V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
17. jan 2010

taak, zapneme kabatek, otevreme dvere...a jdem... 😖 Ivco, to jsme dopadly, ze? 😀 😀

marketka.27
17. jan 2010

To je dobrá schizofrenie - MK a FB - stejní lidi ve stejný čas na dvou diskuzích .... 😀 😀 😀

kesika
17. jan 2010

ema, ivca: 😀 😀 😀

emamamamu
17. jan 2010

achjo, mala je nejaka nemocna...co s ni? nic, co? az bude mit teplotu?? bych ji hned supla nejaky sirup ci co...😀

kesika
17. jan 2010

ema: skús malinovú šťávu 😀

aktekram
17. jan 2010

hele nemůžu, úplně jste mě odrovnali, zas nevím na co jsem chtěla reagovat 😀 😀 😀 😀

Jo komunikace s mimčem je něco, z ničeho nic tak zblbnout. A to jsem si v před těhu říkala, to se mi nemůže stát, já taková nebudu a už je to tady a ještě to i veřejně přiznám 😀 😀 😀

Jinak u nás babičky mají ještě jedno pojmenování holčičího rozkroku "scalenka"

joodi
17. jan 2010

Ahojky 🙂 🙂
Hrozne pomalu mi jede MK, tak jenom písnu a stavím se tady zítra.. Přelítla jsem poslední stránky, noo na příspěvky o kobrách radši reagovat nebudu 😀 😀
Co se týká přebalovací tašky, tak tu já využívám na 100% pořád, naopak mám někdy pocit, že bych potřebovala dvě 😅 😀 no ale já s sebou tahám flaštičky, dávkovač ma UM... Ale i bez toho bych jí asi využila, kam jinam bych dala plíny, ubrousky, náhradní dudel, nějaký ty hračky atd???

kesika
17. jan 2010

Vidím, že tu už sa išlo spať, kojiť, FB alebo uspávať kobry, tak nech ste kdekoľvek.... dobrú noc 😉

aktekram
17. jan 2010

a u chlapců české knihkupectví nazívají takto: http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/t...

pospecka
17. jan 2010

Já říkám ještě: camprdlík, zvoneček a frantík. 🙂

ewwe
17. jan 2010

my tak obycajne pišuľa a pipík 🙂

rpinguin
17. jan 2010

ema, tebe osud nepraje 😀 😀 😀
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-rozchod-ba...

petrajurinova
18. jan 2010

Ahoj, tak co jste nadatlovaly přes víkend, nějak nemám sílu dočítat, takže proletím asi jenom včerejší večer.

Koukám, že jste probíraly pojmenování genitálií, tak u nás kluci mají bimbase nebo bimbulu a holčičky frndu nebo prcinu.

Ivco, snad jsi v divadle nevysvětlovala okolí, co se děje kolem 😀 . A s tou mateřskou demencí a komunikací mezi matkou a dítětem a přenášením to na další - v létě jsme byli se známýma na víkend na horách a Bastíka jsme měli na hlídání u mamky. A jak byl čas k obědu, tak jsme to s kamarádkou nachystaly na stůk a já jak blbec řekla chlapům "umyjte si ručičky, jdeme papat." 😎 😎

achalteke
18. jan 2010

Holky mají šubrtku a kluci fífala - teda u nás, jinak včera Honza když přebaloval Šimka tak ho počůral a on mu řekl, že má "ptáčka chcáčka" no já se málem vyvrátila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
18. jan 2010

Peto, jdu teprve dneska, tak uvidime, jestli vydrzim nevysvetlovat 😀

Jinak u nas je pimpasek 😀 😀

lovelygirl
18. jan 2010

u nás se ještě říká šura.. 🙂 jako klučičímu.. ale my jsme zvláštní rodina 😀

luskata
18. jan 2010

Ahojte holky, dlho som tu nebola - na Slovensku sme boli rozlietani a nebolo na net vela casu. Uzivali sme si rodiny a teraz spat v realite. Vobec sa mi teda nechcelo ist naspat.... Inak mala oba lety zvladla perfektne, akurat ku koncu jej vzdy bolo teplo, tak trochu mrncala, ale inak pozorovala okolie, trosku si zdriemla a hodina a stvrt bola prec 🙂
Je mozne, ze prostredie robi tak vela - Ivka bola u nasich ako vymenena, posluchala, zacala tam kecat, vkuse sa smiala, akurat zacal strajkovat s kojenim (opat, neviem kolkykrat...) a teraz sme boli u Dr. na ockovani a malo pribrala (za mesiac a pol 550g, teraz ma 6150g), tak nam nariadila dokrm. Neviem ci mam davat UM (sem tam som jej dala, ale moc nadsena z toho nebola) alebo zacat so zeleninkou, co vy na to?

luskata
18. jan 2010

Teda docitat 100 stran nemam sancu, tak len reagujem na tie pomenivania 😀 U nas je babska pumpula alebo pulina, tu v BG to svokra nazyva sunda 😒 co sa mi moc nezda, ale budis. Clapcensky je vtacik, v BG pile, co v preklade znamena vtacik.....

luskata
18. jan 2010

Ako som zaregistrovala posobite aj na FB, ked sa tam mozem pridat tak mi napiste ako, prosim.... 😉

pospecka
18. jan 2010

maja: 🙂 díky za odkaz. Pospeci budou mít svátek, tak mám aspoň tip co koupit. ď. 🙂
petra: a umyli si ručičky? 😀 😀 😀
acha: Pláně o.k.? 😉
becomamky: máte některá Grace?

majamisutka
18. jan 2010

grace má myslim mauik né?

pospecka
18. jan 2010

maja: mauik má carnival.

emamamamu
18. jan 2010

PING!!!!!!!!!!! to je ale hnus! devka jedna!!!
mne to bylo divne, Jirka byl s Artasem v kine asi pred tydnem 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
placu 😢

holky, neco se stalo, erekce na slunci? mala spala od osmi a v sest rano jsem ji budila a strkala ji prso do pusy, protoze jsem se bala, ze mi prasknou..a probudila se az ted v deset! chudinka, co se ji stalo?☹

aktekram
18. jan 2010

Krásné ráno,
poznatek když Petrušku koupeme a ona si čistou vodu cákne do oka, do rána má pak oko celé zakysané a pokud to nechytím včas hned se zanítí. Vím že tu některá bojovala se záněty očí, nemůže to být z koupání??? Jak ošetřujeme oči po koupání???
Teď už po každém koupání já protřu čtverečkem namočeným v Opthalu a je vše ok.

Dnes jsme po dlouhé době doma bez táty, a tak trošku si musíme spolu udělat režim, takže si du hrát a nebudu tu 😉 .

Jinak sněhové vločky dorazili k nám včera v 21 hod. a stále sněží.

pospecka
18. jan 2010

maja: na fakt, že jo. a já mám zafixovaný, že má carnival. Seš dobrá. 😀

pospecka
18. jan 2010

ema: nejede mi FB, se nechytám, co je s tím Pomejem a Bartoškou?
akte: u nás sněhová kalamita, my budeme celej den zavření doma. Mimochodem, ten tvůj pracuje z domova, že je furt s váma?

emamamamu
18. jan 2010

posp proc se ptas 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre