V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
13. jan 2010

áááá vysounožená Blažena se ukázala, zdravim 😵 ....jo a šimon mi na tý návštěvě usnul na ruce - věc zcela nevídaná 😅, ale do druhýho stejně nejdu 😀

achalteke
13. jan 2010

Ivča je berňák? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...eště že je z dalekýho berňáku 😀 😀 😀 😀 😀

aktekram
13. jan 2010

plínku si na hlavu naňahňá sama já přes ní jen přehodím deku, potřebuje volné ruce, zavinovačku jsme používali jen asi týden po příchodu z porodnice a hulákala, ani v porodnici nebyli v postýlkách zavinuté, tak asi proto.

emamamamu
13. jan 2010

no mala byla svazana uz v porodce, mi to ukazala jedna super sestra....a jsou ji skoro 4 mesice a je svazana kazdou noc, chudinka,,,,ja zas pujdu do domova duchodce za omezovani osobni svobody😀

aktekram
13. jan 2010

teď jsem si vzpoměla, včera u doktorky jsme řešili slehlou hlavičku. Řekla mi že se to určitě ještě spraví, začne období, kdy budou děti víc na bříšku, začnou se přetáčet a nebudou ležet jen na oblíbené straně.
Prý pokud nemá vrozenou slehnou hlavičku tak se to všem dětem ještě spraví, a to je super dobrá zpráva 🙂

pospecka
13. jan 2010

Teda vy jste macechy. 😀 Náš malej nespí v zavince snad od svých 4týdnů. Rád se v pelechu roztahuje. Aspoň něco má po mamince. 😀 Dneska jdeme po měsíci plavat. Malej se za tu dobu dost rokoukal. Jsem zvědavá, co tam předvede. 🙂

zinevra
13. jan 2010

mě spí malá v pytli na spani. Je s rukavkama, tak je ma aspon v noci v teple.

emamamamu
13. jan 2010

Dorka taky nesp v zavince 😀

lovelygirl
13. jan 2010

Naše dítě má v zavince jen nohy, a to ještě v pružné, při zabalení rukou nebo přehození plínky přes obličej nastává scéna ála vraždění neviňánek 😀😀

lovelygirl
13. jan 2010

holky přiznejte se, která by si koupila tohle? 😀😀😀
http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/balmoral-crea...

achalteke
13. jan 2010

lovely čoveče já jo mě se ty retro kočárky strašně líbí ale ty ceny jsou šílený ☹ ....

lovelygirl
13. jan 2010

no právě 😀 já jsem hledala teutonii, čekala jsem, že bude v luxusních, ale byla v běžných, tak jsem čekala, co tam najdu.. mě šokovala právě ta cena 😀

achalteke
13. jan 2010

love takže půjdeš do teutonky?

emamamamu
13. jan 2010

lovely uz sla🙂)))

petrajurinova
13. jan 2010

Ahoj. Zas jsem se sem na chviličku dostala, tak dočítám.

Joodi, pokud se malá se spacím pytlem jenom přesouvá, tak to je zatím v pohodě. Nám se to naše živé stříbro začalo přetáčet na břicho i s celým spacím pytlem a 5x za noc jsem ji musela převracet zpátky na záda, tak jsem včera vytáhla větší spací pytel (6 až12 měsíců) a s tím se zatím nějak nepohybuje z místa ani nepřetáčí a tak se konečně po pár dnech v noci i vyspala.

Lovely, ten kočár je dokonalý, ale pro ty prachy bych měla jiné využití.

ivca08
13. jan 2010

hoj, tak se hlasime do klubu otocenych 😀 😀 od rana se o to snazil a ted se mu to povedlo. 3x za sebou, takze nahoda to nebyla. Je z toho jak hotovej, ze usnul ted u kozy 😀 😀 😀 Jinak my na noc nezavinujeme, ma rad volny rucicky. Pri uspavani je na boku s rukama pod dekou a kdyz jdu spat ja, tak je na zadech s rukama podel hlavy a spokojenej 😀 😀

achal, ja jsem hodnej bernak 😀 😀 😀 😀

lovelygirl
13. jan 2010

achal, jj, já už jsem šla 😀 já jsem vůbec netušila, že existují tak drahé kočárky 😲

wwcko
13. jan 2010

komos mi dnes rano pisal ze ci nepredame kocik dalsiemu kamosovi tak som mu ich hned odporucila 😀

lovelygirl
13. jan 2010

wwcko 😀 a co oni na to?

kesika
13. jan 2010

Ahojte, naša spí v spacom vaku, ale nad ránom ju z neho musím vybrať, lebo sa jej lepšie prdká bez neho 😀 Zatiaľ sa v ňom neotáča, neposúva a ani v ňom nechodí 😀

achalteke
13. jan 2010

Juchůůůůůů vyšel mi dvouletej rodičák, jsem happy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Hele Wwcko 😎 😀 😀 😀 😀

pospecka
13. jan 2010

acha: ty chceš jít po dvou letech do práce? 😕

achalteke
13. jan 2010

Posp jo - budu mít funglovej job v rámci firmy 😉

wwcko
13. jan 2010

no supla dom to FB a niekory to nepochopili ze to neni odkaz pre mojho kamosa (jana), ale pre jeho kamosa (Janovho kamosa) a asi som nechtiac tym padom rosirila novu famu 😀 Uz mu (tomu Janovi ponukaju oblecenie pre miminko) 😀

ivca08
13. jan 2010

ty jo, ted si mi pripomnela, ze musim napsat do prace o dovolenou. MD mi konci 25.1.

wwcko
13. jan 2010

Ahoj. Volam sa Veronika a 3.9 sa mi narodila dcerka Ninka. Uz nechcem smirovat... Mozem sa k vam pridat? 😀

pospecka
13. jan 2010

acha: no o tom jsem slyšela, ale kde pak bude Plánička? 😕

achalteke
13. jan 2010

Ww nazdar stará vojno 😀 😀 😀 😀,
Pláně buď se mnou v práci, nebo s Honzou doma, nebo bude u našich 😉

ivca08
13. jan 2010

tak kdyz to jde takhle, tak se ti nedivim, taky jsem nad tim uvazovala (ale fakt jenom chvili). Prece jenom to mam v praci hodne jezdeni a to by s malym neslo.

pospecka
13. jan 2010

Pláně bude cowboy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre