V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
17. jan 2010

ema, takze s kondomami vzdy pripravena? 😀
Maxac dosiel o 3.30 😠 , ale bola odniest spät a este vytuhol do 7.00, aspon nieco.
Pospec, ved ja mam cestovnu postielku, tu bereme len ked niekam ideme, na dovcu a tak 😉 , ale ohnut sa do nej po decko je strasne, presne to, co vadilo Marketke, ale my sme ju dostali, takze aj tak dobra 😉

emamamamu
17. jan 2010

ping kdyby mi s kocarem pomahal nejaky stramak😀

rpinguin
17. jan 2010

takze ty sa takto zavdacis? 😀 😉

emamamamu
17. jan 2010

tuz co mam, to dam 😀 😀

majamisutka
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀

dobré ráno
mě by ten sníh bavil příští rok, kdy už naše ratolesti budou chodit a mohli by sedět na sáňkách...
Ale s kočárkem se to fakt nedá ☹ 😠

a můj chlap mi to taky říká, že jsem závislák. Náhoda to asi nebude, bude to nespíš pravda. 😀

pospecka
17. jan 2010

Dobré ráno 🙂
Zdravím Fila, pokud chodí "šmírovat" Emu. 😀 😀 😀 😀 😀 Dneska mu určitě udělala radost. 😀 😀 😀 😀
rping: doporučuju na maxíka nějakou dobrou klícku. 😀 Víš jak to je, je to tvoje dítě ... 😀 😀 😀
lovely: u nás zatím nesněží, ale prý hodně foukalo, říkal Pospec, já jsem spala. 😀

achalteke
17. jan 2010

holky šimon se přetočil, ale za cenu toho že spadl z gauče 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 bobík můj malej

majamisutka
17. jan 2010

achal ježííš a nestalo se mu nic??? 😕 😕

achalteke
17. jan 2010

májo vypadá to, že ne, spíš se lekl, letěla jsem s nim k sousedce doktorce posvítila mu do očí, prohlídla ho a řekla že se zdá být v pořádku, ale máme ho prý pozorovat

majamisutka
17. jan 2010

to se taky stalo kámošce, taky jí spadl kluk ze sedačky a naštěstí v poho, ale vyděsí to.

No já Domína dávam jen na zem... má tu velkou deka a hraje si a točí se na všechny strany, ale na břicho se mu to ještě nepovedlo.

achalteke
17. jan 2010

májo od teď jen na rozloženém gauči a nebo na zemi, už to nerisknu, fakt mě to vyděsilo, on chvilku brečel, ale spíš se fakt lekl a pak se smál jak blázen, zřítil se i s hrazdou chudák

majamisutka
17. jan 2010

achal já bych neriskovala ani ten rozložený gauč... kamošce vypadl právě z toho rozloženého.

kesika
17. jan 2010

Ahojte, tak u nás nesneží, ale vonku je zamračené a fúka silný ľadový vietor. Asi nás odfúkne aj s kočíkom 😖 Ale von ísť musíme, lebo doma mi cez deň už skoro nespí. Každý deň si vymyslí niečo nové. Posledný týždeň si vydobíjala pozornosť a prítomnosť a keď som tam teda začala pri nej sedávať a uspávať, tak ju to prestalo baviť a kričala aj tak. Tak som dnes odišla a ona zaspala v pohode 😠 Ema... neverím, že nie je vyčúránek!

ivca08
17. jan 2010

Achal - neriskuj ani ten rozlozeny, ja ho mela rozlozenej od narozeni (mame hoodne velkej dvourohovej, po rozlozeni 3x2m) a ted jakmile se otocil, tak jsem ho slozila a koupili jsme puzzle na zem a je jakoby v tom vyrezu gauce. Protoze se otoci na brisko, prepadne na zada a ja dole ani nevis jak. Navic na zemi to pro hodne prospiva motorice, me uz to 2x rikala dr. davat na zem na deku neob puzzle, aby byl na tvrdym.

kesika
17. jan 2010

ivca: Aj my máme na zemi to puzzle a je to výborná vec 🙂

achalteke
17. jan 2010

hm začnu ho teda raději dávat na zem, aleod země tu krapet táhne...ach jo a to puzzle si musim koupit to nemám

majamisutka
17. jan 2010

jj, puzzle máme taky, na tom hrací deku a pak ještě jedu deku a na tom plínku...

wwcko
17. jan 2010

Caute. 😎 Kobra povstala 😀

Vobec netusim co rozoberate ale viem ze je toho vela 🙂 tak sa chytim aspon na posledny prispevok 🙂

Rozoberate puzzle na zem? tie co sa poskladaju ako dlazka?

A ema a na tie http://www.pinstripesandpolkadots.com/products/... blueberry sama chvala 🙂 😵

majamisutka
17. jan 2010

wwcko tyhle pěnové puzzle na zem : http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/pro-deti-...

mauik83
17. jan 2010

ahoj, u nás taky sněží... 😠
nelu máme na gauči a vždycky ji obložim zábranama... na zemi se mi zdá že táhne a navíc milion chlupů a pes 😒

wwcko
17. jan 2010

Diky maja. Ja som rozmyslala ze by som tak polozila celu izbu. Tu mame len parkety, ani kusocek koberca a ked mala zacne liest tak si dotlce kolienka. ale najskor pockam ci vobec bude liest... 🙂

emamamamu
17. jan 2010

my je mame, jsou super, ale na zemi mame takovou kosu od balkonu, ze ji tam nedam...
proto sedim na rozlozene posteli s ni, ja datluju a ona se vali...😀
jo a s tema masazema chodidel..asi ji budu muset vysvetlit, at si na ne nesaha...😀 i kdybych ji milionkrat masaz chodidel delat nechtela, tak to zvlada bravurne ona🙂

marketka.27
17. jan 2010

Ahojky, máte pls nějakou moudrou radu? Po dlouhé době se mi nalily prsa, teda jedno a hned mi praskla bradavka, kojit se s tím nedá, jednka to bolí, jednak to trochu krvácí, to by Karince asi nechutnalo. Mažu jen Bepanthenem a kapu mlíkem. Po čem se mi to rychle zahojí? Tak velkou ragádu jsem ještě neměla, myslím, že na to Bepanthen nestačí.

emamamamu
17. jan 2010
ewwe
17. jan 2010

cauko, nemam sice co napisat tak iba zdravim,
docitala som tak wwcko gratulujem k prebudeniu kobry 🙂 😉

market neporadim, lebo neviem, snad teraz kojenie cez klobucik?

marketka.27
17. jan 2010

emo, dík i za to. Tak kojím už jak ponocný a ještě tohle ... myslela jsem, že takové radosti jsem si odbyla v 6N
Jdeme radši na procházku.
achal, tak Šimon z toho měl ještě srandu, jo😉?

wwcko
17. jan 2010

market ani ja nepomozem, este sa mi to nestalo..... 😕 a ja som myslela, ze sa to stava na zaciatku, kedy tie prsia si len zvykaju na kojenie, si ma prekvapila ze sa ti to stalo.... 😕

wwcko
17. jan 2010

ewwe dakujem 🙂 😀

emamamamu
17. jan 2010

jezis..az ted mi doslo..kobra jako kobra??😀

marketka.27
17. jan 2010

No já taky. Ale mně už stávkuje mlíko, jeden den mám, že bych uživila kojeňák a pak nemám třeba dva dny skoro nic, tak jestli je to v těch výkyvech, sama netuším. Jedna prasklina se mi zahojila včera, ta nebyla tak hrozná, normálně jsem s tím kojila, jen jsem si trošku zařvala, vždycky když se malá přisála. Ale tohle je už moc. Tak my už fakt jdeme na vzduch🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre