V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
8. dec 2009

ne ne, nic nepovim, jeste by se tady nekomu ulevilo, ze v tom neni sam 😀

emamamamu
8. dec 2009

luskata vitej v klubu uzasnych zarijovych miminek! 😀 😀 😀 😀 jsme slunickove maminecky....asi zkusim Dorku hodit na mimiaukci..😀 treba to vyjde...😀 😀
mala taky ted usina na nas na mici..😀 jsem myslela, ze je mic zdravy, tak sakra proc mne z toho tak boli zada? 😀 😀 😀 😀

luskata
8. dec 2009

Ivco no my na rukach+hopsanie na fitbole 😉 a spime tak v polhodinovych intervaloch, a to aj v kociku....

luskata
8. dec 2009

Ema 😀 😀 😀 Ale aj tak je to materstvo tak kraaaaasneeeee, nemam pravdu ? 😀

ivca08
8. dec 2009

Luskat dikyyyy. To jsem rada, ze nespavce nemam sama. Pres den je proste 30 minut maximum, at delam co delam. Ven v kocarku, doma, proste vsude. A tech 30 minut prave vyprselo, takze na me mave ze staryho kocarku, co mame v obyvaku.

emamamamu
8. dec 2009

luskat je tak nadherne, ze uz jsem zase tehotna...! 😀 😀 😀 😀 doufam, ze budu moct mit jeste osm takovych uzasnych vysmatych a pohodovych miminek..dost mi to zveda sebevedomi, kdyz vidim, ze moji snahu mala ocenuje... 😀 😀 😀 😀

kocanda2009
8. dec 2009

asi holt na mici nesedime zcela spravne - mne taky boli zada....usiname stridave v satku a stridave na rukach - pac mi bud odpada ruka nebo zada..prave spime v satku a premyslim jeslti presunout do postylky coz vetsinou znamena brzke probuzeni nebo nechat spat u mne

ivca08
8. dec 2009

Tak my za chvili vyrazime, pak dam vedet, jestli jsme nepropadli 😀 😀

luskata
8. dec 2009

Tak my sme sa prave vratili s 5 minutovej prechadzky - jedna rada, nikdy si nedavajte pohar slivkovej stavy pred odchodom z domu 😒 😒 😒 a to som chcela malej pomoct k castejsiemu bobku.....

emamamamu
8. dec 2009

a pomohla si sobe, nebo co? 😀 😀 😀

danielasr
8. dec 2009

luskata, po tvoje otazke na knihu Kazde dieta sa vie naucit spat, som ju zacala teraz citat, no je to dojimavo komicke, co niektori vymyslia 🙂

akinom55
8. dec 2009

Ahojky,
no tak mi sme zaočkovaní... bol to pekný podraz, že vraj otočte ju na bruško, tak sa stalo a malá myslela, že ju pochvália ako dobre koníkuje, tak vztýčila hlavu, napla hruď, dokonca snáď i otvorila jednu ručičku a v tom bác, pichanec do riťky 😒 Chúďa taká zostala zaskočená, že ani nevedela či má spustiť rev....tak iba porkyvila ústa a zamrnčala...a odvtedy spí 😀

A nám na hovienko nezaberá nič, ani čajík, ani slivkové šťavy a kompót... my proste šetríme plienky 😝

A mám ešte na vás otázočku, tie čo ste boli na vianočných trhoch dali ste si punč aj vy? Ja mám docela chuť na varené vínko alebo niečo také, čo k tým vianociam patrí ale asi nemôžeme, že?

kocanda2009
8. dec 2009

joooo tak to my kakame a plenkami nesetrime - je to takove tekute.....mama jedla svickouvou, vyvar a spenat (varil priteluv tatinek a dostal za vynadano ze nebyl dietni protoze nas bolelo brisko...)

kocanda2009
8. dec 2009

ja jsem si dala ohratou medovinu...s tim ze jsem nekde cetla ze prilezitostny alkohol si dat muzu ale dve hodiny pred kojenim....bohuzel nas prdolka se zrovna vzbudil a mel proste hrozny hlad...takze dostal trochu medoviny z mlicka asi i on...snad se nic nestalo pro jednou

leonina
8. dec 2009

Nevíte někdo jak dlouho může být odstříkané mlíko v ledničce? Když ho odstříkám dnes v noci, můžu jí ho dát až zítra večer?

amulet
8. dec 2009

Holky,
chocholouška si nechte v záloze, až budete mít druhý 😀 . Já když už ráno uprsím malou, že si ještě pospíme, přijde Mates, že už má hlad a žízeň a nutně musí vstávat... A já bych ještě tak spala.

kocanda2009
8. dec 2009

leonina - presne tohle jsem tu nedavno resila - 24hodin, ale cetla jsem ze by melo vydrzet i dyl ale to si nerisknu....takze to jak pises je v pohode

valentovasasa
8. dec 2009

leo - v lednici 24h
v mrazáku - 3měsíce

valentovasasa
8. dec 2009

kocanda - neřeš tu medovinu!!! co by se mu mělo jako stát??? bude veselej, nebo se mu bude dobře spát!!! navíc kolik jsi jí vypila??? skleničku??? Jestli to nebyla celá flaška, tak to ani nepozná. Vem si velikost svého těla, že ten alkohol se dost vstřebá a pak si vem že do mléka jde jen část látek co sníš a vypiješ (ne všechno), tak kolik toho z té skleničky dostal??? dvě kapky??? Já bych to neřešila. Mám druhé dítě a popravdě, když si chci dát dvojku bílého, tak si jí dám a neřeším kdy a jak kojit... prostě pak líp spěj. (jo a ne abyste si mysleli že jsem alkoholik - ta chut na to víno je tak jednou za tři měsíce???)

kasenka228
8. dec 2009

Tak jsme doma z rehabky i s prvnim cvikem z Vojtovky ☹

ivca08
8. dec 2009

Tak my jsme taky zpatky - 5,05 a 60 cm. Pani doktorka nas chvalila 😀 a hexu jsme nedostali, protoze nebyl v pohode a navic to paseni koniku pry neni uplne idealni (byl tam jak rozplacla zaba 😀 ). A kazda vakcina pry dite vrati trosku zpatky, takze ji dostane az bude uplne v pohode.
Jak by byl v poho, kdyz v noci toho moc nenaspal a od rana si dal akorat jednou 30 minut, takze byl pretazenej jako blazen 😀 😀 Takze takova mala rada pro ty, co chteji odlozit hexu, vemte tam nevyspale a hladove dite a je to 😀 😀

emamamamu
8. dec 2009

😀 😀 😀 😀 Ivi bomba! 😀 odedneska do 21. nespime 😀 😀 pry ze se vraci zpet...😀 aby tu na mne necumela pak i s pupecnikovou snurou... 😀 😀
kasen co se jim nepacilo?

kasenka228
8. dec 2009

no ze porad preferuje tu jednu stranu, a to je proste fakt

emamamamu
8. dec 2009

no tak zadna tragedie..🙂
a jak to vypada, ten cvik?

kasenka228
8. dec 2009

no docela jednoduse, hur se ale provadi, masakrujes diteti bod pod bradavkou, rves mu hlavu kam nechce a ono strasne vresti, ja uz si to fakt hodim, to u nas uz nebude chvilka klidu... 😒

ivca08
8. dec 2009

😀 😀 emi, hlavne kdyz se nezacne zmensovat 😀 😀

emamamamu
8. dec 2009

kasenko to nebude dlouho trvat!!! a hlavne Terka uz ma tri mesice, co nevidet uz bude klidek porad! 😉
ivco mensi? to uz asi nejde..😀

ewwe
8. dec 2009

tak sme doma, mala po pichnuti zacala tak revat az sa zachadzala, som ju obliekala ked ju mm drzal na rukach, teraz uz spi 3 h v kuse, chuda moje, a pribrala za tyzden 180g, tak prikrmy sa odkladaju 😉 😉

inak mne tiez inak nezaspi ako na rukach, a vcera ked to videla svagrina tak zasa zacala kecat, ze si zvykne a bla bla bla, a ked si mala prdla, tak zacala, ze ona este toto nevidela a necitila 😀 aby dietatu tak smrdeli prdy, ze je urcite chora, a ja som ju chcela zabit, doriti naco ku mne tolko chodi ked jej ta moja mala ,,opozdena,, tak vadi??

lynn77
8. dec 2009

tak Laura dneska hexu dostala, byla totiz nakojena a spokojena 😉 se na doktorku usmivala az do pichnuti 😅

emo, nase doktorka jeste resila, jestli ma dobou vahu na hexu, no Laura ma 😉 , ale treba kdyz nebudes davat Dorce nic jist, tak vam ji neda 😉 😀 nebo pak ta rymicka jeste to jisti pac se na ni ptala 😉

a za mesic znova 😔

emamamamu
8. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ewwe by mne zajimalo, jak se svagrova jmenuje..je dost mozne, ze jsme rodina...😀 nase mala je taky totalni mimon a tak..a jejich je TOP ZUZOLABUZO ENONUNO nejlepsi 😅 😅 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre