V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bibi78
29. jan 2010

mam otazku ohladom repika. pouzili ste niekedy odvar z neho? mne to poradila suseda, vraj sa mu ten krcik spravi, ked ho budem natierat repikovym cajom. na krabici je napisene - nevhodne pre deti do 3 rokov, ale myslim, ze sa to tyka vnutorneho pouzitia. neviete nahodou?

pospecka
29. jan 2010

ema: dobrá mudr. 😀 Ale klasika, kdo může mít nechce a naopak. 😎
bibi: to na té krabici bude určitě jen ohledně vypití. Já bych do toho šla. Jestli to může pomoct, tak proč to nezkusit?

emamamamu
29. jan 2010

posp ja to klidne nekomu prenecham..😀

pospecka
29. jan 2010

ema: to bylo jen konstatování. 😀 Chystám se se Zdeníkem poprvé v Beco ven a on měl hlad, tak jsem ho dala k prsu a on mi u toho usnul. Super. 😒 Tak počkám, až se prospí. Snad stihnu co jsem ještě chtěla.

emamamamu
29. jan 2010

posp ja kojila i v Becu....si ho nasad a zase si ho uspi🙂
a dneska jsme spadla...pod auto k tomu vsemu, tak bacha!!!!!! 😀

pospecka
29. jan 2010

No to by mi ještě scházelo sebou někde lisknout. Jdu reklamovat fották. 😠

emamamamu
29. jan 2010

tos ho moc dlouho nemela..a proc? 😒

olalka
29. jan 2010

bibi, nam kazali kupat v repiku uz v porodnici, lebo mala nejaku vyrazku malicku, aj tam mi ju v nom kupali a ja som ho normalne pouzivala asi do dvoch mesiacov, takze kludne pouzivaj 🙂

bibi78
29. jan 2010

posp, to som si aj ja myslela a tak som ho tym rano namazala. len som sa chcela uistit, ze ho mozem veselo aplikovat aj nadalej kym uvidim (alebo neuvidim) efekt.
a ako vidim, olalka, tak je asi vhodny aj pre najmensich drobcov. a zabral? myslim, ze nabuduce mu to cele vylejem na krcik 😀 a necham ususit (namiesto natierania tamponikmi)

rpinguin
29. jan 2010

zdar zeny,
bibi a naco ten repik vobec?

bibi78
29. jan 2010

ping, vitaj v kole! 😀 . no maly ma cely krcik od brady az po hrudnicek cerveny a tak chcem skusit nieco ine, nez "liecive" kremy... prinajhorsom nezaberie...

rpinguin
29. jan 2010

bibi, aj Matilda to mala, ale uz je to prec, staci to luftovaf a ked bude dvihat dobre hlavu, tak je to prec, ja som to nemaza nicim, tie supiny v hlave som poliala olivovym olejom, vycesala, potom umyla a tiez zmizli. Ja akosi nic nepouzivam.
My sme inac tiez vsetci usopleni, dr. povedala, ze jej mam kvapnut mm do nosa....super, ale ako? Vobec to neslo, hlavou metala a nakoniec kvapla ta jedna kvapka aj tak na lico....ja fakt nechapem zenske, ktore vedia odsavat rukou, ja som v tom jednoducho debil 😀

tlenka
29. jan 2010

akte: ten netecuci hrncek od tommee tippee som mam kupeny a pozivam od nich aj kojenecku flasku 🙂 uz som skusala dat Alex aj inu flasku, ale odmietla 😀

kasenka228
29. jan 2010

Dany, tak ja to tam vubec neznam, ale manza rikal, ze prijel k tomu velkymu baraku jakoze ze shora, tzn.jel po ulici a ten barak se pred nim rozprostiral, tak zaparkoval nekde jakoze na ulici v pravo....to ti asi moc nepomuze, co??? 😒

ewwe
29. jan 2010

kasenka gratulacia terezke 😉

danysek27
29. jan 2010

Kasen - díky. Stačí mi když vím, že tam nejsou zóny a dá se tam někde stát. Moc díky.

kasenka228
29. jan 2010

ewwe, diky. 🙂
Dany, zony tam urcite nejsou. 😉

pospecka
29. jan 2010

ema: měla jsem ho přesně 18dní!!! Měl dotykvej display a ten se začal odírat. Nechali si ho v servisu, že to musí řešit s výrobcem a že to vypadá na dobropis, že oprava by byla pro firmu nerentabilní, že je lepší mi vrátit peníze. A jsem zase bez foťáku. ☹

joodi
29. jan 2010

Ahooj 🙂
Tak mi dnes Elenka potřetí usla v Becu 😵 tak se jí v něm teda snad líbí, jenom by teda brala ještě lepší výhled no to si bude muset počkat až povyroste 😀 je to děsná drbna 😀
Taky mi začala kadit průběžně celej den, asi se jí po tom stýskalo 😅 tak má v každý plíně malej bobík 🤐 😀 No je to moje prdelka 😵 Právě si zaplavala ve vaně, dala si nášup a už spinká 🙂 Snad mě nebude budit každou chvilku jako posledních pár nocí - dám jí dudel a zase spí, někdy hodinu někdy 10 minut nevim co to ty naše děti teď popadlo s nočním buzením 😕 😀 hlad nemá, mlíko jí dám až tak kolem 4 ráno a pak v cca 7 🙂

joodi
29. jan 2010

Posp téda to je něco! A jaký jsi měla foťák??

joodi
29. jan 2010

Posp, ta poslední fotky Zdendy je supr, mám úplně stejnou 😀 😀 😀 jdu jí vložit ať můžeme porovnávat 😀

pospecka
29. jan 2010

joodi: Sony T2. Je to starej model, ale byl za super cenu a umí toho víc než jiný novější v té cenové hladině. Uvažuju jestli trvat na opravě nebo se nato vyprdnout, Ti chlapi v servisu byli celkem v pohodě. Mám možnost mít za super cenu novej mobil, ale nemám na něho (dokud se neprodaj ty dvě bECO), tak bych si ho zaplatila z peněz za foťák. No už mě to se.e.

kesika
29. jan 2010

Ewwe: My dávame od Nutrilonu ryžovú kašu. Chcela som nemliečnu, ale svokra mi doniesla túto. Nemyslím, že by jej to vadilo 😀 Sfutruje je vždy pomaly aj s lyžičkou, trávi jej to dobre, kaká pekne... No problem 😀

kesika
29. jan 2010

Dnes som sa tak tešila, že malá nepýtala jesť od štvrtej, dokonca ani spať nechcela od štvrtej. Tak som si hovorila, že ju pred siedmou okúpeme, poriadne sa napapá, bude unavená a krásne mi hneď zaspí 😵 No a ona bola taká unavená, že si cucla a zaspala ☹ Takže o dve hodiny je zase hore 🙄

kesika
29. jan 2010

joodi: ... a preto naša spí v spacom vaku 😀 😀 😀

joodi
29. jan 2010

Kesika, to znám, ono je to s tou jejich unaveností těžký, musí být tak akorát, jinak je to ještě horší a buď nechtějí papat, nebo usnout ☹

joodi
29. jan 2010

Kesi naše malá taky spí ve vaku, ale tohle byl polední šlofík 😀 a na ten jí do vaku nedávám 😉 Ale jak spí na bříšku a ještě se úplně neotočí, tak tohle udělala až po probuzení kdy jsemjí otočila, aby si ještě chvilku hrála a šla jsem udělat mlíko 😀

kesika
29. jan 2010

Jo a ešte som sa tešila, že dnes dorazí Beco a prdky prdky. Z Brna síce vyrazilo okolo obeda, ale ešte sa niekde vozí v aute 😠 Takže asi až v pondelok 😒

majamisutka
29. jan 2010

pospec jakto, že sis znovu zkopírovala popis porodu? 😀 😀 ty pořád něco mažeš a pak znovu vkládáš 😀
a jaký sis vybrala nakonec vzor beca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre