V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
22. jan 2010

maja: vzorů maj dost, ale většina je po stránce skvrn naprosto nepoužitelná. 😒 Líbí se mi fast forward

majamisutka
22. jan 2010

když máš vanish, skrn a špíny se zbavíš 😀 😀 😀

majamisutka
22. jan 2010

Chce někdo zachovalý čajník? 😀 😀

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=87090709...

😀 😀

ewwe
22. jan 2010

ten cajnik je super 😀

kesika
22. jan 2010

maja: 😀 😀 no to je kus!

kesika
22. jan 2010

Deti pospali a koníkovky flámujú takto v piatok večer... 🙂

olalka
22. jan 2010

dobry vecer 🙂 dnes som normalne cely den nezapla pocitac 🙂 ale uz mam abstak

kesika
22. jan 2010

olalka: Ja len ráno... ale beží doteraz 😀

pospecka
22. jan 2010

maja: 😀 😀 😀 😀
kas: IP = O.K. 😉
ola: a co zub?

olalka
22. jan 2010

zub sa trosku ukludnil, citim ho sice stale trosku, ale v poho 🙂

pospecka
22. jan 2010

kas=kes. 🙂

olalka
22. jan 2010

dnes tatino kupil Lujze toho maznaka na dudel a ona nevie, co s tym robit 😀 cucala o zivot, myslela, ze nejaky novy druh potravy 😀

pospecka
22. jan 2010

ola: tak to je super s tím zubem. Trefila´s ma té pohotovosti na dobrýho doktora. Tak pak Lujzu s tím maznákom vyfoť. 🙂

kesika
22. jan 2010

Môžu mať takí drobci plyšového maznáčika? 😕

majamisutka
22. jan 2010

Domča má taky plyšové mazlíčky na mazlení, jsou vyprané, tak proč by je nemohl mít? 😉

kesika
22. jan 2010

Myslela som, že sa v tom drží prach a keď to stále oblizujú... Aj naša má maňušku krtka, ale nedávam jej to do pusiny. Aj keď je vypraný

emamamamu
22. jan 2010

ahoj devcence, ja se premistuju na FB, tady budu jen na ip, kdyz budete chtit za nami, tak mi napiste ip se jmenem, ja si vas pridam a poslu vam pozvanku🙂
samozrejme jste vsechny zvany, nenechte se premlouvat...🙂 sem si budu uz jen chodit cist..🙂

pospecka
22. jan 2010

Náš malej si cpe do pusy vše co najde, takže jestli si tam cpe plinku, deku, peřinu nebo plyšáka už je fuk. Ale taky jsme odpůrce plyšových hraček u tak malejch dětí. 😠

olalka
22. jan 2010

kesi, ale ona cucala ten dudel na tom maznakovi, sa jej to nezdalo a tahala ako o zivot 😀

olalka
22. jan 2010

ema, co sa stalo? tak ak mozem, posielam v ip meno

rpinguin
22. jan 2010

pospec, ide mi Slunce, seno a par facek, takze ono to bolo asi tym nejakym playerom, na starom laptope mi ide, ale na macu nie ☹ , Jahody isli, ale aj na Macu, no nechapem, takze IT zo mna nebude ☹ kristova noho 😀

kesika
22. jan 2010

olalka: Ja to chápem, ten maznáčik tvarom dosť pripomína fľašu 😀 Ďalšie klamanie takých prckoooov! 😀

olalka
22. jan 2010

my nemame inych plysakov, len som chcela nieco k comu sa bude tulit v postielke a ku gumenej hracke to nie je ono 🙂

pospecka
22. jan 2010

rping: takže ty origoše nechceš nebo co? A jak seš daleko? Už přijela inženýrka ze strakonic? 😀

rpinguin
22. jan 2010

to je ta blondyna, ktora vyzera ako "Andel" a presla farara? No prave sa pozdravila s Bedou 😉
origose uz netreba, ja mam kopec napalenych 🙂

olalka
22. jan 2010

inak dnes som bola u gyndosa a kazal mi sexovat 😀

rpinguin
22. jan 2010

to si mala doteraz abstak, ci ako? a preco kazal?

pospecka
22. jan 2010

rping: o.k. kdyby sis na něco vzpoměla, mám dost filmů i doma, tak bych Ti je mohla přepálit a poslat. 😉

rpinguin
22. jan 2010

diky pospec 😵

mauik83
22. jan 2010

ahoj, tak nám se M-C Tobi taky zamlouvá, ale je to teda palba... 😝

a Neluša pořád dělá mosty s tím jejím sgbhzklol,kmjnhgbvfcd 😝 tak už začínám panikařit, jestli není nemocná... (např. trávicí trakt... ☹ )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre