V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zuziiiicek17
6. apr 2010

A jeho mama uz pracuje ?Ved ked je aj ona na sr ,tak nemusela

kathynka
6. apr 2010

hej, pracuje, ale dnes ju vyhodili z roboty...zo dna na den...dobraci...ona doma nechce byt, proste vo fr. je taky standard, tak ide do roboty...

ewwe
6. apr 2010

oni su akoze francuzi zijuci tu na slovensku??

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ahoj ewwe 🙂 som si myslela ze sa tu s nikym nestretnem 😀

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ja keby som bola na jej mieste tak si uzivam dietatko...velmi sa mi to nepici ten jej styl.nic v zlom

zuziiiicek17
6. apr 2010

* nepaci 😀

kathynka
6. apr 2010

ano, francuzi zijuci na slovensku...ale len docasne...oni boli svojou robotou posielani kade-tade a teraz na cas zakotvili tu...
zuziiiicek17...vies, poviem ti, ked tak vidim ako sa ona stara o svojho syna, tak mam pocit, ze mnohe slovenske matky, ktore maju 3-rocnu matersku sa jej zdaleka nevyrovnaju...

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ja nevravim,ze sa o maleho zle stara+ jasne ,ze si ho uziva ,ked pride domov z prace a tak...ale ja by som na jej mieste ostala s nim

kathynka
6. apr 2010

ved ja ta chapem, ale francuzi ziju proste tak...to len my sme snad jediny stat v europe, ktory ma taku dlhu matersku...vsade inde trva tak max 6mes-1 rok...v severskych krajinach su dokonca na materskej v drvivej vacsine muzi...tam ked ides doobeda cez park, tak vidis samych tatinov s detickami na deke...

ewwe
7. apr 2010

kathy aha uz chapem 🙂 no tak ti severania su ale 😀 zeny rodit, a potom sup do roboty makat 😝 ň

zuzi nsme sa minuli 😵

valentovasasa
7. apr 2010

ahoj holky, tak jak vám rostou a zlobí děti?

ewwe
8. apr 2010

ahoj sasi, mne nina rastie a zlobi tiez 😀 ale nie celkom sa pri nej da, len v noci sa casto budi,, len tak pre srandu kralikov, zuby este nemame, zeleninku papa dobre, inak je to velmi pohodlne dieta a najradsej ma tecucu vodu v umyvadle alebo potok, sa velmi tesi a blaboce

zuzik86
8. apr 2010

ahojte Babeny mozem sa k vam pridat?? Mam dcerku *Sophinku ktora sa narodilan 09,09,09

zuziiiicek17
8. apr 2010

Ahoj,vitaj 😉

ewwe
8. apr 2010

zuzi vitaj, napis nieco o sebe a o malinkej 🙂

saza007
8. apr 2010

zen ske, ja zijem tiez v zahranici a je tu kratka materska dovolenka. Ono to nie je honba za peniazmi, niektore rodiny nemaju na vyber a matka do prace musi. Ja sa teda neponahlam, uskromnime sa a chcem si uzit maleho, ale chapem, ze nie pre kazdeho je to mozne.

ewwe- u nas tiez ziadne zuby, ale ma hrbolcek na dasienku, tak snad uz coskoro 😵

zuzi - vitaj, ten datum bol moj termin, ale nakoniec som prenasala 😅

kathynka
8. apr 2010

zuzik vitaj - fakt super datum 🙂
yoan ma zuby uz 2, tie dole...prvy mu narastol 4.3., ked bol v nemocnici

jahody11
8. apr 2010

tak my tiez zatial ziaden zubok..
ale aspon pekne v noci prespinkame ale rano budi maminu uz o 6:00
jediny problem co mame, ze sa nam zas vcera objavil v obyvacke netopier , som myslela, ze vyskocim z koze ako som sa zlakla, nastastie bol manzel este hore a chytil ho, inak neviem.... zistila som, ze vyliezol zo zychoda, zo stupacky, neviem co robit, to uz bolo druhy krat a zacinam mat strach z bytu.... ☹

kathynka
8. apr 2010

netopier? pani moji...to by som aj ja chytila infarkt...mne raz na nocnej lampe pristala ta obrovska zelena kobylka...skor uz kobyla 🙂

gabinka79
8. apr 2010

Jahody, tak to Ti nezávidím. Netopiere aj mne naháňajú strach.
My sme tiež bez zúbkov. 😅 Malá bola dnes veľmi nervózna, ale zúbkami to nie je. Asi mala zlý deň. Dúfam, že zajtra bude o niečo lepší. ☹
Jahody, kde ste kúpili ten nosič, v ktorom je Ela, keď ste boli na túre? Premýšľame, že by sme tiež niečo také pre malú zaobstarali.

kathynka
8. apr 2010

jejdanenky, co sme jedini zubati?

zuziiiicek17
8. apr 2010

My mame dva zubky uz a neviem preco,ale malemu som nahmatala v puse stolicku a v kuse tam do niecoho kuse,uz som sa na to pytala dr a ona,ze nieco take este nevidela 😕 😕 😕 😕

saza007
8. apr 2010

zuzicek - neboj, niektorym detom narastu stolicky prve. Nie je to velmi caste,ale stava sa! 🙂

jahody11
9. apr 2010

aj mojej kamoske, teda jej malej vysli po prvych dvoch zubkoch stolicky 😉
ten nosic nam pozical kamarat z talianska, on zije v alpach a ma maleho syna ale ten uz vie chodit tak nam ho pozical, vravel, ze stoji cca 170€ ja by som tolko nedala pri mojej materskej ... takze nam velmi pomohol lebo my chodievame casto do lesa ..
ale podla mna v rakusku budu lacnejsie ako u nas...

janapon
9. apr 2010

Ahojte, tak ak mozem pridam sa aj ja 🙂 tiez mam dcerku, narodila sa 18.9.09 tak rada pokecam s niekym, kto ma rovnake babatka 🙂

kloti
9. apr 2010

ahojte maminky...ja som tu od pôrodu nebola...júúúj, ale sú tie naše deťúrence veľké a nádherné a úžasné a každý deň nás niečím prekvapia...no paráda. Ja si to teda užívam aj s Jakubkom naplno 😉

emily3
9. apr 2010

ahojte maminy, dlhsie som tu nebola....no uz skoncili tie krasne casy, ked Lucka len spinkala a pozerala po svete.....so sedu si lahne na brusko,plazi sa do zadu,kotula sa,vseeeetko chyta, a stavia sa na nohy a dnes sa z lahu posadila.....sikulka ale papat velmi nechcem pred kazdou lyzickou zatne pusu a konec, inak zubky este nema....

janapon ahoj, moj syn sa narodil 18.9.04 uz je velky chalan... 😉

janapon
9. apr 2010

emily3, tak je uz fakt velky. ale do skoly este asi nepojde, ze? Lucka je teda sikovna, moja Hanka ma uz 2 zubky, ale este sama nesedi, pretacat sa uz vie, aj plazit.uz sa skusa aj davat na styri. a papa ako za dvoch, zje uplne vsetko a uplne vela 😀

emily3
9. apr 2010

janapn, nie este jeden skolsky rok pojde do skolky, ale to neva...je sikovny alemusime este docvicit rec, a jemnu motoriku..a predlzi si mladi... 😉
Lucka je sikulka to teraz za posledne tri dni je taka vrtka , neobsedi...a vsade musi byt

zuziiiicek17
10. apr 2010

Ahojte,my sa este trapime + maly sa vyhodil po celom tele 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre