V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
29. jan 2010

kesika aku kasicku si dala malej? ja rozmyslam ze by som nejaku kupila, ze jej dam na noc, ale neviem aku
a ty kojis?? ja ano, tak neviem ktoru 😖

luskata
29. jan 2010

pospec no napad je to dobry, len to prevedenie sa mi moc nezda - ale ked to predavaju v obchodoch pre babatka, tak by snad mala byt ok.....

petrajurinova
29. jan 2010

Luskata, ono ty flašky se lžičkou vyrábí několik firem, tak záleží na tom, na jakou přesně ses dívala. Dělá je např. Chicoo, Farlin, Nuby, Drewex a to teda myslím s čínou moc společného nemá. 😉

tlenka
29. jan 2010

luskata: a co vam dala doktorka na kasel?

pospecka
29. jan 2010

ewwe: mě přišel vzorek kaše od 4m od Nutrilonu, ale ještě jsme nezkoušeli.
petra: teda ty máš přehled. Klobouk dolů 🙂
luskata: mě to i jako nápad příjde šílená blbost. Asi jako krabička na banán. 😀

kasenka228
29. jan 2010

Pospec a co je spatna na krabicce na banan? Vzdyt banan je hrozne potluceninachylnej, tak by se to siklo. Nechas si to patentovat? 😉

tlenka
29. jan 2010

emamamamu: my sme mali prvy prevenar 6.11.09, to nemala Alex ani 3. mesiac ukonceny a na dalsi ideme okolo 19.2., ..nam dala doktorka ako prvu injekciu najprv prevenar a o mesiac sme sli na hexu a nedavno sme boli n druhu hexu

kasenka228
29. jan 2010

😀 😀 😀 Hodila jsem to do googlu. http://www.novinky.cz/ekonomika/137958-krabicka...

petrajurinova
29. jan 2010

Posp, mi se ta flaška docela líbí a u Bastíka se na kaši osvědčila (měli jsme Chicoo), tak když jsem šla kolem obchodu s miminovským zbožím, tak jsem se na ni zeptala a prodavačka mi na pult vyskládala asi 10 různých, ty čtyry jsem si zapamatovala, protože jsem mezi nima vybírala.

pospecka
29. jan 2010

kasen: ty to fakt neznáš???? To je hovanida co? 😀
petra: mě se to prostě nelíbí, ale co já vím, třeba mě to taky nadchne. 😀

kasenka228
29. jan 2010

No neznam, a me se to docela libi. 😀

pospecka
29. jan 2010

Mamka to myslím někde dostala a chtěla mi to dát, jsem jí vysvětlila, že to opravdu nepotřebuju. 😀

tlenka
29. jan 2010

co sa tyka ockovania, sesterka, co je farmaceutka, mi poslala toto:

ockovanie a jeho rizika /to robila tusim ta organizacia, co je za zrusenie ockovani/
http://rizikaockovania.sk/dok/ockovaci_kalendar...

danysek27
29. jan 2010

Ahoj Kasen.
Jak to probíhalo na sociálce jsem si už přečetla, můžeš mi prosím ještě dát vědět, jestli se tam dá parkovat? Já asi vyrazím v pondělí. Díky

kasenka228
29. jan 2010

Dany, zeptam se manzi, jel autem, tak tam nekde zaparkoval, ale nevim kde. Kdyztak se mi pres vikend pripomen.

pospecka
29. jan 2010

Jaký máte počasí? Tady začlo chumelit. 😠 Jsem se chystala jít ven, tak asi nic no. 😒

kasenka228
29. jan 2010

Pred chvili chumelilo, ted sviti slunicko jak blazen.... jdu neco delat...

luskata
29. jan 2010

Petra no videla som presne tu Farlin, co si sem dala obrazok, tak preto som reagovala. Inac viem, ze je viac vyrobcov, dokonca aj nejaky cesky Bocek, ta sa mi zdala celkom kvalitna. howk 😀 😀 😀

luskata
29. jan 2010

a my tu mame 6 stupnov nad nulou a slniecko, teplotu furt nema, tak ideme na vzduch. a na kasel mame nejaky Prospan, je to na bylinnom zaklade.

luskata
29. jan 2010
ewwe
29. jan 2010

posp nutrilon pokial viem tak ma iba mliecne kase, t. j. ze obsahuju mlieko nutrilon, ja kedze kojim tak chcem nejaku nemliecnu, ze by som ju spravila iba s vodou alebo s mojim odstriekanym mliekom
studujem to na nete uz druhy den, A cim viac viem, tym som z toho vetsi debil

marketka.27
29. jan 2010

ewwe, nečetla jsem vše, takže se možná opakuju, mně dr. říkala, ať koupím rýžovou kaši - myslím že od Hami, ale místo mlíka ať dám vodu.

bibi78
29. jan 2010

este sa da pouzit mlieko materske - odstriekane. napr. pri "receptoch", kde treba mlieko, napr. zemiakova kasa - ked ju budu drobci jest. my budeme na cestach prave ,ked maly dovrsi koniec 6. mesiaca a zaciatok 7., takze planujem zacat, ked bude mat 6 mesiacov a nejaky tyzden...

inak, ta lyzicka sa mi nahodou paci, ked si predstavim ten bordel z jedla vsade, tak radsej postupne ucit takto... 😎

aktekram
29. jan 2010

Ivca: jenže on pak nemůže vybrat délku, tím že neměl nárok na PPM, dostal by jen 4-letou. Takže přihlásit se mám já, zvolit, musí proběhnou celý kalendářní měsíc a pak můžeme přijít přepsat to na manžela, jenže já nastupuji 5.2., celý kalendářní měsíc proběhne v březnu, takže na manžela to můžu přepsat až od 1.4., a on mi 1.5. nastupuje do práce takže kvůli 1 měsíci to dělat nebudu.

Všechno je postavené na hlavu 😔

emamamamu
29. jan 2010

tak to dopadlo dobre, kdyz male nedam prevenar, tak z ni bude debil... 😀 😀 😀 😀 moje mudr asi studovala nekde u Plzne😀

aktekram
29. jan 2010

Mě by se na jídlo líbilo něco takovéto http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/nadobi/Bebe-...

aktekram
29. jan 2010

Petra: děkuju moc za odpověď, hned to dost objasnilo 😉

pospecka
29. jan 2010

ema: tak jak jste nakonec dopadli? Je naočko nebo ne? 😕

emamamamu
29. jan 2010

posp neni, doktorka nas nenutila, jen mi vysvetlila, ze kdyz ji nenaockuju, tak z ni bude debil, jestli to vim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gol jak svina...jsme se malem pocurala u toho lehatka..😀 a hexu mame🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre