V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
14. dec 2009

ahoj Bodka 🙂

ivca08
14. dec 2009

Emus, ty ji tady furt pomlouvas a ona Ti pres den spi, ze i napeces? Ze se nestydis 😀 😀 😀 Nas mladej si dam 3xpulhodinku, z toho jednou venku v kocarku, jednou na me v babyvaku a akorat jednou, ze nejsem v akci taky a to jak rika posp. papam ja 😀

majamisutka
14. dec 2009

fandíme šmajdovi !!!!!!!!!!

majamisutka
14. dec 2009

huráááááááá jde do finale 🙂

bodkakroneisl
14. dec 2009

ja som to zapla na koniec 😅

rpinguin
14. dec 2009

zeny a kto vypadol? asi Dominika, ze? To tak musi byt, scenar chce asi CZ_SK finale 🙂

majamisutka
14. dec 2009

jj vypadla Dominika Stará, ale stejně mě rozbulela 😅

rpinguin
14. dec 2009

majus, ty si nejaka citlivka 😉
ema, co si piekla? ja som piekla medovnicky, Maxik sa hadze furt o zem, co by ich stale jedol a ja nedovolim tolko 😀 este chcem asi vanilkove rozky a linecke, takze mam zabavku 🙂

marketka.27
14. dec 2009

rping, super, hospodyňko šikovná🙂 A až to dopečeš, tak můžeš přijít k nám, já už máme napečeno, ale nejsou lidi na mazání a plnění😀 A ještě mám hotové "lepidlo" na vosí hnízda, tak je taky třeba si s tím pohrát 😀

rpinguin
14. dec 2009

jee Market, ja neviem, o com hovoris, ja nie som moc zienka domaca, vsetko len z receptov, spamäti neviem vobec nic urobit, asi len cestoviny s nejakou omajdou, na vsetko potrebujem recept 😀

petrajurinova
14. dec 2009

😉 Koukám, že všechny pečete. Já už mám dopečeno (vanilkové rohlíčky, šlehačkové, perníčky, linecké a marokánky), teď ještě dodělat něco málo toho nepečeného (vosí hnízda, čokoláda, punčové kuličky) a začít si užívat vánoc 😉

marketka.27
14. dec 2009

rping, já zase nejsem schopná nic vyrobit podle receptu 😀,díky tomu je každé moje dílo jedinečné 😀 😀 😀 Vždycky z toho vyjde nějaký "zgrc", jak říká můj vzácný manžel, když tvořím podle návodu 😅

rpinguin
14. dec 2009

ze zgrc 😀
ozi, nepecne som robila aj ja.....podla receptu, je to pre blbych 😉 Rozpustite cokoladu a nahadzete do nej normalne cornflakesy a potom sa to malou lyzickou povybera na ten papier pecuci a necha stuhnut a hotove su schokokrossis 😀

marketka.27
14. dec 2009

já jsem se letos rozjela a nadělala toho víc, než obvykle, jen nevím, kdo to poslepuje a nazdobí, to už se mi fakt nechce. Předem vím, že to pak skoro sama všechno sežeru 😀 A fuuuuj, dala jsem do "dobrých koláčků" porprvé v životě tresť místo rumu a voní to jak žvýkačka 😒

rpinguin
14. dec 2009

esteze existuju online slovniky, uz teda viem, co je tresť, ale neviem, ako je to po slovensky, zeby nejake umele dochutovadlo? No neviem ☹
a co to lepis?

marketka.27
14. dec 2009

No, něco takového 🙂 Linecké, dobré koláčky, ořechová kolečka, medvědí tlapky, kokosové sušenky, laskonky, sušenky. Jenom rohlíčky neplním a nemažu 🙂 A abych se nenudila, tak jsem si od všeho udělala i košíčky na plnění a takové lekníny taky na plnění a přilepení na nějaké kolečko. Chybí mi dodělat ta vosí hnízda, rumové kuličky a čokoládu. A po vánocích zase tři kila nahoře😀

rpinguin
14. dec 2009

no to sa mne podari aj bez pecenia (zdravim Achal a Horalky) 😀

marketka.27
14. dec 2009

Jak poznám, že malé nedělá ta zima dobře? Chodíme denně na dlouhé procházky a zatím se mi zdá, že je jí to jedno, v kočárku má teploučko.

rpinguin
14. dec 2009

no, ked sa chova ako doteraz, tak sa ma fajn, mne ta zima ale dobre nerobi 😀 , dnes som vydrzala pol hodku, ani na ihrisko sa mi nechce s Maxikom, mrznem, ved to ani jeho nemoze byvit, tak sa doma hrame a Matilda dospava na balkone. Vybrala som ju s uplne studenym nosom a rukami, dlshie ako hodinu ju tam ale nechcem aj tak nechavat.
Tak dobru nocku!

mauik83
14. dec 2009

emo - to jsem zkoušela, ale nějak mi to nešlo... ☹

kasen - no přesně to řek Karel, když tu fotku viděl... radši ji smažu... 😅

v jaké poloze hlavy spěj vaše mimča v becu?

Jéžiš, vy toho pečete,,, já udělala jednu dávku lineckýho, ale už jsme to skoro sežrali, takže napeču znova a dvojitou, pak možná vanilkový rohlíčky a úlky a tradááá 😀

sem se taky chtěla zeptat, od jaký minusový teploty se raději nemá chodit s mimčem ven? 😕

díky a dobrou 🙂

mauik83
14. dec 2009
achalteke
15. dec 2009

he he tak suprstár už si nemusim pouštět, to sem ráda že šmajda postoupil a naši obrečeli dominiku....dneska v noci vstávačka čtyřikrát, přijde mi že mě snad přejel parní válec či co 🙄

ivca08
15. dec 2009

"dobré" ránko,
je možný, aby naše dítko mělo spurt pravidelně jedenkrát týdně??? 😀 😀 😀 Minuly týden se budil z pondelí na úterý po dvou hodinách a tenhle týden zase a pokaždý sál jako o život, takže žádný, že by proste nevedel co by. Asi daň za usnutí, vcera totiž usnul bez hysteračku, v postylce, stacilo mu, ze ho drzim na rucicky. A hups, v 23 byl vzhuru a od ty doby kazdy dve hodiny, ale vzdycky u kojeni usnul, pri presunu se probral, ale hned zase usnul a spal.

emamamamu
15. dec 2009

dobre rano🙂
mala si to trochu popletla a v osm usina na pul hodky s tim, ze je jeste den...😀 takze pak hodinu nosicka houpacka, jidlo a o pul desate definitivni uleh...😀 nevadi😀
dneska jsem ji ja blba nechala rzvazane ruce a ona se normalne prestehovala o metr...takze my jsme byly s Filipem na jedne pulce postele a ona mela celou pro sebe, hahahaaa 😀 😀

marketka.27
15. dec 2009

Dobré ránko, u nás noc na prd, malá se pořád budila, pořád chtěla jíst 😒 . Dokonce byl večer trochu problém s usínáním, respektive spaním, usnula pokaždé tak na 10 minut. Hlad, hlad, hlad. Dvakrát mě vytáhla z vany hned potom, co jsem do ní vlezla 😠 . A mám najednou nějak málo mlíka, sice trochu kape, ale úplný opak normálního stavu ☹ . Zkoušela jsem to zkontrolovat odsávačkou - protože se mi to nějak nezdálo, ale pár kapek na dně, normálně odsaju stovku. Malá se samozřejmě vzteká 😠 , je zvyklá, že jí to teče skoro samo. Doufám, že se to zase spraví. Teď je teda klidná a hraje si v lehátku, já piju jak velbloud, ať se to mlíko zase nastartuje 😅 .

ivca08
15. dec 2009

Tak mladej jako bonus za horsi noc ted usnul v kocarku, stacilo jen lehce pohupovat. 🙂 Akorat, ze nejak zapomnel, ze si pred timhle spankem dava dopoledni svacinku, takze za chvili ocekavam budicek hlady 😒 Nebo je z ty zraci noci tak najedenej, ze si da delsi pauzu pres den 😀 😀 😀 😀 At je to trosku veselejsi a mama nevi, co ma cekat 😀 😀

Emus, to vas obdivuju, ze spi s vami, ja jakmile je malej u me, tak se proste nevyspim. Furt mam strach, abych ho nezalehla a tak. Navic, kdyz spi u me, tak chce byt namacknutej na me, takze vetsinou je bleskovej presun do postylky. Necham si ho u sebe vzdycky az tak kolem sedmy rano.

emamamamu
15. dec 2009

ivco mne to alepson neprijde, ze vstavam co dve hodiny..jen se prevalim a kojim, u toho usneme oba a tak az do rana..si nedokazu predstavit, ji nekam prenaset..by se stene vzbudila a kdyz citi mne, tak hned usne...🙂

ivca08
15. dec 2009

no me uz se to taky parkrat stalo, ze jsem usnula u kojeni, ale pak jsem byla tak neskutecne rozlamana a nevyspala, ze ted ho radsi vzdycky sunu do vlastniho.

majamisutka
15. dec 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre