V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
8. jan 2010

tak mě se s kčárem jezdí dobře i v hlubokým sněhu, zatí, dokud je to prašan... až ztěžkne, asi bude hůř 😝

kocanda2009
8. jan 2010

pospec - aspon to mate rychle za sebou....ja jsem pro ockovani najednou
u nas se vzdy v cekarne po ockovani ceka 30 minut, takze je tam pak narvano....

kocanda2009
8. jan 2010

stale snezi...dneska asi ten chleba nekoupime....se mi do toho vubec nechce ☹ ☹

emamamamu
8. jan 2010

seeeedela pod borovickoou, úlaaaakala, ze ji ma malickkooou 😲 (zpivajici smajlik😀)

pospecka
8. jan 2010

mauik: tak co pejsek???
koc: to jo, ale tolik bacilů naráz. 😠
ema: tak co? Už o.k.?

mauik83
8. jan 2010

tak už má Dortík náušničky??? 😉

mauik83
8. jan 2010

posp - čekám až přijde mamka a pak jedem...

emamamamu
8. jan 2010

ma 😔 ale kojim, tak nemuzu popsat, posp muze pretlumocit 😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

mauik: Dorka má naušničky, ale místo nastřelení je píchali a mamku vyhodili za dveře do čekárny, takže mamka má z toho chdák trauma a Dorka nejspíš už neví, že se něco dělo.

pospecka
8. jan 2010

mauik: vezmi s sebou i granule, kdyby vám už dovolili mu dát nažrat a nemusel nic spešl, at mu můžeš rovnou dát. A DRŽÍM PĚSTI!!!

emamamamu
8. jan 2010

Dorka chudak trikrat usla, nez jsme dojeli domu....a ze spani porad mlatila hlavou a skubala ocima.. 😔
ale vypada to, ze uz ji to neboli...uz si na tom i lezela...
ted mi usla u prsa, ale F ji nechtene probudil...😅
tak uz zas si neco povida...😀

pospecka
8. jan 2010

To je sranda, malej za poslední týden hrozně "dospěl" a je uplně jinej, všechno ho zajímá a všechno pozoruje a tváří se zamyšleně, sleduje okolí a teď mi sedí na klíně zádama opřenej o kozy, já jím polívku a on sleduje tu lžičku, jak se cpu. 😀 Ještě že tu není Pospec nebo jeho babička, bych si vyslechla, že by si taky dal. 😠 😀

pospecka
8. jan 2010

ema: to se jí zdálo, jak stojí u klenotů u výlohy, ukazuje na nejdražší naušnice co maj a koulí na vás očima. 😉

emamamamu
8. jan 2010

posp Dortula taky zacla behem tydne delat takove "dospelejsi😅" veci...z niceho nic chyta hracky, boucha do nich na hrazde, saha si na kytky na mantinelu..to jeste pred tydnem nehrozilo 😅
a co ty Hostice?

pospecka
8. jan 2010

Je to sranda, že, jak se to najednou změní, že víc vnímaj okolí. Z Hoštic zatím neodepsali. ☹

pospecka
8. jan 2010

Tak jsem volala paní provozní (podle přízvuku to nebyla češka) a jsou tam 4 pokoje po 4, na pokoji je snad letiště a palanda, spol.soc. pro dva pokoje. Ceny bude vědět v dubnu, provoz začne v květnu. Takže asi nic. ☹

emily3
8. jan 2010

ahojte nasa mala tiez pozera po svete, vsetko chyta do ruk a hned dava do ust, a ked ju kojim, uz ju vsetko vyrusuje, staci ked niekto prejde okolo uz sa odvrati a sleduje co sa deje a nechce byt sama, esteze ma surodencov...tak ju vedia super zabavit, kocka mala, a je poriadne tazka...takze budem kulturistka 😀
dnes mame oslavu, Misulo ma dva roky, tak rychlo to leti, nedavno sa narodil a uz je velky chlapec...samochodko a huncuut 😀 😀 😀

pospecka
8. jan 2010

Ještě by šlo toto.
http://www.hosticeuvolyne.net/

pospecka
8. jan 2010

ahoj emily: a už přestal na Lucinku žárlit nebo furt musíte hlídat?

emily3
8. jan 2010

este stale davame pozor, ale on jej to robi od samej lasky..vidi, ze ju berieme na ruky, tak aj on chce...ale Lucka uz je vecsia a neda si..teraz ako vsetko chyta, tak ho uz parkrat chytila za vlasy a to sa mu nepacilo....tak uz menej utoci... 😀

rpinguin
8. jan 2010

emily vitaj po dlhej dobe, happy birthday Misulovi a peknu party. Nas to caka v marci, tiez dva roky, fakt to vsetko leti 🙂

ema, preco ta vyhodili? To je co za drzost? Sa tesim na fotecky. Matilda uz ma nausnice, ale neviem ake to krstna kupila, kedze este nejdem nic prepichovat.

inac, Matilda o 14.45 dospala, spala prakticky s hodinovou prestavkou od rana 🙂 Uz teda do 20.00 spat nemoze, to bude boj ju nechat na zivu 😀

Natali, no to je z toho odsavania, ja by som vobec nic neodsavala, fakt to drazdi sliznicu. Skore uzdravenie!

emily3
8. jan 2010

rping to budeme oslavovat spolu, Monika je ten isty den, bude mat 8rokov..velka skolacka

no po dlhej dobe...mala som pokazeny Pc a boli sme na dovolenke, bolo super, v chate 5stupnov...ale ked sme zakutili bolo teplo a napadalo vela snehu, tak sme lyzovali, sankovali.....

ozaj zeny, uz vam nabehol cyklus? vyzera to tak , ze som na misove narodky dostala darcek aj ja 😅 ..zda sa mi to nejak skoro, vacsinou mi nabehol po pol roku..no co uz, aspon budeme vediet na com sme.

majamisutka
8. jan 2010

huráááááááá tak po 4. měsících jsem zjistila, že se mi vejde kočárek do výtahu 😀 😀 😅

Díky za radu Pospec 😉

kasenka228
8. jan 2010

Majo, tak to graluju, to je co slavit. 🙂

kasenka228
8. jan 2010

http://www.novinky.cz/koktejl/188679-na-vsetecn...
Nevite proc pod angrestovym kerem? To neznam...

emamamamu
8. jan 2010

majo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si bulik 😀

rpinguin
8. jan 2010

tak ja uz neviem, ona vydrzala ledva 2h, mala som ju v manduce a len v nej vrestala, ako nahle som si sadla, tak som ju polozila do postielky a ona zaspala, ja sa uz ani nedivim, ze mam take noci, ked ona cele dni spi. Co ale robit?

rpinguin
8. jan 2010

otazocka,
kolko hodim vam spia decka od 8.00 do 20.00?

emamamamu
8. jan 2010

cau ping😀
jdu to spocitat, specialne pro tebe....😀
kdysi (pred Vanocema😅) to bylo tak, ze hodinu vzhuru, pul hodky spanek, hodinu vzhuru, pul hodky spanek..
ted je to tak, ze vstavame v osm, jde spat v jedenact, spi tak do dvanacti, pak vydrzi dve hodky, jdeme ven a spi podle moji vydrze, takze tak 2-4 hodky, domu chodie tak kolem 6-7, kdyz v sest uz do ni porad mluvim, at neusne, jdeme koupat, jist a spat..takze spi tak.. kdyz jsme doma ale tak kolem pate, tak jeste usina, tak na pul hodky, max hodku...
takze spi podle programu zhruba 5-7 hodin denne.. 🙂

ivca08
8. jan 2010

rpin - tak 3x30 min. nekdy 4x, ale to je malokdy vetsinou jen 3x a nekdy jenom treba 2x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre