V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petraas
2. júl 2010

@bobocka no Misko bude urcite rad ked sa v nom bude cvachtat🙂
je peknucky🙂

bobocka
2. júl 2010

@petraas http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/7572/images&p... aha,tato pani pecie pre skalicu a okolie a je tam aj havino 😉

bobocka
2. júl 2010

@petraas to dufam,ja uz vidim stvormo z tolkeho fukania.musela som si dat pauzu 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@bobocka presne nad tym som premyslala ,ale nakoniec som zobrala tento
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2283216

petraas
2. júl 2010

@bobocka to som pozerala ale ten sa mi tak nepacil:((
no jedine ze by sme si spravili vylet do hlohovca🙂))
my sme tak fukali toho slona co ma sofinka tak viem co to je🙂

bobocka
2. júl 2010

@petraas hmmm,tak nic.no vsak uvidis.september je este daleko,mozno sa nakoniec pre toho vysnivaneho psika rozhodnes 🙂

bobocka
2. júl 2010

@zuziiiicek17 ten je tiez super.mala som dilemu,ze ktory,ale nakoniec som zobrala zirafku,lebo je vacsia.

weiya
3. júl 2010

Baby dobre ranko, malu simonku uz nasli 1,5km od hc na brehu Vahu 😢 😔 😔

weiya
3. júl 2010

@petraas len si spravte vylet do hlaohovca a zastavte sa aj u nas, nech si nase kocky poklebetia 😉 🙂 😀

lujsa
3. júl 2010

@weiya 😔 😔 😔

lujsa
3. júl 2010

@bobocka tie torty su tak krasne,ze sa mi o nich aj snivalo 😀

ewwe
3. júl 2010

ahoj co je so simonkou? nasli ju utopenu,?

tie torty ja ocumujem na mmb, dokonca som robila jednu na silvestra s tou potahovanou hmotou, z penovych cukrikov, ja uz mam vybranu nine barbie, idem pohladat nejaku foto, ale chceme ju spravit s mamou sami, mama je vyucena cukrarka, ale sa tomu nevenuje

petras moja je tiez zblbnuta do psov, na prechadzke ked vidi hava tak ide z kocika vyskocit 🙂

ewwe
3. júl 2010
weiya
3. júl 2010

@ewwe kraaasna je 🙂 nech sa vam vydari ;)

bobocka
3. júl 2010

baby tak chudiatko malinke simona vraj bola najdena vo vahu medzi stromami. a ta suka mater je vraj na psychiatrii,ze ona sa chceLa zabit koli zlej socialnej sitacii rodiny (ked nemam peniaze,tak nezerem v krcme-svina jedna)a ze bola s malou v pondelok vecer pri vahu,smikla sa na kameni a mala jej do vody spadla...kravina na entu!!!!klamala cely tyzden mrcha!!!!ako moze jedna matka vidiet ako jej prud vody unasa placuce dietatko a potom v pohode o hodinu na to nahlasit na policii ,ze ju niekto ovalil po hlave na ihrisku a dieta jej vzal!!!!no ale uz je mrcha na psyciatrii a stane sa urcite to,co som hned hovorila-sud ju omilosti za neumyselne ublizenie na zdravi a zavru ju na rok na psychiatriu a potom ked z tade vyjde,tak si to rovno namieri za svojim hnusnym muzom do senku!!!!a na to vetko doplati len male krasne dievcatko,ktore mohlo vyrast v skvelu mladu zenu a holt nestane sa tak,koli mrche hnusnej mrchavej!!!!j pevne Dufam,ze aj ked legislativa pochybi,ze ludia sa ozvu a ze ta mater dostane co jej patri.RIP SIMONKA ☹

kathynka
3. júl 2010

ja som to uz tiez citala...pred hodkou to hodili na net...fakt zle...drobatko malinke... ☹

ewwe
3. júl 2010

chuda male, ako pisete mater je svina, na chlast maju iste aj fajcia, a mali oni este viac deti ci len simonku? joj nasrata som

k tej torte, dufam ze sa nam vydari, v podstate je jednocducha len zapchat barbinu do torty, najtazsie bude urobit jej saty 🙂 , kupila som farby potravinarske, tak saty by mali byt cerveno zlte, ked sa podari tak vyfotim v septembri a hodim vam to tu 😀

valentovasasa
3. júl 2010

@bobocka prosím přelož mi" suka mater"? snažíme se tu s manželem tohle přeložit... říkám si, že je to matka... ale to SUKA???

zuziiiicek17
3. júl 2010

@valentovasasa u nas sa takym debilnym hovori ...Suka= fena od psa .

bobocka
3. júl 2010

@valentovasasa to som v podstate zanadavala na nu.suka je fena od psa,no je to aj nadavka pre nemoznu zenu.ja nie som fanynka slov jak p..a a k.r.a,nerada nadavam,no tuto zensku co si vlastne dieta zabila jemnejsie pomenovat nemozem 😠

bobocka
3. júl 2010

@valentovasasa jaj a mater je skaredo povedana mama.to t sa cita makko

valentovasasa
3. júl 2010

aha, děkuji. už jsem to pochopila suka mater je v češtině něco jako čubka macecha... Omlouvám se, ale některý výrazy opravdu neznám... 🙂 holt jsem ta mladší generace a už tyhle málo časté spojení mi jsou cizí

valentovasasa
3. júl 2010

@ewwe a pokud tvé dítě miluje psy, tak by měla být u nás, to by byla blahem bez sebe - máme 4! 3 westíky (westhighland white terier) a jednoho Německého ovčáka.

bobocka
3. júl 2010

@valentovasasa ved to bud rada,ze hanlive (teda skarede,nelichotive ) vyrazy nepoznas.ja sa zas ospravedlnujem,ze som tak "ujela",ale ta zenska ma fakt strasne vytocila.co by niektore zeny dali za to aby mali take krasne zdrave dieta...a ona mu ublizi!!!!!niekedy ma mrzi,ze trest smrti je na svk zakazany.ona by si nic ine nezasluzila.simonke je uz teraz lepsie v nebicku a jej mater neh sa smazi v pekle!!!!!

weiya
3. júl 2010

Baby dnes ideme Hlohovcania zapalit sviecku za simonku na miesto, kde sa to stalo. Zapalim aj za vas 😔 😔 😔

valentovasasa
3. júl 2010

děkuji, myslím , že můžu mluvit za ostatní, že budem rádi!!!!

bobocka
3. júl 2010

@weiya dakujem weiyi ,budes zlata.ak sa teda odhodlas a pojdes,tak drzim palce aby s to zvladla.asi to tam bude velmi smutne 😢 ☹

kathynka
3. júl 2010

@weiya aj ja dakujem, si velmi mila

weiya
3. júl 2010

Baby, nahodim si slnecne okuliare a hadam to zvladnem, ja som strasna citlivka a ked vidim druhych plakat, placem aj ja ☹ ☹ ☹ 😔 😔

bobocka
3. júl 2010

@weiya aj ja by som plakala.aj bez toho aby som tam sla mi slzy vybehli.chudiatenko malicke ☹ myslim,ze to berieme tak,lebo sme uz mamicky a aj kathynka lubi yoana ako by bol jej vlastny ,a teda vsetky to uz berieme nejak osobne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre