V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
10. jan 2010

zdar, a co si koupit v metráži kus igelitovýho ubrusu za pár kaček a na to dávat látkovku? A pod igelit případně deku, aby leželi na měkkym? 😉

ivčo - díky 😉

pospecka
10. jan 2010

ema: to jsem se zrovna chtěla zeptat na tu casual podložku. Kčemu jsi ji dostala? K tašce? M ji paní poslala s tou korbou, tak nevím jestli byla k tomu origo nebo ne.

emamamamu
10. jan 2010

jojo, mame ji k tasce...rikala jsem si, jak uzasna picovina..a hle, hned jsem vymyslela uplatneni...😀

pospecka
10. jan 2010

Tak paní na ni měla asi stejnej názor, tak mi ji poslala s korbou. 😀 Zatím taky nepoužívám

pospecka
10. jan 2010

ema: hele jak je to s tím Dorčiným zubem. Má ho nebo ne? 😕

emamamamu
10. jan 2010

jakym zubem?😀 nestras 😅 😅 😅

majamisutka
10. jan 2010

emo, ty už jsi zas v tom???????? 😕 😕 😕 😀 😀 😀

emamamamu
10. jan 2010

uz davno... 😉 😀

pospecka
10. jan 2010

Vždyt jsi psala, že má Dorka zub. 😅 Jsem asi nepochopila souvislost.

emamamamu
10. jan 2010

posp a kdy jsem to psala??uz davno, nebo ted nekdy?

kasenka228
10. jan 2010

Pospec, ja mazu Rybilkou a opruzena taky neni vubec, mozna by to ani nepotrebovala, to ja jen tak ze zvyku.
Jinak tu podlozku jsem koupila s taskou a vyuzivame ji hojne, treba na navstevach, aby jim nepodelala interiery. 😉

majamisutka
10. jan 2010

Jinak já si myslím, že se Domínovi začínaj prořezávat, protože pořád naříká a kouše a slintá a nemyslím si, že je to tím, že objevil ruce..
Tak jsem zvědava kdy se mu něco vyklube

kocanda2009
10. jan 2010

ahojky, koukam nove maminy 🙂) vy jste toho zase spoustu popsali takze nestiham docitat, jen jsem zahledla ze akte se nelibila jista jmena...jo rodice ted davaji zvlastni jmena 😉 holt kazdy ma jiny vkus ze ano....ale ze fotograf babicku upozornil aby brasnu odlozila na foceni, takze vse v poradku 😀 😀
kasenka - tohle nam prcek taky delal ze se vycural kdyz jsem ho rozbalila, proto mam vzdy po ruce ctvercovku a chytam to...ted uz to neni tak casto a kdyz je rozbaleny tak lezi na prebalovaci podlozce latkove a ma mezi nohama lehce provlecenou ctvercovku, kdyz se pocura tak ji vymenim a po uschnuti jeste treba pouziju...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ema - to mne mrzi ze dorka trpela...ale vsak bude kocka az vyroste 😀

pospecka
10. jan 2010

ema: tak před třema týdnama.

emamamamu
10. jan 2010

koc diky...😅
jedes s nama na sraz?

emamamamu
10. jan 2010

posp to jsem rikala, ze nam rostou zuby, ty sis zas delala blbou srandu, ktery mi roste a ja ti rikala, ze moudraky, to myslis, asi ne?😅 😀

kocanda2009
10. jan 2010

ema - prave koukam na srazove stranky...nejak nestiham, jj chceme jet 😀 😀
kasenka - jen koukam ze mazes rybilkou ze zvyku - damik byl opruzeny prvni 4 tydny a dost hnusne ale od te doby ho nicim nemazu, pripada mi to zbytecne kdyz mu nic neni, stejne jako vlhcene ubrousky nase doktorka vylozene nesnasi....

emamamamu
10. jan 2010

koc ze bys ela jednu z normalnejsich doktorek?😀
doufam, ze zase vezme nekdo paruku...haha....😀

pospecka
10. jan 2010

Tak jsem si teda taky změnila fotku, aby mi něco nechybělo. 😀 V pozadí je tatínek, ale pšt, my to tajíme. 😀
ema: asi jo. 😀

emamamamu
10. jan 2010

posp ja cumi cumi, oci malem vycumi a nemuzu ho poznat...😅 kdo to je?😀 Fantozzi ne, ze?😀

kocanda2009
10. jan 2010

holky ale ja se ted v te diskuzi vubec nevyznam...kdyz mate vsechny takove podobne barevne fotky 😢 😢 😢

emamamamu
10. jan 2010

koc ze ses to ty....😀 jdu hledat jinou...😀
jede vam kun? mne zas ne...to je vzdycky, nakojim, uspim, sednu sem a prd...😀

majamisutka
10. jan 2010

holky děláte v tom bordel 😀 😀 😀

majamisutka
10. jan 2010

taky mi to neběhá 😠

pospecka
10. jan 2010

ema: blbě, je děsně pomalej a tady máš teda profilovku ve velkým
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
další foto je prdík při včerejší párty

emamamamu
10. jan 2010

to jsme to ais pokazily my, jak se nam decka naucily jakstaks chodit spat pravidelne, zaseneme a pada kun...😀
a ty majo nejedes na sraz?

kasenka228
10. jan 2010

no jo majo, ty nejedes? Mela bys jet 😉

emamamamu
10. jan 2010

posp ty si kocka...🙂 a Zdendynek je roztomilaaacek! 😵 😵

mauik83
10. jan 2010

My dnes byli skoro celej den pryč - ráno v 10h jsme se všichni vydali na veterinu, Karel musel jít k autu napřed a odházet ho lopatou, pže jak hrnuli sníh ze silnice, nahrnuli nám ho za auto, takže metr sněhu 😠 No já čekala v autě s malou a Karel šel na tu veterinu, pes prej v poho, tam napochodoval, ale jak zmerčil doktora, vzal čáru ke dvěřím a hypnotizoval kliku 😀 měli jsme jet ještě zítra na poslendí injekci, ale řekli jsme, že se tam máme prolém dostat i kvůli hlídání, tak nám dali poslední injekci domů, takže Karel si zítra zahraje na veterináře 😀 Pak jsme jeli k tchánovcům na oběd a od nich odpoledne k našim na návštěvu 🙂 domů jsme přijeli v půl 7. Nela se přes den pořádně nevyspala, tak snad bude spát v noci, teď usnula 😉 Jinak tady v HK to je s tím sněhem fakt hrozný, když už jsou dobrý silnice, tak se ale nedá zaparkovat, pže všude haldy sněhu... a sněží a sněží a sněží... 😝

my máme taky tuhle postýlku,, ale tu ve žluté variantě

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1086200

taky nechávám nelu rozbalenou a hrozně se jí to líbí a pořád mi při tom něco vypráví 😀

ad plíny - už několikrát jsem po ránu vzala tužku a papír, že si budu dělat čárky, kolik jich spotřebujem, ale vždycky skončim u tý první.,... 😀 ale v noci má jednu (od večera 20h do 8 do rána) - pokud nebrečí, že je pos.aná, což většinou nee, pže v noci jí to nějak nejde... 😀 a přes den to typuju tak na 6 až 7 plín, jak kdy, někdy asi i víc...

kocanda2009
10. jan 2010

mauik - u nas snih to samy, tatinek cekal do odpoledne ze pujde odhazet auto,jestli prestane snezit..prestalo na pet minut, takze pak odhazoval a do toho mu snezilo...uz je na nem zase vrstva snehu ☹
jo a co se tyce poctu plin - od te doby co nekakame do kazde tak taky menime mene casto ale na noc ma jednu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre