V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
17. jan 2010

nšla jsem pár fotek našich psů, jeden kavalír a jeden kříženec, kdybyste se chtěli juknout 🙂 (než je smažou 🙂)
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lovelygirl
17. jan 2010

a taky jsme začali s prvním příkrmem .-D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovelygirl
17. jan 2010

a taky jsme začali s prvním příkrmem .-D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pospecka
17. jan 2010

rping: no k pipíkům můžu dodat, že moje mamka dnes Zdenínka rozbalila, že ho přebalí, on nahmatal pipíka a zatahal se za něho. Mamka na něho koukala a byla jak "u hájovny zaražený pilot" 😀 😀 😀 . To začíná brzo. 😀

pospecka
17. jan 2010

lovely: mohla´s jí tu krysu aspoň stáhnout z kůže, takhle bude mít pusinku plnou chlupů. 😀

lovelygirl
17. jan 2010

pospec 😀 to je chlupynepouštějící úprava 😀 pusu má plnou mých vlasů 😀
jo a freud by ti řekl, jak to s pindíkama je 😀 😀

kesika
17. jan 2010

Pospec: 😀 😀 vy sa máteeee, vy máte o niečo naviac za čo sa dá ťahať 😀

pospecka
17. jan 2010

lovely: 😀 😀 😀 Tak si malá pošmákne. A co teprv ten ocásek. Mňam mňam. 😀
p.s.dostalas IP?

pospecka
17. jan 2010

kes: no, Zdeník tahá, mě to tam spíš zavazí při údržbě. 😀

kesika
17. jan 2010

Komunikácia nášho tatika ozývajúca sa z kúpeľne:
- Brrrrm, brrrrrrm lietadlo pristáááávaaaa, pozrieme sa na turbíny, či sú čistéééé
- Poklop otvorenýýý
- Do riti!
- Zavoláme hlavného technika.... maminkááááá!
😀 😀 😀 😀 😀 a tak som išla prebaliť malú.

pospecka
17. jan 2010

kesika: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kesika
17. jan 2010

Aj vy ste si už doma všimli, že keď sa chlap baví s miminom, je to úplne iný level komunikácie ako medzi nami a mimčom? 😀

emamamamu
17. jan 2010

kesika myslis, ze tatinkove nejsou takovi dementi jako my?😀
ano, nejsou....😀
ja uz pri kazdem zavirani dveri u auta rikam taaaaaak... 😖 😖 😖 😖 😖 docista mi sibe😀

aktekram
17. jan 2010

Ahojky, tak my byli celý den pryč, já byla bruslit a Peťka odpočívala v kočárku.
Sněžit u nás začalo až před půl hodinou. Mozek ještě zamrzlý, tak vás dočtu a pak zareaguju 😉

kesika
17. jan 2010

Ema: Myslela som iný level, nie vyšší 😀

ivca08
17. jan 2010

Holky jeden prakticky dotaz - jak rozmrazujete MM z mrazaku?
Zitra chci jit do toho divadla, tak musim vytahnout zasoby. Mam to vyndat rano a dat do lednice, aby to rozmrzlo a tatka to pak vecer ohreje? Nebo staci vytahnout dyl.

wwcko
17. jan 2010

U nas tiez snezi 😵 sa tesim 😵

Maja za frndu ti davam 100 bodov 😀

wwcko
17. jan 2010

ivca my davame do vracej vody kelimok na telesku teplotu 🙂

ivca08
17. jan 2010

wwcko, to tam davate rovnou to mrazeny? Nenechavate predtim rozmrznout? Moje odstrikany uz jsem ohrivala (kdysi), ale zmrazeny jsem jeste nedavala, tak nevim, jak to nejlip udelat.

pospecka
17. jan 2010

ivca: někde jsem četla, že by se mělo pozvolna rozmrazit v lednici, že se nesmí natvrdo v teple rozmrazovat, ale když byla krize, tak to valilo z mražáku rovnou do ohřívačky.

marketka.27
17. jan 2010

ivčo, já mrazím do těch placatých sáčků, tak když je hodně času, tak nalámu a strčím ve flašce do lednice, když je situace vážná a hlad velký😀, tak na ten sáček nechám téct teplou vodu - rozpustí se to tím raz dva, i ohřeje.

Moc se mi líbí, jak se bojíte šmíráků a hezky jste probraly kobry 😀 Nemám dočteno, ale určitě se k tomu vrátím 😀 😀 😀

Pro Petru: Dnes jsme provedli průzkum v Běláku, cesty jsou sjízdné i s kočárkem, na dvou místech spadlý strom, ale to je dost daleko od vás🙂 Tak se konečně dá vyrazit na pořádnou prochajdu🙂 Dnes jsme si to užili, já s kočárkem a taťka kolem pobíhal na běžkách 😀 😀 😀

emamamamu
17. jan 2010

market vis jak, kobra nikdy nespi....😀😀😀

ivca08
17. jan 2010

Ok, tak rano vytahnu z mrazaku do lednice a snad to bude ok. Budu stejne nervni, jak to tu kluci zvladnou.
Listky mame uz nekdy od cervna a ja se na to od ty doby tesim, navic jsem nebyla od malyho na dyl jak na 15 minut, tak si myslim, ze si to zaslouzim. Tak doufam, ze mi to neda vyzrat 😎

emamamamu
17. jan 2010

ivco neboj! maly to zvladne rozhodne lip, nez ty🙂
a na co jdes?

ivca08
17. jan 2010

na cimrmanna 😉 😉 😉 Byl docela boj sehnat listky a nam se to povedlo pres znamou. Puvodne jsme meli jit vsichni a malyho dat ke tchyni, ale nejak jsme se shodli, ze to proste nee (i kdyz bydli 100m od divadla), takze Aleš se obetoval (moc nemusi sveraka) a zustane s nim doma.

emamamamu
17. jan 2010

tak to je super😀 to mozna ani nebudes nonstop myslet na Adamka...
hele ja mela malou u tchyne v dobe, kdy jen rvala a rvala a rvala a tam byla jak vymenena...🙂 takze se neboj nic🙂

ivca08
17. jan 2010

To jsem zvedava, jenom abych mu nezacala na cely divadlo neco vysvetlovat, jak mam v posledni dobe ve zvyku 😀 😀 😀 😀 Asi by lidi koukali, az bych zacla, taaaak to jsou herci...

emamamamu
17. jan 2010

co to dela pan? no pan povida, zeee?

😀 😀 😀 😀 rozumim, chapu...😅

ivca08
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
presne 😀 😀 😀
taaaak a uz je konec, tak pojedeme domu a budeme spinkat.... 😀 😀

pospecka
17. jan 2010

Ale nejdřív dáme novou plinečku a pyžámko. Šup, kdepak je ta ručička? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ivca: to jsem zvědavá na kolik to dáš SMSek. Já jsem první opouštění Zdendy furt SMSkama zjišťovala jak jsou na tom, ale teď už to raději nedělám. Řval by i kdybych tam byla, tak ať si to užije někdo jinej a ptám se až jsme zpět.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre