V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zuzka84
3. nov 2009

zdravim po delsi dobe , snad tu jste vsichni ok 🙂

akte - hele a zkousis pokladat na brisko na ten velkej balon co se na nem cvici ? Nas David taky nesnasel polohu na brise a nechtel zvedat hlavu , ale na balonu si to pak krasne procvicil . No a Danecek ten je taky v tomhle linej, na brise to ma rad, ale tak dudla do pusy , zavrit oci a spat , jinak je rev a lezi jak placka zaborenej do podlozky 😀
tak snad jsem ti taky trosku zvedla naladu 😉

zuzka84
3. nov 2009

koukam ze nez jsem to stihla poslat, tak plno dalsich prispevku ... no klasika 😅

zuzka84
3. nov 2009

a ba ne, zas tolik prispevku navic tu neni, nejak jsem se do toho zapletla.

tak jeste se pochlubim fotkama malyho , co mi fotila jedna znama http://3.bp.blogspot.com/_ABtqO_ZBP9Y/Suq5N-crP...

mauik83
3. nov 2009

kasen - já tu polohu vyzkoušela a super, úplně jsem čučela, co z ní vypadlo za zvuk 😀 😀 a ihned 😀

kocanda2009
3. nov 2009

nas prtousek naopak miluje polohu na brise, kdyz se muze rozhlizet nebo kdyz si ho hodim pres rameno takze s tim problem snad neni....prave si tu stahuju z kamery video z porodnice jak se "vylihnul" nas broucek 😀 to uz je tak davno

kocanda2009
3. nov 2009

zuzka - krasne fotecky 😀 🙂

mauik83
3. nov 2009

zuzko - krásný fotečky a Danda je fešák! 😉

kasenka228
3. nov 2009

Mauik: to je neco, co? Taky jsem cumela jak blazen. 😉 Hele, pouzivas ty Marwell kalhotky? Ja to vzdala hned....

bibnka
3. nov 2009

Ahoj holky,

hlásím se z rodné Moravy 😉 🙂 . Skoro nemám čas na pc, tak se omluvuju, že vůbec se vůbec neozývám. Ale snažím se dočítat.

jenom bych chtěla napsat akte, že plně souhlásíms emou. maličká má nárok na něco, co není stroprocentní. Vždyť je to takový bobišek nedopečený. Stejně je úžasná, jak všechno krásně zvládá, tak se opravdu radujte z pokroků.

my se máme moc dobře. Jsem skoro pořád u ségry, nebo lítám po návštěvách 😅 . Všichni jsou zvědaví na Tomáška a na Robinka, jak moc vyrostl. Vždyť jsme tu nebyli od začátku července.

Tomášek se mi tu asi otrávil kyslíkem. Večer usne v osm a spíí skoro do 5, pak zase zabere a spí do osmi. kdyby mě nebudil Robísek, to by bylo pospáníčko 😉 😀

Moc na vás myslím, ale opravdu nemám kdy sednout k pc. A hlavně si to tady chci užít, až budeme zase v Kralupech sami, bude na pc času moře.

Opatrujte sebe i miminka.

mauik83
3. nov 2009

kasen - nene, nepoužívám, byly ve špatným stavu a i kdyby ne, tak se mi prostě ten systém nelíbí. Zlatý látkovky, jesou měkkoušký, poddajný a člověk si je může uzpůsobit, jak potřebuje...

ted jsme zase krkali a taky jsme se při tom trochu poblinkali... lae dobrý =)

jinak nám dnes přišla hrazdička, co má majamisutka a je celkem hezká (i když na netu vypadala ještě líp =), ale že by do ní (do hraček) bouchala, to neee, zatím jenom kouká... 😅

kasenka228
3. nov 2009

mauik: nam taky do hracek jeste neboucha a to jsme mnohem starsi, tak v klidu...
Jo, a kdyz ji davam takhle rihnout, tak zasadne nad kyblem, kam hazi šavle, nekdy i 2 az 3, uz se ji i povedlo 6, coz me vydesilo a par dni jsme zahustovali stravu...

kasenka228
3. nov 2009

Terka zase chrni na balkone, uz 3 hodiny, ona ma fakt prehozeny rytmus, kdyby takhle spala v noci.... ale nechci si stezovat, taky by mohla vyvadet v noci a ve dne, ze?
Mauik, uz jste chytali tu moc? To by me zajimalo jak na to...

emamamamu
3. nov 2009

holky vy mate divne decka...nejake opozdene..

emamamamu
3. nov 2009

Dorka se sla ted osprchovat po aerobiku a jdem se vrhnout na velkou nasobilku, vecer totiz jdeme na Shakespeara do divadla, mala ho miluje 😵 😵 😵 😵

kasenka228
3. nov 2009

hele nech si toho jo? Aspon mame nejaky vlasy. 😀 😀 😀

emamamamu
3. nov 2009

my jsme chytali sracky, ne moc...😀 sakra...😀 mala se pokazde do pliny posere...😀
a taky spi ted na balkone..hlavne, ze ja sedim u topeni 😀 😀

kasenka228
3. nov 2009

nase kdyz se posere, tak to ma vzdycky az na zadech, no fakt nechapu...
Terka tam ma 7 stupnu...neni to malo? Nevim, jestli ji nepritopit zevnitr, ale je fakt nabalena...

emamamamu
3. nov 2009

taky jste museli odchytavat moc k doktorce kvuli nejakemu testu???
mala se poprve prosrala az vcera...a dneska posrala plinu a vyvalela se v tom..😀 kde se to v ni porad bere..?😅

kasenka228
3. nov 2009

my ne, Mauik mela snad prece chytat, protoze ji Nela moc spi...

emamamamu
3. nov 2009

jo? no my meli chytat kvuli nejakemu testu, co se dela v sestinedeli..a vy nikdo nic?

kasenka228
3. nov 2009

a kvuli jakemu uz nevis, jo? Tak to my nic nechytali...

emamamamu
3. nov 2009

no nevim..ale chytli jsme akorat hovinka..:D

gabulka26
3. nov 2009

ahojte.my musime tiez chytat moc.kupili sme na to take specialne sacky pre chlapcov.tak vlastne nemusime chytat,len cakat.. 🙂 vraj sa to bezne robi..
baby uz jete oriesky?ja by som si tak dala,ale sa bojim.. 😕 😖

zuzka84
3. nov 2009

tak my moc nechytame teda 😉

emamamamu
3. nov 2009

gabul ja si davam..treba v kolaci a tak..samotne ne...ani nevim, jestli se bojim, spis nemam chut...zato jsem si ted po obede dala dve horalky 😀 😀 😀

gabulka26
3. nov 2009

no na horalkach ficim aj ja 😀 😀 😀

zuzka84
3. nov 2009

holky nemeli tu nektera mimca moucnivku ? nemate tip na neco co fakt pomaha? po te genciance nejak nevidim zlepseni, spis skoro naopak 😠

mauik83
3. nov 2009

my jsme moč chytali a veleúspěšně 🙂 poradila nám doktorka - dát nachladit do lednice hlubokej talíř a holčičku do něj pak "posadit" a ti studený spustí čůrání 😀 Tak jsem to zkusila a vyšlo to 😀 hezky se vyčůrinkala 😀 Ještě je druhej způsob - dát si nějakej talíř nebo misku pod zadeček a na bříško přiložit vlažnou žínku...

No měla jsem z toho hrůzu, ale vyšlo to (ani jsem se neřídila tím, jestli měla plínku zrovna počuranou nebo ne, prostě jsem to riskla a donutila ji vyčurat se znova =) a já na sebe bylaa mooooc pyšná 😀 😀 😀

emo - nerejpej, jo!!! 😀

jedem koupit dárek a přát tchánovi a manželovi k zítřejšímu svátku, tak večer papapaááááááááááááá 😀

natali1401
autor
3. nov 2009

no ja jem cokoladu uplne v pohode a malej ot nic nerobi a oriesky neurobili tiez nic takze v pohode..sladke a slane jem normalka..

majamisutka
3. nov 2009

ahojky, na jak dlouho chodíte s mimčama ven když je taková zima? A to bude ještě větší kosa....

mauik, na obrázku vždycky vypada všechno líp, ale nám se ta hrazda líbí 🙂 zavěsila jsem na ní ještě nějaké hračky, aby toho tam měl víc 🙂 ale jinak má velký úspěch, každý ráno si hraje, vydrží u toho skoro hodku 🙂 plácá do hráček a povídá si u toho 🙂

Už to tak máme zavadený, že dopoledne je hraní a odpoledne se jde ven 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre