V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
26. aug 2010

@kacenkalm film bol na poobny namet natoceny, tiez ich tam zasiahla slnecna ziara, vsetko zhorelo, ale to bolo take scifi skor, tusim nicolas cage tam hral, ono to bolo vcelku dobre, len tam mimozenstanov zamotali a tym to cele pokazili, teda aspon pre mna zachranili sa len dve deti, a ty asi potom mali zacat novy zivot.... jaj je to taka tema, sa aj ja bojim ze co vlastne bude, ale mozeme si zato my sami ludia ze si dobrovolne nicime zem, pre to tie povodne, tornada, teraz ze aj na morave bolo... 😖
@briketa slovenska ryza sa tomu tusim u nas hovori 😀

baby dnes som sa bola trosku vyvencit, ked uz mam tie narodeniny, celkom fajn bolo 😀 teraz som prisla 😝

bobocka
26. aug 2010

baby to nemyslite vazne s tym koncom sveta.nestraste.ja na take veci nechcem ani len pomysliet.podla mna je to blud a vobec si nemyslim,ze by sa to malo stat.vsak ak by aj vedci mali o tom dokaz,ze o 2 roky bude koniec sveta,tak by to predsa takto nezverejnovali,vsak to aka sialena panika by nastala 😒 . aj ked si myslim,ze postupne ludstvo poriadne nasu planetu potrapilo a teraz si s nami priroda robi co chce.co spravy to nejaka,zaplava,ci poziare ci hurikany. ☹ 2012 som nevidela a neviem ci si to vobec pozriem ☹ asi by som mala dlho z toho depky ☹

kacenkalm
26. aug 2010

@weiya super,aj si si dufam trosku hrkla frtana? 😀
@bobocka no ja som ten film videla v kine,ale sedela som ako na ihlach...na to treba fakt silny zaludok...zo saly som isla s placom 😒 😒

bobocka
26. aug 2010

@kacenkalm nedalo mi to a pozrela som si teraz prvu cast dokumentu 2012 end of the world na youtube a je to sice sila ,no neverim tomu,ze ti vedci a autori by tam v klude sedeli a opisovali to,keby verili tomu,ze si max 2 roky poziju.nikto nemoze byt takto zmiereny so smrtou.neverim tomu.

lujsa
26. aug 2010

Baby,neplaste 😅 😀 Nikto nevie kedy bude koniec sveta a tych datumov,na ktorych sa zarabalo uz bolooo 😉

@briketa krasne su tie robeezky 😉 A tie druhe topanocky u nas predava napr.HM,len ma nenapadlo pouzivat ich ako papucky,zdali sa mi dost teple 😉 Recept od teba niekedy vyskusam,lebo drobec zacal taaak vymyslat,ze az-mozno mu taketo,pre nas netradicne jedlo zachuti,len musim nakupit suroviny.

@weiya tak si sa trosku odreagovala 😵 Super 😉

luppita
26. aug 2010

@weiya vsetko najlepsie k narodkam 🙂
@bobocka super ze ste zmakli ockovanie a nemala si pocit ze drobca bolia nozicky potom?
@lujsa vauky diki za info o tych klembach, no bohuzial mame s klembou, uz som kupila, ale za mesiac, dva z nich vyrastie a cizmy budem hladat bez klemby. Kym sa maly naozaj nepusti a nezacne chodit nebudem davat papucky (este musim niake kupit), ale potom urcite dam. 🙂 ved bude aj zima v byte od zeme.....
@kacenkalm gratulujem k hornemu zubku 🙂 Aj ja som videla niaky dokument o roku 2012, verim veciam ako boli stary majovia, kmen ktory uz vyhinul, ze boly strasne inteligentny... uz vtedy mali vlastnu sustavu planet ... a aj v Nostradamusa verim, tym ako si nicime planetu ten konic urcite raz pride, nic nie je vecne, ale ze to bude o 2 roky, tomu neverim. Este sa dozijeme aj 3tej svetovej, z planety sa stracaju nerastne surovyny takym tempom, ze zachvilu budu boje o prezitie ☹
@lujsa moj maly je velky jedak, ale vyse 5 dni nie a nie do neho nieco dostat, dnes uz ako tak spapal obed, ale okaslal mi vecerne miecko, ani kasu nechcel, nic ☹ Podla mna preto ze mu rastu obe horne jednotky naraz 😀

luppita
26. aug 2010

baby tak ja som radsej za taketo papucky, ako take ako lilipupi http://www.papuce.sk/?wmd=58&os=10&show=23&show...
ale nie su moc tvrde? ked ma mat baby nohu v makkych? Ale zase ved aj my vsetky (asi) sme rastli v takychto a podobnych papuckach nie?

bobocka
26. aug 2010

tak som dopozerala ten dokument a mam fakt zovrety zaludok,riadne neprijemne to bolo 😖 .ale stale tvrdim,ze keby ti ludia verili tomu co hovoria,tak by tam tak v klude nesedeli a nerozpravali by o tom.kazdemu by sa triasol hlas pri pomysleni na bliziaci sa koniec.ono je najlepsie verit,ze nejaky zhulenci z minulosti (aj tam vsde priznavaju,ze boli opojeni paramy ci kadecim) taraju dve na tri a potom si to spajat s vecami co sa uz udiali.kazda jedna vec sa da spatne spojit s nejakou udalostou z minulosti.kazdy den nas priroda presviedca,ze je zle,ze treba nieco robit.ale keby vedci fakt verili tomu,ze o 2 roky sa nasa planeta dostane do takej konstalacie s inymi planetami,ze nas oziari a neviem co,tak by sa uz teraz snazili obratit nejak os zeme.alebo daco.http://www.birdz.sk/teensvet/2012-bude-kon... toto je zaujimavy clanok o tom.sice poukazuje na fakty (aj ked je tam len nostradamus spomenuty a mayovia),no dava aj nadej,ze az take zle to nemusi byt 😉

marusik
26. aug 2010

@weiya k tomu softu na spracovavanie fotiek- celkom šikovný je Photoscape http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

bobocka
26. aug 2010

@luppita presne toto su tie oldschoolove papucky o ktorych som vravela a nasa pediatricka hovori,ze su dobre,ze ona take odporuca (presne je tam aj jemne vyvysena pata ako som pisala) len treba vraj zvazit aj vyrobcu,lebo niektore su fakt riadne tvrde,ze netreba hned prve kupit.treba ich prehnut a aj to ide lahko,tak je to ok.ak su nepoddajne,tak isto nekupovat 🙂

luppita
26. aug 2010

@bobocka urcite pojdem pokukat niake aj s malym, ja musim byt s nim ak mu chcem nieco kupit, inak neviem velkost. Lebo kazda znacka ma ine cislovanie velkosti.... ako s ponozkami z lidla, alebo jak ste pisali ciapky z H&M ....

bobocka
26. aug 2010

@luppita no misko nevyzeral byt v bolestiach,to isto nie.smial sa a hral sa ako vzdy,poobede mi spal viac ako poslednou dobou zvykne,dal dve a pol hodinky a vecer bol straaaasne unaveny a mrzuty.normalne na mne zaspal ked som ho mojkala a to sa nestalo od jeho miminkovskych cis.taky bol zlaty.rucicky mal okolo mojho krku,hlavicku na mojom pleci a som mu spievala -bola raz mala,mala hviezdicka...(milujem tu piesen 🙂 ) a on normalne na mne zasal.som kazala bobcovi nech nas odfoti,no kym sa ten rozhybal,mne to smiesne prislo byt a misko sa zobudil,tak foto nemam 😒 .a vecer som mu merala teplotku,lebo sa mi zdal byt riadne rozhoruceny a mal na teplomeri 37.8,teda po odcitani 37.3.nic strasne,no taky bol cely mimo,ze som mu aj tak dala paralen sus.jemu sa aj ten hlupy zub prerezava,aj to ho mozno trapi.ale zatial poockovacia reakcia celkom ok.uvidime aka noc bude.ale jest mi velmi nechcel vecer.asi len 100-150ml kasicky dal.inokedy da podstatne viac a aj ovocia dal len okolo200ml.na neho malo ☹

kacenkalm
26. aug 2010

@luppita my mame presnie tie iste,iba s otvorenou spicou http://www.papuce.sk/?wmd=58&os=10&show=8
len s inymi obrazkami,tusim u Batu mi to nasi kupili 😵
@bobocka jaj,som ta navnadila....ale nie,nebavme sa o tom....uzivajme si nase deturence s plnymi duskami,a kaslime na koniec sveta.... 😎 a ako maly?v pohode po ockovani?to bola len jedma injekcia nie?my pojdeme az po dovolenke 😨

bobocka
26. aug 2010

@luppita dnes moj bobco kupil miskovi topanocky v h&m.7 eur,http://www.google.sk/images?hl=sk&q=converse+ob... na tento styl su,take akoze stylove detske conversy.klenbu jasne ze nemaju a ta podrazka je ohybna,no aj tak mi to nepride byt najvhodnejsie 😒 .neviem.aj tak kupil 20-21 a to je 13 cm a je mu to velke.on potrebuje o cislo mensiu,tak ide v pondelok menit. a kupil mu aj senzacnu ciapku na zimu.hore brmbolec,z vrchu je akoby strikovana,z vnutra flysova,je aj na uska a k tomu su aj palciaky rukavice (to som inak velmi zvedava jak to dam miskovi na ruku 😀 ) a sal.paradne 🙂

bobocka
26. aug 2010

@kacenkalm nevadi.je lepsie mat fakty nejak v podvedomi s tym ratat(aj ked tomu fakt neverim) 🙂 .bojim sa tomu verit 🙂 no a misko celkom ok po ockovani,troska je spavy,unaveny,ma jemnu teplotku,ale inak fajn.a mali sme dve davky.hexa a prevenar (13ykovy).vy tam mate aky ockovaci kalendar vlastne?proti comu a kedy ockuju?

bobocka
26. aug 2010

http://www.papuce.sk/?wmd=58&os=10&show=17 tieto su strasne zlate macikove 🙂 fakt riaden oldschool.uz len kamasle k tomu a detvaky su vybavene 😀

weiya
27. aug 2010

@kacenkalm nehrkla 😀 som bola len s jednu kamosku, a ta bola na aute 😀 boli sme v jednom podniku kam sme za skolu chodievali spolu 😀 dost casto a vobec sa to tam nezmenilo 🙂
@luppita dakujem, no odreagovala trosku 🙂 normalne ma zadok potom zo sedenia bolel co som uz neni zvyknuta na taketo vysedavanie 😀
@bobocka dobre ze to misko celkom fajn zvlada, aka bola noc? no uvidis este co neskajsok prinesie...
tie papucky, zlate su, aj ja kupim len take neake,ale na lepacky by som chcela 😉 a tie kamasle, ani nehovor 😀 nam podonasali tie pancusky, co to na take traciky gumove bolo, pamatas na ne? 😀 svokrina kamaratka,take vyraba.tak take davam malej podome, namiesto teplackov, no sranda keby este tie papucky k tomu mala, tak bude ako maminka zpred 22rokov 😀 😀

weiya
27. aug 2010

@marusik dik za tip na program 😉 sice su tu iba take jednoduche ramiky ale aj take cosi som uz jeden cas hladala 🙂

tinnka9
27. aug 2010

@kacenkalm presne take papucky mame aj my, akurat iny obrazok 🙂 .
@bobocka tak to je super, ze to maly tak perfektne zvladol. a ockovali do noziciek? mne tusim doktorka hovorila, ze budu do pliecka, lebo ked uz dietatko chodi, aby sa mu ta zaockovana nozicka nenamahala. aj starsieho tak tusim ockovali tou 3-tou davkou. tak neviem... uvidime 7.9.

weiya
27. aug 2010

@bobocka 😀 😀 😀 talka v papuckach a pancuskach na traciky 😀 😀 tym tmavym pozadim si trosku zakrivam bordel co sme stihli od rana porobit 😀 papucky mame po sesternicinom synovi, jemu boli zachvilku male, mal ich par razy na nozicke, ale ani ja ich talke nedavam, teraz mozno druhy raz, ale celkom fajn si v nich cupka popri posteli, ale zdaju sa mi byt dost tvrde 😒

weiya
27. aug 2010
tinnka9
27. aug 2010

@weiya super retrofoto aj s retromodelkou 😀

tinnka9
27. aug 2010

@weiya inak tieto pancusky sa mi osvedcili pri starsom ako najlepsie. vacsie cisla samozrejme uz bez trakov. vsetky ostatne sa mu predierali na palcoch a patach, tieto jedine nie 🙂 .

weiya
27. aug 2010

@tinnka9 😀 😀

ewwe
27. aug 2010

@weiya dodatocne vsetko naj k narodkam

ten koniec sveta si myslia ze bude len kvoli tomu, ze ti mayovia mali kalendar, velmi velmi presny a na vela rokov, a konci sa 12.12.2012, tak preto ten koniec sveta, ja si skot myslim, ze tomu chlapikovi sa uz nechcelo carbat, tak si vybral nejaky pekny datum a ukoncil to, alebo mu dosla tuha v pere 😀
@bobocka kolko stala ta ciapka??

weiya
27. aug 2010

@ewwe dakujem 🙂

weiya
27. aug 2010

by toto je zaujimavy a ukludnujuci clanok o konci sveta 😉 http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/46/koniec-sveta...

lujsa
27. aug 2010

Ja radset ten film,aj clanky odignorujem 😀

K papuckam-ja myslim,ze tie oldschoolove su fajn,maju makku podrazku,ak si dobre pamatam..
@bobocka tu ciapku som aj skusala drobcovi,ale kym nemame vetrovku,tak nekupujem,kvoli farbe..ALe je pekna ta ciapocka,aj ten nakrcnik sa mi pozdava namiesto salu 🙂 Aj tie topanocky som uz x-krat pozerala,su to take platenky,ze?Drzia dobre nozicku?Lebo tie klasicke topanocky sa mi zdaju na pate pevnejsie..Ak povies,ze su dobre,tak kupim drobcovi na oslavu,ak dovtedy nevyberiem nic ine 😉

bobocka
27. aug 2010

@ewwe ciapka bola 3.95 a rukavicky 2.95.podla mna veeelmo lacne na to,ze je to fakt pekne a fajne na zimu.sal je tiez k tomu,no ten nam netreba,mam doma 3 detske saly.pokombinujem 🙂

bobocka
27. aug 2010

@lujsa tazko povedat ci su dobre kedze bobco kupil zle cislo 😀 v pondelok ide vymenit za mensie,tak potom budem mudrejsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre