V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kocanda2009
3. feb 2010

ja jsem urgovala..po 2 mesicich jsem dostala aspon kvetinu...ale on tatinek aspon doma uklizi a vari tak to mam asi misto toho

ewwe
3. feb 2010

cauky ja som tiez pocula ze sa tie prikrmy daju zamrazit, dat do nadobky na lad a tu potom zavriet este do inej nadoby

petrajurinova
3. feb 2010

Ahoj.
Příkrmy taky budu vařit a zamražovat. Zamražování v tvořítkách nebo sáčkách na led mám ozkoušené od Bastíka a budu to používat i teď, aspoň ze začátku když toho mimčo sní maličko je to praktické.

Mauik, jak jsem tak procházela diskuzi pozpátku, tak jsi se ptala na tabulku s daty narození miminek. Tu z diskuze sice smazali, ale zůstalo to album co dělala myslím Akte.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

danysek27
3. feb 2010

Ahoj holky.
Můžete mi dát prosím ten nejlepší tip na gel při růstu zoubků - nějak to nezvládám najít. Díky moc.

katkav
3. feb 2010

danysek, my mame Dentinox, v lekarni nam ho poradili a malemu sa paci, asi aj zabera, vzdy sa po tom ako mu to natriem na dasna, usmieva 🙂

tlenka
3. feb 2010

ja mam calgel, ale nejak sa mi nepozdava,... chcem kupit citrovital... dolne mame prerezane, takze narade budu horne zubky

ewwe
3. feb 2010

baby poradte ako sa hrate s deckami, moju malu nic nebavi, max. 5 minut a potom len mrnci, uz mi dochadza inspiracia

kesika
3. feb 2010

ahojte 🙂
ewwe: Moju malú strašne baví, keď ju schovávam pod plienku a potom ju odkryjem a teším sa, že som ju našla 😀 No a v trende sú teraz hryzátka, tak sa váľa na deke a hryzie. Potom ešte spievame, hrám jej na flaute, tancujeme, nosíme sa, čítame si, pozeráme obrázky, pusinkujeme sa, šteklíme, je nahatá a hrá sa s hračkami...

ewwe
3. feb 2010

kes diky, to s tou plienkou robime tiez, na flaute hrat neviem este som si s nou nepozerala obrazky aspon kukneme nejaky bulvar kto s kym

kesika
3. feb 2010

ewwe: Len pozor na papier, naša rada trhá 😀

marketka.27
3. feb 2010

ewwe, u nás hodně zabírá, když si hrajeme před zrcadlem, čučí na sebe a strašně se tomu chcechtá. A fakt úplné blbiny (Paci paci, Houpy houpy, ...) No a pak se ještě strašně tlemí, když jí zpívám 😀 Ale běda, když přestanu 😠

kesika
4. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes sme v noci kojili len 3x!!! Aj to po polnoci 😵 Navyše sa teším na prechádzku, lebo je tu krásne počasie 😵

ewwe
4. feb 2010

kes ja davam kasu uz 5 den, a musim poklopat spi lepsie, tak o 50% zlepsenie a dokonca zacala kadit kazdy den a dvakrat sa poone ked bola rozbalena aby si prevetrala ritku 😝

danysek27
4. feb 2010

Ahojky.
Moc díky za tipy na ty zoubky. Snad ti zabere. Jinak jsme protivní jak dlouhá zima a celý den se musíme chovat. Což není taková legrace, když máme 7,4 kg.

aktekram
4. feb 2010

teda kde jste dneska????????

danielasr
4. feb 2010

akte, na fb predsa 🙂

zinevra
5. feb 2010

ahoj holky, sem uz asi vubec nikdo nechodi 😢

klya1
5. feb 2010

Dobre ranko. Neviete mi prosim niektora poradit so zubkami? Drobcek slinta ako bernardin, hryzie vsetko, na co dociahne a je dost nervozna. Dasienka ale nema nejak cervene... Tak ja neviem. Aj by som jej to natrela, ale ked nic nevidno, tak si akosi nie som ista... Videli ste u vasich drobcov nejaku zmenu na dasnach? Dakujeeeem. ☹

zinevra
5. feb 2010

ahoj, moje dcerka taky porad hodne slinta, ale zoubky nam zatim nerostou. Doma mam uz koupeny citrovital gel na dasne, abych byla pripravena az se zoubky pripravi. Ale vim, ze uz tu jsou maminy, ktery maji deti se zoubkama, ty by spis poradily

aktekram
5. feb 2010

Krásné ráno,
klya: my taky slintáme, strašně moc, dásně máme růžové, myslím že ani ne nateklé, ničím nemažu - zatím. Máme koupený Kamistad gel. Zoubky zatím neroustou

pospecka
5. feb 2010

zinev: to vis, proč radit tem co samy neporadi a chodi sem jen šmírovat? Kdo se přidal a přestal jen sosat, byl přijat a vpuštěn i na fb a zbytek ma holt smulu. 😝

danysek27
5. feb 2010

dobré ránko.
Nám zoubky právě lezou - dásničky máme v tom místě červené a zarudlé. Ale to co Klya popišuješ je normální období - poznávám všechno pusinkou. Děti vše ochutnávají a pak se rozčilují, že jim to nejde do pusinky. My to měli už asi před měsícem a zuby lezou až teď.

zinevra
5. feb 2010

pospec: ted jsem to moc nepochopila. ja se tu sice moc neobjevuji, ale urcite jsem sem nechodila jen smirovat. vzdy kdyz jsem se tu objevila, tak jsem se pridala 😒

zinevra
5. feb 2010

vcera jsme meli nejakou hodne spatnou noc. Myslim, ze v jednu rano jsme museli probudit cely panelak, jak mala brecela. Uz jsme si taky zacali rikat, jestli to nejsou zoubky, ale nakonec to byly jen prdiky 😀

klya1
5. feb 2010

Danysek, ona ale posledne cca 2 dni robi aj taky divny pohyb pusinou. Keby mala zuby tak by som povedala, ze si hryzie spodnu peru... A po dlhom boji s jazyckom som na spodnom dasne spredu nasla take 2 svetle ciarocky, tak neviem, ci je to normal, alebo fakt zubky. A ked jej to chcem skontrolovat prstom tak prestala cucat a namiesto toho poriadne cvaka 😀

danysek27
5. feb 2010

Tak to se vám zoubky brzy objeví - u nás to tak začínalo taky 🙂 Ale pokud jí to moc nebolí a nepláče - tak bych zatím nic nenatírala - my natírali jen jednou. Nechci aby si moc zvykal na "oblbováky". Zatím nám stačí dudlík a studená kousátka. U těch my ale dalo dost práce najít takové, které by udržel a zárověň vydal do pusinky. Tak hodně štěstí.

bibi78
5. feb 2010

no teeeda, aj ked sem pridem len obcas, chybate mi 😒 . ako to funguje na FB? teda ja ho mam, ale ako tam fungujete vy? 😕

tlenka
5. feb 2010

my uz mame asi tak 3. tyzden spodne zubky.. a co si pamätam, tak predtym dost tiekli slinky,... zubky som si vsimla az po tyzdni /v piatok/.. v pondelok sme boli totiz na ockovani a myslela som, ze z toho bola cely tyzden taka nervozna, ... tiez bola dost placliva, nechcela poobede spat, v noci tiez zle spala a plakavala
teraz ako sledujem, tak zase jej zacali velmi tiect slinky, tak neviem, ze ci pojdu o par tyzdnov dalsie - horne... som zvedava

klya1
5. feb 2010

Tak s tymi slinkami je to parada. Osobne uplne milujem ten pocit, ked si totalne poslintanu rucicku vytiahne z pusy a vovali mi ju do ksichtu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre