V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 tak zrovna tohle bych fakt nepotrebovala...sakra..😀
kesi jake mate capacky?🙂 a jakou si vzala velikost?🙂
ja chci asi Nolen..
ping prijede mangel po tydnu, ne? 😎 😀 😀

pospecka
29. jan 2010

rping: o tom zemětřesení to psali tady koňovi, za jednou doppelmutti se vrací manžel po týdnu na horách. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neboj, já to chci určitě a moc mi na to nelez nebo mi to pak nebudeš chtít poslat. 😀
kocanda: autosedačku budete mít Maxi Coxi Tobi. 😀 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

jo..koc, jsem ti zapomnela odepsat...verejna soutez..MC vs. Romer😀

joodi
29. jan 2010

😀 😀 😀 tady je sranda 😀 😀
já mám teda Mutsy, jsem tady jediná, tak aspoň tak 😅 😀
Kocanda, taky jsem koukala že máte stejný polodupacky 😉 😀 a i Beco jo? No ona je pravdepodobnost stejneho Beca docela vysoka vzhledem k poctu modelu a postu zářivek 😀 😀

Rpin, to zemětřesení máte přece jako udělat vy s manžou 😉 😅 😀

rpinguin
29. jan 2010

mne nedochadza, to akoze by malo byt tutu-mutu? 😀 Pozerali ste niekto Susedov? Ten vyraz tutu-mutu nema chybu 😀 , no nebude nic, pride o 23.00 s tym kamosom s ktorym bol a toho musi rano o 6.00 zavazat na letisko, takze bude rad, ked sa dostane o nejakej pol noci do hajan 🙂

pospec, tak ja ti to fakt kupim buduci tyzden, co ty vsetko nechces 😉

majamisutka
29. jan 2010

emo, tak si ty své koupené věci nech patentovat 😀 😀

no jo, je to trochu trapný, že všichni máme stejně věci 😅

emamamamu
29. jan 2010

no ono by to nebylo trapny, kdybysme se nepotkavaly, jinak je mi i jedno, ze to ma nekdo z Horni Dolni...😀

rpinguin
29. jan 2010

najlepsie su tie vase rovnake kocare a tie fusaky do nich, ani neviem ako to volate 😀 😀 😀

rpinguin
29. jan 2010

ozi, emus, ako sa zmensuju fotky? uz som kamoska s iphotom, akurat na zmensovanie som neprisla 🙂

emamamamu
29. jan 2010

ping to je zimni verze..letni verze je Beco a capacky na nohu..popripade v zime jeste kozacky z merinovlny😀

joodi
29. jan 2010

Ivca 😀 😀 dobrýýý 😀
Rpin to tutu mutu to je ono 😀
Jinak na srazu budeme fakt jako nějaká šílená skupina beco fanynek 😅 jo a ještě bysme si mohly koupit stejný golfky 😀 ty sedačky v autech nebudou dost vidět 😀

kocanda2009
29. jan 2010

joodi - ja si prave myslela ze tech modelu beca je hrooozne moc kdyz tu o tom kdysi psala ema ale kdyz jsem si mela vybrat tak jich az tak moc nebylo
ema - ehm se nejdriv musim podivat jak to vlastne vypada...
rping, pospec - neboj tohle urcite nechci 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

ping ja proste v iphotu nepracuju a ty to nechces pochopiti...😅 photoshop?

ivca08
29. jan 2010

To vidis - golfky, dalsi kseft pro emu s posp. Ema vybere, posp. zhodnotí a hromadne objedna 😀 😀 😀

kasenka228
29. jan 2010

Pospec: my chceme taky Maxi Cosi Tobi....covece, popremyslej, jestli bys zase nevyjednala nejakou slusnou cenu. 😀

emamamamu
29. jan 2010

minimalne bude posp sledovat nejakou silenou akci jako MC dva za cenu jede atd...😀

kesika
29. jan 2010

Ema: Ja mám tieto, je to veľkosť 18, skúšala som jej ich v obchode a má ich ešte voľné.
http://www.bonus-detom.sk/product.cgi?id=9588

joodi
29. jan 2010

Ivca, jéé bude slevička supéér 😀 😀 😉 😀 ale Posp si je určitě pro jistotu koupí ve víc barvách, že jo 😀 😉

Koc, jo jo přesně tak.

rpinguin
29. jan 2010

no joodi ozaj, tak v tom budem s autosedackami s vami, ja mam Römer King Plus 2008 😀 ozi, som sa ta tiez chcela spytat na Elcu, kolko vazi? Vyzera stihla a dlha 🙂

emus, aha, som blbaaaaaa

majamisutka
29. jan 2010

my taky chceme určitě maxi cosi tobi 😉 😀

rpinguin
29. jan 2010

a naco su golfky? ved to je sportak, ci nie?

emamamamu
29. jan 2010

kes tyhle nejake podobne mame...dala mi je kamoska🙂

majamisutka
29. jan 2010

rping, golfky jsou lehčí 😀

joodi
29. jan 2010

Jo jinak ta hromadná objednávka sedačky a případná sleva by vůbec, ale vůbecnebyly špatný 😎 akorát teda já používám isofix u Maxi Cosi (easyfix) a tak bych chtěla jiný typ. Ale to by Posp dojednala i tak, že jo 😉 😀

pospecka
29. jan 2010

rping: no já jsem nikdy nebyla nasáži a tohle mě zaujalo a cena celkem v pohodě, se bude hodit jak začnu chodit s Becem, zdeník se už pěkně pronese. Dneska jsem měla sraz s mamkou ve městě a měla jsem malýho v Beco a ona, že ať jí ho dám ,že vypadám unavená. Po pěti minutách byla k.o. a že prý jestli už nechci jít domů. 😀 A s tchibo věcma mám dobrý zkušenosti. I chůvičku máme od Tch a všechny ostatní se můžou jít zahrabat spousta funkcí a dobrá cena. A klidně to vyzkoušej, aspoň budu vědět, že to funguje. 🙂
Jéé v Německu nebude zemětřesení, ale Tsunami, taťka si vede kamaráda, kdyby už nemohl. 😀 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kesika
29. jan 2010

Jeeej, Emuša!!! To si mi zas mala čo ukázať! Zas budem vymýšľať 😀 😀 😀 Tie myšičkové sú krásne 😝

kocanda2009
29. jan 2010

my mame jiny kocarek a fusak....tak aspon neco, ale letni verze je stejna...
a co ten sraz? moc se to nepohnulo...

joodi
29. jan 2010

Rpin, golfky chci do auta na cesty po obchodech a tak. Na delší trasy a hlavně horší terén bude sporťák 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre