V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
9. jan 2010

no mam par tipu🙂
asi tak tri.... 😅

joodi
9. jan 2010

ja jsem zavírala okna co jsem měla otevřený v PC a koukám znova na ten Mutsy jak zatáčí a došlo mi, že to funguje jako auto, který couvá 😅 takže já s kočárem vlastně pořád jakoby couvám 😀 No nic, měla bych jít spát, už jsem asi unavená 😀

emamamamu
9. jan 2010

http://www.branakdetem.cz/proc-jsou-stastne-det...
http://www.branakdetem.cz/tajemstvi-vychovy-sta...
http://www.branakdetem.cz/jean-liedloffova,-kon...
to posledni jsem sice uz cetla, ale chci ji mit doma....😀 tak si ji asi koupim a prectu znova🙂
mam taky knizku http://www.branakdetem.cz/deti-jsou-hoste,-kter...
ale nic se nesmi prehanet beru si z toho jen to, co se mi hodi....😀 aneb slysim, ale poslouchat nebudu... 😀 😀 😀

joodi
9. jan 2010

ja bych taky kupovala knížky, ale nemám kdy je číst.. Mám tady rozečtenou jednu co jsem si přivezla ještě v červnu z UK a nějak nebyl čas 😅

pospecka
9. jan 2010

ema: balón u nás nezabírá. Teď zápasí s hračkou.

emamamamu
9. jan 2010

ja si ted precetla v aute tu posledni, dneska jsem docetla Masaze deti a kojencu, hned jsem namasirovala a bylo to tak super, ze me to chytlo a zas vymyslim pi...no vis co...😀
stve mne, ze ted nemuzu sednout s kocarem na lavku a cist si....ctu jen na zachode a to jsou fofry😀

joodi
9. jan 2010

Já čtu jenom koně, tak pište hezky bez hrubek, ať nezblbnu 😀

emamamamu
9. jan 2010

joodi ja z jen hrubky...jinak to snad ani neumim😀
no dite mi spi, melo pred pul hodkou jist, tak nevim..zase se konaly skatulata, nebo co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joodi
9. jan 2010

Emo, jojo, taky se těšim na léto 😵
Pospec, nožkama jsi asi cvičila, viď? U nás to zabírá...nebo držení v klubíčku 🙂

emamamamu
9. jan 2010

u 'nas to, co psala mauik...na stehnech a "cvicit" s nohama...
anebo masaze briska pomahaly, no...
metlicky, mlynek, slunicko-pulmesic, bublinky....😀

joodi
9. jan 2010

jdu spát, musim ještě sterilizovat lahvičky nějak jsem to odložila a pak se tady zasekla 😉 dobrou! A Pospecátkovi přeju hodný bříško!

rpinguin
9. jan 2010

zdar zeny, nestiham, mame navstevu, dnes cely den migrena, noc zasa ako vzdy, kojenie kazde 2h a tie dve hodiny len mrncanie, takze strkanie dudla a o 5.30 uz dosiel Maxik total precurany a bolo po spanku,
takze pekny vecer 😉
pospec, nesmut-ja sa vratim 😀

pospecka
9. jan 2010

joodi: zkusila jsem vše. Při hadičce jsem zjistila, že bobek ani není v dosahu. Ted jsem si ho vzala na klín,, sedím na turka na posteli, dala mu prso, pil a ted vytuhnul, ale co zase s ním, když mi spí na ruce. Do pr.... to je zase večer. 😠 😠 😀

marketka.27
9. jan 2010

joodi: Tak nějak podobně jak píšeš. Zacvakávají se do sebe tři části. Takže naše sedačka a Lodger nejdou dohromady. Navíc je ten pás napevno nahoře i dole, prostě takové kšandy☹ Zítra to vyfotím, ale asi nic nevymyslíme.

mauik83
9. jan 2010

ivco - ty máš chůvy Philips, vid? Tu levnejso variantu... a slyšíš v ich všechno? Můžeš dát odkaz, který to přesně jsou? Máme Chicco Hi-contact, ale ta chůva jakoby "sepne" až při hluku, takže jdyž je to jen slabej vzdech akrátkej, tak sepne pozdě, kdy už je klid a taky se nám stalo, že Nela brečela a chůva nic... 😠 tak ji hodim do koše a chci něco lepšího 😠 díky 🙂

emamamamu
10. jan 2010

market nafot to a my ti pomuzeme....😅 to mi neleze do hlavy, ze by to neslo...😀 gor kdyz mas tri casti, jako myy vsechny🙂

pospecka
10. jan 2010

Market: jak 3 casti? To snad u vsech ne? 2x raminko a pipik.
Mauik: ja mam chuvicky Tchibo a jsou super,ale nevim jestli jdou jeste sehnat. Da se na nich nastavit citlivost zvuku,takze slysim kazdy sustnuti. Ma spoustu super funkci, ktery ani znackovy nemaj.
Ema: ty mas elanu po ranu. 😀
Jinak noc priserna. Malej zase kukackoval a vyzduchal me z postele. Kdyz uz jsem nemela kam uhnout, protoze jsem se zasekla o postylku,tak mi dal ranu do obliceje a druhou jsem dostala o postylku jak jsem sebou cukla. O tom jak me boli zada ani nemluvim. Ale jinak je Zdenecek fajn. 😀

emamamamu
10. jan 2010

tak ja jsem kojila dvakrat co tri hodky, ale ta treti nocni je nejaka krizova, to je proste napojena dve hodiny, skube sebou, vrti se...ale jinak noc stejna, jako vcera, dokonce se zase probudila presne 8:40...nechapu, kde vzala na ty Rolexky...😀

ivca08
10. jan 2010

Maui, zkusim najit, citlivost se na nich da nastavit a jsem 100% spokojena, berou i cvaknuti kliky, kdyz se snazim z loznice vyplizit 😀 😀 Akorat jsme je kupovali uz nekdy loni v dubnu nebo kdy a ted uz asi nejsou. Ale podivam se.

emamamamu
10. jan 2010

maui a ten satek asi Storchenwiege Leo🙂

ivca08
10. jan 2010

http://www.ostrovpokladu.cz/chuvicky/philips-sc...
Tak nasla, my mame tyhle. Ale objednavali jsme je loni v kvetnu. Ale myslim, ze ted delaji podobny, akorat uz je to Philips/Avent

kasenka228
10. jan 2010

Holky, hodte nejaky tip na cestovni postylku...dikes

ivca08
10. jan 2010

me se libi takhle http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1086200
kdyby jsme ji nemeli, tak do ni jdu. Ale my jsme ji podedili, bohuzel bez polohovatelnyho luzka ☹ , neumim si predstavit, jak bych malyho xkrat za noc zvedala. Asi bych objednala jerab 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

ivco, super, diky moc za tip 🙂

aktekram
10. jan 2010

Ahojky, jsem se ke koníku nemohla od včera připojit 😒

My byli včera od 14-18 hod. venku, bylo to úžasné, šli jsme s mamkou pěšky od nás do města. Byli jsme obhlídnout kluziště na náměstí, sháníme druhé brusle a pak budeme pravidelně chodit bruslit.
Kočár jsme tahali za sebou, šlo to líp než tlačit dopředu. Zpátky už jsme jeli autobusem. Petruška spokojená jak želva, jen pak večer nevěděla jak usnou a do desíti mi vykládala dojmy 😀 😀 😀

Dneska udělám oběd a zas vyrážím ven, když snězž není vůbec zima a já vytáhla "alpskou" kombinézu 😀 😀

ewwe
10. jan 2010

cauko, nina ma v sebe tiez zabudovane presne hodinky, cez den presne kazde 2 hodky chce jest, neoblbnem ju nijak

a vcera sme mali poplach, nastastie plany, dala som ju do postielky, zapla monitor dychu a odisla, a po 25 min, zacalo pipat, pribehla som s infarktom na perach a nina bola uplne odkotulana, usmev na perach a velmi dobre sa na tom bavila, asi je cas zapojit aj druhu podlozku, no ale ten pocit bol hnusny ,ked to pipalo 😖

marketka.27
10. jan 2010

Ahojky, vyfotila jsem naši sedačku, tak mi na to pls hoďte očko, jeslti jsem blbá já nebo ti italové. Díky🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Jdeme na procházku, chumelí🙂 A už se u nás neplive Beba, konečně žádné ksichty, že to teda jako nebude pít ani omylem 🙂 A ještě jsem objevila, že se Beba prodává v Polsku pod názvem NAN, ta naše HA1 tam stojí o 70 Kč méně, než tady.

emamamamu
10. jan 2010

tak debilove jsou italove😀
ja cekam na obed a jdem na hrad, Dorka to jiste oceni😀

marketka.27
10. jan 2010

ema na hrad 😀

kasenka228
10. jan 2010

Holky, ja vim, ze jsme se uz o hovnu bavily 😀 ale stava se vam nekdy, ze maji deti uuuuplne ridkou nahledlou sranderu? Terka to ma od patku, cca 2krat denne. Mela bych s tim letet k doktorce? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre