V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ivca08
14. dec 2009

V kocarku, v Becu me vzdycky pak trosku pobolivaji zada (jsem na ne chabrus), takze kdyz muzu vzit kocarek, tak beru kocarek.

ivca08
14. dec 2009

Ale zima je tam ukrutna, nase dr. rikala ven do -5. Tak jsem se schvalne koukala, kdyz jsme prisli a bylo -4,7 😉

bibnka
14. dec 2009

Ahoj holky,

to nám ale přituhlo, co 😉 🙂

Vidím, že řešíte oblíkání do tohoto počasí. To já řešit nemusím. Robinek je nachalzený, má teplotu, takže budeme sedět doma. Jsem zvědavá co na to Tomášek. Je zvyklý venku hodinku pospat a pak pokračuje doma. Včera mi skoro celé odpo nespal a večer tu s námi čumákoval do 10. Jo, je to prostě tak. čím líp spí přes den, tím líp spí v noci.

Posp:to tesco je fakt hnus, hlavně těď o svátcích ty lidi lituju. A nejhorší je, že je pěkně vydírají, že mají za dveřma zástupy prodavaček. takže ti chudáci jdou do práce, i kdyby trakaře padaly.

ivca08
14. dec 2009

Taky uz jsem premyslela, co budu s Adysem delat, kdyz ma mrznout jeste vic a pod tech -5 s nim nechci ven chodit (prece jen ma z naseho zapalacka plic strach, aby nenastydl) a uspat ho doma je fakt nadlidsky ukol, takze mi ta 1 prochazka denně dost bodne. Sice i v kocarku spi tak kolem 30 minut, ale dobra kazda minuta.

aktekram
14. dec 2009

Tak my dnes taky teplotkujeme, ale jen mírně. Strašně slintáme, a ublinkáváme průhlednou vodičku. Rýmu nemá, dásně nahoře růžový a tvrdý, dole měkký a červený. Kde se objevuje první zub, nahoře nebo dole???

achalteke
14. dec 2009

hm tak honza s malošem šli zase ven s muzikou. Jak ho dáme do kočárku řve jak tur, jak se dá do pohybu je v klidu schrupne tak půl hoďky a po zbytek procházky řve. Myslím si, že mu vadí že nic nevidí, už aby seděl a byl větší a mohla jsem ho dát do káry. To myslím bude spokojenej. To naše kočárkování je docela očistec ☹

mauik83
14. dec 2009

Ahoj, tak mybyli půl hodinky venku v Becu - hned usnula, ale ona trubička vždycky psí hlavou dopředu, čumáčkem zabořená do mé tvrdé placvaté hrudi, takže z toho má pak pěkně zrasovanej otlačenej nosánek... jsem to vyfotila...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ivca08
14. dec 2009

akte, vse nej ke 4 mesicum 🙂

aktekram
14. dec 2009

ivca: děkujeme moc

bibnka
14. dec 2009

akte:i my gratulujeme 😵 Měly by růst dolní

Achal, to sezení je opravdu vysvobození. Sedí u hraček, v kočárku, ale i místo spaní 😅 😀

Naše dnešní bilance: 2x20 min spánku 😠

kasenka228
14. dec 2009

Akte: taky gratulace.
Mauik: priznejte, ze vy to vase ditko mlatite! 😀
Ja bych tak rada nasi Terku pochvalila ( za vzorne chovani a dlouhe spinkani na balkone/v kocarku), ale nemohu, pr. pak se to vzdycky pokazi. Takze jsem nic nerekla, je to jasny? 🤐 😀

petrajurinova
14. dec 2009

Akte, většinou první rostou dolní a kolem čtyř měsíců už by se i mohl první zoubek začít prořezávat.

emamamamu
14. dec 2009

maui tak az usne, tak ji hlavicku otoc bokem..jako aby na tobe lezela lickem - uchem..🙂

majamisutka
14. dec 2009

Ahojky, co myslíte? Když je venku pod nulou, tak jak dlouho může být mimčo venku?

Akte, vy už máte 4 měsíce, letí to jak blázen.... už vám rostou zuby? 🙂

Stejně ty mimča tak neskutečně rychle rostou, letí to jak blázen

aktekram
14. dec 2009

maja: nevím asi ještě ne, ale nějak máme příznaky na zuby, teplota, slintání, ublinkávání bílé vodičky tak uvidíme

aktekram
14. dec 2009

když se budete chtít odreagovat: http://www.superhry.cz/games/866/

achalteke
14. dec 2009

Já hraju Machinarium, uložim prcka a jdu hrát 😀 😀 😀 😀

pospecka
14. dec 2009

Náš Bohouš taky slintá a blinká vodičku, ale zuby zatím nemáme. A to jsme o týden starší. 😀

achalteke
14. dec 2009

my máme doma divnotvora - leží pod hrazdou a všechny hračky se snaží uchopit nohama a docela se mu to daří, asi neví na co má ruce a nejspíš bude chodit po rukách 😀 😀

emamamamu
14. dec 2009

majo az ucitis, ze mate jit domu, tak bez🙂
ja zase pekla cukrovi....
chtela jsem uklizet skrine s Dorkou v satku, tak ta na mne hodila takovou alergickou reakci, ze jsem myslela, ze si sbali kufry a pujde k babicce..😀
nevadi..tatka mel sluzbu🙂

emamamamu
14. dec 2009

my mame zub ve tretim mesici, dneska se prorezal.. 😅 😅 😅 😅

pospecka
14. dec 2009

acha: Šimon posiluje na břicho a nechce to dělat okatě. 😀
ema: ty seš přírodní úkaz, mladá moderní mamina co stíhá píct a teště je částečně bio matka s becem, šátkem a látkovkama. 😀 Klobouk dolů.

pospecka
14. dec 2009

ema: Tobě nebo Filovi? 😀 😀 😀 Gratuluju. Vyfoť!!!

emamamamu
14. dec 2009

pospec bio matka..to je jak bio banan...😀 😀 😀 😀
stiha pict, ale je nasrana sama na sebe, ze to nedokaze nejak udelat s Dorinkou, aby mohla i vyzdobit okna, udelat jeste vic cukrovi, uklidit ty skrine... 😒 ☹

emamamamu
14. dec 2009

pospec mne..po porodu se rozhodlo me telo, ze uz musim byt moudra a rostou mi dva moudraky najednou....a jeden uz se prorezal..kazdy ma radost z jinych zubu, no... 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
14. dec 2009

A co dělá Dortík, když pečeš?

emamamamu
14. dec 2009

spi, nebo se vali nahata na posteli 😀 😀 😀

pospecka
14. dec 2009

No jo, když Ti přes den spí, tak to se máš. Zdenda mi dnes spal svých 20minut a hotovo. Sotva jsem se stihla najíst. A Fil je s váma doma?

bodkakroneisl
14. dec 2009

Ahojte maminky..dlho som sa neozvala, nieco som precitala, ale nestihla som vsetko..
Bibn to ma strasne mrzi Robinkove ocka, urcite to Robinek prijme nakoniec v pohode, ale to musis byt aj Ty! my mame s ockom este stale problemy tak isto..dnes Danik dostal ant. kvapky, musime kvapkat kazdych 6 hodin 🙄

Kasi co sa tyka tej Vojtovky..nam tiez jedna Mudr. povedala, ze ak bude preferovat jednu stranu tak budeme cvicit..preferuje pravu. Ale myslim, ze je to v norme a zacina obe..to nam hovorila pred dvoma tyzdnami..kazdopadne som chcela napisat, ze Vojtovku cvicili svagrovci, chodili aj na terapie na koniku atd..cvicili po kazdom jedle, cize naozaj casto, ale hovorili, ze to ake to bolo narocne a tazke vyvazil ten pocit, ze su si so syncekom teraz blizsi! a ze keby to malo byt znovu, tak by s vojtovkou vobec nevahali..
A Danik sa vcera zasmial prvykrat nahlas! normalne sa rehotal az som bola dojata..on sa totizto iba usmieval doteraz, ale ten smiech, to bolo neskutocne 😵 😵

bodkakroneisl
14. dec 2009

Danik my spi na rukach tak preto pisem ako keby ma lizlo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre