokazit tym, ze ma mala faldiky na chrbatiku alebo inu haluz... je to sikovna holka, ostatne nedokazu ani to a ta vrchna sestra je magor. snaz sa s nou cvicit ako treba, ale nepripustaj si slova tej sestry, inak si malu nebudes uzivat ako by si mohla. ved robis pre svoje dieta len to najlepsie. 😉

zuzka84
1. dec 2009

mauik - no valcime tak nejak jako ze jde to ale dre to 😀 , moc nestiham , furt kojim , kdyz nekojim tak obstaravam Dadu, ten obcas silene zlobi 😒
jo jinak ty stranky kojeni.net jsou fajn , mam je procteny asi uplne cely 😀

majamisutka
1. dec 2009

akte, jakou modřinu a z čeho?

emamamamu
1. dec 2009

majo kdybych jela mhd, tak tam budu 12:53, co ty?

majamisutka
1. dec 2009

ja jedu autem, tak nedovedu přesně říct.

majamisutka
1. dec 2009

je tam docela tma, co? 😀 ale mě tohle počasí nevadí, pokud vyloženě neleje, jak z konve

lynn77
1. dec 2009

no my taky ven vyrazime, akorat se mi nechce trmacet pres to mesto 😅 , malou obliknu a palime ven hned ted 😉

majamisutka
1. dec 2009

lynn, kolikáteho se Laura narodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre