V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
16. jan 2010

rping: to máš za tu moravu. 😀 😀 😀 😀 😀 Byla jsem včera v United Colors of Benetton a koupila jsem si kabát. Fialovej. 😀
mauik: psala jsem ti IP, ale bylo to z mobilu, tak nevím jestli došla.
maja: jacob asi nebude. ☹

kesika
16. jan 2010

Pozná, kdy se mu připravuje jídlo a chviličku vyčká ... záleží, ako je hladná 😀 Niekedy je ochotná dokonca aj chviličku počkať, ale ozaj len chviličku, akonáhle sa niečo spomalí, tak mi drásá tričko 😀

kocanda2009
16. jan 2010

ahojky, precetla jsem jen stranku 281 zbytek nestiham :(( snad pozdeji
mauik - nase dite spi taky zatim v zavince, ktera je ovazana plinou aby si nevytahlo rucky, protoze jinak se mi do 10ti minut vzbudi, spaci pytel ceka ve skrini na pouziti, uvazovala jsem o tom co popisuje ema, ze mu proste svazu ruce v tom pytli aby byl ke krku zakryty, jinak se nam taky hned odkope, kazdopadne ale jeslti ji chces naucit na volne ruce tak to zkus nejdriv s jednou rukou venku a az si zvykne tak s druhou

rpinguin
16. jan 2010

pospec, wow, fialova je IN, tak sa odfot so Zdenulom, nech okomentujem 😉

pospecka
16. jan 2010

kocanda: vy bydlíte přímo ve Svitavách?

majamisutka
16. jan 2010

POSPEC ALE JÁ TI POSÍLALA ODKAZ KDE HO MAJ, NEBO BUDEŠ MÍT JINDE SLEVU?

pospecka
16. jan 2010

No, vypadám jak fialová kuželka. Tad kojím, vydrž, zkusím ukecat tátu, at mě blejskne v předsíni. 😀

pospecka
16. jan 2010

maja: to druhý. 😅 Doufám. 😅 Ale maj jen pantery, grace, carnival, avery. 😒

majamisutka
16. jan 2010

a co vezmeš? asi pantery né?

rpinguin
16. jan 2010

no uz sa tesim, ty kuzelko 😎

pospecka
16. jan 2010

maja: v úterý budu vědět, jestli nepůjde objednat něco jinýho.

kocanda2009
16. jan 2010

pospec - koukam ze bys taky zkusila nejake latkovky, ja teda pouzivam to co jsem nedavno psala achal ale jsem zcela spokojena, AIO jsou asi jednodussi ale my uz to mame naucene ze dame vkladacku, kalhotkovou plinu a svrchnacky a pri prani to ma vyhodu ze to rychleji schne, i kdyz v dnesni dobe jsou uz i AIO delane na pripnuti tak aby rychleji schnuli - kamoska co ma obchudek doporucuje Pop In(http://www.branakdetem.cz/plena-pop-in.htm) kdyby si chtela nejak popsat dalsi zkusenosti muzu napsat do IP

pospecka
16. jan 2010

rping: tady to máš. Vzala jsem si i kozačky, když už pod tím mám pyžamo. 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kocanda2009
16. jan 2010

pospec - jo bydlime primo ve svitavach 😉 proc?

kesika
16. jan 2010

pospecka: Že kuželka! 😀 😀 Vyzeráš výborne. Malý sa nečudoval, kam idete takto navečer?

pospecka
16. jan 2010

koc: kamoška bydlí v okrese svitavy, tak mě to jen napadlo. 🙂
kesika: dík. 😅 Čekala jsem v předsíni a tatínek měl malýho v obyváku a jak šli za mnou, tak jak mě malej zahlídl, tak si mě přejel pohledem od hlavy až k patě. 😀

majamisutka
16. jan 2010

pospec jsi kočka 😉

pospecka
16. jan 2010

maja 😅 😅 😅 dík, ale jak jsem si v tom dneska tak vykračovala, tak mě napadlo jak bych si na to oblíkla Beco. 😀 😀 😀

kesika
16. jan 2010

pospec: Asi mu to tvoje nové pyžamo nešlo do hlavy. Možno rozmýšľal, ako v tom v noci bude hľadať prso 😀

mauik83
16. jan 2010

bojujem s prdama, tak nevvim nevim, jestli to přece jen nemá z toho máku... 😔 jsem jí dala trochu Nurofen sirupu na bolení bříška... teprve ted usnula...

posp - jdu ti napsat IP 😉

rpinguin
16. jan 2010

pospec wow, ale fakt je to suprove fofo, ze si ty schudla a mas nejakych 65kg 😉 Ja by som zrala, idem si aspon po jablko, jablko mozem 😉

Maja, ty si dobra s tym chudnutim. Niekto kojenim chudne, niekto pribera ako ja 😠

majamisutka
16. jan 2010

kámoška bude za 3 týdny rodit a sestra na předporodním kurzu jim říkala, že kojení na začátku bolí, protože děti prý mají ostré dasničky...

Chápete to? 😀

pospecka
16. jan 2010

Byla jsem dneska u nás v Tesco a prodávaj tam avent savičky http://www.aventbaby.cz/dudliky a balíček dvou ks stojí 119kč, tak pokud někdo máte avent lahvičku, tak tohle je tam dobrá cena. A lahvičky 125ml za 149kc, 260ml za 159 a 330ml za 169kc. http://www.aventbaby.cz/lahvicky

majamisutka
16. jan 2010

pospec já mám nějaký savičky od aventu doma.. Chceš je? Já je nikdy nepoužila a používat nebudu.
Měla jsem je totiž jako komplet s odsávačkou.

kocanda2009
16. jan 2010

maja - 😀 😀 😀 tak to je dobry vtip....ja teda vim moc dobre proc mne kojeni bolelo a jeste obcas boli ale dasnema to teda urcite nebylo
rping - ja se radeji nevazim a jsem v klidu...do leta jeste daleko, svetr to zakryje

pospecka
16. jan 2010

kesika: možná. 🙂 Nebo si říkal, mamka je kosmonaut. 😀
rping: ale prd. Furt jsem za tebou 4kg ve skluzu. 😀
imaja: to je teda řádná blbina ty dásničky. 😀 A co za ně? Pošli IP. 😉 Kolikátky to jsou?
kocanda: my se s rpong škádlíme, jsme stejně vysoký a ona je o 4kg chudší. 😀 ZATÍM!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majamisutka
16. jan 2010

pospec , nechci nic 😉 jsou to jedničky

Jeslti je chceš pošli do IP adresu a já ti je pošlu 😉

mauik83
16. jan 2010

7 😎

kocanda2009
16. jan 2010

vim ze uz jste tu o tom psali ale fakt nemam cas to procitat vsechno - co jste meli vy a ostatni na vitani obcanku? tatinek si chce vzit oblek...a ja nevim jestli vubec neco jineho nez rifle obleknu tak aby to nevypadalo divne (kdyztak se mi pls ozvete do IP)
jinak preju dobrou noc , dite ma zase rymu takze se asi moc nevyspime tak jdu zalehnout at aspon neco nazenu

mauik83
16. jan 2010

koc - https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😉 oba jeany, já halenu a K manšestr. sako... v obleku tam myslim nikdo nebylll 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre