V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
8. jan 2010

s kobrou 😎 😀

majamisutka
8. jan 2010

pospec a už máš to beco? a jaký sis nakonec vybrala? a prodala jsi nějaký?

pospecka
8. jan 2010

Maja: prodala jsem stromeckovy, jeste cekam jestli se bude nove majitelce libit,ale verim,ze jo. Zatim mam to puntikaty a napsala jsem do U.S.A. kdy budou mit kolekci spring/summer 2010 a cekam na odpoved. 😀

ivca08
9. jan 2010

Dobré zasnezené ranko!
Tady se snad jeste spi 😀 😀 Vecer tu byl zase mejdan a ted se dospava. Nebo jste zapadany?

achalteke
9. jan 2010

čavec, musim se pochlubit, stalo se neuvěřitelné - Plánička spal od 20 do 4:30!!!!!! Neskutečný!!! Pak si ještě cucnul v 6:30 a do 8 jsme chrněli.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi mu chutná brokolice 😀 😀 😀 😀 ...jdu uklízet, máme dnes návštěvní den

pospecka
9. jan 2010

Dobre rano, my se jeste valime v perinach a koukam jen pres MT. Malej mi tu povida a vrti se jak zizala. Tatka jel ke vcelam a my za chvilku jdeme k babicce. Venku uz nesnezi,tak snad dojedem. Noc po ockoparty poklidna.

emamamamu
9. jan 2010

trci mi jen ruka, ale psat budu 😀 😀
chci jit na kopec, ale nevim kam 😅 😅 😅 😅
mala byla v noci pricucnuta dve hodky v kuse 😀 😀 😀 ale nejak mi to ani nevadi, nejak jsem se dobre vyspala 😀 😀
Dorka je velmi vasniva, kojim, jednou rukou me pleska do kozy a druhou natahuje vystrih😀

pospecka
9. jan 2010

Acha: GRATULUJEME! Super vykon! 😵 😵 😵
ema: me zdenda u kojo taha za sprndu (ten pruh na koze ze ktere pije ) a trenuje lukostrelbu. Natahne a pusti. 😠 😀

emamamamu
9. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Dw1CLzatLwQ

😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
9. jan 2010

Achal - zrovna jsem si rikala, kdy jsem hodis story Jak se Planicka s brokolici seznamil 😀 😀
U nas taky velice slusna noc, spal podobne jako Simonek, takze dneska opet ocekavam horor. Nejak se to strida, jedna hrozna, pak lepsi a pak vyborna noc. Dneska je na rade zase hrozna 😀 😀 😀

kasenka228
9. jan 2010

Cauky, zkousely jste fouknout miminku do tvare? Vy co chodite na plavani to asi znate. 😉 Je to sranda. 😉

ivca08
9. jan 2010

jsem = sem
ja uz jsem fakt silenej tatar - vzdycky kdyz to po sobe prectu, tak se nestacim divit.

emamamamu
9. jan 2010

ivco ten Moninc se mi libi! 😵

emamamamu
9. jan 2010

holky kouknete do srazu🙂 kdyby nevyslo Slunce seno, tak Moninec je fakt super..achal tam ma kone, chlapi sportovni vyziti...🙂 pauada! 😵

emamamamu
9. jan 2010

dokonce si tam muzou chlapi i zachytat ryby 😅 😅 😅 😅 😅

pospecka
9. jan 2010

Ivca: sem a jsem je jeste dobry, ja obcas nestacim zirat nad myma i a y. 😅 😀
kasenka: teda ty mas napady. 😀 Uz se nedivim,ze se pani z t-mobileu ptala jestli je doma maminka. 😀 kdo vi pri cem te pristihla. 😀
NEZTRATILO SE VAM PRES DEN SPICI DITE? Sla jsem si vysusit hlavu a kdyz jsem prisla malej spal. 😅

kasenka228
9. jan 2010

Pospec, kdyz byla Terka mala a manza to na ni zkusil, tak se ji to hooodne nelibilo. Ted kdyz jemne fouknu, tak se tlemi. A ji hned tak neco nerozesmeje. Vzdycky se nadychne a pak usmeje. 😉
Holky, nekde jsem cetla, ze by se mela zamestnavateli poslat pisemna zadost o rodicovskou dovolenou a oznamenim na jak dlouho si ji chcete vzit - budete to posilat????

pospecka
9. jan 2010

Ad sraz: potrebuju znat pocet zajemcu, at muzu chlapovi napsat.
Proc Zdenik usne vzdycky kdyz mame nekam jit? Ha, uz je vzhuru.

ivca08
9. jan 2010

a my bysme mohli na horsky kolobezky 😀 😀 😀

achalteke
9. jan 2010

Ivčo brokolice dobrý, docela mu to jede, ale jedu podle tabulek - takže první den 3 lžičky, včera 5 a dneska by měl skleničku dojíst tak uvidíme, zítra zkusíme mrkev tak budu očekávat červený kakoš 😀 😀 😀 😀
Posp za nás dva dospělí a jedno dítě do 12 let 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
9. jan 2010

u nas dva dospeli a jedno dite do dvou let 😀 😀 😀 😀

kasenka228
9. jan 2010

acha a to mu teda davas z koupeny sklenicky? Jak to vydrzi dlouho otevrene? Jakou jsi koupila?

emamamamu
9. jan 2010

u nas dva dospeli a dite do jednoho roku😀

emamamamu
9. jan 2010

holky nvite, jak dlouho by mely padat ty vlasy, co padaj tak kolem tretiho mesice??

kasenka228
9. jan 2010

emus, me zacly padat asi mesic po porodu a porad padaj! Pry dokud se koji, tak padaji...

kasenka228
9. jan 2010

jo, my taky jedeme... kam ze vlastne? Do Hostic u Volyne bo co? 2+1dite, taky do roku.

achalteke
9. jan 2010

kasen zatím jsem nakoupila jen 1lžičku od Hami brokolici, mrkev, a mrkev s bramborem, tyhle jednodruhové skleničky dělá i Hipp ale objevila jsem v tom sůl takže jsem nevzala. Sklenička otevřená vydrží 48 hodin, takže to na ty 3 dny v pohodě vyjde. Jinak moc jednodruhový zeleniny jsem teda ve sklenkách nenašla, ještě snad květák a špenát, ale ten zatim dávat nebudu. Včera jsem koupila mixer a budu mu teda i vařit, brambory a mrkev máme ze zahrádky (speciálně pro Posp od našich 😀 😀 😀 😀 😀 ) a pro brokolku a další zeleninu budu jezdit z jara do Rakouska na trh - je od domácích zelinářů, takže snad bez chemky 😉

achalteke
9. jan 2010

Mě taky furt padaj je to děs, ale aspoň nemusim ke kadeřnici 😎 😀 😀

kasenka228
9. jan 2010

Acha, vsechno nejlepsi k ctyrmesicninam. 🙂 A diky za info. Dite se vzbudilo, paaaa

emamamamu
9. jan 2010

no..ale ja si vsimla, ze Dorka asi muj vlas "snedla" a vykadila...😀
chudak...le jsou fakt vsude, pada mi to uplne silene, projedu vlasy a mam toho plnou hrst... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre