V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
9. jan 2010

kasenko chceš taky ušít? zařídim ti to, jestli chceš 😉

pospecka
9. jan 2010

kasen: tp jsem ráda, že ten přechod z tangáčů do bombarďáků nepostihl jen mě. 😀
acha: no Pospec se moc netvářïl, tak uvidím, kolik nás pojede. Jdu kouknout do srazu a do zítřejšího večera počkám kolik nás teda bude a v pondělí mu písnu. 🙂

kasenka228
9. jan 2010

Maji mozna jo... jaka by byla cena? A jakej vzor? Ta pani na MMB ma docela hezky...

pospecka
9. jan 2010

BECO nosičky, mám dotaz. Ten pás kolem pupku máte uplně napevno v pase a je jakoby rovně podél břicha? Já ho mám asi blbě připnutej, protože mi k břichu přilíhá jen tou spodní hranou a horní jakoby odstává. 😠 Možná mi to ani jinak nepůjde na ten můj špek. 😀

majamisutka
9. jan 2010

kasenko, jak chceš, ale látku by sis asi musela sehnat. cenu ještě nevím.

pospecka
9. jan 2010

Chjooo, kde zase všechny jste? No jo, víkend, chlapi jsou doma. 😀

ivca08
9. jan 2010

Posp. ted si me dostala, to jsem nikdy nezkoumala, ale rekla bych ze priliha...
Rozhodne neodstava hodne, pri nasazovani o nej malymu obcas opiram nozicky, takze kdyby odstaval, tak si toho vsimnu.

pospecka
9. jan 2010

ivca: měto prostě na pohled trčí, ale možná to přilíhá na špeku. 😅 😀

emamamamu
9. jan 2010

pospi to mas spatne🙂 nemas fotku, co? kamoska to tak taky mela a celou dobu si stezovala, ze se ji lbe nosi..😀 tak jsem ji to musela ukazat a uz si libuje...🙂 mas v tom Zdendu fakt podsazeneho?

marketka.27
9. jan 2010

čau pospecka, jsem zde🙂

ivca08
9. jan 2010

A zkusila si ho vic utahnout? Ja ho mam docela utazenej a rekla bych teda, ze fakt netrci. 😀 😀

Jinak jsme dneska zase vyhaneli hnusose prdose 😠 Nevim, kde je vzal. Sileny doslo i na rourku, tak ocekavam brutus noc.

pospecka
9. jan 2010

ema: kolena má výš jak kyčle, určitě nevisí za pipíka, to mi řekla paní v bráně s těma kolenama. Fotku mám v druhým PC.

pospecka
9. jan 2010

mark: čau
ivca: jo, tak nám se prdíky taky vrátily a nekakal od minulé středy. ☹

emamamamu
9. jan 2010

hmhmhm...tak..zkus bud poradne utahnout, nebo jakoby potahnout to Beco dolu smerem k pipine, no...😀

pospecka
9. jan 2010

Jdu kojit, za pár min jsem z5.

emamamamu
9. jan 2010

jezis jak bych si dala mrkev s jabkem a piskoty...
nebo nutelu
nebo palacinky s marmeladou a se slehackou
nebo smetanovy dort
😵 😵 😵 😵

ivca08
9. jan 2010

No je fakt, ze nas dneska bobanek taky nenavstivil, ale kadil vcera a predevcirem dokonce 2x a predtim taky, takze tam je snad vse ok a brisko by ho tlacit nemelo.

emamamamu
9. jan 2010

ivco vsak vy uz nemate dvojky, ne? 😀

marketka.27
9. jan 2010

emo, co tak lívance?

emamamamu
9. jan 2010

market mne uz je to jedno, klidne livance😀

marketka.27
9. jan 2010

Tak mám švestkové a s meruňkovou marmeládou. Přijď, nebo to sežeru všechno sama, jsem už tlustá jak prase a ne a ne se začít krotit.

pospecka
9. jan 2010

ema: to jsem zkoušela k pipině, ale v zadu se mi ten pás furt zvedá do pasu. 😅 Zítra to zase natrénuju. 😀
Dáváte některá prcka k babičce třeba na dvě hodiny a jdete pryč? Nebo prostě někam na hlídání, vyjma vožení spícího prcka v kočáře?

emamamamu
9. jan 2010

market mne upadna huba!😀 my nemame doma lautr nic, Filip jen na nocni lyzovani. tak snad priveze neco po ceste..nejlepe chipsy a kolu😀
posp mala takhle byla dvakrat u abicky, jednou jsem sla na koncert, podruhe do kina🙂
jo a vlastne moji mame jsem ji nechala asi dvakrat a sla nakoupit.....(relaxovat v hypermarketu😀) ale cim dal tim min mam chut a potrebu ji kamkoli strkat, takze nic podobneho v nejblizssi budoucnosti neplanuju:D

emamamamu
9. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28361071&tab=4
holky nevite, kde sezenu tohle, ale dotykove? nebo alepson jak to mam napsat panu Googlovi?😀
potrebuju to k potylce, zrusila jsem si nechtene stolni lampu, kterou mam pod postylkou...😀

pospecka
9. jan 2010

ema: tak to já tu mám několik pytlíků chipsů, slaný tyčky, čokoládovej notebook, mám pokračovat 😀 😀 😀
No já jsem se ptala jen proto, že občas dáváme malýho babičce, když jedeme na nákup (nechci ho tahat po obchodech, když jdeme nakupovat potraviny a dneska jsem měla celkem strach, protože jak jsem psala, tak za poslední týden víc vnímá okolí a kdykoliv na mě vidí, tak si mě furt prohlíží, tak kdyby ta nějak "řešil", že jsem zmizela a bylo to o.k. Hodinu si povídali a pak vytuhnul. 😅 No a teď mi tu čumákuje, tak jsem ho dala na břicho a pase housenku, tak je klid. 😀

mauik83
9. jan 2010

ahoj...
posp - nám hlídá mamka u nás doma, když potřebujem 🙂 jinak jestli mi pás přiléhá nevim, ael mám ho spíš na boku, než v pase, je to špatně?
ivčo - mám super polohu na vyhánění prdíků - sedni si, dej nohy k sobě 😀 , polož si malýho na nohy, že má hlavičku u tvých kolen a prdel u tvýho pupku, chyť ho rukama za kotníky a napínej a stlačuj nohy k bříšku. Já u toho dám svoji pusu na chodidla a při krčení nohou dělám ttrrrrrrrrr a nela se směje (můžeš jiný zvuky 😉 ), při natahování ááááááá... 😀 a jak mám pusu na chodidýlkách, tak se vlastně hejbu celým trupem stejně jak hejbu s nožičkama... vždycky, i když ji prdíci zrovna netrápí, tak vždycky se u toho vyprdí a většinou i pose.e 😀 😀 😀
ted jsem udeřila na Charlese a možná by se mnou jel na sraz 🙂 prej to ještě proberem 😀 ale upřímně, záleží, kam se pojede, takže my nejsme jistí na 100% : 🤐

jo a u nás teď prší!!!!! 😠 😠 😠 viděly jste zprávy? HK kraj je na tom nejhůř... a ráno zase cesta na veterinu... 😝

nadýmaj i mandle ??? 😕 zrovna se jima futruju... 😅

jo a já od tangáčů k bombarďákům přešla taky, ale ne kvůli zimě, ale v tangách mě bolej jizvy 😝 😝 😝

marketka.27
9. jan 2010

emo, my za chvilku taky nebudeme mít doma nic, jestli se nepřestanu cpát 😖

U nás jednou hlídala babička (moje mamka), jinak nehlídal nikdo, ani nevozil. V plánu nic takového v dohledné době nemám, jen si tak pohráváme s myšlenkou, že by šla v létě na 2-3 noci ke tchýni a my si zajeli do Tater, ale myslím, že teď jsem hrdina, ale kdyby na to došlo, tak ji tam stejně nedám a radši budu sedět doma 😒

pospecka
9. jan 2010

ema: to chceš do zásuvky? Tím vítíš nějak dlouhodobě nebo jen na čučku? Já mám takovou baterku od Osramu, ale je malá asi jen 7cm průměr. A tipla bych nějaký bauhausy, hornbachy, baumaxx atd.

mauik83
9. jan 2010

emo - to chceš to dotykový na baterie? Já mám v zásuvce... něco podobnýho, jako to cos sem dala...

mrkej:

http://search.seznam.cz/?q=dotykové+světlo&mod=f

emamamamu
9. jan 2010

posp prave spis na baterku...kolikrat nemuzu najit dudlika, nebo se trefit bradavici do pusy, tak svetlo potrebuju😅
zitra tam mrknu, to me nenapadlo😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre