V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
4. jan 2010

Jsem se zapoměla pochlubit, že bude mít budulínek ve čtvrtek 5 měsíců. 😀 To je mazec, že?

emamamamu
4. jan 2010

posp a za mesic pul roku..nechapu 😲 😲 😲 😲 😲

kasenka228
4. jan 2010

A proc se Pospec nepochlubis az ve ctvrtek? My tady budeme! 😀 No tak si dovolim ti jako prvn aspon pogratulovat
: gratuluju! 🙂

pospecka
4. jan 2010

ewwe: to jsem ráda. Asi ty svoje rady zpoplatním 😀 když jsou tak funkční. 😀 😀 😀
ema: straaaašně to letí. Za chvilku za ním budu běhat. 😅 Jak to vůbec vypadá s tím letním srazem? Už máme lokalitu? Kdy měl zájem?

pospecka
4. jan 2010

kdy= kdo

rpinguin
4. jan 2010

co sa tu chvalite, my mame dnes 22 mesiacov a zajtra 4 😉

pospecka
4. jan 2010

rping: už jen 300g a mám tě. 😀 Jsem zvědavá jak to samovolný hubnutí půjde dál. Už to dost stagnuje. ☹

emamamamu
4. jan 2010

posp ja se hlasim..a myslela jsme, ze to Lipno, nebo neco jineho?🙂

pospecka
4. jan 2010

ema: já jsem na diskusi srazu dlouho nebyla tak se ptám. Lipno je fajn. A ubytko nám doporučí jihočeská vlčice??

rpinguin
4. jan 2010

pospec, tak som sa prave odvazila 71,3kg so vsetkymi handrami, takze tak. Inac som si dala zaväzok do noveho roku, ze po 20.00 nezerem a dari sa mi 😵 ale nechci vediet, co vsetko robim o 19.45 😀

emamamamu
4. jan 2010

fuj, koupila jsme si do busu maminku a je tam o spanku a ty svine humusacke tam pisou, ze mate decka nechat vyrvat, at si zvykaji 😀 😀 😀 😀 😀 o tom, ze je muzes dat pedofilovi na vikend se nezminili. konec hlaseni....😀

pospecka
4. jan 2010

rping: grrr 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 jen tak dál at mám motivaci. 😀

emamamamu
4. jan 2010

posp i ubytko..a krasne..! a je tam hodne spotrovniho vyziti a tak 😵 😵 😵

lynn77
4. jan 2010

emo, ze jeste vyhazujes prachy.....

rpinguin
4. jan 2010

no, ale o 20.00 je aj tak dost neskoro, ale posuvat na hodinu skorsu to nema vyznam, dnes som zozrala ku kave 3 horalky. O nejake 2 tyzdne pride mamka na navstevu, tak donese zasobu 😀

ema, to co za zvasty tam pisu. Ved by mi usi odisli? To pisala asi nejaka hlucha alebo nahluchla zenska 😀

ewwe
4. jan 2010

rpin ja mam take iste predsavzatie ako ty ja ale o 19h, a tiez nechci vediet co robim o 18.45 😀

emamamamu
4. jan 2010

no jsem chtela vedet, jak to s tim spanim je a nechtelo se mi v buse cumet na duchodce😀 a nasla jsme tam jedno konikovske mimino😅

rpinguin
4. jan 2010

ty poznas konikovske miminka? 😲

rpinguin
4. jan 2010

evus, tak to si lepsia nez ja, ja som aj za 20.00 vdacna, u mna totiz nebol problem si namazat o 23.30 chleba s kacacou mastou a so solou 😀 😝

emamamamu
4. jan 2010

ping proc bych nepoznala? 😀 😀 😀

rpinguin
4. jan 2010

aha, no ja som zasa vychadzala len zo seba, ktora ma dve diskusie a padla a inde necumim, tak preto ...

kasenka228
4. jan 2010

holky, to je blbost s tim nezranim vecer, ma zasada je jist prubezne, cely den, neprezirat se a jist kontinualne porad 😉

emamamamu
4. jan 2010

jsem si na vasi pocest dala velkou lzici Nutely 😀 😀 😀

pospecka
4. jan 2010

ema: já mám maminku předplacenou, alo tohle jsem nějak zasklila. 😀

aktekram
4. jan 2010

tak mě kila ještě dolů jdou a už by nemuseli, jím pořád, jen pitný režim je pro mě problém

rpinguin
4. jan 2010

kasi, no mat tvoju postavu, tak napisem asi tiez to iste, ale ked vyzeras ako ja a vecer sa nacpes a potom ides spat, tak sa kilecka lepsie usadzaju 😠

rpinguin
4. jan 2010

zeny, ja mat tak 58kg, tak idem hadam aj nejake modelkovske fotky nafotit 😀

pospecka
4. jan 2010

kasenka: tak jsem jedla dřív. Kontinuálně pořád. Ráno jsem začla a večer zkončila. 😀
ema: dej si i dvě, ať nevypadáš tak nezdravě. Léto se blíží. 😀 A termín už se taky ví? Jdu nakouknout do diskuse.

emamamamu
4. jan 2010

posp nevim, nikdo o tom nemluvi, asi pojedeme my tri a Fantozzi a spol...😀

pospecka
4. jan 2010

rping: a kdy těch 58 plánuješ? Abych věděl tak moc nemlsat. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre