V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

tlenka
16. feb 2010

🙂 tak uz sme vyspati /spala do 9.50/, napapani a valame sudky... a okolo 11.30 pojdeme na prechadzku

ewwe
16. feb 2010

cauko o susedoch mi ani nehovorte, ti nad nami sice nevrtaju, ale deti chodia ako slony, pomaly nechodia iba behaju, pritom uz maju okolo 11-12 rokov, ale najlepsia zabava je nahanacka so psom alebo hadzanie lopticky o podlahu, rodicia sa hadaju kazdy den, a muz si spieva operu 😠 najlepsie o 23h

tak sem tam vybehnem hore, ale este sa oni nakricia na mna, ze je to proste panelak, ze som s hlukom mala pocitat
malej to zatial nevadi, ale ja to tu uz pomaly zacinam nenavidiet, a to sme si byt kupili, komplet prerobili aj dobra lokalita, mna urve 😒

akinom55
16. feb 2010

No my tu máme zase takého mladého suseda podivína, ktorý údajne navštevuje hudobnú školu... už 2 roky hrá na saxofón, ale stále dookola iba stupnicu, zatiaľ sa nič iné nezvládol naučiť a to trénuje pomerne často... tak normálne rozmýšľam, že mu zachránim budúcnosť a poviem, nech to už nechá tak 😎 😀

saza007
16. feb 2010

ahojte, u nas susedia tiez na odstrel. Ta nad nami je take fifi pierko a dupe ako slon. Doma sa nevyzuva, a vysoke opatky na drevenej podlahe - nic moc! A vedla mame tiez take spevave typy. Niekedy zuruju aj do rana do siedmej.... 🙄

kesika
16. feb 2010

Achal: Parný hrniec je doma, tak zajtra vyskúšam 😀

klya1
16. feb 2010

Saza - kedysi daaaaavno sme tiez mali susedky, ktore chodili doma vo vysokych opatkoch. No ale ony sa tym zivili 🙂

saza007
16. feb 2010

klya 😀 😀 😀 tak ona sa tym dufam nezivi 😀

tlenka
16. feb 2010

heh... no nad nami sa tiez furt hadaju, revu po sebe aj po dietati, to ked spusti plac, tak dakujem.... a vedla zase ked maju naladu tak vyhravaju na gitare a spievaju...
dnes sme boli kvoli tomu prerabaniu 2x vonku, doobeda bolo strasne pocasie, ale poobede zahadne vykuklo slniecko, tak bolo prijemne a krasne... 🙂
a teraz uz spinkame po papani

mauik83
17. feb 2010

ahoj, tak ohledně sousedů si ráda přisadim... 😀 na ptaře sice máme prázdenj byt, tak tu jsme sami, ale nad náma je v pronájmu nějaká cizinka - studentka a nastěhovala si tam asi přítele (taky cizinec) a od ledna se pořád hádaj, dupou, stěhujou nábytek ve 3 ráno... no hrůza a ted si ještě pořídili pssa... a předevčírem se po 22. hodině tak hádali, že jsem myslela, že ji zabije a chtěla jsem volat policajty... nejradši bych tam šla zaklepat a vynadat jim, ale vzhledem k tomu, že jsou cizinci, by mě možná zapíchli hned ve dveřích... 😝 no a pod náma maj taky psa, kterej štěká, jakmile jde někdo kolem (což jdou všichni, bydlej v přízení u schodů...), takže mi už několikrát vzbudil Nelu... a je pěkně vzteklej, na našeho psa hrozně útočí, už mě fakt sere, a oni ho maj pořád bez vodítka, takže když s ním jdou z bytu a on slyší něco ze shora, tak hned letí po schodech nahoru až k našemu bytu a hned nás napadá... 😝 fakt mě serou... už několikrát se s naším servali, ale oni ho prostě na vodítko nedaj a nedaj... hovada...hauwk

achalteke
17. feb 2010

nad náma se jenom souloží a to dost ostře teda 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ...jinak půl baráku plnej dementních důchodců...

Kesi doufám že budeš s parńákem spokojená, dej vědět - já jsem moc, v ničem jiným už nevařím 😀 😀

mauik83
17. feb 2010

achal - jak ten tvůj parnák vypadá???

achalteke
17. feb 2010

Maui obyčejnej z tesca, má dvě patra, minutku,...zkusim najít jak vypadá 😉

achalteke
17. feb 2010
achalteke
17. feb 2010

Holky dotaz: máte některá na zuby a dásně tuto žínku? http://www.lekarnaaurelis.cz/shop.php?action=sh... jak se udržuje? Může se prát?

ewwe
18. feb 2010

achal neporadim bo nemam, ja mam taku gumovu nasadku na prst a na tom su take stetinky, ale este som to nepouzila, lebo nemam co cistit 😀

valentovasasa
18. feb 2010

ahoj holky, tak jak vám rostou prcci? Nemáme někde tabulku jak jsme za těch 5-6 měsíců vyrostli?
Nás je kus - ještě nám 5 nebylo, ale máme 8690g a 66cm. A co vy?

marketka.27
18. feb 2010

saso ahoooj, kde ses toulala? Já už jsem od tebe nic nečetla ani nepamatuju 😀

jafnina
18. feb 2010

Ahoj všem, teda já si myslela, že mám doma cvalíka, když má 7580g a 66cm, ale teď vidím, že je to vlastně drobeček. 😀

valentovasasa
18. feb 2010

markét - já ti ani nevím. nějak jsem nechtěla jen vysedávat u PC. Navíc mě zaměstnává druhé dítě... I když popravdě, ted byl fofr - dvě děti, do toho dělám vejšku a ještě jsem si začla přividělávat šitím různých povlečení, kapsářů, nebes apod pro děti

ewwe
19. feb 2010

cauko baby, co ste pomreli?

chcem sa spytat, vsimla som si ze nine uteka trochu oko, hlavne vecer, ked je uz unavena, mate to aj vy?? som citala ze sa to do Roka spravi ale aj tak mi to neda 😒

marketka.27
19. feb 2010

sašo, ty jsi neuvěřitelně činorodá 🙂 Hoď do alba fotečku, co vyrábíš 🙂 A hlavně s dítětem, ať to adminky nesmáznou 😉

valentovasasa
19. feb 2010

ewwe - prý to nevadí, ale radši bych se zeptala pediatričky. Tím nic nezkazíš. Asi bych "neplašila", ale jen při příští kontrole bych se zmínila

markétka - činorodá? kolikrát mám pocit, že spíš blázen. Hlavně o zkouškový jsem doslova "padala na hubu" a měla všeho dost.

kocanda2009
19. feb 2010

sousedi - no tak nas by asi sousedi nemeli radi pred rokem....nastesti pod nami nikdo nebydlel....🙂

ewwe
19. feb 2010

kocando a preco?

klya1
19. feb 2010

Ewwe, na malej nic take s ockami nepozorujem. Ale vsetci mi hovoria, ze ked som bola dieta, tak som bola riadna skulka 😵 Dobra sprava je, ze mi to neostalo. 😉

jafnina
19. feb 2010

Ahoj, malýmu občas napuchají očka a hlavně jedno mu rudne, ale je fakt, že on si je věčně mne ručkama, tak to svádím na to. Jo a koupili jsme mu tu housenku od Lamaze a je super. Fakt se mu líbí.

kesika
19. feb 2010

Achal: Hrniec odskúšaný, je výborný! Kuracie mäsko, brokolica, ryža a všetko vynikajúce! Dík za tip 😉

klya1
19. feb 2010

Este k tym ockam - my spavame s jednym pootvorenym. Vypada to dost strasidelne. Ale neriesim, lebo to vraj ma po mame. 😅

achalteke
19. feb 2010

jafni naše mládě má taky jedno očko červenější (někdy) a myslim že je to od toho mnutí

kesi super, já v něm taky dnes vařila brokolku, brambory a kuřecí maso a za dvacet minut vše hotové...paráda! 😵

tlenka
19. feb 2010

ahojte... my sme boli dnes na injekcii - pneumokoka.... zvladli sme to ok, boli sme aj na prechadzke, bolo krasne slnecno a celkom teplucko nad nulou, sneh sa nam zacal topit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre