V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
11. jan 2010

natali souhlasím s petrou nedělej si z toho hlavu, chlapi potřebují čas 😉

mauik83
11. jan 2010

posp - né, ještě mi to nikdo neposla... ☹

emo - super kára 😀

emamamamu
11. jan 2010

😅 😅 😅 no mala spokojena, zase si v tom jela to svoje brumendo..vytahli jsme ji teplou a vysmatou, takze zitra repete😅
a Natali Fil si i hraje, i prebaluje, i koupe, i saha na genitalie, asi je to uchylak, budu se na nej muset zamerit...😀

lovelygirl
11. jan 2010

posp, můžeš mi to taky poslat? 🙂

pospecka
11. jan 2010

ema: to je novej Casualplay Doramoon 2010- Snow-edition? 😀 To je supeeeeer. 😀

emamamamu
11. jan 2010

lovely jakou bundu? bundu uz ji nedavam...sobe bundu davam-)

achalteke
11. jan 2010

posp 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

holky strihate prckum nehty na nohou?

pospecka
11. jan 2010

ema: jo, ale ne tak často jako na ručičkách. 🙂

natali1401
autor
11. jan 2010

minule som megan strihala prvy krat..uz som musela..mala pazure

emamamamu
11. jan 2010

no ja jsme jeste nestrihala..ji vubec nerostou...to na rukou striham obden, jinak ma drapy jak ta bezkyne...😀

achalteke
11. jan 2010

já na nohách taky ještě ne, nebylo třeba, ovšem na rukách taky mívá drápy jak Saruman 😀

rpinguin
11. jan 2010

no ja som z vonku doma, je to makacka este s buggy boardom v snehu ☹ ,
emus, a kde je tam ta kuchynska doska? ved je to vana vystlana fusakom 😀 , origos riadny

natali, no moj je asi ako emusin, vobec nechapem, on tiez nebol pripraveny, ved o detoch sme nikdy nehovorili a naraz 13.tt (Maxik) a 18tt (Matilda) a jednoducho sa do toho dostal a robi vsetko, co moze, ked je ovsem doma. Tvoj potrebuje asi cas 😉

ten ospevovany albu som aj ja okukla (Petra, Market nepoznate ju nahodou), no ale vyzera mlada zaba takze asi nie a Ostrava je velka...
a vsimli ste si, ze ta jej mala furt reve? No bodaj by nie, ked jej ustlali na jablkach a ukazuju ovce 😀

a nechty striham uz davno, asi raz tyzdenne pri kojeni

pospecka
11. jan 2010

rping: někde jsem zahlídla, že je jí snad 23-24. A mimochodem, jéééé ty seš z Brna? A neznáš ...? 😀 😀 😀 😀

rpinguin
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 no to poznam 😀 ale clovek nikdy nevie, ci nahodou fakt nepozna, mne sa to uz raz stalo, aj ked Zilina je tiez dost velka 😉
aha, 23 je pre mna mlada na to, ze uz ma 2 deti 😝

emamamamu
11. jan 2010

kdyby nebyla Dorka takove cislo, tak mam ve 23 taky dve deti... 😀 😀 😀 😀

pospecka
11. jan 2010

rping: se mnou byly v porodnici za celej pobyt na šestinedělí 3 maminky. Od jedné rodiče bydlí v protějším domě než já, druhá bydlela na stejným sídlišti a třetí se na něho měla stěhovat. A pak na hostinským pokoji se monu byla holka co chodila na stejnou střední jako já a maturovala v roce, kdy já tam byla v prváku. 😀 Brno je tady p.del světa. 😀

ewwe
11. jan 2010

moj mm kupe malu, parkrat ju prebalil, a hranie mu zo zaciatku tiez moc neslo, ale uz sa do toho dostava a ide mu to coraz lepsie

nechty na rukach striham kazdy treti den, strasne rychlo rastu, na nohach som strihala iba raz, aj to iba velky palec, tie male jej moc nerastu

achalteke
11. jan 2010

Ewwe Ninka jako klučina nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 my občas z Pláničky taky děláme holčičku a říkáme mu "ty naše malá Šimonko" 😀 😀 😀

achalteke
11. jan 2010

jo a Plánička má stejné bodýčko jako Ninka - to žluté s hasičákem, ambulancí a už nevím s čím 😉

ewwe
11. jan 2010

achal, mame nejake veci na chlapeckov, ked som mala v tehotenstve citaka ze to bude chlapec, no a ze moj matersky instinkt sa nemoze mylit 😀 tak som kupila par veci, no a skoda ich nevyuzit aspon po doma a na ,,fotenie,,

a este jedna otazocka stalo sa vam ze sa vam deti ,,zasli,, ze revu a nemozu sa nadychnut?
dnes pri kojeni sa nina skrabla a zacala strasne rycat no a dosiel jej dych a nemohla sa nadychnut, par sekund, boli to najdlhsie sekundy v mojom zivote, tak som s nou musela triast uplne sialene, potom sa nadychla, alebolo to strasne, preco to tie babatka robia? tak som si dnes uvedomila, radsej nech stale place ako to desive ticho, co som dnes zazila

kasenka228
11. jan 2010

ewwe, myslim, ze je to uplne normalni, takhle Terka v dobach jeji koliky a vecernich revu plakala stejne, par vterin ani nedychala...

ewwe
11. jan 2010

kasen mna to strasne vylakalo

kasenka228
11. jan 2010

ewwe, to me taky, vzdycky tak vriskala, a jeste nekdy vriska, uplne ruda vzteky a lape po dechu... 😒

ewwe
11. jan 2010

fuj, tak nech to tie babatka nerobia 😅 😔

pospecka
11. jan 2010

ewwe: naše bábetko nám toto předvádí už od čerstva. Je to jako slzičky. Bych jim to zakázala. Netřeba s dítkem třepat, ono se zase nadechne. 🙂

petrajurinova
11. jan 2010

Ewwe, příště až se to stane, tak jí prudce foukni do obličeje, lekne se a nadechne. Občas to děti dělají.

emamamamu
11. jan 2010

Dorka ted usla, vstane tak za 3/4 hodiny, takze uspavat budu o pulnoci ☹ to zas bude noc ☹

rpinguin
11. jan 2010

no a ja mam revy, kedze chce spat a ja nedam 😀

emamamamu
11. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... holky ta ma vlasky, ta je krasna.. 😵 vypada jak Fantozzi.. 😀 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre