V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
19. jan 2010

Akte ty jsi to vymyslela 🙂

mauik83
19. jan 2010

emo - nikam nejezdi, koukni se z okna... 😝

kesika
19. jan 2010

Ahojte 🙂
Zinevra gratulujem 😵 Naša sa zatiaľ na bruško a chrbátik tiež nepretáča, len sa vrtí, cúva, dvíha riťku a váľa na boky 😅
Keď som tak čítala o tom, že mnohé tu uspávate pri prse, našla som niečo, čo ma zaujalo 😀
http://www.webko.sk/270-antistresove-prso-mega....

emamamamu
19. jan 2010

no decka, mam tasek jak debil..☹ a to fakt jen to nejnutnejsi..achjo...do toho ty debilni lahvicky...sem si zas pobrecela...😀 😀 😀
tak nakonec jsem nasla vlak pro matky s detmi a zaridila odvoz na nadro, takze snad to vyjde🙂
majo v ondeli mame hexu, to neslibuju, ale v utery muzem do lesa🙂

ivca08
19. jan 2010

kesika, ta to me zaujalo taky 😀 😀 😀
Normalne mam po vcerejsku vycitky, malej se dneska choval u tatky a ja jsem sla do kuchyne varit a on za chvili zacal knourat (docela dost), tak jsem si ho vzala, ze ma asi hlad (uz byl pomalu jeho cas). On se prisal, hned se pustil a zacal se usmivat a byl spokojenej, aniz by se napil. Normalne snad mel strach, ze jsem mu zase zmizela a kdyz zjistil, ze ne, tak byla spokojenost.

pospecka
19. jan 2010

Maja: ja si ty ostatni maminky neprohlizim, aby si pak neprohlizely ony me 😅 😀 Tak nevim jakej je pomer dvou a jednodilnejch, ale ve dvoudilnejch jich tam chodi dost. Jestli se na to citis,tak vyraz klidne v bikinach. 🙂
ema: kocarem myslis podvozek nebo korbu? Playmoon je taky autosedacka, tak jestli jsi myslela korbu, tak netahej zero. A ten kufr a kabelu potrebujes? To je vsechno pro Dorte?

majamisutka
19. jan 2010

to antistresové prso dostal muj kámoš 😀 😀 😀

emamamamu
19. jan 2010

posp no beru autosedacku, playmoon a kolecka..
kufr mam svoje veci, plus jeji spacak a plinky, v batohu ma svoje obleceni a olej a tak...v tasce ke kocaru termosku, jidlo, paplinky..ubrousky...😀
no jak cigosi pojedeme..😀

lovelygirl
19. jan 2010

ahojte 🙂
ema, já mám taky brusle, rolerblade, jsou prima,, mají takové speciální vázání, že to utáhneš jednou rukou 🙂 hlavně se v pořádku vrať, to cestování nezávidím..

pospec, my jsme taky v pořádku 🙂

mauik, já měla taky 0 chyb 🙂

pospecka
19. jan 2010

Ema: tak to bude cool, jeste s tvym vzhledem, ala je mi patnact a pul. 😀 A nechces fakt nechat zero doma? Na tu jednu cestu je to kram navic a v playmoon mas taky bezpecnostni pas. Ja tak obcas taky jezdim. Na jak dlouho jedes? Nebo nemas si tam od koho pujcit kocar (segra,kamoska)? Ze bys vzala jen zero a beco. 🙂

olalka
19. jan 2010

ema, ja ta obdivujem, my ked ideme niekam na noc, tak ma ide trafit, aki sme nabaleni a to ideme autom. brrr, vlakom by som to nedala. a neplac nad lahvickama, aj ja som plakala a nepomohlo 😀 a kojim aspon v noci, si to vychutnavam.
inak ste ma tak nastrasili minule, ja stale nemam menzes a to fakt kojim malicko. uz sa mi aj snivalo, ze som tehotna, zobudila som sa spotena a urevana 😀 , asi si kupim test 😀

kesika
19. jan 2010

olalka: fuj, hnusný sen! 😀

emamamamu
19. jan 2010

no ale my budeme jezdit autem i doma a ja bych se nevesla do auta, kdyby byla mala jen v playmoonu...aaaaaa taky se mi zda v tomhle pocasi bezpecnejsi autosedacka...
a kocarek mi nema kdo pujcit..musim poradne popremyslet...ted me napada kamoska....napisu ji..

zinevra
19. jan 2010

posp: to cestovani opravdu nezavidim, ale obdivuju te.

olalka
19. jan 2010

kesika, to teda hej. ani prestavit si to nechcem 😀

mauik83
19. jan 2010

lovely - to jste ho tak oškubali? nebo to byli dva různí pejsci??? 😕

lovelygirl
19. jan 2010

mauik, 😀 no je to jeden.. on jak je napůl pudl, tak strašně obrůstá a na konci zimy už má chlupy jak medvěd.. takže ho na jaře vždycky ostříháme 🙂 a máme chlupy na polštář 🙂

kesika
19. jan 2010

olalka: Stále porovnávam našich drobčekov. Vy vôbec neplešatiete? 😀

kesika
19. jan 2010

lovely: Chudák hafan, nečervená sa, keď ho vezmete takého nahatého von? 😅

lovelygirl
19. jan 2010

kesika, 😀 ono když je v létě horko, tak je mu takhle líp.. 🙂 zkusili jsme stříhat i toho druhého, ale ten se styděl.. no a hlavně manžel je alergik, takže eliminujeme možné alergeny 🙂

kesika
19. jan 2010

lovely: A blškám sa šmýkajú nožičky ☹ 😀

lovelygirl
19. jan 2010

😀 😀 😀

olalka
19. jan 2010

kesika, ani nie 😀 u nas plesiviem iba ja 😖 akurat ma vzadu na hlavke take vylezane koliesko, z ofiny mame prehadzovacku, uz jej to lezie do oci 😀 iba jej vlasky kus vybledli, na zaciatku bola uplne cierna, teraz uz len hneda 🙂
klarke vlasky padaju?

emamamamu
19. jan 2010

hehe, ja snad zacnu mit rada psy 😅 😅
decka co ten sraaaaaaz? uz se to bliiiiziiiii..! kdo zavaha, nejde!!! kdo nejede s nama jede proti nam!!!

lovelygirl
19. jan 2010

ema, já pořád nevím.. 😕

pospecka
19. jan 2010

zinevra: asi jsi myslela emu, že? 😉
ema: no hlavně dobře dojeďte. Čím jedete?
mauik: tak to je radost takový budování. Fuj. A jak se má Bucho? Zvládl taťka toho veterináře?
Pražandy dotaz: on bude teď nějakej veletrh v Praze, neco jako "pro dítě" v Brně? Díkec za odpověd. Neznáte někdo web Výstaviště Praha.

kesika
19. jan 2010

olalka: Aj naša bola zo začiatku úplne čierna ako tatino, teraz je taká... gaštanová, ale padá jej to riadne a v tých tmavých vláskoch je každá plešinka vidno 😔 A keďže sa stále vrtí a obšuchuje, má ich viac. Jo a prehadzovačku češeme tiež 😀 To má po dedovi rovnako ako zuby.
Mňa zaujali tie mašličky na hlave. Aj ja by som jej také dala, len pomaly nebude na čo 😀

pospecka
19. jan 2010

ad sraz: já jedu s malým na 99,9%, ale nevím jestli pojede i táta. 😅 A kam že se to jede? Kde je vlastně ten Monínec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre