V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
21. nov 2009

Pospec: no to vis, uz to neni co to byvalo, driv jsem vypadala na 14, ted by mi lidi hadali i 20. 😀
Tak nase Terka vydrzela dneska rano pod hrazdickou 20 minut. 😉

majamisutka
21. nov 2009

kasen to je super 🙂

bibi78
21. nov 2009

pefektny zraz, skoda, ze ostatne sme tak daleko..... 😒
ale ak je niekdo z Trnavy, tak na Vianoce budeme tam... 😀 😀 😀

vsetky mate krasne deti, dokonca sa mi vela z nich podoba na nasho Dominika 😀, Kasenka, ano, maly vyzeral ako ufonik alebo skriatok na krste - kupila som mu capicu speci na tuto prilezitost a v den krstu som zistila, ze mu je mala 😠

maly normalne vobec nechce spavat cez den doma a teraz som bola v sprche a manzel babysittuje a pridem do spalne a oni obaja spia na posteli a uz vyse hodiny...

dnes si idem konecne kupit odsavacku, ale iba rucnu, kedze mienim odsavat iba raz v noci. on uz casto papa po 8 hodinach v noci a staci mu iba z jedneho prska. a ked to druhe vynecha, tak sa dockam az na dalsi krat, napr. dnes po 13 hodinach! to bola uz katastrofa.

tak peknu sobotu vsetkym! 🙂

majamisutka
21. nov 2009

binb, s tou normální odsávačkou toho moc nevysaješ . Na lux je lepší. Jinak já luxuju i v noci a ještě si nikdo nestěžoval a to bydlíme v paneláku 😅
Ta odsávačka na lux je vážně rychlá. Stačí par vteřin soplové jsou fuč 🙂

Kasenko, jakou máte tu hrazdičku? pošli obrázek 🙂

majamisutka
21. nov 2009

chtěla jsme napsat bibi, promin .

bibi78
21. nov 2009

😀 😀 😀 , maja, asi som sa blbo vyjadrila. myslim odsavacku mlieka, nie soplikov 😀 . takze pumpicku, nie odsavacku, ale pobavila som sa 😀 😀 😉
a s tou hrazdickou myslis mna, ci kas?

majamisutka
21. nov 2009

😀 😀 😀 aha 😀 ale luxem by jsi ty prsa měla taky rychlejš 😀 😀

jinak hrazdičku, myslim jakou má kasenka, jsem ráda, že se Terezka zabavila a že se jí líbí 🙂

bibi78
21. nov 2009

uz mi to potom doslo aj s tou hrazdou, ked si napisala, ze myslis bibi, tak ma to najprv zmiatlo... 😀

my odsavacku soplikov nepouzivame, zatial nebolo treba, pouzivam iba tie tycinky, co su aj do usi. sice by sa to vraj nemalo, ale pride mi to najsetrnejsia metoda. v tychto zemepisnych sirkach nasa pediatricka o takej odsavacke na na vysavac ani nepocula 😲 😉

a tiez sa tesim z Terky, ze ju zacina bavit aj ina aktivita, ako plac 😉 🙂

wwcko
21. nov 2009

Maja dakujeme 🙂 ale som strasne rada, ze mame vsetky zdrave deti a vsetky su vydarene.

lynn ja mam objednanu tuto kaspu tu variantu deluxe. je nepremokava a neprefukava http://nosime.sk/kategoria458-mam-ochranna-kapsa

aktekram
21. nov 2009

Krásné odpoledne,
u nás mlhavo ošklivo, asi převleču postele a půjdu doma trošku pouklízet, na oběd jsme měli kuřátko s rýží.
U nás hrazdička baví tak 15 minut., pod hrací dekou usneme a prstíky taky toho moc neudrží. Ale do pusy už si umí strčit pravou i levou ruku a většinou je střídá, takže doslintaná je celá.

aktekram
21. nov 2009

doma už máme jasno komu je Petruška podobná 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kasenka228
21. nov 2009

Maja, bali jsme se zklamani, tak jsme sli do hrazdicky z mimibazaru: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28060874&tab=8
Kdyz ji manzel prinesl domu, strcila jsem ji do vany, umyla dezinfekcnim Brefem a slo se na vec
Za ty prachy, no nekup to. 🙂

lynn77
21. nov 2009

kasen, a jakou jste meli predtim, kdyt jste byli zklamani?

wwcko, nad tou kapsou prave uvazuji i ja, ale prijde mi, ze v tom budu vypadat jako tehotna slonice 😉 😀 😀

kasenka228
21. nov 2009

Lynn, zadnou, ale bali jsme se, aby ji nepohrdla jako bezva chicco lehatkem za spoustu penez...tak jsme radsi poridili levnejsi....

wwcko
21. nov 2009

lynn neviem ci pozerala aj na nosenidet.cz ale tu maju este nejake ine znacky, ale v podstate je to to iste. Potom teda kupit nejaku bundu pre oboch.

majamisutka
21. nov 2009

holky, kdo používáte zvlhčovače? jaký máte a jste s ním spokojený? MM slíbil že koupí a jeětě s e k tomu nedostal 😖 , prej je nejůlepší ten obyč klasickej na radiator, ale došlo mi, že u nas v baraku přes noc moc netopí, tak nevim jestli by to pak splnilo účel.

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emamamamu
21. nov 2009

vsechno kraaasny jednou konciii 😅 😅 😅 😅 😅 😅

danielasr
21. nov 2009

bibi, neverila by si ale, ja som z Trnavy 🙂 i ked teraz tam uz nebyvam, ale je to v dedinke kusok 🙂

lynn77
21. nov 2009

emo diky, ja asi nakonec pujdu do toho vaku, jeste uvidim, ty mas beco a jak malou oblekas tedka? Mas ten vak nebo nejakou tu bundu sirokou? Koukam ze ji navliknes do medveda a tedka zatim staci, ze kdyz neni takova zima? Pres to dostatecne sirokou bundu a je to... 😉 v zime v chladnejsim pocasi asi radeji ten vak...

bibi, danielasr - ja mam kousek ve vesnici babku a segru 😉 mozna na vanoce budu taky tam, ale to jeste nevim presne 😀

emamamamu
21. nov 2009

lynn zatim jsem to nejak neresila...mala ma jen jednu tenkou vrstvu a medveda...ono i ve velke zime ji bude teplo jen poradne obliknout koncetiny...nozky a rucky ma studene docela i ted...bundy zadne velke nemam.. 😒
pak je jeste krasny tunel od te pani z Fleru..najdu..🙂

lynn77
21. nov 2009

jeee, to je hezke. diky, tak mam nad cim premslet co nakonec vybrat, musim koupit neco univerzalniho, pac chce nosit i manzel 🙂

emamamamu
21. nov 2009

lynn a koukam, ze v Brane maji docela hezke fleecove, asi si je tam pujdem s F vyzkouset a koupime si cerny a dobry...

mauik83
21. nov 2009

ty jo, a takový hříšný prachy za to chtěj... 😠

kasenka228
22. nov 2009

Dobre rano holky...normalne, ja jsem se zacala na tu Vojtovku tesit... uz jsem mela z Terky radost, jak krasne toci hlavicku na obe strany, docela uz i pasla konicky, sice blbe, ale pasla a najednou jakoby vsechno zapomnela! Hlavu ma napravo skoro porad, jeste ji tak divne zaklani, kdyz ji dam na brisko tak se bud vubec nezvedne, nebo jen trochu a hlavu doprava. Jak je to mozny? Jak je mozny takovy krok zpet? ☹ 😢
Jinak musim rict, noc docela slusna, usnula uz v pul desate a vstavali jsme v sedm, jen 2 koja, takze to bylo dnes dobre.

bibnka
22. nov 2009

Dobré ráno,

kasen, přesně tu stejnou hrazdičku máme i my. Když Tomáška přestanou bavit ty hračky, tak mu je vyměním a je zase klid 😉 .

U nás dobrá noc, kojo v 8, pak ve3 a v půl6, vstávačka až v 8.

MM jede na nákup, Tomášek je nějak rozmrzelý a Robinek chce jen vykrajovat z palstelíny. Proč my ženské nemáme 4 ruce? 😉 🙂 😀

bibnka
22. nov 2009

Kasen, já myslím, že jí to prostě "přestalo bavit" 😉 . Robinek když byl maličký, tak se začal otáčet na bříško a na záda zpátky mu to dlouho nešlo. A pak když to konečně zvládl, jako by to přestal dělat. Podle mě to zvládl a dál ho to nezajímalo. Samozřejmě to uměl, protože když bylo nejhůř, otočil se 😅 😉 🙂

kasenka228
22. nov 2009

no ja nevim, Bib, zase tak dobre to neumela, aby ji to prestalo bavit... pasla blbe, nebyla dobre oprena o predlokti, rucky v pest, kyvala se, ale aspon tu hlavu zvedla a koukla se na obe strany... ted nic... a kdyz lezi na zadech, tak dava tu hlavu tak doprava, ze kdyby to slo, tak ji otoci na zada ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre