V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
20. dec 2009

http://www.iprima.cz/anosefe/moderator/pohlreic... 😀 😀

Viděl jsem mlátit žábu pěstí do skály, vole, viděl jsem zvracet koně v barvách francouzský trikolóry, vole, couvat stíhačku ... Ale tohle jsem opravdu neviděl!" 😀 😀

Jedině, že by se zkřížily brambory s filckama a samy se škrábaly. 😀 😀

majamisutka
20. dec 2009

Rping už jsi to viděla?

bibnka
20. dec 2009

Maja 😀 😀 😀
Ten pořad pravidelně sleduju a dost mě baví 😉 🙂

achalteke
20. dec 2009

akorat tam chybí hlaška: "hrabeš se v tom jako student v pochvě" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
20. dec 2009

dítě skuhrá a skuhrá tak šel historicky po druhý do šátku a je klid 🙂

ivca08
20. dec 2009

😠 😠 tak dneska opet u nas doslo na rourku 😠 😠 Ten nas smudla se tech prdu snad nezbavi, a to delam snad vsechno, co se da a naopak nejim skoro nic chjo😒 Je to sice daleko lepsi, nez to byvalo, ale stejne si kazdej den kvuli nim pobreci. No budu doufat, ze u nas bude obraceny jezisek a odnese si prdiky.

Tak jde sledovat superstar a doufat, ze nevyhraje Chodúr 😎 😎 😎

achalteke
20. dec 2009

ivčo u nás zase teď skoro každý den dochází na teploměr do řiťky ☹ , taky se nějak kroutí zase poslední dobou, no už aby to ty naše bobky přešlo.
Taky budu chvíli sledovat superstar, maloše dnes uspává meine liebe, ale myslim že vydržím maximáleně do devíti a zbytek dokoukám zítra na netu 😀

ivca08
20. dec 2009

achal - ja si taky nedelam iluze, ze bych vydrzela 😉 odpadam pravidelne nejdyl v deset. Malej usina kolem osmy, tak si uziju dve hodinky relativniho klidku a balim to 😀 😀

achalteke
20. dec 2009

jo jo Ivčo to znám, okolo půlnoci první krmení a jsem ráda, když do tý doby dám aspoň dvě hoďky v kuse, no pošlu hlas šmajdovi, pokoukám a zalomim 😀

rpinguin
20. dec 2009

maja, uz som to precitala 😀 😀 😀 , tak to nema chybu, teraz, ked skoncili moje serie, tak hadam zacnem aj to pozerat 😀
ja som sama, chlap na sluzbe, decka ulozene, v telke hovno, takze som tu 😀
hadam ste uz vsetky nepospali 😉

majamisutka
20. dec 2009

Vás ještě trápí prdíky? To my už ani nevíme co to je 😀 😎
Možná ten proces urychlily ty probiotický kapky, ale stejně tím, jak pořád kope nožičkama, tak prdí o sto šest 🙂

ivca08
20. dec 2009

Adasek taky prdi o stosest, obzvlast v noci jsou to vzdycky rany, az nas to vzbudi. Ale pres den miva vzdycky jeste chvilku, kdy ho preperou (vetsinou vecer) a pak si brekne a je mi ho v tu chvili lito ☹ ☹

rpinguin
20. dec 2009

a to je akoze zle, ked prdia? ved nech prdia, co je na tom? Matilda tiez prdi ako stary chlap, ale neriesim, sa zasmejem akurat 😀

majamisutka
20. dec 2009

rping, to že prdí, tak to je v pohodě, horší je když jim nejde prdnout 😅

Chápete, že lidi dokážou být tak debilní, že si přijdou do televize pro cenu největšího trapáka???

rpinguin
20. dec 2009

kto trapasil?

rpinguin
20. dec 2009

zeny, som sklamana, idem do hajan radsej, ten ksicht namysleny to vyhral -som prave vycitala, takze som zvedava, ked si to zajtra pozriem 😀 Ale som si to aj myslela, kedze ceskych obyvatelov je aj tak viac a ludia, ktori to nesledovali, tak si zmysleli, ze idu zrazu dnes poslat smsku a poslali Chodurovi, ako svojmu z CZ, cize sa tomu da rozumiet 😉 Mali hlasovat len ti, ktori to naozaj pozerali, ako my vsetky na konovi 😀
tak dobrou s mauiks kobrou 😉

mauik83
20. dec 2009

koukám, tady už se chrní... 😀

ping, nesmutni, Chodur je dobrej, ale přála jsem to Šmajdovi - škodA...
Nela dnes byla nějaká spavá a zabrala naštěstí i večer v 8 a spí doteď 🙂 jsem byla o půlnoci (do té doby jsem pekla linecký 🙂 ) venku se psem a parádně tam sněží 🙂 tak jsme si trochu zařádili, nikde nikdo 🙂 škoda jen, že to do Štědrýho dne roztaje 😠

chjo, tady nikdo není, jdu spát 😀

a zítra na vánoční trhy na medovinku... 😀 😀 😀

marketka.27
21. dec 2009

Dobré ráno, za chvilku vyrážím s Karinkou na sono mozku,tak nám držte palce, ať tam nic není. Poslední dva týdny se mi zdá už úplně dobrá - když pominu nějaké tabulkové "nedokonalosti" jako pasení apod. - tak tomu věřím.

mauik83
21. dec 2009

market - bude to dobrý! 😉

aktekram
21. dec 2009

Dobré ráno,
majamisutka: Petrušce mléko dávkuju na jedno krmení vypije 150ml MM 😉 (ale zvládne i 210 ml)

Holky já si myslím, že všechny tv pořady, kde se hlasuje přes sms jsou ovlivněné, i superstar měla scénář s danným koncem. Ve finále čech x slovák, aby to bylo populární a sledované.
Vítěze nemohl být nikdo jiný než člověk, který již byl oceněn na slavících, a přitom ještě ani nevydal desku. Vždyť by to byla ostuda, kdyby objev roku nevyhrál. Taky jsem to přála Šmajdovi.
V noci jsem se radši dívala na primě na Královnu Alžbětu 😀 😀

emamamamu
21. dec 2009

juhu, prvni Vanoce za nama 😵 😀 😀 😀 a dostala jsem toho tolik, zefakt nechapu...😀
vzdyt ja nebyla hodna... 😅 a vecer jsem zjistila, ze je venku -15 a Dorka spala trikrat venku... 😅 😅 😀 😀 😀 😀
za chvili jdem k doktorce..snad na nas nevybafne s tim ockovanim... 😕

majamisutka
21. dec 2009

150ml? 😕 A já si myslela že 100ml bude až až 😅

aktekram
21. dec 2009

100ml jsme pili ve 2 měs. 😀 😀 se 70ml jsme odcházeli z porodnice 😉

ewwe
21. dec 2009

ema a co si podostavala od jeziska?

achalteke
21. dec 2009

jestli bude odpoledne taková kosa, tak ven nejdeme, to už se teda krapet bojim

aktekram
21. dec 2009

nás svítí sluníčko 🙂

ivca08
21. dec 2009

Tak my naopak dneska po 3 dnech ven vyrazili. Sviti tu slunicko a je celkove mensi mraz nez vcera. Malej doma rval a nemohl zabral a kdyz nahodou zabral, tak ho zase vzbudil nejakej zbloudilej prdik - kde je zase vzal fakt nechapu 😒 😒

superstar me taky zklamalo, neznam osobne nikoho, komu by se Chodur libil a on vyhraje 😠

Emus pochlub se....

Market neboj, vse bude ok. My jsme taky antitabulkovy 😀 😀 😀 a je nas vic - vid Emus?

emamamamu
21. dec 2009

ivco my uz jsme asi tabulkovy, mame 5030...😀 a extremne zive a upovidane dite, pry...😀 😀 😀 a uchcane, procurala mi tam tri pliny dneska...😀
a je naockovana 😒
no od porodu mi je porad teplo, takze i vcra mi bylo teplo..nechapu....ted je mi uz uplne hyc, vzdyt jsou jen minus tri pod nulou...nevim, co je to za koninu nechodit ve vice, jak minus peti...😀 to bysme museli sedet ted uz jen doma, ne?

majamisutka
21. dec 2009

hurá tak dneska jdeme po dvou dnech ven, celý víkend jsme smrděli doma ☹ 😖 Konečně už není taková krutá zima

emamamamu
21. dec 2009

tak jestli byla tedka kruta zim, tak jsem spokojena, protoze jsem to vubec nezaregistrovala...😀 predevcirem jsme byly venku od tri do osmi 😀 😀 😀 a Dorka nic nerikala, ze by ji byla kosa... 😕 me je spis zima v koupelne...😀
a dostali jsme vysavac, Dorka super kizky, ja kosili, bryle na snb (nejezdim😅), laky na nehty, kreslo na kojeni...😅 a spoustu dalsich veci, ktere si ted nevybavuju😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre