V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zinevra
18. jan 2010

krasne rano, mala mi ted na chvilku usnula, tak jsem se k vam prisla zase podivat.

ema: to spani celou noc ti zavidim. ja ted v noci kojim kazde dve hodiny 😕

luskata
18. jan 2010

tak som si popridavala na FB koho som spoznala, ale teraz v tom mam chaos...ako to funguje? ked je kon pomaly tak ste na fb?

emamamamu
18. jan 2010

zinevra zavidis?😀 ja celou noc nespala a kontrolovala, jestli dycha..bezne pro nas je kojit 8-9x v noci...😀 a ted jsme ji premlouvala na jedno kojeni....😀
ale vypada zdrave... 😕 😅

https://www.youtube.com/watch?v=GLuJZf2T2Rk

holky to je pecka!!! Posp special pro tebe!

zinevra
18. jan 2010

ema: ano zavidim 😉 to ja jsem z toho uz tak zblbla, ze se mezi kojenim budim jestli jsem Zuzu ulozila zpet do postylky, protoze mam pocit, ze jsem u kojeni usnula 🙂

emamamamu
18. jan 2010

zinevra to prijde....🙂
tohle byl taky neplanovany cin...😀 podle me byla spis zmozena navstevou a tim jejim nachlazenim...jinak si to nedokazu vysvetlit... 😕

pospecka
18. jan 2010

ema: chci být v obraze. 😀

pospecka
18. jan 2010

ema: nejede mi zvuk. 😅

pospecka
18. jan 2010

ema: tě tam nemůžu najít 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
18. jan 2010

pospec to ses ale ty...hledani ztraceneho mladi... 😀 😀 😀

achalteke
18. jan 2010

Emo to je hnus, fuj, když vidíš kýč tak zakvič - kví, kví, kví 😝

achalteke
18. jan 2010

co to tam zpívaj? "konečně to dostanu" 😀 😀 😀 😀 😀 ty choreografie nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
18. jan 2010

patnactiny.....😀 konecne budu dospela😀
jeste jsem kluka nemela, srdce puka 😀 😀 😀 😀

pospecka
18. jan 2010

ema: 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem patnáctiny tak mohutně neslavila. 😀 Občanku mám od 16ti a půl, když mi bez ní nechtěli udělat pas. 😀 😀 😀 😀

ivca08
18. jan 2010

Luskat - ja bych zatim na UM kaslala, nas malej pribira uz dlouho 0,5 kg za mesic, nekdy min a podle dr. je to v poradku a staci mu jen kojeni, tak bych to nehrotila. Udelej to, jak to citis... Vzdycky u dr. muzes rict, ze to UM nechtela 😉 😉 😉

Jinak malej po hexe zapomnel dny na otaceni a od rana uz zase rotuje jak zbesilej 😀 😀 😀 Takze plna pohotovost, navic vzdycky na brise zvedne hlavu tak vysoko, ze zase prepadne na zada, takze je to fakt prca. Ja mam trosku blokly zada, tak jsem zvedava jestli tohle vecny ohybani k nemu vydrzi

joodi
18. jan 2010

Bré skoropoledne 🙂
Podařilo se mi uspat dítě, tak nakukuju.. Já si teda zatim FB zřizovat nebudu, protože jsem ráda, když stihnu nakouknout sem 😝 Elenka se totiž rozhodla, že když je vzhůru, tak se jí musí stále někdo věnovat, jinak je svět děsná nuda a řve a řve 😅 😀 Spinká přes den přes poledne a pak odpo si ještě dá šlofíka v kočárku, jinak šlus. Spací miminko je pryč 😢 😀
Jinak dneska spala od 18.00 do 6.00 s krmením v půl 5. Dýl jí dát spát nemůžu, prostě je moc unavená. No a protože jsem šla spát o půlnoci, tak moc vyspalá nejsem..musím to nějak vychytat 😀 😀

Jo a my říkáme "pipka" 😎

wwcko
18. jan 2010

Dobry den. Tak pridam aj nase : pisula a pisulak / pisko, susula 🙂

Inak super ze mame ten FB. uz preistotu nestiham dve diskuze namiesto jednej 😀

luskata
18. jan 2010

tak tu prestalo snezit, ideme sa vyluftovat....v satke, zase nejde vytah, to mi robia naschval 😠

mauik83
18. jan 2010

ahoj, já jsem nele v noci místo prsa strčilaa dudel a stačilo jít to 😀 kojili jsme až vv 6 🙂 ale zase večer prdíkovala do 10, tak jsem ji uspala kojení v těch 10, přestože jsem si před porodem říkala,, že záměrně ji kojit aby usnula nebudu... 😠 😅

tyjo, už je tak velká a těžká... 😅

achal - dáváš už Šimču na zem? Já asi nebudu, nevim, jak bych uhlídala psa... a ty chlupy... 😝

bibi78
18. jan 2010

ema, to si kde vyhrabala? znie to ako 90-te roky - to bolo zas moje mladi 😀

joodi, nas maly podobne, venovat sa mu treba stale, preto sem obcas iba nakuknem a ked nahodou lezi pokojne, tak som rada, ze si mozem aspon navarit, lebo vsak ta pizza a cina nie je bohvieco 😉

my este chlapcom hovorime, ze maju "cvajgrliky" - nieco pre ping 😉

pospecka, dufam, ze peniazky nabehli ok 🙂

lusk, ja planujem s malym tiez let vo februari a mozno aj marci, ale ten druhy by bol do USA, tak neviem, ci to nie je este prilis skoro na takeho drobca, pri tychto transkontinentalnych letoch odchadzaju usi aj mne 😒

emily3
18. jan 2010

Ahojte maminky, tak nasa mala rastie ako z vody, ked nespi, musim sa jej venovat, ked ju oplozim do sedacky, to berie ako radu, lebo vie ze ju odkladam 😅 ..no esteze mam doma aj Miska a ten ju stale lubi a hra sa snou..teraz obaja lezia na zemi a zabavaju sa...ale musim pozerat jednym ockom ci jej nerobi zle..
u naszasnezilo, kocik sme nechali vcera v aute a nechce sa mi ho teraz vyberat..ked anineviem ktore auto je nase 😅 ..vsetky su biele. a vecer ma dcera rodicko polrocne..som zvedava ako to s nou bude, minuly tyzden pisali pisomky...

pospecka
18. jan 2010

bibi: O.K. jsem na to uplně zapoměla. Já na účet moc nekoukám.

joodi
18. jan 2010

Bibi, Emily, přesně tak, jak mile jí položím,tak většinou začne vyvádět 😅 Včera jsem taky tlačila kočár ve sněhu, sice to tady bylo protažený, ale jak pořád sněžilo, tak napadalo zase.. Tak mám ruce unavený z kočáru i z toho, jak malou vláčím po bytě 😝 a to jsme na to přes víkend byli dva 😅

emamamamu
18. jan 2010

haha, tak to ja ani neregistruju, bo s ni saskuju od malicka...:-d tak ted uz mi to ani neprijde, ze ji furt musim delat moderatora...😀

bibi78
18. jan 2010

joodi, to bud rada, ze to zacalo az teraz, my sme mali obdobie cca od 2 do 4 mesiacov, kedy som ho nemohla dat do horizontalnej polohy ani na chvilku a nosit na rukach sa chcel stale, ale iba zvisle a tak napriek radam, ze zdrave je nosit "na kolisku", sa to jednoducho nedalo. teraz je uz samostatnejsi, ale zase netrpezlivy a nervozny, ale podla mudr. mu zuby zatial nejdu, aj ked sa tak tvari, tak som zvedava, kedy ten prvy vykukne 😉

emily3
18. jan 2010

nasa vsetko pcha do ust a kuse, tiez mame podozrenie na zubky, ale sa mi to zda skoro, kedze jej surodencom zubky vysli najskvor v 9mesiaci...a najstarsej az v roku... 😅 ....

emamamamu
18. jan 2010

jsem se ted prihlasila na intenzivni kurz anglictiny🙂))
stoji to 1200,- a kdyz bdu mit stoprocentni ucast, tak mi vrati 960 KC:D

kocanda2009
18. jan 2010

ahojky
ema - nam vcera mladej taky spal od 20 do 4 a ja byla v soku, al epresne, kdyz uz konecne spi on tak ja jsem nervozni a nespim....dneska ho rano vzbudil tatinkuv budik "vstavat a cvicit""a proc" 😠 😠 😠

zinevra
18. jan 2010

to te obdivuji, ja bych to ted asi vubec nezvladala

pospecka
18. jan 2010

ema: a je to putovní, každá lekce v jiným městě, ne? 😀 😀 😀

emamamamu
18. jan 2010

posp momentalne te nic vtipnejsiho nenapadlo? 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre