V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
3. jan 2010

Někdo mi o silvestru vyměnil dítě. Od novýho roku nechce večer spát a v noci se několikrát budí. Kde je můj Zdeněček. béééééé

mauik83
3. jan 2010

a tady je naše slibované video - Jak Karel s Nelušou blbiny dělal... 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=qHGGhNYvApY
natali1401
autor
3. jan 2010

fuuu leninek ty chces este deti?a kolko ich chcete mat heh 🙂 ja by som si myslela ze si uz povies ze stacilo..taka mlada hned po jednom dalsie a hned dvojicky..to da zabrat...a ty uz rozmyslas nad dalsim..mna by asi piclo..

ja som rada..u nas akurat zdvihli rodicovsky pre matky co si platili odvody..alebo teda boli rok ci kolko zamestnane cize z povodnych 165€(asi tak) sa to zvdihlo na 256€ 😀 co je parada...

aktekram
3. jan 2010

leninek: teda klobouk dolů, máš tři děti a chceš další 😲

holky vidíte asi jsme si měli pořídit dvojčátka, šlo by to všechno jak po másle..... 😀

natali1401
autor
3. jan 2010

jaaaj a este ze vcera sme boli na navsteve prvy krat a mala bola uplne v pohode..sa smiala na vsetkych..kazdu ju vlacil na rukach..sa vyskerovala..no ale potom bola uz unavena tak spustila riadny hysak tak sme sa zbalili a sli domov a hned zaspala v kociku tak fajn.. 🙂

emamamamu
3. jan 2010

maji ja to asi moc nechapu ☹ kdy ke spanku?

kasenka228
3. jan 2010

Emus, pojezd dobry. Jak to ma teziste ted jinde, tak je to snad jeste lehci na ovladani, no jedna basen. Jen uz mi tak neprijde hezky ten kocar, s nanoznikem, boudou, no tank. 🙂
Majo, Terka je celkem hodna, ale ma i sve umrnene dny, kdy vymrzuje. Jen v noci by mohla dele spat, budi se kazde 2 hodiny a v sest uz si chce hrat...

emamamamu
3. jan 2010

kasenko to je super, ze se dobre ovlada, ja se zblaznila do jednoho kocaru a chtela bych ho na leto, ale jeste je tenhle dobry... 😵 a videla si na ni? ona stejne asi spis spinka, nez kouka, ze?

majamisutka
3. jan 2010

emo, no jestli jí ve stejnou dobu koupeš a uspáváš?

aktekram
3. jan 2010

a jak často teď koupete???????

pospecka
3. jan 2010

aktekram: max. 2x týdně. 😅 😀
ema: jakej kočár? Pošli odkaz.
Jdu na kutě, dítě nechce usnout

majamisutka
3. jan 2010

akte my koupeme obden, ale tím, že spíš plaveme, jelikož ho koupu ve vaně, má jí napuštěnou úplně plnou, po něm se koupe tatínek 🙂

emamamamu
3. jan 2010

majo koupeme a kojime ve stejnou dob vecer uz od narozeni...pres den jedeme podle ni...🙂 tak si to myslela?

mauik83
3. jan 2010

my koupem denně 😉

aktekram
3. jan 2010

my dnes koupali s Julinkou (Petruščina sestřenice) je to nepopsatelný zážitek
Taky jdu do peřin, zítra brzo vstávám v deset jdeme na kontrolu na rehabilitaci 😖

rpinguin
3. jan 2010

akte, klasika 1x tyzdenne 😎 a ked sa riadne posere, co je vlastne raz tyzdenne 😀
zeny, ja si tiez neviem predstavit nebyt uz tehotna, ale co uz, su aj horsie veci a rodit furt tiez nemozem a chceme sa konecne aj niekde usadit, nie chodit ako kocovnici a pre vela deti by to tiez bola zataz, takze dvaja su ok 😉

pospec, ty uz nevymyslaj s kupou niecoho ineho 😉 ema, ty tiez nie, mate predsa vas vysnivany voz z Polska 😀 😝

emamamamu
3. jan 2010

ping rozhodne se nebojim, ze budeme mit jen jeden kocar 😉 😀

rpinguin
3. jan 2010

no to som si aj ja hovorila a uz mam aj dvojkocar a malu bugynu za 20 euracov, ale uz kocare nechcem ani vidiet 😀
mauik, Nelusa je podarena- maly plesoun sa mi podoba na Dorku 😉

majamisutka
3. jan 2010

emo, jj 🙂

a jakej kočárek? 🙂

majamisutka
3. jan 2010

mauik pěkný video 🙂 taťkové blbnou všichni stejně 😀

emamamamu
3. jan 2010

ping nebud sprosta..muj Kojak uz ma dlouhe vlasy..narostky ji behem tydne...😀 ji to cesu na punkace...😀 😀 😀

jo a ten kocarek..je to Phil and Teds Vibe...vzhled nic moc, ale tomu rikam KOCAR! 😵

majamisutka
3. jan 2010

emo, čumim ti na fotky 😅
To už měla Dorka první sex?? 😀 Docela brzo né? 😀 😀 😀

A Dorka má moc pěkný čepice, odkud je má? My jsme na čepice ujetý 😅 🙂

emamamamu
3. jan 2010

maji to nebyl prvni sex.... 😀 😀 😀 😀 to uz je manzelsky sex..docela nuda, ani zvuk neudelala...😀 Zato Cyrda se smal na cele kolo😀
tu orange a ruzovku ma z HaM z tech vyprodeju, jedna 70,- druha 90,- a hneda za 100,- z CaA🙂

majamisutka
3. jan 2010

moc pěkný a moc jí slušej 🙂

emamamamu
3. jan 2010

diiiikyyyy 😀 😀 ja jsem debilka, si predstavte, ze malou davam do kocaru bez boticek..a kamoska mi dneska ukazala, jake ma ten jeji stramak kozacky, tak musm zitra do Brany pro nejake...😀😀 jsme si rikala, ze ma studene nozicky😀

majamisutka
3. jan 2010

emo, já mu dávam něco podobného : http://www.branakdetem.cz/boticky-fleece-svestk...

Ale někdy mu taky dám jen ještě jedny silnější ponožky a je to 😉

majamisutka
3. jan 2010

offšem tyhle ty jsou super 🙂 http://www.branakdetem.cz/vysoke-fleesove-capac...

jen kdyby je měli ve více barvách ...

majamisutka
3. jan 2010

Já si to myslela 🙂

Mimochodem my už jdeme do velikosti 6-9 u bodýček 😀 😀 ...3-6 už nám jsou malá 😅

bibnka
3. jan 2010

Nazdar ženy,

hlásím se opět z domova 😵 😵 😵 . bylo to náročné, jsem opravdu ráda, že jsem doma. Tomášek si u našich totál rozhodil spaní, nechtěl usínat ani na rukách natož v postýlce. Snad to dáme doma do pořádku.

jenom jsem vás prolítla. Díky za info o pnemokokovi, hned se na to zeptám. Jinak já dávám Tomáška taky bez botiček, protože je v té předpotopní kombinéze po Robinkovi a botičky nepotřebuje 😉 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre