V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
13. jan 2010

no budu mu muset koupi poníka 😀

pospecka
13. jan 2010

acha: To abys začla šetřit. 😀

achalteke
13. jan 2010

dostanu zaplacenou dovču za loňský rok tak na ponidlo pro plánidlo bude 😀 😀 😀 😀

wwcko
13. jan 2010

Bola so tu moc dlho, idem von 😀 😉

kesika
13. jan 2010

Tak ja ďakujem Lovely, že tu ráno rozpitvala tému MS. Práve ma prišla navštíviť a nedá sa s ničím iným pomýliť 😠 Že vraj... kto sa to na ňu pýtal? 😀 😠 Tak nabudúce spomínajte ďalšie tehu a do rána budem v tom 😀

kasenka228
13. jan 2010

Cauky, zdravim nove smiracky. 😀
Tak jsme dneska byly u kycologa, mame stale balit na siroko 😠 , no, ale hlavne, ze neni hur, ze nam nenafasoval reminky, nebo tak neco. 😉

achalteke
13. jan 2010

Kasen a je to teda už lepší?

petrajurinova
13. jan 2010

My jdeme ke kyčologovi zítra, tak snad to bude naposled.
A před chvíli mi přes skype psala manželova ex, že nám Peťku teď na víkend nepřiveze, že prý má chuděra zase vši. Neznáte někdo tip jak se toho svinstva co nejúčinněji zbavit?

jafnina
13. jan 2010

Kasen, tak to je fajn, že vám to dopadlo aspoň takhle. Jinak moooooooooc závidím. 😉

achalteke
13. jan 2010

Petro snad jedině to nejdrastičtější - dohola ☹

petrajurinova
13. jan 2010

Acha, to by bylo pro devítiletou holku asi hodně drastické ☹

achalteke
13. jan 2010

no právě ☹

kesika
13. jan 2010

Ja mám skôr preventívne riešenie do budúcna. My keď sme sa v škole báli, aby sme nechytili vši, tak sme si farbili vlasy, resp. melírovali, aj to stačilo. Na to vši nejdú 😉

aktekram
13. jan 2010

Fotečky z vítání občánků tu: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kasenka228
13. jan 2010

Acha, je to stejne jako minule, a minule to bylo lepsi nez predminule. 😉 My ale dneska byly u jineho kycologa, pr.toho puvodniho zrusili, mozna docasne, to nevim...tak jakoze prej docela dobry, ale ze mame balit na siroko, 2 pleny navic porad, ale ten minuly rikal decku na 12h, tak si vyber...pro nas je asi lepsi ta decka na noc...co odbornik, to nazor.

olalka
13. jan 2010

vy ste sa tu co tak rozpisali? co ste deti na prazdniny poslali? 😀 za dva dni viac ako 20 strán???
nam po druhom ockovani zmizlo dobre dietatko, co spalo cele noci, teraz sa striedavo uspavame a vrieskame, je taka zachripnuta od revu, ze to hadam ani mozne nie je ☹

marketka.27
13. jan 2010

Nestíhám dočíst, tak nereaguju, ale mám dotaz: Kdo máte s dětmi nějaký neurologický problém, jak to máte s očkováním? Já jsem se dnes dozvěděla, že se u nás očkování nekoná. Až bude stav dlouhodobě dobrý. A na kontrolu jdeme až 31.3. ☹

kasenka228
13. jan 2010

Market, my jdeme na neurolku zitra, taky prave nemame jeste zadne ockovani, a tak doufam, ze uz to zitra povoli, jinak jsme bez hexy a hlavne pneumokoka. 😒

kasenka228
13. jan 2010

Market, takze Karinka taky nema asi jeste ani jednu hexu, vid?

pospecka
13. jan 2010

Nedočetla jsem. 😅
akte: MOC Ti to slušelo!!!! 😵 😵 A Petruška s mašlí nemá chybu. 🙂

ivca08
13. jan 2010

My taky jeste nemame hexu - na 3 mesicni mu ji doktorka nechtela dat, ze moc dobre nepasl a ted ceka az ji prijde Synflorix, aby mu to dala najednou.

petrajurinova
13. jan 2010

My taky ještě nemáme žádnou hexu. Před vánocema to doktorka nechtěla píchat, kvůli vedlejším účinkům a nedostupnosti pohotovosti, po vánocích byla Isa nachlazená a tak máme jít na očkování 19.1.

A zítra jdeme na kyčologii, tak doufám že už to bude dobré a nebudeme muset na další kontrolu.

petrajurinova
13. jan 2010

A u nás už obě děti spí - to je božský klid.

aktekram
13. jan 2010

Když mi na neurologii nebyly, ale máme za sebou 2x hexu a 1x prevenar. A dnes hnusnej den s horečkou a velmi častým křikem.

Pospec: díky moc

kesika
13. jan 2010

U nás spí len to jedno už asi hodinu a tiež je to fajn 🙂

ewwe
13. jan 2010

ja este kojim a potom ma caka uspavanie 😒

lovelygirl
13. jan 2010

U nás už se taky spinká hodinku 🙂
akte, krásné fotky, jenom jakoby mi tam něco chybělo... 😨 😨 😨 😨 už vím 🙂 velká kabelka 😀 😀 😀 😀 😀
petro, já dělala ve škole a vši byly vždycky peklo.. a každý rok odolávaly víc a víc.. takže vyčesávat, vybírat a v lékárně by mohli něco poradit ☹ ale to barvení taky doporučuju, peroxid ony nerady 🙂

kesika
13. jan 2010

lovely: Aj ja som robila v škole 😀 Odtiaľ také vychytávky ako peroxid na vši 😀

lovelygirl
13. jan 2010

kesika- přesně 😀 jedna holčička ve druhé třídě byla pořád blond 😀 a učilas? já na prvním stupni 🙂

kesika
13. jan 2010

Ja som bola na druhom, mám slovenský jazyk a etickú výchovu, ale učila som aj dejepis a informatiku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre