V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zuziiiicek17
6. aug 2010

ahojte 😵
fuuu ,baby moj misko je nejaky brutalne zlostny cele dni 🙄 ked s nim nesedim vonku tak len vresti,vkuse chce byt na rukach .dnes spal hodinu .a ked sa zobudil ,tak spustil rev.a vcera to iste ,spinkal hodinu vonku a potom hodinu a pol vrieskal .az som sa zacala bat ci mu nieco nie je .ale potom akoby utalo a pol hodku sa rehlil zo vsetkeho 😅
a uz mam pomaly cestovnu horucku 😵 pozajtra odchadzame do prahy .straaasne sa tesim ,lebo miskovi sa aj minule praha pacla 😀 on zboznuje kazde mesto ,ale tam si mohol oci vyoct.a pojdeme aj do ZOO ...prazska zoo je vraj jedna z najkrajsich v europe ,tak som zvedava .ked sme boli v kosickej ,tak sa miskovi strasne pacili opice 😀

zuziiiicek17
6. aug 2010

@ewwe juj to je zllaaate 😵 priatel by chcel niekedy kupit drobcovi take to auticko ykumulatorove.celkom drahy spas ,no .tak uvidime ci sa to raz kupi ...o taky rok ,dva

petraas
6. aug 2010

@ewwe no neviem ja som take nic nepocula a je to ako vravim lebo sme to mali doma tak zo skusennosti hovorim...mozno ze si to pleties z blchami lebo o blchach sa to hovori ze su ludske a zvieracie a ze tie zvieracie na ludi nejdu...podla mna je toto tiez blbost alebo skor zle povedane lebo zvieracie blchy idu na cloveka ale nepostipu ho to mam zasa zo skusennosti lebo som mala niekolko psov.

petraas
6. aug 2010

@bobocka no husenica aj u nas fici najprv stale sofinka davala kruzky dolu potom na chvilu klud a teraz zasa stale dolu a bavi ju to este viac lebo uz to vie navliect aj na palicku tak teraz zabava velka s husenicou

ewwe
6. aug 2010

tu husenicu mame tiez, ale nie husenku ale hlava je zo zaby,
@petraas my mame u nasich tiez psov 3 a jedneho kocura, ja psov milujem

lujsa
6. aug 2010

😀 tak tu husenicu som mala aj ja,ale znicili ju moji synovci-tak ako vsetky hracky po mne.Ale dost dlho odolavali 🙂
O kliestoch som minule citala a co som nevedela ani ja-vraj naozaj mozu prejst zo psa/macky na cloveka,ak este nie su zahryznute.Ja som si tiez myslela,ze su to uplne ine klieste na psoch,ale asi na ne lezu aj tie ludske.

Bobocka-moj muz minule omilom kupil Cebion multivitamin,ale doteraz je v chladnicke a davam mu len C-cko.Ked mam nahodou pocit,ze mohol prechladnut,tak mu zvysim davku c-cka,ale pri multivitamine by sa to nedalo.
@zuziiiicek17 jeeeu,Praha-krasne mesto,uzite si to tam 😵

lujsa
6. aug 2010

hambim sa-omilom=omYlom 😅

ewwe
6. aug 2010

@lujsa tak aj mna to s tymi kliestami myli, lebo na psoch su take sivo zelene, a na ludoch su take mensie a hnede 😅

ewwe
6. aug 2010

ja som este nevidela na cloveku sivozeleneho kliesta takeho velkeho ako na macke ci psovi

fuj to su myslienky pred spanim,

ok babulky idem do hajan, mm sa okolo mna kruti, ale ,,nic nebude,, prisla mi ms 😝 😝 😝 chudak este o tom nevie 😀

bobocka
6. aug 2010

@ewwe haha mozeme si ruky podat 😀
@zuziiiicek17 urcite si prahu uzijete.ja som tam bola ako mala a aj v zoo som bola,no mala som dakych 10 vtedy,to mi kazda zoo pripadala senzacna 😀 .misulik bude ale urcite nadseny 😉
@luppita no co?volala si doktorovi z trojlistka ci nie?
@petraas vidim,ze ste teda zvolili predaj tej jednotky.drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😉
@lujsa takze klasicke cecko hej?ja som citala,ze aj kompletka multi je pre taketo male deticky.som si myslela,ze len pre starsie.no uvidime co z toho bude. 🙂

ewwe
7. aug 2010

dobre rano, ja som este v prahe nebola, ale mm mi slubil ze ma tam vezme, pretoze ja milujem take historicke mesta, napr. vieden 😵
aku jednotku petras predava??? vrchnu jednotku -zubok sofinkin?? 😀

kathynka
7. aug 2010

@bobocka yoan ma tiez cebion, ale len samotne cecko...jemu to nakazala moja mamina, lebo ked mal upchaty nosik, tak stacilo len trosku potiahnut odsavackou a pustila sa aj krv...tak vraj ma v nosteku slabe tie cievky, tak sme teraz na cecku...a zjavne to pomaha 🙂
@ewwe ani ja som este v prahe nebola a chcela by som...az hanba, kolko som uz toho v europe videla...mala som to len ako prestupnu stanicu z busu na lietadlo, ked som sla do spanielska...
@zuziiiicek17 uzite si to tam s miskom aj s drahym...hned by som sa k vam na taky prazsky vylet pribalila 🙂

bobocka
7. aug 2010

tak sme dnes cebion cecko prvy krat dali a fuuu,ten sa tvaril 😀 .inak dnes mame pre zmenu problem so spanim.zobudili sme sa sice o pol jedenastej,no vacsinou chodi misko spat take dve hodinky po rannom zobudeni a dnes ani za svet.najprv zaspal na 5 min,potom nic,tak som ho hojdala na fit lopte a to znova zaspal na 10 min a bolo.som myslela,ze osediviem.no ale mm mi ho von zobral a tam o pol piatej az zaspal.to je veeelmo zle na neho.ja som mala poobedie pre seba,tak som si poriadila poriadne.tak dobre mi to padlo 😉 za chvilu su chlapi doma,pohoda mi skonci,no nevadi.som velmi zvedava ako bude misko v noci spat.a vy ako vikendujete?

zuziiiicek17
7. aug 2010

ahojte ,tak ja uz som sa rozhodla co kupim miskovi 😵
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16566348&tab=0
krasna a celkom lacna .len este neviem ci ju niekde v prahe najdem ,alebo ju objednam .sice ,mozno sa mi trafi nieco ine .chcela som sice smart trike ,ale tento typ aj hra melodie a kazdy ma od tych drahsich odhovara ,lebo sa vraj debilne ovladaju 😉

weiya
7. aug 2010

@petraas vsetko najlepsie sofinke k vymesaciu 🙂 ako to leti strasne, za mesiac budeme gratulovet k narodeninkam prvym 😵 😵

weiya
7. aug 2010

@zuziiiicek17 pekna je 🙂 aj my kupime k narodkam asi trojkolku 🙂

weiya
7. aug 2010

@zuziiiicek17 jaj a zabudla som, uzite si z miskom vylet do prahy za tatinom 😵 😵 😵

jahody11
7. aug 2010

vidim, ze sa bavite o autosedackach, my sme Elke kupili tuto : http://www.poruke.sk/produkt/9-36_kg_(ece_1_2_3...

som 100% spokojna

jahody11
7. aug 2010

@zuziiiicek17 je to dobra vec, Elka to ma uz teraz ale uz sa tam nudi... teraz sa mi zacala staviat na nohy a neviem ju tam udrzat ale inak super, doteraz asi mesiac sa tam pekne vyhrala 😀 skoda, ze uz teraz ju bavi len chodenie a ja uz nevladzem za nou iba behat....

bobocka
7. aug 2010

@zuziiiicek17 akoze zuzi,parada.senzacna cena a fakt pekna trojkolka. 🙂 skvely vyber.misulik.bude rad 😉 my teraz asi len klasicke odrazatko do bytu kupime(musim dat pozor nech to gumene kolieska ma,lebo mame vsade plavajucu podlahu a s plastovymi kolieskami by ma susedovci asi kade lahsie poslali 😀) a trojkolku asi az na jar.teraz by sme ju nevyuzili.ja ked idem s miskom von,tak sa malokedy taram po sidlisku,vacsinou rovno do mesta ideme. a neviem si predstavit ako by som sa s trojkolkou v mhd trepala 😀 a navyse by som uz musela listok platit,ale ked idem s mimi v kociku,tak to mame zadarmo 😉 no uvidim.mozno ak sa starkovci tapnu po vrecku a misko bubaky dostane,tak mozno uz tento rok trojkolka bude.a tato kacickova je horuci kandidat 😉
@petraas sofi je nadherna na tych fcbk fotkach.aka je uz velika!!!!gratulujem k 11 mesiacikom.veru ako weiya vravi,uz len mesiac a mas doma rocnu dceru 😉

ewwe
7. aug 2010

@jahody11 ja som citala o tejto sedacke referencie a vraj je potom neskor uzka pre deti, ja este niesom na 100% rozhodnuta, ale asi to bude maxi cosi priori

bobocka
7. aug 2010

@ewwe tak ak sa pre priori rozhodnes,tak budes v mojom klube.my ju mame.este sme stale vo vajicku sice,no coskoro ju uz vytiahneme 😉

jahody11
7. aug 2010

@ewwe no nasa Ela je taka slamka od mala, ma 8 kg....

petraas
8. aug 2010

@bobocka ano predavame jednotku a vdaka snad to dobre dopadne...ak by to bolo tak ako by sme si asi predstavovali tak to by bolo velmi super ale vsetko zalezi od predaja tej jednotky...musime ju cim skor predat inak sme v haji...
a este dakujem ku gratulacii...no velka je to mas pravdu aj ked oproti vasim sa mi zda mala ale zasa ked ju niekto vidi tak si mysli ze uz ma aj rok a pol tak neviem...no ale teda ubehlo to rychlo🙂
@weiya taktiez vdaka ze gratulaciu
@ewwe no predavame jednotku byt mamin...dufam ze ho rychlo niekto kupi

my ideme sofinke kupovat tu postel princess sa mi podarilo nasetrit a oblecenie na jesen a zimu...neviem inak co by som jej kupila lebo trojkolku aj odrazadlo mame...este by som chcela ten kocik co vyzera ako pruteny co somminule posielala link tak uvidime ci este nieco usetrim

kathynka
8. aug 2010

@petraas aj ja gratulujem sofinke k 11.mesiacikom...tiez som videla fotky na fb a nema chyby, z nej vyrastie velka fesanda, uz aby si jej tato flintu nachystal 🙂
yoan ma tuto autosedacku romer king plus...ani neviem preco, ale moj vplyv na zelenu farbu sa na ich rodinku dobre siri 🙂 http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?page=...
ja netusim ako je to s trojkolkami pre yoana, momentalne su jeho rodicia totiz v stadiu, ze netreba moc rozhadzovat, kedze clarisse dostala po 4 mesiacoch super vyrozumenie z uradu prace - nemate narok na davku v nezamestnanosti...tak nielenze na nich furt tlacila, nech to uz prerataju, bo oni museli vo france najst nejake adekvatne zamestnanie k tomu, co robila na svk, ale nakoniec jej povedali takuto kravinu...a vraj dovod je taky, ze vo vypovedi je napisane "dohodou"...a u nich ju musi vykopnut sef, aby mala narok na davky...no ja neviem, mne sa zda, ze u nas staci, aby bol clovek 24 mesiacov zamestnany na svk a davku mu priznaju, aj ked len minimalnu...a ona ma 37 rokov, tak musi mat uz mrte rokov odpracovanych...

weiya
8. aug 2010

Caute baby 🙂 ja uz som sa tiez rozhodla aku autosedacku, rozmyslala som aj nad tou ako katy pise co ma yoan ale ta je len do tych 18kilov a za taku cenu ako ta co chceme a je do 36kg 😉 chceme tuto: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... ze teda svokra kupi malej k narodkam 😉

bobocka
8. aug 2010

@weiya pekna je a aj dost draha veru.esteze ju dostane talka ako darcek,inak by ste si museli riadne do vrecka siahnut.v bezpecnostnych testoch ma dostacujuce hodnotenia,co je taky zdravy stred asi.@kathynka no tam niet co dodat hnusna bureaucracy.

zuziiiicek17
8. aug 2010

Ahojte 🙂
Misko spinka a ja uz som pomaly nervna ...Totiz ,vsetko mam zbalene v igelitkach ,ale bratranec by mi mal doniest este taky velky vak.Je to totiz praktickejsie ako kufor ci cestovka .No nejak nechodi 🙄 nechcem ho vkuse otravovat ,viem ,ze nezabudol ,ale aj tak .Najradsej by som mala uz zbalene uplne vsetko ...aj to sa mi podari az vecer asi ,lebo moja babka vari pre mamku 😅 Mama si totiz zmyslela ,ze chce parene buchty,granadir a rezne 😀 (urcite sa jej nechce varit a miluje jedlo od babky!)No jasne ,ze ja to maam vseetko vlacit 🙄
@petraas malinkej vsetulko naj k 11.mesicikom 😵 vcera som sa k tomu nedostala

@weiya pekna autosedacka ,no straaaasne draha -aspom pre mna 😅

weiya
8. aug 2010

@bobocka ma len dostacujujuce? ja som pozerala ze bola medzi najlepsimi, ale teraz to uz neviem nikde najst 😒 nevies kde su tie testy? a sak nech si svokra capne po vacku, mm minule povedal ze penazi ma dost 😀 😀 😀

weiya
8. aug 2010

@zuziiiicek17 draha hej, sak pisem ze to od svokry mala dostane na narodky 😀 boze zuzi a to pojdes na taku dlhu cestu len sama s miskom?ja by som sa teda na to nedala, ale ja som asi ina povaha 😉 no len to jedlo by aj mna nasralo keby musim zo sebou trepat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre