V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
14. aug 2010

@briketa nina mi pije zatial iba cistu vodu, nema problem ale ja mam taku mudru švagrinku, co ona ma genialne dieta, a cpala do nho vsetko mozne tak dostavam od nej ,,rady,, a minule dala malej cokoladu na dudlik bez mojho povolenia, tak preto tie moje obavy 😠

my sme boli vcera a ideme aj dnes na rock fest, vcera bol aj cesky kabat, tak som sa vysantila ako zamladi, zachripnuta som, nevyspata, ale bolo uzasne 🙂

kacenkalm
14. aug 2010

to bola noc vcera...malej sa asi snivalo,ze 4nozkuje,a tak v noci bola viac na styroch ako spala... 😀 a ja som chodila up and down 😀

weiya
14. aug 2010

@kacenkalm aj mojej sa to dost casto asi sniva :D

bobocka
14. aug 2010

@ewwe pocuvaj ta tvoja svagrina asi fakt nema vsetkych doma,dat melej cokoladu?!?! ta by este teraz rozdychavala co by som jej ja na to povedala 😠 a ty takto hyris po veceroch 😀 tak sa aj dnes vecer vyblazni mamina 😉
kocky moj misko zvykne spat 8-9 hodin v kuse,vcera v noci bol 2x hore (ale bola strasna burka,hromy blesky vsetko bolo,asi to ho zobudilo,no ale rano sa zobudil o siedmej,do osmej som ho este ako tak udrzala v posteli a potom uz nic.normalne spime do desiatej a dnes nic z toho 😒 esteze bol moj muz doma,on sa s malym vyzabaval a ja som do pol jedenastej drichmala 😀

bobocka
14. aug 2010

@tinnka9 tak peknu dovolenku zelam 😉

luppita
14. aug 2010

@bobocka pekne choditko si vybrala. Ja som toto kupila od kamsky, nasla som ho na nete a stalo vela a uplnou nahodou kamoska ci nechcem to jej a bolo to to co som obkukala u inej kamosky a na nete..... Ja mam pre maleho sunar , ale skusala som mu robit krupicu aj s vody, a chutila mu 🙂 ale tak on zje fakt vsetko 🙂
Nam tiez pediatricka povedala ze kravske mozme od roka... my tu mame ten automat a to mlieko je genialne, pomaly malemu davam, ako dnes, chcela som trosku mliecnu brokolicovu polievku tak som mu tam supla poldeci toho mlieka a myslim ze uplne vpohode 🙂 Takze podla mna aj smotanu uz mozu 🙂 ja vyskusam zajtra....
@ewwe diky za napady na natierky, dnes som skusila tu brokolicovu a teda moc nesmakovala, aj ked brokolicu ma rad ☹

kacenkalm
14. aug 2010

baby,tak tu je 100% vitaz trojkolky http://www.toys.ie/Smart-Trike-Classic-Pink-3-i...
a este tuto hojdacku kupime malej,a myslim ze to uplne staci http://www.toys.ie/Smart-Trike-Classic-Pink-3-i...

kacenkalm
14. aug 2010

a tuto torticku...co na nu poviete?
http://flickriver.com/photos/medveg/4734985081/

weiya
14. aug 2010

@kacenkalm trojkolka super 🙂) a namiesto hojdacky si dala znovu link na trojkolku ;) Torta je chutna, hned by som si dala ;) timmy time je volaka rozpravka u vas?

kacenkalm
14. aug 2010

@weiya diky,tu je link na hojdacku http://www.toys.ie/Nursery-Swing-!C08983-prod.aspx
Timmy time je u nas rozpravocka o barancekovi,mala ju miluje...ale davaju ju aj na upc na kanaly minimax....

weiya
14. aug 2010

@kacenkalm a dobra je aj ta hojdacka, ze aj do bytu/domu sa da dat 🙂 . No musime tu rozpravku vycihat niekedy, mame kablovku rozsirenu ale minimax casto nekukame, mala frci na bebe tv 🙂) aj ked tusim sa mi teraz mari ze sme volaku ovcu na minimaxe minule pozerali 😀 😀

kacenkalm
14. aug 2010

@weiya my si musime to bebe tv odblokovat,nam nejde ☹ ale na minimaxe su tiez super rozpravky,len skoda ze Barneyho tam nedavaju...

weiya
14. aug 2010

@kacenkalm tam su take len so vseliakimi zvuckami, tam nerozpravaju a to sa malej paci, tak sa niekedy smeje na tom 😀 a barneyho tiez nepoznem 😀 hodila som si do googlu a takeho fialoveho mi vyhodilo, ci ruzoveho 🙂 http://www.hitentertainment.com/barney/flash_mx... 🙂

kacenkalm
14. aug 2010

@weiya jej,to je presne ono....a pozeravame aj tu kvetinku Fifi 😀 to si s malou spievame.... 😀

weiya
14. aug 2010

@kacenkalm fifi sme aj my vcera chvilu pozerali 🙂

weiya
14. aug 2010

@ewwe skvela fotka 🙂

weiya
14. aug 2010

@ewwe a gratulacka ninke k vymesaciu 🙂

weiya
14. aug 2010

@bobocka kde si? neska neponocujes? 😀 ja nemozem zaspat 😀 a tu uz nikoho..

bobocka
14. aug 2010

@weiya zdravim weiyi jasne,ze aj dnes hyrenica nocna.len sme si s muzickom pozreli sex and the city 2 spolu.nic ine nemozme koli tej jeho labke bolavej 😒 . @kacenkalm trojkolka aj hojdacka aj torticka su super.skvely vyber 😉 joj kocky,tak vam zavidim,ze mate vela programov a aj detske.my nemame nic.musim ja asi veru popozerat ake su moznosti a mozno si na vianoce darcek dame.ked tak citam ako s drobcami pozerate rozpravky a my nic ☹ .akoz my sa vyhrame aj bez telky a mozno je to tak aj lepsie...no musim si maly prieskum spravit.a hlavne vymysliet kde by som zobrala na platenie kablovky 😖 bude musiet rodinna rada zasadnut 😝

bobocka
14. aug 2010

@luppita pocuvaj lupi,tak ja som si pozrela konikovsky bazar a tam je to vase choditko uz pouzite za 50 euro!!! akoze aj dost za pouzite.nove stoji okolo 90!!!!ti uz nevedia co za to pytat 😠 si mala super stastie,ze takto od kamaratky si to zohlana a vyzera perfektne ako nove 😉

weiya
14. aug 2010

@bobocka dobre to bolo, rozmysla som ze aj ja ze si to stiahnem 🙂 ale aj jednotku by som musela, ani tu som nevidela 😀 a uz je lepsie muzovi s nohou, odpuchla? zatial mame kablovku bobo, ale asi od vianoc ideme na skylink 🙂 za kablovku platime asik 400sk mesacne, a skylink to je jednorazova investicia, okolo 5tisic, za ten satelit ci co to je 😅 a potom uz neplatis nic 🙂 a veeela vela programov, tusim ake si vyberies 🙂 a furt nemozem zaspat, iba beham cikat 🙂 a zo spalne do obyvacky a naspat, v obyvacke sa mi vacsinou zaspat nakonec podari a furt nist, iba k internetu ma to taha 😀 😀 uz aj talka bola hore, uspene som uspala, pekne si odfukuje v postielke 🙂

bobocka
15. aug 2010

@weiya hm,jednotku sex v meste mam velmo rada,taky dobra oddychovka pre baby 🙂 (ak si nevidela serial,kludne si film mozes pozriet,spravili to tak,ze aj ti ,co to nepoznaju ,su v obraze a dvojka nadvazuje na jednotku),ale dvojka bola zbytocne natahana a v podstate tam o nic neslo.ja som ale maniak na serial,mam cely box set 🙂 .jednotku pozeram tak raz do mesiaca 😀 serial mi denne bezi stale dokola 😀 .moj misko je madseny zvuckou 😀 idem ja vygooglit ten skylink ,ze co to vlastne je.mozno sa aj my na to dame 😉

weiya
15. aug 2010

@bobocka tak si to veru zajtra stiahnem, tu jednotku 🙂 serial som videla len par casti 🙂 uz si raz pisala ze aj na priatelov si maniak, to sme aj my s muzom, to by sme mohli dookola kukat 😀 a este aj krok za krokom, posledne serie 😀 uz tu aj prsat zacalo, tak uz mozno aj zaspim 😀 mala zas bola hore, mm mi ani nebude rano verit, ze som spat nemohla a este som aj malu uspavala, ten spi jak zarezany 😀 dufam ze ma pospat rano nechaju 🙂 ked vlastne vobec zaspim, lebo sa mi ani nechce spat 😀

bobocka
15. aug 2010

@weiya weiyi v tom skylinku mas len na zakladne programy jednorazovy poplatok a na zvysne platis min 99 eur rocne.tam mas normalne cennik k tomu podla toho aky balik chces navyse 😒 ci som to zle pozrela? no pozri si ich stranku,tam to budes mat napisane aha http://www.skylink.sk/web/structure/13.html
http://www.skylink.sk/web/structure/26.html

bobocka
15. aug 2010

@weiya joj ja som serialovy maniak.priatelov a sex v meste mam set box doma a ostaten pozeram na http://www.free-tv-video-online.info/internet/ pozri si ten zoznam ,odpadnes.je tam sialene vela serialov a vzdy vsetky serie 🙂 samozzrejme je tam aj sex v meste,tak ak hovoris anglicky,mozes pozerat 😉 ja akurat teraz pozeram criminal minds.uz som na 4 serii.skvely serial 🙂 how i met your mother a two and half men je tiez skvele 😉

bobocka
15. aug 2010

@bobocka a 8 simple rules je tiez mile velmo 😉 to som ako aupair s babami pozeravala 😉 a moj najvacsi favorit je the big bang theory!!!!!! to nema chybu.sheldon je kral 😀 sialene vtipne. 4 sprti a pekna trosku hlupucka blondynka- skvele!!!!!! 😀

weiya
15. aug 2010

@bobocka pozerala som to aj ja bobo, no tomu tam nechapem 😅 ale moj muz my to vysvetlil tak ze si objednas 3baliky programov a tie budu zadarmo a potom ked budes chciet napriklad na mesiac dajme tomu eroticke 😀 ine ma nenapadli teraz 😀 tak si za poplatok objednas len na ten mesiac alebo dva alebo kolko budes chciet, tak som to pochopila ked mi to vysvetloval, ale priznam sa ze som ho moc nepocuvala 😀 takze nemusi to tak byt

bobocka
15. aug 2010

@weiya no budem to ja musiet nejak pozistovat tie kablovky.u nas ma vela ludi digi tv a su spokojni.a inak ten moj posledny prispevok samozrejme tebe patril,uz je neskoro,sama sebe pisem 😀

weiya
15. aug 2010

@bobocka hej osem jednoduchych pravidiel som pozerala na markize to bol super, aj dva a pol chlapa ma bavi 🙂 ja som tiez serialova maniacka 😀 ten big bang theory to nepoznam.No skoda ze som sa tu anglinu lepsie neucila som mohla cumakovat 😅 🙂

weiya
15. aug 2010

@bobocka pochopila som bobo zue to mne bolo 😀 digi tv ma svokra tusim, este sme volakedy rozmyslali nad magiom, jeden cas davali k tomu aj lcd telku, len tam boli seliake skryte poplatky na ktore sme potom dosli, este aj pevnu linku si od nich musela mat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre