V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
18. aug 2010

tak ja sane ak bude sneh tak budeme musiet kupit skor, ja pre ninu pod stromcek iste porblem nebudem mat, nad ostatnymi sa trocha potrapim, len zasa tie financie asi budu oriesok 😒

petraas
18. aug 2010

@weiya a aku si dala spravit torticku?

luppita
18. aug 2010

@ewwe aj ja som za to, ze ak by sme sa nakoniec dohodli na stretku tak asi az oktober, november, niaky pekny dnik si vyberieme 🙂 september bude aj u nas asi dost husty.
@petraas aj ja chcem kupit sane, take klasicke, ale kukala som na nete a teda riadne namakane uz su 🙂 nad tymito silno rozmyslam, len sa mi zdaju doooost drahe na sanky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6924547&tab=14

ewwe
18. aug 2010

@luppita tie sanky som uz videla, ale myslim ze pre starsie deti niesu iba tak na 1-2r? my asi pojdeme do klasiky drevenej

luppita
18. aug 2010

@ewwe neviem, ja som tiez za klasiku drevenu, len ma tieto ohurili, ze sa daju tlacit, aj tahat .... aj zapnut sa tam baby da ..... A zase o rok v zime podla mna budem riesit boby (ked uz bude mat vyse 2 rokov), ved je to chlap 🙂 kamoska dcere kupila hned boby, a mala bola total spokojna v tom 🙂

petraas
18. aug 2010

@luppita tie sane su super ja som ich chcela kupit minulu zimu len financie nevysli ale tuto zimu ich kupovat nebudem lebo ich uz velmi nevyuzijeme lebo ako pise ewwe aj ja si myslim ze su tak 1 mozno 2 roky. taktiez ideme na klasiku drevene ale zormyslala som este nad 1 aj by som dala link ale teraz ich zrusili ked nieje zima len dufam ze na zimu budu aj tie drevene lebo minulu zimu mali super cenu

ewwe
18. aug 2010

@luppita no ja by som takym malym detom boby nekupovala, mne to pripada ako tahat dieta po zemi a nieje tam opora chrbta, ja by som ju vytratila 😀

petraas
18. aug 2010

baby tak podarilo sa mi najst tie sane o ktorych som premyslala http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/sanky/sa...

luppita
18. aug 2010

@petraas hej aj ja som za drevene, u nas v kocikarni su asi 4re take, musim zistit koho su a mozno kupim od nich, mame v dome len 3 deti.... tak ak jedny budu napr starej babky (susedky) tak by to mohlo byt fajn a aj za menej korun ako nove ....

luppita
18. aug 2010

@petraas vau tak tieto su fakt suprovske, tiez maju rukovet na tlacenie a super cena ked je v cene aj ten fusak, no ukladam si ten link uz aj 🙂 🙂 🙂

bobocka
18. aug 2010

kocky,ktora ste uz davali smotanu?prepacte,ale teraz panikarim trosku.moj muz bol na nakupe a kupil mi teglikove smotany.tak som ho zvozila,ze som mu kazala krabickove a on,ze co panikarim,ze ta smotana je do septembra.tak som dnes malemu robila na obed cuketu,mrkvu a zemiak a dala som tam dve kavove lyzicky smotany.(aj ked som uz predtym pisala,ze chcem skusit smotanu,nevyslo mi to a dnes to bolo po prvy krat)no a vecer som si vsimla,ze na tegliku je 12.8!!!moja velka sprostost,ze som to neskontrolovala,no muz vravel,ze su do septembra,tak ma ani nenapadlo to pozriet ☹ .tak sme teraz volali na pohotovost(misko cely den ok je,kaka normalne,hra sa,brusko ho neboli,teraz spinka) a tam doktorka povedala,ze ak by mal nahodou problemy,tak mu mame dat zivocisne uhlie trosku do vody a ze smotanu isto nemame davat,ze to vobec nie je vhodne pre take male babo.ze najskor od roka.dofrasa dofrasa dofrasa 😠 ☹ ☹ ☹ porazi ma ☹ .tak si vzdy davam pozor a teraz toto ☹

kacenkalm
18. aug 2010

@petraas jej,tie sanky su super.....skoda,ze tu nemame sneh...okamzite by som ich kupovala 😵
@bobocka jaj moja,neboj,nic sa nestane....ked to boli len 2 kavove lyzicky....things happens....to sa stava....a muz si tiez mohol vsimnut 😵

lujsa
18. aug 2010

Ahoj kocky,tyzden som tu nebola-behali sme kade tade a tusim vas nestihnem ani precitat 🙂 Blahozelam k prvym krockom a k ostatnym uspechom 😵 Super,ze riesite oslavu prveho rocka,ja idem akurat zajtra volat k cukrarke,dufam,ze vezme moju objednavku.Dlho som otalala,pretoze povodne vybrata cukrarka sa v den nasej oslavy vydava,tyzden pred svadbou a po nej neberie objednavky a o 2 tyzdne oslavu posuvat nechcem.Budeme mat 2 oslavy-jednu pre moju stranu,druhu pre stranu MM.Chcela som aj tretiu-pre malych kamaratov,ale nemame stalych kamaratov,takze na tu si aspon rok pockame...Riesim aj vacsiu autosedacku a prve topanocky,je to dilema 😀 Autosedacky sme uz boli skusat a moj povodne vybraty ROmer King je drobcovi kratky-uz teraz ma ochranu hlavy na druhej najvyssej polohe,takze aj predavacka povedala,ze sa nam neoplati kupovat.Tak sme skusili Britax Evolvu a ta mu je dobra,ochrana hlavy mu je akurat na tej najnizsej polohe,takze asi pojdeme do nej.
Kocky,ake mate golfky?Chcela som nejake kupit,ale mame taky problem-chrbtova opierka mu je vo vsetkych LTT,ma nad hlavkou necely 1cm rezervy,to sa nam tiez neoplati kupovat.Jedine,ktore maju chrbtovu opierku dlhsiu su tieto http://babymarket.sk/new.php?file=1264630.jpg ,ale nejako sa mi tie dvojite kolieska nepozdavaju.Nemate ich niekto?

luppita
18. aug 2010

@bobocka fuuuu no aj ja by som stresovala ☹ ale uvidis ze bude maly OK, podla mna by sa to uz prejavilo a ked len dve lyzicky ... uvidis ake bude mat rano kako, ak niake riedke tak daj to uhlie urcite, tym nic nepokazis. No budem na teba mysliet a zajtra isto napis, ze ako je malemu 🙂

lujsa
18. aug 2010

@bobocka juuuj,to ma mrzi,ale stane sa,ze aj ja zabudnem skontrolovat trvanlivost.,ale je vrchol,ze smotana po zaruke sa da kupit 😠 Ja som tiez pocula,ze smotana a tvaroh sa maju davat az od roka,dokonca aj smotanove jogurty,co som bola prekvapena,pretoze par Zvolenskych sme uz mali.Ale neboj,Misko bude ok,smotana bola neotvorena a v chladnicke,ak by bola pokazena,urcite by si to zbadala.

petraas
18. aug 2010

@luppita ja som mala drevene ale tie boli uplne super boli dost velke ze sa aj 3 dospely na nich odviezli, ale som ich pozicala sestre pre malu a sanky im niekto ukradol:((( a uz take nemozem zohnat ale nasla som jeden IO a tam maju take podobne tak uvidim ale asi kupim tie kovove lebo tie drevene stoja 50 eur + 10 eur opierka + tusim 30 -40 eur origos fusak na drevene sane tak to by vyslo cca 10 eur

petraas
18. aug 2010

@bobocka nemaj obavy namalo by sa miskovi nic stat z 2 lyziciek...ja som sofinke uz davala smotanu ale to sme varili svieckovu omacku a nez sme ju dochutili tak som sofinke dala a uplne v pohode...je sice ine ked je nieco po zaruke ale ked to nieje otvorene a je to v chladnicke tak tam v podstate este nejaky den je zaruka aspon ja som tak bola informovana lebo som pracovala v obchode tak sme mali nejake info. ja si myslim ze bude vsetko ok...drzim palce🙂
dnes som kupila Lucinu ze syrovo smotanovu ci ako to bolo tak uvidime co to spravi sofinke ale do roka daleko nemame a ked jej to casto nedam tak sa nic nemoze stat

luppita
18. aug 2010

@petraas my sme tiez mali derevene, ale ked sme vyrastli mama ich vyhodila, vela veci, co by sa mi teraz zisli pre maleho (klasicke drevene knizky, drevene kocky ....) vsetko povyhadzovala, ale asi aj musela, kazde dva roky sme sa stahovali a bolo nesmierne zlozite vzdy vsetko stahovat a skladovat. Pametam sa , ze ked sme boli vecsi dala kazdemu dve krabice (me aj bratovi) a povedala ze len tie dve krabice mozme naplnit cim chceme a ostatne pojde do kosa .... alebo do deckeho domova (2 mega vrecia plysakov .... ) ☹ ☹ ☹

petraas
18. aug 2010

baby nemate niekto doma pre drobcov FISHER PRICE Hovoriaci hrniec alebo FISHER PRICE CD Prehrávač ??? lebo som rozmyslala ze sofinke kupim len ci to nieje nejaka blbost.

bobocka
18. aug 2010

no uvidime kocky co bude.on absolutne ziaden priznak nemal.keby som bola tu smotanu hned vyhodila ,tak ani neviem,ze bola stara.len vecer som pratala chladnicku a varila som salatovu polievku,tak som tam tu smotanu supla a ked som to vyhadzovala,tak som si ten datum vsimla 😒 .takze aj plny hrniec polievky som rovno vykydala do vecka 😠 .na neeeervy 😠 😠 😠 no teraz s tym uz nic nenarobim,cas nevratim.uz len dufat,ze krtko ok bude.teraz spokojne spinka.a inak aj my sme davali a stale davame zvolensky jogurt.vsak ten sa moze nie?ja to mam s hollandiou na striedacku. a aj my ideme kupovat na zimu sanky.chceme drevenu klasiku.ja po pravde netusim ani aka cena tam bude.ak su nejake super drahe,tak veru nejake stare v kocikarni najdem 🙂 .a muzikovi na vianoce nekupujem nic.ak vsetko ok bude,tak si kupime digi tv satelit a este chcem kupit do obyvacky garnizu a zavesy.teraz je tam len samotne plastove okno a trosku smutno to vyzera.my si dame takto nieco z coho budeme mat obaja radost. a co sa miska tyka,tak tam nebude problem.ale vela isto kupovat nebudem.naco.on aj tak este podstatu vianoc nechape,bude sa tesit zo svetielkujuceho stromceka a to mu bude stacit 😉.ja ho na hmotne dary zas velmo ucit nechcem.to v buducnosti dobrotu nenarobi.

bobocka
18. aug 2010

@petraas fisher price my asi ani nic nemame.u nas su zvukove hracky zbytocna investicia,miska to vobec nebavi.on sa vzdy vyda na svoju expediciu po byte a hracky k tomu nepotrebuje 🙂

lujsa
18. aug 2010

@petraas tie sanky vyzeraju dobre 🙂 Popravde-ja som sa nad sankami zatial nezamyslala,ja som mala drevene,ale synovci mi ich znicili.Zvukove hracky nas drobec miluje odkedy vie ucelovo stlacat gombiky na nich,teda asi od polroka-on sa tiez vydava na expediciu po byte s loptickami,ale kvoli zvukovym hrackam sa vzdy do polhodinky vrati na svoje ihrisko 😀

bobocka
18. aug 2010

tak teraz som pozrela par stranok s detskymi sankami a tak to veru nie.ja som si myslela,ze to do 20 sa zmestime s prehladom,netusila som,ze to je take drahe.no to budeme musiet asi ozeliet (aj tak to chce len moj muz,ja sa veru s malym sankovat nebudem) este bobco povedal,ze mozno exisport bude mat lacne,ze oni vzdy s niecim takym superlacnym vybehnu...no uvidime.ale zatial to budeme volat plan b 😀

luppita
18. aug 2010

@petraas neuveris mi, akurat som na FB kukala na stranku s tymi trickami a zbadala som tam tvoj prispevok.... ale pointa, ze aj ja som Siskova 😀 mozem si ta pridat medzi kamosov?

bobocka
18. aug 2010

@luppita to je dobre,ze dve siskove ste sa nasli 🙂 to sa casto nestava 🙂 lupi,my sme uz skoro vsetky na fb 🙂

luppita
18. aug 2010

@bobocka vauky super 🙂aj ste sa kocky uz nasli medzi sebou na FB? len ked ja neviem vase mena tak si vas neviem najst ☹

bobocka
18. aug 2010

baby ja odpadnem.ja som nevedela,ze besska je bystricka firma. az teraz som si to poriadne pozrela a mam to z domu 10-15 min peso.bezne tade chodievam na prechadzku,ale nikdy ma nenapadlo,ze oni taketo nieco robia.tp je sila 😀 tak ja si to tam pojdem osobne pozriet 🙂

luppita
18. aug 2010

@bobocka potom daj vediet, ze ci OK material ....

bobocka
18. aug 2010

@luppita jasne.tento tyzden tam uz nepojdem.mam iny program,no buduci tam isto zajdem 😉

ewwe
19. aug 2010

@petraas my mame tu korytnacku hovoriacu a psa, FP ked ho tahas za snurku tak akoze brese, nina je z neho hotova
sanky su super, ja by som ich brala bez fusaku, ale zas to operadlo je blbe, nema vyplet 😒
@lujsa ja som chcela golfky ale uz ich asi kupovat nebudeme, zatial bude v kociku a potom uz iba trojkolka, aj tak vidim, ze starsie deti uz v kociku nechcu byt, tak trojkolkoa na tlacenie bude stacit, inak velmi sa mi pacia golfky http://www.babystyle.cz/kocarky-quinny/quinny-z... maju iba predne zdvojene kolecko, ale ta cena 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre